Başlangıç / Online işler / 20+, BBB derecesine sahip para web siteleri kazanmak

20+, BBB derecesine sahip para web siteleri kazanmak

Çevrimiçi para kazanmak için zaman harcamak istiyorsanız, saygın web siteleriyle çalışmak önemlidir. Sorun, kime güveneceğinizi bilmek zor olabilir.

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bir güvenilirlik barometresi, şirketleri ticari uygulamalarına ve müşteri hizmetlerine göre sıralamak için bir posta listesi kullanan kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Better Business Bureau'dur (a.k.a., BBB).

BBB web sitesinde bir şirketin profili için hızlı bir arama çok ortaya çıkarabilir. BBB derecelendirme sistemi mükemmel olmasa da, başlamak için harika bir yer.

100'den fazla popüler para kazanma web sitesini araştırdıktan sonra, A notu olan veya daha iyi BBB olan sitelerin listesi.

Beş güvenilir çevrimiçi anket sitesi

Para kazanma web sitelerinin en popüler türlerinden biri anket siteleri. Hepimizin görüşleri var ve bu web siteleri size ödeme yapacak çünkü pazar araştırmasının önemli bir parçası olduğunu düşündüğünüzü biliyorsunuz.

Anket siteleri, kapalı kalma süreniz boyunca ekstra para kazanmanın harika bir yoludur çünkü dikkatinizi gerektirir ancak fazla çaba gerektirmez (ve genellikle fazla zaman harcamaz). DMV doğrultusunda olduğunuzda veya randevu almak için beklediğiniz sırada çocuklarınızı okuldan almak için beklerken anketleri tamamlayabilirsiniz.

# 1 – Swagbucks

BBB değerlendirmesi: A +

Kısa özeti: Swagbucks para kazanmak için en popüler web sitelerinden biridir çünkü birçok kazanma fırsatı sunuyor. Kullanıcılara anketleri yanıtlamaları, web'de arama yapmaları, videolar izlemeleri, çevrimiçi alışveriş yapmaları ve daha pek çok şey için ödeme yapılabilir. Bu görevleri tamamlayarak kazandığınız puanlar, PayPal ile nakit paraya veya Amazon, Starbucks ve Target gibi perakendecilerden hediye kartlarına dönüştürülebilir.

Kısa ipucuTuğla ve harç mağazalarında çevrimiçi alışveriş yapmayı tercih ediyorsanız, Swagbucks Local'e bakın. Kullanıcıların, yerel perakendecilere alışveriş yaptıklarında ve yerel restoranlarda yemek yediğinde para kazanmalarını sağlayan ana Swagbucks uygulamasından ayrı bir uygulama.

Ayrıca bakınız: Swagbucks için detaylı rehberimiz

# 2 – Gelen Kutusu Doları

BBB değerlendirmesi: A +

Kısa özeti: InboxDollars, puan yerine nakit sistemi kullanan az sayıdaki anket sitesinden biridir. Bunun kullanıcıları ödüllendirmenin çok daha şeffaf bir yol olduğunu düşünüyorum. InboxDollar'larla anketleri yanıtlayarak, web'de arama yaparak, oyun oynayarak ve e-postaları okuyarak para kazanabilirsiniz (dolayısıyla adı). Minimum ödeme eşiği 30 ABD dolarıdır ve çek olarak veya önceden yüklenmiş bir banka kartı olarak talep edilebilir.

Kısa ipucu: InboxDollars, yeni üyeler için 5 dolarlık cömert bir üyelik bonusu sunuyor.

Ayrıca bakınız: En İyi Gelen Kutusu Dolarları

# 3 – SurveySavvy

BBB değerlendirmesi: A +

Kısa özeti: SurveySavvy, en yüksek ücretli anket sitelerinden biridir. Her anket 1 ile 3 $ arasında bir ücret alıyor, bu da teorik olarak saatte 20 $ ödeyen bir iş çıkarabileceğiniz anlamına gelir (eğer yeterli anket için hak kazanırsanız). Ödeme eşiği, diğer web sitelerinin çoğundan çok daha düşük olan yalnızca 1 YTL'dir. Ödeme çek ile yapılır.

Kısa ipucu: Üç cihaza (örn. Akıllı telefonlar) bağlanmanıza ve cihaz başına 5 $ kazanmanıza izin veren SavvyConnect programına katılın. Bu size tanıdık geliyorsa, Nielsen Computer ve Mobile Panel testimi okumuş olabilirsiniz. Programlar benzer.

# 4 – Vindale Araştırması

BBB değerlendirmesi: A +

Kısa özeti: Vindale Research, para ödeyen ve SurveySavvy'in diğer sitelere göre nasıl daha yüksek ödeme sunduğunu sunan bir başka yoklama sitesidir. Bir konuda uzmanlık gerektiren anketlerde, kullanıcılar birkaç dakikalık çalışma için 50 dolara kadar kazanabilirler. Kullanıcılar ayrıca videoları izleyerek ve e-postaları okuyarak para kazanabilirler. Ödeme PayPal veya çek ile yapılır.

Kısa ipucu: Vindale en cömert tavsiye programlarından birine sahiptir. Kullanıcılara paylaşmaları için bir kayıt bağlantısı gönderilecek ve bu bağlantıyı kaydeden her yeni üye için 5 ABD Doları alacaksınız.

# 5 – Google Görüş Ödülleri

BBB değerlendirmesi: A +

Kısa özeti: Google Opinion Rewards tamamen bir anket sayfasıdır, bu yüzden bu uygulama size oyun oynamak veya video izlemek için para ödemez. PayPal veya Google Play kredisi ile ödeme yapabilirsiniz. Ne yazık ki, bu yalnızca davetlere izin veren bir programdır ve kayıt defteri her zaman açık değildir. Bu nedenle, bağlantıyı işaretlemeniz ve zaman zaman yeniden test etmeniz gerekebilir.

Kısa ipucu: Telefonunuzda konum servislerini etkinleştirirseniz, aldığınız anket olanakları sayısını artırabilirsiniz.

Daha fazla okuma: 16 En iyi anket uygulaması para kazanmak için

Dört peşinat alışveriş sitesi

Merkür Nakit Ödül Kartı Sanatı Fonu

O kadar çok iyi para iade alışveriş sitesi var ki, çevrimiçi satın aldığınız herhangi bir şeyle bir miktar para kazanmak için hiçbir nedeniniz yok.

Bu web siteleri, perakendeci web sitelerine bağlantılar içeren alışveriş portallarını işletmektedir. Bu bağlantıları tıkladığınızda ve bir satın alma işlemi yaptığınızda, geri ödeme şirketi satıcıdan bir komisyon alır – ve bu komisyonu sizinle paylaşırlar. Satın alma işleminizi yapmak için bir geri ödeme ödülü kredi kartı kullanarak ödüllerinizi daha da artırabilirsiniz. En sevdiğim cashback kartlarımdan biri, satın aldığınız her şey için% 1.5 ödeyen Capital One Quicksilver.

Bu kartı diğer en iyi Cashback kartları ile karşılaştırın

# 1 – Rakuten

BBB değerlendirmesi: A +

Kısa özeti: Rakuten, ABD'deki okuyuculara yabancı gelebilir, ancak yıllardır etrafta bilinen iyi bilinen bir Japon holdingi. Muhtemelen diğer tarafta var Rakuten’in kısa bir süre önce kendi adıyla satın aldığı ve yeniden adlandırdığı Ebates’ten haber aldım.

Şimdiye kadar, web sitesi Ebates zamanları ile aynı şekilde çalışıyor. Amazon'a 200 dolar harcıyorsanız ve% 5 para iadesi alıyorsanız, 10 dolar kazanacaksınız. Web sitesi üzerinden bir satın alma işlemi yaptıktan sonra, para bir hafta içinde Rakuten hesabınızda görüntülenecektir. Site üç ayda bir PayPal ile ya da çekle öder.

Kısa ipucu: Rakuten, para iadesi tekliflerine ek olarak mağazalar için çeşitli kuponlar sunar. Çıkış yapmadan önce onları aradığınızdan emin olun.

Ayrıca bakınızRakuten'ta geri ödemeyi en üst düzeye çıkarmaya ilişkin ipuçları

# 2 – MyPoints

BBB değerlendirmesi: A +

Kısa özeti: MyPoints, 2.000'den fazla perakendeciyle ortak oldu. Yani bir şey satın almak istiyorsanız, MyPoints portalından satın alabilir ve bir ödül alabilirsiniz. Ayrıca videoları izleyerek, anketlere cevap vererek, web'de arama yaparak ve daha pek çok şeyle puan kazanabilirsiniz. Minimum ödeme 25 $ 'dır. PayPal veya hediye kartı ile ödenebilirler.

Kısa ipucuÇevrimiçi alışveriş yapmıyorsanız ancak sabit mağazaya giderseniz, MyPoint'in Mağaza İçi Mağaza özelliği ile hala puan kazanabilirsiniz. Makbuzunuzu kalifiye bir yerden yükleyin ve tüm uygun alımlar için puan kazanın.

# 3 – BeFrugal

BBB Puanı: A

Kısa özeti: BeFrugal, 5.000'den fazla perakendeciyle ortaklık kurmuştur ve% 40'a varan geri ödeme oranları sunmaktadır. Para, BeFrugal hesabınızda bir hafta içinde satın alınacaktır. Minimum ödeme 25 $ 'dır. PayPal, doğrudan para yatırma, çek veya hediye kartı ile ödeme yapılır.

Kısa ipucu: Geçerli çevrimiçi kuponları bulmak ve daha fazla para kazanmak için mevcut tarayıcı uzantısını kullanın.

Ayrıca bakınız: BeFrugal İnceleme

# 4 – Bay İndirimler

BBB değerlendirmesi: A +

Kısa özetiBay Rebates,% 30'a varan nakit iadesi teklif eden 2500'den fazla perakendeciyle ortaklık kurdu. Minimum ödeme 10 ABD Dolarıdır. PayPal ile veya çekle ödenir.

Kısa ipucu: Bu sitenin harika bir tavsiye programı var. Tavsiye ettiğiniz herkesten aldığınız geri ödemenin% 20'sini alıyorsunuz.

Ayrıca bakınız: Detaylı Bay İadeler İncelememiz

İstenmeyen öğelerinizi çevrimiçi olarak sat

Öğelerinizi çevrimiçi satabileceğiniz beş yasal web sitesi

Para kazandıran hobiler arıyorsanız, Çevrimiçi şeyler satmak harika. Evinizde artık ihtiyaç duymadığınız şeyleri satmak kadar kolaylaştırabilir veya toplu olarak yaptığınız veya satın aldığınız şeyleri satmak için markalı bir dükkan oluşturabilirsiniz. Bu ya evden ekstra bir nakit kaynağı ya da meşru bir iş olabilir.

# 1 – eBay

BBB değerlendirmesi: A +

Kısa özetieBay, giyimden kitaplara, evlere (gerçekten!) hayal edebileceğiniz hemen her şeyi satabileceğiniz bir e-ticaret sitesidir. Web sitesinde satış yapmanın iki yolu vardır: Sabit bir satın alma fiyatı belirleyebilir veya müşterilerin öğenize üç, beş veya yedi gün boyunca teklif verdikleri bir açık artırma uygulayabilirsiniz.

Kısa ipucu: EBay'de en çok satan ürünlerden bazıları video oyunları, güzellik ürünleri, mücevherler ve bayan kıyafetleri.

# 2 – Etsy

BBB değerlendirmesi: A +

Kısa özeti: Etsy, el yapımı ve antika eşyalarda ve web sitesi satıcılarının takıdan giyime, mumlara ve daha pek çok üründe ürettiği zanaat malzemeleri konusunda uzmanlaşmış bir e-ticaret sitesidir.

Kısa ipucu: Bir Etsy mağazası açmak istiyorsanız, kanıtlanmış SEO yöntemleri (arama motoru optimizasyonu) hakkında biraz araştırmaya değer. Örneğin, SEO ile, insanların makalelerinizi bulmak için hangi anahtar kelimeleri kullandığını anlayabilirsiniz. Bu, neredeyse tüm çevrimiçi satış türleri için pazarlamanın kritik bir yönüdür.

# 3 – Amazon

BBB değerlendirmesi: A +

Kısa özeti: Genellikle, Amazon'dan aldığımız şeyler Amazon'un kendisinden değil, üçüncü taraf satıcılardan (ben ve senin gibi) geliyor. EBay gibi Amazon'daki neredeyse her şeyi satabilirsiniz. Ayda on milyonlarca ziyaretçiyle, İnternet üzerindeki en büyük ve en güçlü satış platformlarından biridir.

Kısa ipucuAmazon'da satış yapmanın en kolay yolu, bir Amazon FBA (Amazon tarafından Yerine Getirme) satıcısı olmaktır. FBA ile envanter kaydetmeniz, yönetmeniz veya göndermeniz gerekmez. Satmak istediğiniz eşyaları yalnızca bir Amazon mağazasına gönderirsiniz ve geri kalanlar, iadeler ve geri ödemeler dahil olmak üzere yapılır.

Başlamakla ilgileniyorsanız, Amazon FBA hakkında satış bilgileri alabileceğiniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ücretsiz bir e-posta kursuna kaydolabilirsiniz.

# 4 – Ruby Lane

BBB değerlendirmesi: A +

Kısa özeti: Ruby Lane sanat, koleksiyon ve moda da dahil olmak üzere vintage öğeler için çevrimiçi bir pazardır. Satıcılar platformda kendi mağazalarını kurdular, ancak her mağazada satış için en az 10 ürünün teklif edilmesi gerektiğini unutmayın.

Kısa ipucu: Ruby Lane antika satıcıları için değil. Platforma erişim titizlikle kontrol edilir, bu nedenle satıcılar sattıkları ürünler hakkında yüksek düzeyde bilgi sahibi olmalıdır. Ruby Lane'i standart bir e-ticaret platformu olarak değil, bir antikacı olarak düşünün.

# 5 – Bonanza

BBB değerlendirmesi: A +

Kısa özetiBonanza, hem sabit fiyat hem de açık artırma teklifleri sunan eBay benzeri bir web sitesidir. Kullanıcılar ev eşyalarından kitaplara, antikalara ve sanata kadar her şeyi satarlar. Web sitesi, kullanıcıların fotoğraflarının yanı sıra makale açıklamalarının metnini de geliştirmelerine yardımcı olan birçok araç sunar. Bu iki faktör artan satışlara ve daha yüksek fiyatlara katkıda bulunur.

Kısa ipucuWeb sitesi, eBay, Etsy ve Amazon'dan teklif almayı kolaylaştıran bir özelliğe sahip. Zaten orada satıyorsanız, bonanza'yı da deneyin. Eşyalarınıza ne kadar çok göz atarsanız, o kadar iyidir.

# 6 – Shopify

BBB değerlendirmesi: A +

Kısa özeti: Shopify, bir e-ticaret sitesi başlatmak isteyen insanlar için "kolay mod" dur. Teknik bilgi olmadan çevrimiçi bir vitrini hızla kurmanızı ve yönetmenizi sağlayan abonelik tabanlı bir hizmettir. Kullanımı çok kolaydır, en karmaşık kişilerin bile birkaç saat içinde bir mağaza açabileceği – HTML'nin nasıl kullanılacağını bilmek zorunda bile değilsin.

Kısa ipucuShopify ile sadece fiziksel ürünlerden daha fazlasını satabilirsiniz. Satıcılar ayrıca danışmanlık hizmetleri, etkinlik biletleri, kurslar ve atölyeler satabilirler.

Servislerinizin çevrimiçi satışı için web siteleri

Gittikçe daha fazla sayıda Amerikalı serbest çalışma arıyor – 9-5 telaşından kaçmak ya da biraz daha fazla para koymak – ve giderek daha fazla web sitesi başkalarıyla müşterilerin ilgisini çekmek için ortaya çıkıyor Serbest çalışanlarla iletişim kurmak için. Ve serbest çalışanlar daha düşük ücret anlamına gelirken, bugün genellikle bunun tersi olur: bazen bir iş için tam gün çalışmaktan daha çok para kazanabilirsiniz.

# 1 – FlexJobs

BBB değerlendirmesi: A +

Kısa özetiSerbest çalışan bulmakta karşılaşılan sorunlardan biri dolandırıcılık listelerinin sayısıdır. Ancak iş arayanlar FlexJobs tekliflerine göz atarken endişelenmenize gerek yok. Tüm siparişler meşru olduklarından emin olmak için bir FlexJobs çalışanı tarafından kontrol edilir.

FlexJobs'ta 50'den fazla kategoride evden, yarı zamanlı işlerden ve serbest mesleklerden iş bulacaksınız. Bunun bir abonelik sitesi olduğunu unutmayın. Ancak, ücretsiz teklifleri arayabilirsiniz. Tanıtmak istediğiniz bir şey görürseniz, üyeliğinizin% 30'unu kazanmak için Özel Yöntemlere Özel indirim kodunu (WEALTH) kullandığınızdan emin olun.

Kısa ipucu: Bir iş başvurusunda bulunmadan önce LinkedIn profilinizin birinci sınıf olduğundan emin olun. Neredeyse tüm işe alım yöneticileri profilinize bir link ister (veya sadece söylemeden arama yapın).

Daha fazla bilgi edinmek ve FlexJobs teklifine göz atmak için buraya tıklayın.

# 2 – Önce EF eğitimi

BBB değerlendirmesi: A +

Kısa özetiEF Education First, dil eğitimi, eğitim seyahat programları ve kültürel değişim programları üzerine uzmanlaşmış uluslararası bir eğitim şirketidir. Evden çalışma fırsatlarının çoğu ESL öğretmenleri için mevcuttur (ikinci dil olarak İngilizce).

Kısa ipucu: Skype üzerinden yapılan bir video röportajına katılmanız gerekiyor. Bu nedenle, iyi bir web kamerası ve iyi bir internet bağlantısına sahip bir dizüstü bilgisayarınız olduğundan emin olun. Eğitim Önce seçici olarak kim yaptığını seçer. Kişisel görüşme yapıyormuş gibi yapın.

# 3 – Çalışma ve Fiverr

BBB değerlendirmesi: A +

Kısa özeti: Upwork, şu ana kadarki en büyük açık inşaat sitelerinden biridir. Yazmaktan pazarlamaya ve veri girişinden sanal asistanlara kadar her şeyin listesi var. Upwork gibi bir site kullanırsanız, freelancerların ödeme varsayılanlarına karşı bir miktar koruma sağlarız, çünkü site müşterilerin bir güven hesabına para yatırmalarını gerektirir.

Benzer bir başka site Fiverr – tek fark, Fiverr'daki müşterilerin size gelmesidir. Upwork'de, ilgilendiğiniz projeleri seçiyor ve onlara teklif veriyorsunuz. Fiverr'e girmek biraz daha kolay, ancak oranlar daha düşük.

Kısa ipucu: Portföy oluşturmak için çok işiniz yoksa, potansiyel müşteriler için saygın bir portföy oluşturmak için yeterli proje elde edene kadar birkaç işi geçmelisiniz. Her zaman, değerinin altında bir ücret karşılığında çalışmak için can atıyor, ancak çok az sayıda memnun müşterinin, daha iyi ücretli işlerde rekabet etmek için kendilerini konumlandırması gerekiyor.

# 4 – Mekanik Türk

BBB değerlendirmesi: A +

Kısa özeti: Mechanical Turk, kullanıcıların Micro Human Intelligence görevlerini yerine getirdiği Amazon platformudur. Bunlar, bir fotoğraftaki nesneleri tanımlamak veya ses dosyalarını kopyalamak gibi küçük görevlerdir. Başka bir deyişle, insanlar tarafından bilgisayarlardan daha iyi yapılan şeyler. İşletmeler siteye iş gönderir ve kullanıcılar çalıştırmak istedikleri işleri seçebilirler. Ödemeler, Amazon ödeme hesabınıza havale edilir veya Amazon hediye kartları için ödenir.

Kısa ipucu: Her görev için gereken süre ve tazminat çok farklıdır. Bu nedenle, sahip olduğunuz zamana en uygun işleri (veya kazanmak istediğiniz para miktarını) bulmak için filtreyi kullanın.

Daha fazla okuma: Mikro görev olanakları hakkında daha fazla bilgi için haftalık ücretli çevrimiçi iş makalemize bakın.

# 5 – Metin Aracısı

BBB değerlendirmesi: A +

Kısa özeti: TextBroker, blog yazıları, beyaz sayfalar ve sosyal medya içeriği üretmek için iş bulabileceğiniz serbest bir pazardır.

Kısa ipucu: Öğe başına ödemeniz yalnızca kelime sayısına değil aynı zamanda TextBroker'daki editörlerden aldığınız reytinge de bağlıdır. Bu inceleme, yazmanız ve göndermeniz gereken bir test makalesinin derecelendirmesine dayanmaktadır. Gönderinizin mutlak en iyi iş olduğundan emin olun.

Bonus # 1: Kilo vermek için ödenecek

BBB değerlendirmesi: A +

Birçoğumuz birkaç pound kaybedebilir, ancak kendinizi motive etmek zor olabilir. Tatlı atlamak ve asansörün üstündeki adımları tercih etmek için fazladan bir teşvik almanız gerekiyorsa, HealthyWage'e kaydolun ve kilo verme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için para kazanın.

HealthyWage, bir hedef belirleme ve buna sadık kalmanız konusunda bahis yapmanızı ister. Sitede ne kadar kilo vermek istediğinize, bu hedefe ulaşmak için ne kadar zaman harcamak istediğinize ve başarılı olmak için ne kadar para harcamak istediğinize karar vermenizi sağlayan bir fiyat hesaplayıcısı vardır.

Bu ayrıntıları girdikten sonra, hesap makinesi kendi tanımladığınız hedefe ulaşarak ne kadar kazanabileceğinizi gösterir. Bu durumda kazancınızı PayPal ile alırsınız veya çek ile alırsınız.

Unutma, bu biraz kumar. Kilo verme hedefinize ulaşmak isteyebilirsiniz, ancak yapmama ihtimaliniz var. Bu nedenle, bütçede kaybedebileceğiniz para miktarına yalnızca belli bir miktar koymak önemlidir.

Sağlık masraflarının bir parçası olarak düşünüyorsanız (spor salonu üyeliği gibi), masraflarınızı da dahil edebilirsiniz. En iyi yaklaşım, birlikte yaşayabileceğiniz bir miktar seçmek, kaybedeceğinizi varsaymak ve daha sonra hedefinize ulaşmak ve mümkün olduğu kadar ödüllendirilmek için mümkün olduğunca çok çalışmaktır. Her durumda, bunu yaparsanız bundan faydalanacaksınız çünkü sağlıklıysanız uzun vadede tasarruf edersiniz.

HealthyWage hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bonus # 2: Para kazanmak için kendi web sitenizi oluşturun

Bir web sitesine para kazanmak için kaydolmak yerine, kendi hesabınızı oluşturabilirsiniz. Sahip olduğunuz bir web sitesinden, gelir elde etmeden reklam vermeye ve sponsor tabanlı markalarla çalışmaya kadar para kazanmanın düzinelerce yolu vardır.

Blog oluşturma, bir gecede gelir kazananı olmadığını anlamaktır. Karlı bir blog oluşturmak zaman alır. Başarılıysanız ve hızlı paraya ihtiyacınız varsa, iyi bir zaman olabilir, ancak bu listedeki diğer para kazanma sitelerinden birini de düşünebilirsiniz.

Kendi blogunuzu nasıl oluşturacağınızı öğrenmek istiyorsanız, yedi günlük e-posta kursum için kaydolun. Tüm önemli bilgiler boyunca size adım adım rehberlik edecek ve neredeyse hiç para için sadece bir hafta içinde çalışan bir blog oluşturmak ve kurmak için size gösterecektir.

Para Kazanma Web Sitesi: Özet

İnternetten para kazanmaya yeni başlıyorsanız, saygın para kazanma web siteleri listesine bağlı kalmalısınız. Onlar daha az kanıtlanmış web siteleri tarafından vaat edilen mevcut servet ile sizi teşvik etmeyebilirken, BBB durumları genel müşteri deneyimlerinin olumlu olduğu ve gerçekten ödedikleri anlamına gelir.

Daha fazla okuma: 18 işte ya da hiç tecrübesi olmayan saatte 20 dolar
Source link

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir