Başlangıç / Online işler / 18 iş için saatte 20 dolar ödeyen ya da hiç tecrübesiz

18 iş için saatte 20 dolar ödeyen ya da hiç tecrübesiz

Yıllar süren deneyime sahip olsanız bile, bazı işler asgari ücrete yakındır. O zaman az ya da hiç tecrübesiz ya da 20 dolar ya da daha fazla saatlik ücret ödeyen işler var.

Böyle bir işe sahip olmak için bir sertifikasyon veya kursa yatırım yapmanız gerekebilir, ancak bu yıllarca süren maaşınızı artırabilir.

İşte evde çalışma ve yerel fırsatlara bölünmüş, minimum (veya sıfır) deneyime sahip, saat başına 20 dolar ödeyen 18 farklı iş.

Saatte 20 dolara mal olan evden çalışma işleri

Doğal olarak iç içe geçmişseniz, saatte 20 dolara mal olan evden çalışma işleri gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor, ancak varlar – ve inmeyi düşündüğünüzden daha kolay ,

# 1 – kanıt okuma

Kısa özeti: Prova okuyucusu olarak, gramer, tipografi, sözdizimi, yazım, noktalama ve biçimlendirme hataları için yazılı içeriği gözden geçirin. Uykunuzda bir cümle kurabilir, Oxford virgülünü güçlü bir şekilde hissedebiliyorsanız ve evden (veya dünyanın herhangi bir yerinden) para kazanmanın bir yolunu arıyorsanız, prova okuması hayalinizdeki görünüm olabilir.

Eğitim gereksinimleri: Evden eve geliştirme işinde büyük bir işveren için çalışıyorsanız, İngilizce, gazetecilik veya ilgili herhangi bir konuda bir derece almanız gerekebilir. Ancak, serbest olarak çalışmaya (ya da en azından başlangıç) istekliysen, derece gerekli olmayabilir.

Ortalama ortalama maaş: Hakemlerin ortalama maaşı yıllık 42.860 dolar.

Nasıl başlar: Proofread Anywhere'in prova okuması içe dönük olarak ele alındığında, Proofread Anywhere'ten Caitlin Pyle, prova okuyucusu olarak kazanmanız için gereken becerileri öğreten ücretsiz bir günlük atölye hazırladı. Bu listede saat başına 20 dolara ödenen tüm işler arasında, yeniden okuma, yaklaşık 2 milyar web sitesi ve birçok web içeriğini okumaya yönelik iş olduğu için en fazla fırsatı sunabilir.

# 2 – Küçük İşletme Pazarlama

Kısa özetiArama motoru optimizasyonu (SEO), içerik pazarlaması ve bir şirketin Facebook ve Google gibi platformlarda online reklamcılığını yönetmek de dahil olmak üzere pek çok şey küçük işletme pazarlaması çatısına girer. Ne sattığını, nasıl sattığını ve ne ürettiğini biliyorsanız, hizmetlerinizi bulmak için çaresiz olan küçük işletmeler vardır.

Eğitim gereksinimleri: Pazarlamada bir işletme işi genellikle bir derece gerektirir, ancak küçük işletme sahiplerinin çoğu zaman daha az katı gereksinimleri vardır. Sadece hızlı sonuçlar elde eden birini istiyorlar. Neyin işe yarayıp neyin yaramadığını bilmek roket bilimi değildir, fakat biraz araştırma ve öğrenme gerektirir. Potansiyel müşterilere Google AdSesne gibi belirli bir platformda usta olduğunuzu göstermek için satın alabileceğiniz bazı sertifikalar vardır (bazıları ücretsizdir).

Ortalama ortalama maaş: Pazarlama profesyonelleri için ortalama maaş yıllık 64,156 ABD dolarıdır.

Nasıl başlar: Küçük işletme pazarlaması konusunda yeniyseniz, becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak harika kaynaklar vardır. SEO niş içine almak istiyorsanız, Mind Mind tıklayın küçük işletmelerin aradığı becerileri öğrenmek için bir one-stop shop. Büyüme Pazarlama Rehberi, pazarlamanın her yönüyle ilgilenen herkes için bir başka kapsamlı kaynaktır.

# 3 – VIPKid ile çevrimiçi ders

Kısa özeti: VIPKid'e fazladan gelir elde etmek için fikirler ararken karşılaştığı ve bir gün o gün işini bıraktığı için çok zevkli ve kazançlı bulduğu bir arkadaşım var. Çok sayıda çevrimiçi ders işi var, ancak VIPKid en iyilerden biri. 4-12 yaş arası Çince ve Koreli çocuklara (İkinci Dil olarak İngilizce) eğitim verecekler. Eğer öğretmeyi seviyorsanız, ancak bir sınıfın önünde olmak istemiyorsanız veya bunu geleneksel bir kariyer olarak sürdürmek istiyorsanız, VIPKid'e çok düşkün olursunuz.

Eğitim gereksinimleri: VIPKid, herhangi bir konuda lisans derecesi gerektirir. Eğitim ya da dil eğitimi olmak zorunda değildir. Eğer bir lisans dereceniz yoksa, eğitim gereklilikleri farklı ise başka bir çevrimiçi derse başvurmalısınız. VIPKid ayrıca, biraz öğretmenlik tecrübesi edinmenizi gerektirir, ancak bunun resmi bir öğretmenlik deneyimi olması gerekmez – koçluk, Pazar Okulu dersleri vb. Olabilir.

Ortalama ortalama maaş: Ortalama ortalama çevrimiçi ders ücreti maaş başına 36.857 $, 40 saatlik bir çalışma haftası için saatte yaklaşık 19 dolar. VIPKid çevrimiçi öğretmenleri, saat başına 22 $ 'a kadar kazanabilir.

Nasıl başlar: VIPKid'deki işe alım süreci oldukça katı ve 25 dakikalık deneme dersi içeriyor. YouTube dersleri olan VIPKid Journey ile harika bir web sitesi var. Başvuru işlemine başlamadan önce bunları kontrol etmenizi öneririm. Hatta bir işe alma rehberi ve bir e-kurs içerir.

# 4 – Muhasebe

Kısa özetiHer işletmenin masrafları ve gelirleri takip etmek, hesapları uzlaştırmak ve anlaşmalar yapmak için bir muhasebeciye ihtiyacı vardır. Bugün paraya ihtiyacınız varsa ve sayıları iyi idare ederseniz, muhasebe iyi bir kariyer seçimidir.

Eğitim gereksinimleri: Muhasebecilerin üniversite diplomasına sahip olmak, GMAT’ı geçmek veya EBM olmak zorunda olmadıklarını düşünebilirsiniz. Bununla birlikte, ilgili bilgisayar yazılımını nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerekir ve sertifika almak işiniz için size daha fazla para kazandırabilir. Çevrimiçi olarak sunulan çok sayıda harika eğitim programı vardır.

Ortalama ortalama maaş: Muhasebeciler için ortalama maaş yıllık 41,806 dolar.

Nasıl başlar: Muhasebe, istikrarlı bir gelir sağlayan en iyi saygın çevrimiçi işlerden biridir. Eğer bu konuda iyiyseniz, birçok sözlü yönlendirmeler alacaksınız. Alanda yeniyseniz, Bookkeeper Business Launch eğitimi ile hızlı ve ücretsiz olarak hızınızı koruyabilirsiniz.

Genç bir adam bir iMac ve kod üzerinde çalışıyor

# 5 – Web Sitesi Geliştirme ve Bilgisayar Programlama

Kısa özeti: Web geliştiricileri web siteleri oluşturmak için kodlama ve işaretleme kullanır. Bilgisayar programcıları, yazılım programları yazmak için çeşitli bilgisayar dillerini kullanır. Bu işler doğada tekniktir, ancak öğrenme kodu sandığınız kadar zor değildir. Ve saatte 20 dolara mal olan işler mükemmel olsa da, daha sık yapmak istiyorsanız okumaya devam edin – bu, piyasadaki en kazançlı alanlardan biridir.

Eğitim gereksinimleri: Web geliştiricileri ve bilgisayar programcıları genellikle bilgisayar bilimi derecesine sahiptir, ancak mezun olmak zorunda değildir ve çevrimiçi kodlama kurslarını öğrendikten ya da tamamladıktan sonra birçok yazılım çalışanı – büyük yazılım şirketlerinde bile – işe alınmıştır.

Ortalama ortalama maaş: Web geliştiricileri için yıllık ortalama maaş 58,999 dolar, bilgisayar programcıları için ise 61,833 dolar.

Nasıl başlar: Codecademy bir dizi ücretsiz kodlama dersi sunar. Daha yapılandırılmış ve sürükleyici bir program arayanlar için Kod Yazma Kampları (hem çevrimiçi hem de şahsen) ve bazıları işe yerleştirme hizmetleri sunmaktadır.

# 6 – Serbest yazı

Kısa özetiSerbest yazarlar, web siteleri, bloglar, dergiler ve gazeteler de dahil olmak üzere her türlü yayın için her şey ve herkes hakkında yazıyorlar. Serbest yazar, kitap yazmak (veya hayalet yazar yazmak) için de atanabilir. Ve bu işleri elde etmek için yaratıcı bir dahi olmak zorunda değilsiniz çünkü müşteriler bir sonraki F. Scott Fitzgerald'ı aramıyorlar – sadece net, özlü ve iyi araştırılmış bir şekilde yazmak istiyorlar.

Eğitim gereksinimleri: Serbest yazarlık işleri bir derece gerektirmez, ancak çoğu serbest yazar bir (veya birkaç) belirli konuya aşinadır ve bu alanlarda uzmanlaşmış müşterilere yöneliktir.

Ortalama ortalama maaş: Serbest yazarlar için medyan maaş yıllık 39,706 dolar.

Nasıl başlarSerbest yazarların ihtiyaç duyduğu birçok niş var. Gina Horkeys'in serbest yazarlık yazma kılavuzu, sizin için en iyi nişi bulmanıza yardımcı olacaktır. Müşterileri izlemeye hazır olduğunuzda, aşağıdakiler de dahil olmak üzere serbest çalışan birkaç yazma sitesi vardır: B. Upwork, Guru ve Fiverr.

# 7 – Sanal asistan ol

Kısa özetiSanal Asistanlar neredeyse asistanlarla aynı şeyi yapıyor: e-postaları yazıp cevapla, programları yönet, seyahat düzenlemeleri yap ve genelde çok yönlü davranırlar. Uygulamada bir asistan olarak deneyiminiz varsa, sanal asistana geçiş neredeyse kesintisizdir.

Eğitim gereksinimleri: Sanal asistan olarak bir dereceye ihtiyacınız yok, ancak çoğu işveren kendi kendine başlangıç ​​deneyimine sahip birisini arayacak (patron eğitim ve öğretim için yerinde olmadığından).

Ortalama ortalama maaş: Sanal asistanlar için medyan maaş yıllık 39,531 dolar.

Nasıl başlarBir sanal asistanın işi işten işe farklılık gösterdiğinden, çok yönlü olmanız en iyisidir. Horkey El Kitabı, sanal asistanlık işleri için gereken en iyi 150 becerinin ücretsiz bir listesini sunar. Freelancer ve iş ilanı siteleri neredeyse her zaman VA'lar için boş yerler yayınlar.

# 8 – Web sitelerini test etme

Kısa özetiSite sahiplerinin web sitelerinin görünümü ve işlevselliği hakkında geri bildirime ihtiyaçları vardır, böylece neyin işe yarayıp neyin geliştirilebileceğini anlayabilirler. Bu değerli bir bilgidir ve bunun için ödeme yapmaya hazırsınız. Web sitesi testçileri, bir web sitesiyle ilgili deneyimleri hakkında dürüst geri bildirimde bulunmak için para alırlar. Yapıcı eleştiri için bir püf nokta varsa, web sitesi testi ekstra para kazanmak için harika bir yoldur.

Eğitim gereksinimleri: Web sitelerini test etmek için bir dereceye ihtiyacınız yoktur, ancak müşteriler genellikle belirli bir demografik gruptan testçileri ararlar (olabilir veya olmayabilirler).

Ortalama ortalama maaş: Tam zamanlı web sitesi testçileri için ortalama maaş yılda 68,727 $ 'dır. Ancak bu, istihdam oranlarına bağlıdır ve bu markaya ulaşmak için yeterli iş bulmak zor olabilir.

Nasıl başlar: UserTesting.com web sitesi test ve müşterilerini birbirine bağlar. Burası tecrübe kazanmak için iyi bir yer ve bunu bir kez yaptıktan sonra alandaki farklı yolları izlemeye başlayabilirsiniz.

# 9 – Tıbbi Transkripsiyon

Kısa özeti: Doktorların kötü el yazısıyla ilgili şakalar, onlarca yıldır devam ediyor – ve bunun iyi bir nedeni var: tıp alanında sigorta şirketlerine, memurlara ve diğerlerine ihtiyaç var okunabilir Tıbbi kayıtlar. Tıbbi transkriptörlerin devreye girdiği yer burasıdır. sözlü tıbbi notları yazılı belgelere çevirir. Tıbbi terimler ve heceleme konusunda akıcıysanız, tıbbi transkripsiyon tam size göre.

Eğitim gereksinimleriTıbbi transkripsiyon için tıbbi dereceye gerek yoktur, ancak bir öğrencinin sesli notundaki terimlerin çoğu günlük dilde yaygın olmadığından, tıp alanındaki bazı temel bilgiler yararlıdır.

Ortalama ortalama maaş: Tıbbi transkript için ortalama maaş yıllık 32.744 $ 'dır.

Nasıl başlar: Kariyer Adımı, tıbbi transkripsiyonda kariyer için insanları eğitmek konusunda uzmanlaşmış bir program sunar.

Yerel ve uluslararası ekonomi işleri

Gerçek dünyadaki etkileşimleri tercih ederseniz, birçok olasılık vardır. Kısmi zamanlı işler, hafta sonu işleri veya 9'dan 5'e kadar olan standart işlerden daha fazla esneklik sunan tam zamanlı bir iş arıyorsanız.

# 10 – Bağımsız teslimat sürücüsü

Kısa özeti: 2000'lerin başındaki karanlık günlerde – tüm bilgisayarları İnternet'e ceplerimizde ve cüzdanlarımızda bağladığımızdan önce – kapınıza doğru bir şeyler getirmek için büyük bir şehirde yaşamak zorundaydınız – ve ancak Restoran ya da dükkan teslimatı sunuyor. Postane arkadaşları gibi hizmetler bu kavramı eski görünmesini sağlamıştır. Postacılar ülke genelinde onlarca yere restoran yemeği (ve daha pek çok şey) sunar. Aslında, bunun gibi hizmetler neredeyse restoranların kendi şoförlerini işe alma ihtiyacını destekledi.

En iyi bölüm, kendi programınıza göre% 100 çalışabilmenizdir. Teslimat için sadece zamanınız var mı? Sorun değil; Çevrimdışı olun ve güne devam edin. Program yok ve minimum saat yok. Postmates gibi bir hizmetin kilometresini beğenmiyorsanız, onları Uber sürücüleri olarak seyahat ettikleri herhangi bir yere de götürebilirsiniz.

Eğitim gereksinimleri: Postmates veya Uber için diplomaya ihtiyacınız yoktur, ancak her şirketin (ve bir iPhone ya da çoğu Android cihazı gibi uyumlu bir akıllı telefonun) gereksinimlerini karşılayan bir araca ihtiyacınız vardır. Postmates'li bir araba olmak zorunda değildir – birçok yerde bisikletle, scooter ile veya yürüyerek bile gidebilirsiniz.

Ortalama ortalama maaş: Teslimatçıların ortalama maaşı yıllık 43,443 dolar.

Nasıl başlarBoş zamanınız varsa ve harika bir yan iş arıyorsanız, Postmates veya Uber için araba kullanmak harika bir seçenektir. Bugün Arkadaş veya Über'e kaydolun ve kazanın.

Genç bir kadın mavi lastik eldivenli bir pencere temizliyor

# 11 – Ev temizleyici

Kısa özetiGittikçe daha fazla aile iki kariyeri ve aile hayatını uzlaştırmaya çalıştıkça evi temizlemek geride kalabilir. Saatte 20 dolardan fazlaya mal olan bir işe ihtiyacınız varsa bu iyi bir haberdir (ve ellerinizi kirletmenizin bir önemi yoktur).

Eğitim gereksinimleri: Ev temizliği yapmak için bir dereceye ihtiyacınız yoktur ve iş çekici olmasa da, lise diplomasına sahip değilseniz bu, gelirinizi nispeten hızlı bir şekilde artırmanın bir yolu olabilir.

Ortalama ortalama maaş: Temizlikçiler için ortalama maaş yıllık 25.434 $ 'dır.

Nasıl başlar: Yeni başlıyorsanız, iş bulma yollarını bulmak ve bir müşteri tabanı oluşturmak zor olabilir. Care.com sizin için yapsın. Site, evde yardıma ihtiyacı olan kişileri müşteri arayan temizlikçilerle birleştirir. Bir müşteri oluşturmaya başladığınızda memnun müşterilerden görüşlerini dile getirmelerini istemekten korkmayın. Ağızdan çıkan tavsiyeler bu alanda çok büyüktür ve tanınmış ve güvenilir bir şirket olduğunuz için daha iyi maaşlı görünüme neden olabilir.

# 12 – fitness eğitmeni

Kısa özeti: Egzersiz önemlidir, ancak bazı insanların biraz zorlaması gerekir. Egzersiz yapmaktan zevk alıyorsanız ve iyi bir motive edici iseniz, fitness eğitmeni kariyeri tam aradığınız şey olabilir.

Eğitim gereksinimleriSerbest fitness eğitmenleri bir derece veya sertifika gerektirmez, ancak bir tesiste çalışmak (spor salonu veya YMCA gibi) bir tür akreditasyon gerektirebilir. Sertifikayı çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.

Ortalama ortalama maaş: Fitness eğitmenleri için yıllık ortalama maaş 37,241 dolar.

Nasıl başlar: Sosyal medya, fitness eğitmenlerinin müşteri bulması için harika bir yoldur. Facebook, Nextdoor ve özellikle Instagram gibi web sitelerine reklam verin (kendiniz ve başkaları için elde ettiğiniz sonuçları sunmak için mükemmel bir yer).

# 13 – Barmen

Kısa özetiHerkes iyi bir barmene bayılır ve bu bölge uzun zamandır günlük işlerine müdahale etmeyen hafta sonu ya da yarı zamanlı iş arayanlar için bir cennettir. Partideki tek ayık kişi olmanın sakıncası yoksa, pub faturaların ödenmesinde gerçekten yardımcı olabilir.

Eğitim gereksinimleri: Barmenlik yapmak için bir dereceye ihtiyacınız yok, ancak birçok bar – özellikle en iyileri (en iyi ipuçlarını aldığınız yer) – bir barmen okulu sertifikası gerektirir. Bu programlar genellikle sadece yaklaşık 20 ila 30 saat sürer, birkaç yüz dolara mal olur ve size ipuçlarını çalışır halde tutan harika içecekler yapmayı gösterir.

Ortalama ortalama maaş: Barmenler için ortalama maaş yıllık 34,697 dolar.

Nasıl başlarAmerika ile ilgili en güzel şeylerden biri, hemen hemen her şehirde barlar olması ve bu tür bir iş ararken ayaklarınızı kapıya sokmanız oldukça kolaydır. Çalışma saatleri genellikle çok geç ve müşterilerle ilgilenmek zor olabilir. Bu nedenle, bar ve restoranların ciro oranlarının yüksek olduğu bilinmektedir. Giriş seviyesinin barmen bir görünümünün inişi çoğu zaman bir bara veya restorana gidip iş istemek dışında hiçbir şey gerektirmez. Daha önce belirtildiği gibi, tanınmış şirketler genellikle bir barmenlik kursu gerektirir.

# 14 – Köpek Walker

Kısa özetiKöpeği olan herkes, sahip olmak için büyük bir sorumluluk olduğunu bilir. Çoğu mülk sahibi kendi kendine özen gösterir, ancak tam zamanlı bir iş, köpeğinizin gün boyunca yeterince egzersiz yapmasını sağlamak için zorluk çıkartabilir. Ama burada köpek gezdiricileri var: Evlerini ziyaret edip evcil hayvanınızla yürüyüşe çıkarken mal sahipleri size para ödüyor. Köpekleri seviyorsanız, onlarla yürümek için para almak ideal bir iş.

Eğitim gereksinimleri: Sevgi dolu köpekler tek şart.

Ortalama ortalama maaş: Dog Walker için ortalama maaş yılda 31,160 $ ​​'dır.

Nasıl başlarKöpekle yürümek, ağız yoluyla hızla gelişen bir diğer kariyerdir. Bununla birlikte, ayağınızı kapıya sokmanız gerekirse, Rover hizmetinize ihtiyaç duyan köpek sahipleriyle sizi ayarlayabilir.

# 15 – Emlakçı

Kısa özeti: Bir ev satın almak ya da satmak kolay değildir. İşlemin her iki tarafındaki tarafların rehberliğe ihtiyacı var. HGTV'yi kesintisiz olarak görürseniz, gerçek bir emlakçı olmanın yolu bu olabilir.

Eğitim gereksinimleri: Emlakçı olmak için bir dereceye ihtiyacınız yoktur, ancak gereken ön yeterliği tamamlamanız ve eyalet sınavını geçmeniz gerekir.

Ortalama ortalama maaş: Emlakçıların ortalama maaşı yıllık 47.854 dolar – potansiyel gelirinizin öncelikli olarak hırslarınız ve motivasyonunuzla sınırlı olduğunu söylemeksizin.

Nasıl başlar: Her devlet, emlakçıları farklı şekilde lisanslar ve çalışmak istediğiniz devletin şartlarını yerine getirmelisiniz. Kural olarak, onaylanmış bir kursa kayıt olmalısınız. Komisyoncuları temsil eden ve denetleyen profesyonel örgüt olan Ulusal Emlakçılar Birliği ile iyi bir başlangıç ​​noktasıdır. Eyaletinizdeki iyi bir program hakkında sizi uyarabilir ve aracı kurumla ilgili tüm sorularınızı cevaplayabilirler.

# 16 – Çevre düzenlemesi

Kısa özetiPeyzaj, çim biçme, çiçek dikme, ağaçlar ve çalılar gibi birçok farklı şey içerebilir. Gün boyu evde kalma fikrinden nefret ediyorsanız ve çim bakımı için Hank Hill benzeri bir tercihe sahipseniz, çevre düzenlemesi sizin mesleğiniz olabilir.

Eğitim gereksinimleri: Landscaper olmak için eğitim gereksinimi yoktur, ancak bölgenizdeki bitki örtüsünü bilmek rekabet avantajı sağlayabilir. Bazı topluluk kolejleri, botanik ve ziraat dersleri vermektedir. Bu alanlardaki bilgilerinizi geliştirmek, daha iyi müşteriler edinmenize ve işiniz için daha fazla para kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Ortalama ortalama maaş: Peyzaj bahçıvanları için ortalama maaş yılda 32,030 ABD dolarıdır.

Nasıl başlar: TaskRabbit peyzaj müşterilerini bulmanın harika bir yoludur.

# 17 – TaskRabbit

Kısa özeti: TaskRabbit’ten bahsetmek …

Bu site, taşınma, mobilya montajı, asılı sanat eserleri ve onlarca başka seçenek dahil olmak üzere her türlü fırsatı sunar. Her beceri için sana para ödeyen biri var.

Eğitim gereksinimleri: Tasker olmak için herhangi bir eğitim gereksinimi yoktur.

Ortalama ortalama maaş: Taskers için ortalama bir gelir bulmak zor çünkü işler çok farklı. Ancak, bazıları haftada 2,000 dolara kadar değerde.

Nasıl başlar: Tasker olarak kaydolmak kolaydır ve birkaç gün içinde performansa başlayabilirsiniz.

# 18 – Fotoğrafçılık

Kısa özeti: Her fotoğrafçıdaki çantadaki akıllı telefon sayesinde, fotoğrafçılığın, insanların iyi para ödedikleri bir sanat biçimi olduğu söyleniyor. Yüksek kalitede profesyonel fotoğraflar çekmeyi biliyorsanız, yetenekleriniz için bir pazar vardır.

Eğitim gereksinimleri: Fotoğrafçılığınızdan para kazanmanız için bir derece gerekmez, ancak gerçek becerilere ihtiyacınız var.

Ortalama ortalama maaş: Fotoğrafçıların yıllık ortalama maaşı 45.047 dolar.

Nasıl başlar: Fotoğrafçılık ateşinizi tutuşturuyorsa, ancak daha birinci sınıf öğrenciyseniz, CreativeLive'daki çeşitli kurslara göz atın. Fotoğrafçılıktan web tasarımına, aralarındaki her şeye kadar çeşitli disiplinlerde düzenli olarak ücretsiz canlı çevrimiçi kurslar veriyorlar.

özet

Daha yüksek ücretli bir işe girme yeteneği, yalnızca gelirinizi artırmak değil, aynı zamanda kariyeriniz boyunca gelecekteki yıllık maaş artışının temeli olarak istihdam artışınızı artırmaktır. Yani sadece saatte birkaç dolar daha fazla kazanmak değil – yaşamınız boyunca daha fazla para kazanmakla ilgili. Bu yüzden sahip olduğunuz seçenekleri düşünün, burada listelenen kaynaklardan birine bakın, düşündüğünüz alanda başkalarıyla konuşun ve sonra akıllıca seçim yapın.
Source link

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir