Başlangıç / Satış Ortaklığı / En iyi satış ortaklığı programları 2019

En iyi satış ortaklığı programları 2019

Blogcular için Affiliate Pazarlama

Bugünün dünyasında herkes para kazanmanın yollarını arıyor. Bir yandan, bazı insanlar maaşlarını almak için masa başı işleri yapıyor, diğer yandan internette kazananlar var, d. H. Çevrimiçi. Ortaklık programları çevrimiçi platformda çok para kazanmanıza yardımcı olur. Sadece şirkete daha fazla müşteri getirin ve çok para kazanabilirsiniz – kolayca. Piyasada, toplam satıştan komisyon almanızı sağlayan birçok ortaklık programı bulunmaktadır. Bu yüzden sizin için en iyi ortaklık programlarının bir listesini hazırladık.

Burada çok para kazanmak için kullanabileceğiniz en iyi ortaklık programlarının listesi.

şablon Canavar

Kazançlı hizmetler söz konusu olduğunda, TemplateMonster’ı yenebilecek pek bir ortak programı yoktur. En yüksek ücretli bağlı kuruluş programlarından biri olan TemplateMonster, ortaklarına bir tavsiye bağlantısı aracılığıyla ilk siparişte% 30’luk bir komisyon sunar. Bundan sonra müşteri siparişlerinin her biri kazancının% 10’unu getirir.

TemplateMonster, bir ortağın ihtiyaç duyduğu afişler, eklentiler, widget’lar ve birçok özel araç sunar. Bu ortaklık programının en büyük yararlarından biri, ilerici komisyon planı, geri dönen ortaklar için% 5 ömür boyu indirim, tüm yıl boyunca aktif çerezler ve daha fazlasıdır.

SEMrush

Dijital iş veya pazarlama alanında Semrush adını duymamış hiç kimse yok. Semrush çok fazla komisyon sunuyor, yani H. Kazançların% 40’ına kadar. Bu nedenle, çok büyük ve en popüler araştırma ve SEO araçlarından biridir. Resmi ortaklık programı Berush, gelirinizi katlanarak arttırmanızı sağlıyor.

Semrush Ortaklık Programına katıldıktan sonra ayda% 40 komisyon alacaksınız. Semrush gadget’larından herhangi birini web sitenizde veya blogunuzda yayınlarsanız, her ay çok para kazanabilirsiniz.

Amazon Ortaklık Programı

Para ve güvenlik açısından harika ve güvenilir bir ortaklık programı arıyorsanız, Amazon ortaklık programından daha iyi bir program yoktur. % 12’ye kadar reklam ücreti ve programa ücretsiz erişim sayesinde, yalnızca reklam ücretini değil aynı zamanda nitelikli alışverişi de elde edersiniz. Reklam ücreti olmayan bazı ürünler varken, bazıları size toplam maliyetin yüzde 12’sini verecektir. Blogculardan içerik oluşturuculara kadar, bu ortaklık programı, arzuladığınız ürünleri tanıtarak web sitenizden para kazanmanıza olanak tanır. Bölgeye bağlı olarak farklı Amazon platformlarında Amazon tekliflerinin tanıtımını yapabileceğiniz bir yer.

Amazon'dan ortak pazarlama programı

korku

Ömür boyu ücretsiz kayıt ve tavsiye başına% 30 komisyon alırsanız ne olur? Bu lüksü sunabilecek bir ortak programı var mı? Cevap evet, var!

Aweber, ücretsiz olarak kaydolan ve tavsiye başına% 30 komisyon alan, sizin için bir ortaklık programıdır. Bu aracı test etmek için 30 gün boyunca ücretsiz deneme alacaksınız. Ek olarak, posta planları 9 dolardan başlıyor. Aweber’in en büyük avantajı bu aracı e-postalar, e-postalara e-postalar, takip e-postaları ve daha fazlasını göndermek için kullanabilmemizdir.

Ortaklık programı ekibi, son yıllarda başarı ve müşteriler açısından çok şey başardı. Tamamı sağladığı mükemmel araç ve özellikler sayesinde – canlı destekten eğitime. Bununla birlikte, Aweber’ın çek ile 50 dolar arasında değişen bir ödeme eşiği vardır.

Pervane ilanları

Pervane Reklamları, sağladıkları reklamların kalitesi nedeniyle blogcular ve web sitesi operatörleri arasında popülerdir. Pervane reklamlarının altındaki pop şimdi onlarla çok popüler. Bu ağ, pop-under reklamlar, pop-up’lar, post-roll’lar, bindirmeler ve roll-pre-roll reklamlar gibi reklamlarla cazip bir eBGBM oranı sunar.

Yönlendirme ücretini tavsiye eden yayıncılar için çok düşük bulsanız da, i. % 5 H., müşterilerini gerçek zamanlı istatistik ve çevrimiçi olarak tatmin etmekte ve 24 saat boyunca destek istemektedir. Ödeme seçenekleri arasında banka havalesi, MasterCard, Webmoney, Payoneer ve daha fazlası bulunur.

İnternet Pazarlama Araçları raven

Bu popüler SEO aracı çok yüksek bir ortaklık komisyonuna sahiptir. Sadece Raven araçlarını tanıtmayı dene ve ilk ayın% 50’sinde inanılmaz bir komisyon kazan. Bir ömür boyu tekrar eden komisyon için% 10’a kadar belirlenir. Buna ek olarak, profesyonel hesap kullanıcıları ayda 9.90 $ tekrarlayan ek gelir elde edecekler.

Programda ayrıca altı aylık para iade garantisi var, ancak yinelenen gelir ayda 24,50 dolar.

AliExpress ortaklık programı

AliExpress ortaklık programı kullanıcı dostu ve ücretsizdir. Tıpkı önceki Amazon ortaklık programı gibi. Her satın alımda blogunuzdan para kazanabilirsiniz. Ürünleri reklam vererek,% 50’ye kadar komisyon kazanabilirsiniz. Üründen ürüne değişmekle birlikte, komisyon oranları belirlenirken kesinlikle bu platformda önemli miktarda kazanabilirsiniz. Her şey yaptığınız satışlara bağlıdır. Ayrıca, şirket pazarlama hedeflerine ulaşmak için teşvikler ve araçlar sunar. Programa katılan 1,5’ten fazla lakh var ve bunlardan çok para kazanabilecek onlardan biri olabilirsiniz. Her halükarda meşru reklam vermenize yardımcı olacak en son AliExpress teklifleriyle iletişime geçeceksiniz.

Shopify Ortağı Programları

Shopify’ı yenebilecek bir e-ticaret ortaklık programı neredeyse hiç yoktur. Ürünlerinizi çevrimiçi veya çevrimdışı olarak satmak istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz. Shopify ile ilgili en iyi şey: Yaklaşık 70 farklı ödeme ağ geçidini destekliyor ve tamamen SEO için optimize edilmiş durumda.

Tavsiye bağlantısı olmayan ücretsiz bir ücrete kaydolarak yaklaşık 58 ABD doları kazanabilirsiniz. Sadece web sitenizi veya alışveriş sepetinizi entegre etmek için Shopify kullanıyorsanız, e-ticaret işi kolaylaşır. Ek olarak, önerilen bayinin toplam faturasındaki adil payın% 20’sini alırsınız.

Kontrol Ediliyor

İlk ortak satışını yeni anneler için bir blogcu olarak yap

İlk ortak satışını yeni anneler için bir blogcu olarak yap

Geçenlerde bir anne bloguna başladın mı? Ne kadar heyecan verici anne! İkizler Annesini ilk kurduğumda, …

Acemi Bağlı Ortaklık Pazarlama: Bu Gelir Nasıl Yaratılır?

Acemiler için satış ortaklığından para kazanma

Bağlı kuruluş pazarlamasında yeni misiniz? Ana blog yazarı olmak, blogunuz için gelir elde etmenin en …

Yorumlara blogumda net ve SEO dostu bir şekilde nasıl yanıt verebilirim?

Yorumlara blogumda net ve SEO dostu bir şekilde nasıl yanıt verebilirim?

Yani liseden beri blogunuzu yaratmayı hayal ediyordunuz ve üniversitedeyken bir blog üzerinde çalışmaya bile başladınız. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir