Başlangıç / Evden Para Kazanma / 2019 yasal olarak ücretsiz internet nasıl edinilir

2019 yasal olarak ücretsiz internet nasıl edinilir

Ücretsiz İnternet erişimi bulmak, kendi evinizde bile düşündüğünüzden daha kolaydır.

İnternet servis sağlayıcıları, evde ücretsiz İnternet erişimi sağlayan yeni, yenilikçi planlar geliştiriyor. Yerel olarak ücretsiz Wi-Fi araması yapmanıza izin veren ücretsiz uygulamalar vardır. Düşük gelirli hane halklarına ücretsiz veya düşük maliyetli bir İnternet sunmak için hizmet sağlayıcılarla ortaklık yapmış kar amacı gütmeyen kuruluşlar da vardır.

2019’da interneti ücretsiz kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki seçeneklere sahipsiniz.

Evde ücretsiz internet

Kendi evinizde ücretsiz internet erişimi almayı düşündüğünüzden daha kolaydır. Yüksek aylık ücret ödemeden kaydolmanın en iyi yollarından bazıları aşağıdadır.

FreedomPop

Para biriktirmenin yollarını arıyorsanız, bölgenizdeki internet fiyatlarına bağlı olarak, bazen ayda 100 dolara kadar ücretsiz internet ile hızlıca paradan tasarruf edebilirsiniz.

İnternet için mobil ve kablosuz bir servis sağlayıcı olan FreedomPop, sıfır maliyetle başlayan veri, ses ve metin planları sunar. sen irade Tüm cihazlarınızı (dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar) Internet'e bağlamak için düşük maliyetli bir sıcak nokta satın almanız gerekir.

Kaydolduğunuzda etkin noktayı birkaç gün içinde e-postayla alacaksınız. Sadece USB cihazını cihazınıza bağlayın, hemen bir internet bağlantınız olacak. Ancak, ücretsiz aylık ücret 200 telefon dakika, 500 kısa mesaj ve 500 megabayt veri ile sınırlı olduğundan veri sınırlı.

Bu miktarda veri ihtiyaçlarınız için yeterli değilse, diğer düşük maliyetli fiyatlar da mevcuttur. Örneğin, 12 ay boyunca kaydolursanız, 2GB'lık aylık ücreti 9,99 ABD doları olarak seçebilirsiniz. FreedomPops planları, bir yıllık bir taahhütle ayda 19,99 $ karşılığında 10 GB'a kadar çıkabiliyor. Ücretsiz değil, ama yine de iyi bir anlaşma.

Hız, daha pahalı bir Wi-Fi servisi kadar yüksek olmayabilir. Ancak, FreedomPop ev için ücretsiz internet seçenekleri arasında en iyi hızı sunar.

Ve işte sizin için bir bonus tasarruf ipucu, FreedomPop web sitesini en son ziyaret ettiğimde ve planları gözden geçirdiğimde, Rakuten bu sitede alımlar için% 7 para iadesi teklifinde bulundu.

Rakuten, nakit ödeme tekliflerini düzenli olarak değiştiriyor, bu yüzden ödül her zaman bu kadar yüksek olmayabilir. FreedomPop'a kaydolmak istiyorsanız, ayrıca Rakuten'e kaydolmalısınız. Cebinde daha fazla paran var!

bağlı: Önyargılı Rakuten raporum: meşru mu?

Sınırsız veri planları

Ayrıca sınırsız bir veri planı için bir cep telefonuna kaydolabilir ve sonra cihazınızın sıcak noktasını evde kullanabilirsiniz.

Bu seçenek hakkında kötü olan şey, oldukça yavaş olmasıdır, yani yalnızca e-postalarınızı almak için kullanılabilir. İnternet bağlantınızı film izlemek veya çevrimiçi oyunlar oynamak için kullanmak istiyorsanız, bant genişliği muhtemelen yeterli değildir.

Mobil servis sağlayıcınıza kaydolmadan önce, planınızın gerçekten sınırsız olup olmadığını kontrol edin (sıcak nokta bağlantısı dahil). Sınırlamalar bazı sınırsız veri hızları için geçerlidir. Yani ihtiyacın olanı aldığından emin olmak için ödevini yapmak zorundasın.

Bu tür planlardan bazıları, sınırsız İnternet erişimi elde etmek için cihazınızın bir bilgisayara bağlanmasını yasaklayan "adil kullanım" politikasını da içerir.

Juno

Juno ile, ayda 10 saate kadar ücretsiz çevirmeli İnternet erişimi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Elbette servise erişmek için gerçek bir sabit hat bağlantısına ihtiyacınız var. Çevirmeli bağlantı genel olarak güvenilir bir bağlantı sağlarken, özellikle de DUN! 'Yu hiç kullanamayacak kadar gençseniz hızın ne kadar yavaş olduğunu görünce şaşıracaksınız!

Daha hızlı bir şeye ihtiyacınız varsa ve düşük maliyetli İnternet için ödeme yapmak istemiyorsanız, Juno başka paketler de sunar. Size daha iyi hızlar veren hızlandırılmış bir çevirmeli İnternet servisiniz var. Bu planlar ayda 29,95 dolardan başlıyor.

Hızlandırılmış planın sadece belirli bölgeleri hızlandırdığını belirtmek gerekir. Güvenli ve / veya şifreli sayfalar – başka bir deyişle, kullanan herhangi bir web sitesi https: // – hızlandırılmayacak.

Bugünlerde internetin büyük bir kısmı bu. Koşullarınıza bağlı olarak, ilk önce ücretsiz sürüm için kaydolmak isteyebilirsiniz. Hızın yeterli olmadığını tespit ederseniz, daha hızlı bir plana yükseltebilirsiniz.

Kayıt işlemi hızlıdır ve hizmeti beğenmediyseniz iptal edebilirsiniz. Juno ile herhangi bir sözleşme yapmak zorunda değilsiniz.

NetZero

Bu, 1990'ların sonlarından beri ücretsiz internet sunan ilk şirketlerden biriydi. Juno'da olduğu gibi, NetZero ile ücretsiz internet seçeneği ayda 10 saat ile sınırlıdır. Aynı zamanda bir çevirmeli bağlantı hizmeti olduğundan, sabit hatlı bir telefon bağlantısına ihtiyacınız olacak.

Ücretsiz plan sizin için yeterli veri içermiyorsa, ucuzdan oldukça pahalıya kadar değişen başka veri planları vardır. Temel plan ayda 17.95 Dolara 1GB. En pahalı plan 79.95 dolara 8GB sunan Platinum Plus. Ancak, NetZero her tarife için 3.95 dolarlık bir aylık erişim ücreti (ücretsiz tarife hariç) eklediğinden, bu fiyatlar biraz yanıltıcıdır.

Seçilen her taşıyıcı veya plan için, iyi baskıyı tamamen okuduğunuzdan emin olmak istersiniz. Sürprizlerden ve gizli ücretlerden kaçınmak için.

Halka açık ücretsiz Wi-Fi noktaları

Evinizin dışında ücretsiz internete erişebileceğiniz birçok yer var.

WiFi kartı

WiFi Map, bulunduğunuz yerin yakınında ücretsiz WiFi noktaları keşfetmenizi sağlayan bir akıllı telefon uygulamasıdır. Listelenen 100 milyondan fazla ücretsiz etkin nokta vardır, bu nedenle her zaman birçok seçeneğiniz vardır.

Bu uygulamanın ücretsiz sürümü, nerede olursanız olun yalnızca 4 km yarıçapını kapsar. Eğer yayaysan, daha ileri gitmek istemezsin. Araba ile seyahat ediyorsanız en yakın etkin noktaya hızla gidebilir ve sörf yapmaya başlayabilirsiniz.

Bu sitede sahip olabileceğiniz harika bir uygulama. Ama sık sık seyahat edenler için gerçekten görünüyor. Hareket halindeyken, ister iş ister eğlence için seyahat ediyor olun, ücretsiz olarak bağlı kalın.

Uluslararası seyahat ediyorsanız, bu uygulamayı gerçekten takdir edeceksiniz. Dünyanın birçok yerinde, Wi-Fi her zaman ücretsiz değildir ve mobil İnternet servisi yavaş veya tamamen mevcut olmayabilir.

bağlı: Seyahat ederken paradan tasarruf etmek için 7 basit numara

Ulusal zincir mağazalar

Birçok ulusal mağaza ve restoran ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır. Böylece, internet servisinin ücretini ödemeyi keserseniz, bu ünlü yerleri ziyaret ederek paradan tasarruf edebilirsiniz. Hepsini burada listelemek için ücretsiz internet erişimine sahip çok fazla zincir var. En popülerleri arasında McDonalds, Starbucks ve Panera Bread bulunmaktadır.

Ücretsiz wifi bazı ulusal zincirleri tatile kullandım. Evden çalışmak da çevremi değiştirmek için harika bir yol.

Starbucks kısa süre önce politikalarını değiştirdi ve şu an ödeme yapmayan müşterileri kafelerine davet ediyor. Ancak ücretsiz Wi-Fi kullanmak için bir mağazaya gidip bir şeyler satın almak zorunda hissederseniz, hemen parayı uçurabilirsiniz. Starbucks'ı her ziyaretinizde, 7 Latte doları yatırılır. Yani sadece evde internet için ödeme yapmalısınız.

Halk kütüphaneleri

Halk kütüphaneleri her zaman insanların unuttuğu çok fazla şeydir. Ücretsiz kitaplar, filmler ve ses kayıtları alabilirsiniz. Kütüphanenizdeki ücretsiz Wi-Fi ağı ile yardımcı programları bile kaydedebilirsiniz.

Wi-Fi'niz için bir kütüphane kullanma hakkında en iyi şey, bir şey almaya mecbur hissetmediğinizdir. Büyük ve küçük şehirlerin çoğunda ücretsiz internet erişimi sunan kütüphaneler bulunur. Kural olarak, kendi dizüstü bilgisayarınız yoksa, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz masaüstü bilgisayarlara sahiptir.

Kütüphaneyi ziyaret ederken bonus, personelin size yardım etmeyi beklemesidir. Her zaman bilgisayar uzmanı olmasalar da, tezgahtarlar ve kütüphaneciler genelde karşılaştığınız küçük sorunları çözebilecek kadar çok şey biliyorlar.

Halka açık masaüstü bilgisayarları orada kullanıyorsanız, açtığınız tüm hesaplardan çıkış yapmanız gerekir. Bir kamu bilgisayarını paylaşırken gizliliğiniz ve güvenliğiniz için bu çok önemlidir. Ek olarak, hesap güvenliğini artırmak için iki faktörlü kimlik doğrulamayı kullanmayı düşünmelisiniz.

Xfinity noktaları

Bu sadece Comcast Xfinity müşterileri için bir seçenektir – ama iyi bir seçenek. Ülke genelinde tonlarca Xfinity etkin noktası var ve erişim evinizdeki İnternet veya TV paketiyle birlikte geliyor.

Xfinity Internet müşterisi değilseniz, mutlaka Aylık Plana kaydolmanız için kaydolmanız gerekmez. Bir erişim noktasındaysanız Xfinity WiFi On Demand Pass alabilirsiniz. Sizin için çalışacak günlük, haftalık veya aylık bir bilet seçmek zorunda kalmadan önce bir ücretsiz saat alacaksınız.

ev bilgisayarı

Düşük Maliyetli ve Düşük Gelirli İnternet Servis Sağlayıcıları

Düşük maliyetli İnternet erişimi için biraz para kazanmaktan çekinmiyorsanız, ancak hiçbir zaman tam bedelini ödemek istemiyorsanız, iyi düşük maliyetli seçenekler de vardır. Bununla birlikte, bunlar konum ve gelire bağlı olabilir, bu nedenle sizin için çalışabilir veya çalışamazlar.

EveryoneOn.org (Connect2Compete)

Bu, herkese İnternete bağlı olmanın sosyal ve ekonomik avantajını sağlamayı amaçlayan, kar amacı gütmeyen bir kurumdur.

Günümüz dünyasında, internet bağlantısı eksikliği bir kişinin sosyal ve profesyonel fırsatlarını etkileyebilir.

Bu kuruluş Federal İletişim Komisyonu ile birlikte çalışıyor ve düşük maliyetli İnternet sağlamak için yerel servis sağlayıcılarla takım kurdu. 2012'den bu yana 600.000'den fazla kişinin İnternet'e bağlanmasına yardımcı oldular.

Posta kodunu girerek insanların ucuz erişim bulmalarına yardımcı olur. Ayrıca, size yerel bir indirim verebilecek soruların bir kontrol listesini tamamlarsınız. Oradan, bölgenizdeki en iyi fırsatların bir listesini alacaksınız.

Tüm ücretsiz ISS

All Free ISS, bölgenizdeki ücretsiz veya ucuz internet erişimini bulmanızı sağlayan bir veritabanıdır. Veri tabanı, ücretsiz ISS'ler için yerel arama numaralarının bir listesini içerir.

En iyi seçeneği bulmak için durumunuzu seçin veya bir alan kodu girin. Fakat her şehrin seçenekleri yok. Yani, daha küçük bir bölgede yaşıyorsanız, yakındaki daha büyük yerlerden birinde bulunan seçeneklere bakın.

Veri tabanı iyi bir başlangıç ​​noktasıdır. Ancak, seçeneklerin çoğu NetZero ve Juno'dur. Bu nedenle, eğer kentiniz listede yoksa, veritabanına güvenmek yerine doğrudan sağlayıcılarla konuşmaktan zarar göremez.

bağlı: 2019’da hızla tasarruf için 100 ipucu
Source link

Kontrol Ediliyor

Thodex-Thodex Nedir-Thodex Kayıt ol -Thodex borsası kayıt-Thodex üye ol

THODEX Kripto Para Nedir?Eski adı Koineks olan Thodex Kripto Para Borsası, kullanıcıların sistemde listelenen mevcut …

Anneler için evden gelen tek iş

Anneler için evden gelen tek iş

Evden çalışan bir anne misiniz, yoksa evden çalışmak isteyen çalışan bir anne misiniz? Seni duyuyorum …

2019'da anne için 12 para kazanma işi

2019'da anne için 12 para kazanma işi

Evde misin anne? Yaşadığım yerde bir yıla kadar doğum izni alabilirsiniz. Bu kez ikizlerimle geçirdiğim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir