Başlangıç / Online işler / 10 Nasıl yapılacağı hakkında pratik ipuçları ve püf noktaları

10 Nasıl yapılacağı hakkında pratik ipuçları ve püf noktaları

Kiradan günlük araba sürmeye kadar her şey için harcamayı azaltmanın ne kadar kolay olduğunu öğrenin. Geniş ipuçları ve püf noktaları listemizden tasarruf edebilirsiniz. Kurtarılmış bir Euro hak edilmiş bir Euro!

Para kazanmanın yolları

1. Yemeklerden en erken bitmeden hemen önce yiyecek satın alın.

Raf ömrü verilerinin tersine, tarihlerden önce en iyisi yalnızca gıda kalitesi önerileridir, güvenlik değildir. Aynı zamanda süpermarkette paranız varsa, son kullanma tarihinden hemen önce ürünün peşinde olacak ve fiyatı düşüreceksiniz.

Burada% 30'dan% 50'ye varan tasarruflar nadir değildir! Bu arada, şefler son kullanma tarihinden hemen önce sığır eti almayı tercih ediyorlar. Hayatın hayatı, hayatın hayatıdır.

2. Haftalık markette alışveriş yaparken paradan tasarruf edin

Günün bitiminden kısa bir süre önce, çoğu piyasa tüccarı meyve ve sebze gibi gıda maddelerinin fiyatını düşürmeye başlar, çünkü bir sonraki gün artık taze veya yeni ürünler geldiğinde satılamaz.

Kendine bir bakkal listesi hazırla ve ona bağlı kal, piyasa yatırımcılarına, mallar henüz azaltılmadığı sürece, bir şey yapmak isteyip istemediklerini sor. Çok az sayıda tüccar size indirim yapmaz çünkü en kötü durumda ertesi gün atmaları gereken mallarına yapışmakta isteksizdirler. Paradan tasarruf etmek istiyor ancak sevmiyorsanız, soruyu sormanız yeterli: "Peki ya kapanış zamanı?" Normalde bu yeterli olmalı.

3. "Gizli" satış sitelerine ve alışveriş kulüplerine üye olun

Tasarımcı modasından eğlence seyahatlerine kadar geçici flash satışları yürüten, gittikçe artan sayıda web sitesi var. Tasarruf önemli, ancak satışlara katılmak için çoğu alışveriş klübüne üye olmalısınız.

Çoğu alışveriş klübü doğrudan değildir ve ağızdan ağıza ilkesine dayanır.

Ancak son zamanlarda büyük trader'lar Amazon teklifleri gibi stok değerlerini azaltmak için bu yönde hareket etmeye başladı.

4. Hiçbir şey harcamadığınız haftada en az bir gün geçirin.

Şaşırtıcı derecede zor olduğu kadar inanılmaz derecede kolay olan bir gün. Eğer düşünürseniz, bir otobüs yolculuğu veya dondurma gibi bir önemsememe bile olsa, her gün en az bir şey için para harcayabileceğinizi göreceksiniz.

Para biriktirirseniz, kendinizi sınamak ve haftada en az bir gün harcamak ve para harcamak istemezsiniz (ve Pazar demek istemiyoruz). Önceden bir planlama yapılacak (yiyecek satın alma gibi), ancak para harcamayı öğrenmenin psikolojik etkileri, paranızla çok daha uzun süre dikkatlice uğraşmanıza neden olacaktır!

5. McDonald's'da% 50'ye varan tasarruf sağlayın

Yemek ucuzsa, direnmek daha da zordur. Ama biraz kendi kendine kontrol edersen, bu numara ile biraz para biriktirmelisin.

Tek yapmanız gereken McDonalds uygulamasını indirmek veya indirim broşürlerini yanınızda bulundurmak. Kuponlar ve kuponlar için% 50'ye varan tasarruflar sorun değildir. Özellikle aile MC'ye çok daha ucuza geliyor.

Eğer aile ile uzun bir araba yolculuğu planlıyorsanız, o zaman burada bir durak programlamak isteyebilirsiniz. Dinlenme durağı restoranlar pahalı bir mesele olduğundan, bir McDonalds ucuz bir alternatiftir ve çocuklarınız size teşekkür edecek.

6. Çalıntı malları satın almak

Hayır, şimdi sevdiğin gibi değil. Hiçbir elektronik, karanlık bir köşede olmak istemez.

Polis ihaleleri konuşuluyor

Polis bir öğenin hak sahibini bulamazsa, açık artırmaya çıkar. Her şey yasal ve teklifi kazanırsanız pazarlık yapabilirsiniz.

Polis ihaleleri bulabilirsiniz burada,

7. Ucuz uçuşlar için iki kez arayın

Bulduğunuz ilk uçuş fırsatlarının aslında en ucuz olduğunu düşünmek pahalıya mal olabilir. Yolculukların fiyatları dakikalar içinde değişebilir, para biriktirirseniz stokta birkaç numara bulunmalıdır.

Aklınızdaki bir varış noktanız olduğunda Momondo fiyat uyarıları alın veya uçuşlarda ucuz koltuk bulmak için Skyscanner Anywhere aracını kullanın!

Komple tatil paketleri bazen (her zaman değil) genel olarak daha ucuz olabilir, bu yüzden lastminute.de gibi sitelerle fiyatları karşılaştırın.

Bizimkileri almadan önce mayolarını çıkarmayın Ucuz uçuşlar için ipuçları okudum.

8. Sonlandırmada Tasarruf Edin – Müşteri Kurtarma ile konuşun.

Yenileme için bir telefon, geniş bant veya PayTV aboneliğiniz var mı? Sağlayıcınıza, tekrar edilemez bir teklif önermediği sürece, paranızı başka bir yere aktardığınızı söyleyin.

Bu, özellikle mobil şirketler ile iyi çalışır. Bunlar müşterileri kaybetmekten nefret eder. Sadece bir sözleşme feshi oluşturun ve müşterinin geri kazanılmasını bekleyin.

Bu, iktidarını korumak için hepsini yapmak istiyor, bu yüzden tutabileceğiniz bir müşteri olmak. Yakında çağrı geliyor ve önemli ölçüde indirim ile ancak auszuschlagendes teklif eintrudeln olacaktır. Poker suratını kullanın ve ödemediğiniz bir anlaşma yapın!

Bunun, işten çıkarmadan daha fazlasıyla çalıştığını da belirtmek gerekir. Bir işletmeyle ilgili kötü bir deneyiminiz varsa, müşteri hizmetleri ekibine başvurun ve memnun olmadığınızdan emin olun – muhtemelen hizmetlerini tekrar kullanmanıza yardımcı olacak bir şeyler sunacaksınız!

İsteğinizi yapan kişi için çok katı değilsiniz – bu muhtemelen onların suçu değil, sadece işini yapmaktır!

9. Sadece bir akşam enerji maliyetlerinizi düşürün

Sadece bir gece yakarsanız, daha iyi bir anlaşma bularak gaz veya elektrik maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz.

Değişim basit ve ücretsizdir ve tasarruf vadede çok büyük olabilir. Burada, her yıl veya her 2 yılda bir para biriktirmek isteyen ve konuyu tartışmak ve enerji tedarikçilerini karşılaştırmak isteyen Sparfüchse.

10. Tüm alışverişlerinizi hızlıca geri kazanın

Çevrimiçi alışveriş yaptığınız her zaman, Cashback sitelerini nasıl kullanacağınızı öğrenirken paranızın bir kısmını geri alırsınız.

Swagbucks gibi siteler siz ve bir üyesisiniz. Herhangi bir çevrimiçi perakendeciye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ama sadece çevrimiçi alışveriş değil. Ayrıca, ödüllerde veya nakit ödüllerde değiştirilebilecek puanlarla ödeme yapmak için bir Cashback kredi kartı satın alabilirsiniz.

Swagbucks raporumuzda Swagbucks ile nasıl para kazanacağınızı ve tasarruf edeceğinizi öğrenin

11. Bir cep telefonu sigortası hakkında düşünün

Telefonunuzun düşmesini veya şanssız olmasını istiyorsanız, o zaman cep telefonu sigortası hakkında düşünmek istersiniz.

Tabii ki, böyle bir sigorta paraya mal olur, ancak yeni bir telefonun maliyetini azaltabilir veya masraflı onarımları yapabilir. Aynı zamanda bir kase iseniz, sizi sigortalamak çoğu zaman mantıklı olur.

Hasar veya hırsızlık durumunda, çok para kazandıracak.

12. Eski telefonunuzu uydu alıcısına çevirin.

Elbette, mevcut telefonunuzu navigasyon cihazı olarak da kullanabilirsiniz, ancak bu gereksiz yere pilinizi boşaltır.

GPS, SIM Harita işlevi olmadan da yapabilir, bu yüzden bunu yapmanın en tasarruflu yolu budur.

Ancak, canlı trafik güncellemelerini, alternatif rota seçeneklerini ve sürüş sırasında tüm müzik akışınızı kullanıyorsanız, ucuz bir SIM satın almanın ve bunun için verileri kullanmanın en iyi yolu.

13. En çok satan uygulamalar ve oyunlar için hiçbir şey ödemeyin.

Çoğu tablet, akıllı telefon ve PC platformu ücretsiz veya bedava oyunlar sunar. Amazon bir adım daha ileri gitmedi ve içinde çok sayıda premium uygulama var Yeraltı ServisiBunları ücretsiz olarak sağlayanlar.

Servis sadece Android kullanıcıları için geçerlidir.

Fark veya risk. Neredeyse verilerinizle ödüyorsunuz. Bu sizi rahatsız etmiyorsa, Amazon tekliflerine bir göz atmalısınız.
Source link

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir