Başlangıç / Online işler / 2019’da çevrimiçi para kazanmanın 5 kolay yolu

2019’da çevrimiçi para kazanmanın 5 kolay yolu

2019 yılı. Öğrenci ya da ev kadını olun, çevrimiçi para kazanmanın sayısız yolu var. Başlamak için roket bilimi becerilerine ihtiyacınız yok. İhtiyacınız olan tek şey bir bilgisayar, hızla yeni şeyler öğrenme yeteneği, sonuçları görmek için zaman ve sabır.

2019'da çevrimiçi para kazanmanın birkaç yolu var. Ancak, doğru yolu izlerseniz, çevrimiçi gelir elde etme hedeflerinizle kar elde edebilirsiniz.

2019’da çevrimiçi işinizi nasıl kuracağınıza dair bir video hazırladım:

reklâmWeb Hosting

bloglama

Blog oluşturma, çevrimiçi para kazanmanın en popüler yollarından biridir. Çünkü İnternet ekonomisiyle uğraşmanın en kolay ve en uygun yolu

Şu anda 440 milyondan fazla blog çevrimiçi olarak yayınlanmaktadır. Bugün başlarsan, kesinlikle rekabetle karşılaşacaksın. Peki, bloglamanın sonu mu?

Bunun bir son olduğunu söyleyemem, aksi takdirde bu yazıyı bloglamaktan başka bir şey yapardım. Ancak yazdıklarınız Bloging 2019'un doğru seçenek olup olmadığına gerçekten karar verecek.

Bloglamaya nasıl başlayacağımızla ilgili daha fazla ayrıntıya girmeden önce. 2019’da blogunuzla nasıl para kazanabileceğinize bir göz atalım.

Reklamcılık: Google Adsense ve Media.net gibi diğer reklam ağlarına kaydolun. Reklamlarınızı web sitenize gönderin ve para kazanın. Reklamlarla para kazanmak, para kazanmak için yeterli değil. Ancak, hala faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Satış ortağı pazarlama, satış, podcast'ler ve hizmetler bloglamadan para kazanmanın diğer yollarıdır. Bunun hakkında daha fazla tartışacağız.

Şimdi, blog ve pazardan nasıl kurtulabileceğinizi konuşalım.

niş araştırma

Blog arenaya girmeden önce, ne hakkında yazdığınızı öğrenmelisiniz. Sadece bir niş veya kategori seçmek ve birkaç mesaj yazamazsınız. Okuyucuların blogunuzdan geçmesini ve işlem yapmasını da bekleyebilirsiniz.

Niş araştırma, bir işte iyi yapıp yapamayacağınızı belirlemenin önemli bir parçasıdır. Bunu yapmanın en iyi yolu devlet web sitelerini ziyaret etmek ve ne yaptıklarını bulmaktır. Bir konuya iyi odaklanan bir Microniche seçin ve o konuya göre blogunuza başlayın.

Harsh Aggarwal, rastgele projelerinden biri için bir microniche seçti ve hala görüntülü reklamlarla yılda 2.000 ABD dolarından fazla kazanıyor. Seçtiği niş, iOS için mobil paket yöneticisi olan Cydia uygulamasını içeriyordu. Bloguyla şaşırtıcı derecede başarılı oldu. Siz de blogunuzdan para kazanmak için bu planı takip edebilirsiniz.

Ama bir blog ile para kazanmak bu kadar kolay mı?

Olabilir … ya da hiçbir şey yapmayan ve hayal kırıklığına uğratan bir çoğunluk gibi sona ereceksin. Olur çünkü işlerini çok iyi etkileyen nişi araştırmazlar.

Yakında niş pazarlama ve blogunuza başlamak ve pasif gelir elde etmek için nasıl niş araştırma yapabilirim hakkında bir blog yazacağım.

Blogunuzdan en iyi şekilde yararlanmak için izlemeniz gereken bağlantılar:

Affiliate Pazarlama

Satış Ortaklığı: İnternet üzerinden para kazanmanın popüler yolu

Satış ortaklığı pazarlaması, çevrimiçi para kazanmanın en güvenilir yollarından biridir. Bir blogcu veya pazarlamacı için, para kazanmanın en iyi yolu budur.

Para kazanmak için 2019'da bağlı kuruluş pazarlamasını başka bir listenin başına koyacağım. Çünkü bağlı kuruluş pazarlaması yaparak ve gece gündüz çalışarak geçim kazanabilirsiniz.

Bağlı kuruluş pazarlamasında yeniyseniz, nasıl para kazanabileceğinizi açıklamadan önce kısa bir süre açıklamama izin verin.

Bağlı kuruluş pazarlaması, ürün sahiplerinin ortaklar veya ortaklar bularak daha fazla gelir elde etmelerini ve hedef kitlelerine ürünler önermelerini sağlayan çevrimiçi bir stratejidir.

Diğer bir deyişle, eğer bir bağlı pazarlamacıysanız, tek yapmanız gereken bir ürün bulmak, bir müşteriye yönlendirmek ve bir müşteri tavsiyeniz ile satın aldığında (hotlink'iniz aracılığıyla), komisyon alacaksınız.

Kulağa hoş geliyor, evet?

Bağlı kuruluş pazarlamacı olarak ne kadar komisyon kazanabilirsiniz?

Amazon gibi hizmetler, satış ortağı bağlantınız üzerinden yapılan her satın alımda% 7 komisyon sunar. Ancak, ClickBank gibi% 80'e varan komisyonlar garanti eden hizmetler var.

Ayrıca, geçenlerde ilk tavsiye satışınızda% 100 komisyon ve her ay% 30 yenileme komisyonu kazandığınız Builderall Platformuna katıldım. Yani bir müşteriye başvurursanız, üyeliğini iptal etmeye karar verinceye kadar sonsuza kadar para kazanabilirsiniz.

Şaşırtıcı değil mi?

Bağlı kuruluş pazarlamasının gücü budur.

Nasıl bir bağlı pazarlamacı olurum?

Bağlı bir pazarlamacı olmak çok kolaydır ve size ürünleri için satışlarını artırmalarına yardımcı olacak benzersiz bir teklif sunmak isteyen birçok satıcı, platform vardır.

Yapmanız gereken tek şey bir blog veya sosyal medya kanalı / profiline sahip olmak ve ürünlerinizi içeriğinize bağlamak; böylece bu bağlantıyı tıklayan müşteriler ürün sayfasına yönlendirilecek. Ürünü satın aldığınızda komisyonu kesmiş olacaksınız.

İşletmeniz için doğru ürünleri bulmak ve çevrimiçi pazarlamak için ClickBank, Shareasale ve Commission Junction gibi platformlara katılabilirsiniz.

ipucu: Kısa süre önce 30 gün içinde 1000 $ 'lık bağlı kuruluş pazarlamasını kazanmak için bir zorluğa katıldım. Bu zorlukla, müşterileri alabilmem için ürünü pazarlamak için çeşitli yöntemler kullanacağım. Mücadeleyi öğrenmek için yukarıdaki bağlantıyı kullanın. Challenge sayfasına doğrudan erişmek istiyorsanız, aşağıdaki "Koltuğumu kaydet" düğmesine tıklayarak Million Dollar Challenge'a katılabilirsiniz.

Uçan Kağıt - Online Para Kazanın

Ayrıca, koleksiyona başlamak için hemen katılabileceğiniz bağlı kuruluş ağlarını listeledik.

Serbest

Serbest Çalışma: Kendine bağlılık yoluyla para kazanmak

Serbest meslek, 9'dan 5'e kadar olan işinizden bir çıkış yoludur çünkü kendi programınıza göre çalışma özgürlüğüne sahipsiniz.

Başlamak için tek yapmanız gereken en iyi platformu bulmak ve bir freelancer profili oluşturmak.

Profil, işverenlerin becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyor. İşinize mükemmel bir şekilde uyuyorsanız, devam etmek iyi olur.

Serbest projeler bulmak için serbest pazarlara katılın. Sonunda, ilk projelerden beklenenden daha az kazanacağınız kesindir. Dolayısıyla odak noktanız para kazanmak değil, gelecekteki müşterilerden daha iyi projeler elde etmenizi sağlayacak iyi incelemeler ve referanslar kazanmak olmalıdır.

Projelere teklif vermeden önce, hedef pazarınızı ve hizmetlerinizi belirlemelisiniz. Becerilerinizi öğrenin ve müşteriye neler sunabileceğinizi görün. Bir liste oluşturun ve çevrimiçi profesyonel varlığınızı artırmak için LinkedIn ve diğer ağlarda bir portföy oluşturun.

Temel adımları tamamladığınızda projeler için teklif verebilirsiniz.

Serbest meslek kariyerine karar vermeden önce okumanız gereken en önemli kaynaklar:

Online satış

E-ticaret pazarı şimdi 25 yaşın üzerinde. Ancak çoğumuz henüz tam potansiyellerine ulaşmadık. Dünyada milyonlarca online mağaza var, ancak pazarın yeni gelenler için büyük bir potansiyeli var. Kullanıma hazır bir miktarınız varsa, milyonlarca kişiyi işinizden çıkarma olanağınız olur.

Son teknolojiler çevrimiçi satışları basit bir görev haline getirmiştir. Şimdi tek ihtiyacınız olan bir ürün ve ürünü satmak için bazı pazarlama becerileri.

Online satış ve lojistik platformu üçüncü taraf şirketler tarafından karşılanmaktadır. Amazon, Shopify ve Etsy, e-ticaret endüstrisinin patronlarıdır.

Şirketler için yatırım

Serbest satıştan farklı olarak, çevrimiçi satışlar, satış noktalarında hammadde veya ürün satın almak için yatırım gerektirir. Paketleme, teslimat ve diğer masraflar dahil olmak üzere Amazon, Flipkart gibi hizmetler için sizden ücret alınacaktır.

ürün araştırması

Eğer bir ürününüz yoksa ve ne satacağınızdan emin değilseniz, başlamadan önce bir ürün araştırması ve pazar analizi yapmalısınız. Çok satan bir ürünü sadece rekabetçi bir pazarda veya düşük fiyatla analiz yapmadan satamazsınız.

Araştırmanın en iyi yolu Amazon portalını ziyaret etmek ve ürünleri kendi alanınızda listelemek. Nasıl olduklarını öğrenin ve müşteri ihtiyaçlarını anlamak için her bir ürünün puanını inceleyin.

Ürünün fiyatını farklı satıcılardan kontrol edin ve sattığınız zaman elde edeceğiniz kârı tahmin edin.

Ürünü pazarla

Ürününüzü ve pazarınızı bulduktan sonra, daha geniş bir kitleye ulaşmak için pazarlamaya katılmanız gerekir.

Sosyal sayfalar oluşturun ve sosyal medyadaki insanlarla bağlantı kurun. Instagram'daki insanlarla etkileşim kurun ve insanlarla iletişim kurun. Ayrıca, ürününüzle ilgili blog yazıları yazan ve markayı güçlendirmeye yardımcı olan blog yazarlarıyla bağlantı kurabilirsiniz.

FB reklamları oluşturun, Google AdWords'ü kullanın ve markayı tanıtmanıza yardımcı olması için reklam ajanslarına başvurun.

Markanız için kişisel bir web sitesi oluşturun ve ürünlerinizi daha profesyonel görünmeleri için sergileyin. Bu adım adım kılavuz ile kurumsal web sitenizi birkaç dakika içinde ayarlayabilirsiniz.

Her% 40'lık içeriği ve% 60'lık reklamcılık ilkesini izleyen şirketler ilk sırada yer alır. Bu nedenle, tüm hedefleriniz buna göre hizalanmalıdır.

Kurs oluştur

Kurs oluşturmak artık çok kolay, Udemy, Teachable gibi web siteleri sayesinde herkesin derslerini oluşturmasına ve para kazanmasına izin veriyor.

Uzman mısın? Yüzme dersleri olsun, kedinizi nasıl besleyeceksiniz …

İzleyicilere öğretebileceğiniz herhangi bir kurs oluşturun. Kurslarınızla kesinlikle para kazanacaksınız.

Kurslarınızı oluşturmak için neye ihtiyacınız var?:

 • Bir dizüstü bilgisayar / PC
 • Kamera (Bazı durumlarda cep telefonu veya web kamerası da kullanabilirsiniz.)
 • Beyaz tahta / kara tahta
 • Video düzenleme becerileri (temel bilgi)
 • Konu araştırması ve uzmanlığı

Bunun dışında

Bir şeye hakim olursan, öğret …

Kurslar insanlara öğretmek için harika bir yol olabilir. Sadece para kazanmakla kalmayacak, aynı zamanda bu alanda güvenilir bir otorite olacaksınız ve insanlar gelecekte fikrinizi alabilir.

Aşağıdaki kurslarda para öğretebileceğiniz ve kazanabileceğiniz platformlar oluşturacaksınız.

 • Udemy – İlk kursunuzu oluşturmak için en iyi ve önerilen platform.
 • öğretilebilir
 • Yetenek paylaş
 • Eliademie
 • unutulmaz

Online kurslar satarak ne kadar para kazanabilirsiniz?

Kursları oluşturarak ve satarak ne kadar para kazanabileceğinizi belirleyen çeşitli faktörler vardır. Bazıları:

 • Bu konudaki uzmanlık
 • piyasa Durumu
 • Tema kategorisi
 • Kursun fiyatı
 • yorumlar
 • sunum becerileri
 • İzleyicinin boyutu

ve daha fazlası …

Birçok üst düzey pazarlamacı ve iş adamı, satış kurslarından altı ya da yedi basamaklı bir gelir elde eder, ancak uzmanlık ya da pazarlama becerileri eksikliği nedeniyle az satış yapan yeni başlayanlar vardır. Bu yüzden, sadece kursunuzu nasıl pazarladığınıza ve insanların nasıl başa çıkacağına bağlı.

2019'da çevrimiçi para kazanmak için bu kolay yollardan memnun kaldığınızı umuyorum. Ayrıca, denediyseniz, bu yöntemler hakkında ne düşündüğünüzü öğrenene kadar bekleyeceğim. Bir tartışma başlayabilmemiz için aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Yararlı buldunuz mu? Lütfen pasif gelir akışları yaratmanın yollarını ve fırsatlarını arayan insanlarla paylaşın. Harika bir rehber ile bir dahaki sefere görüşmek üzere.

İyi günler.

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

sprit-sparen

Saving Yakıt tasarrufu – Kılavuz: Hızlı bir şekilde para ve gaz tasarrufu hakkında 20 ipucu

Araba kullanırken yakıt ve araç kullanırken nasıl tasarruf edebilirsiniz – 20 tavsiye ve püf noktası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir