Başlangıç / Online işler / 21 2019 için pasif gelir fikirleri ya da hiç yatırım yapmadan

21 2019 için pasif gelir fikirleri ya da hiç yatırım yapmadan

Pasif gelir hakkında ilk defa öğrendiğimde, giderlerimi karşılayacak doğru pasif gelir fikirleri karışımını bulmak konusunda takıntılıydım. Bu beni bu blogu yaratmaya ve aşağıda bahsettiğim fikirlerin çoğunu takip etmeye yönlendirdi.

Artık ailemi desteklemekten çok daha fazla pasif gelir akışına sahip olduğum bir noktadayım.

Tam olarak pasif gelir nedir?

Genellikle pasif gelir olarak adlandırılan pasif gelir tanımları vardır. IRS'nin vergi amaçlı kendi tanımı vardır. Bu makale pasif geliri şu şekilde tanımlamaktadır:

Bakımı az veya hiç çaba gerektirmeyen tutarlı gelir.

Hem küçük hem de büyük işletmeler için bu tür sabit gelir elde etmenin düzinelerce yolu vardır. Sadelik adına, çeşitli pasif gelir türlerini üç kategoriye ayıracağız:

 1. Pasif gelirli uygulamalar ve web siteleri ⁠ – Bu pasif gelirli uygulamalar ve sitelerle günlük işinize son veremezsiniz. Bununla birlikte, uygulamaları ve pasif gelirli web sitelerini tercih ederseniz, çok az parayla ekstra iş kazanabilirsiniz.
 2. Pasif gelir işletmesi ⁠ – Pasif gelir işletmesi ile yaptığınız iş için her zaman bir kere ödeme yapılabilir. Bu bölümde, sizinle aktif olarak etkileşimde bulunmadan nakit akışı oluşturmak için kullanabileceğiniz iş fikirlerini (uygun maliyetli veya ücretsiz tanıtabileceğiniz) öğreneceksiniz.
 3. Pasif Gelir ⁠ – Pasif gelir kullanabilmek için milyoner olmak zorunda değilsiniz. Bu bölümde, düzenli nakit akışı oluşturmak için hangi yatırımların en iyisi olduğunu öğreneceksiniz, böylece paranızı çalıştırabilirsiniz.

Yıllar önce, gayrimenkul yatırımı tüm pasif gelir stratejilerinin ön saflarında yer aldı. Günümüzde daha az zaman, daha az para ve daha az risk gerektiren pasif gelir fikirleri var. Ayrıca, ağ pazarlaması yoluyla pasif gelir kaynaklarına sahip insanlardan hikayeler duyduğumu da not etmek gerekir (a.k.a. MLM). Bununla birlikte, çoğu MLM programının iptal oranları bu seçeneği önermeyi imkansız kılmaktadır.

Bunu akılda tutarak, bugün zamana veya paraya yatırım yapabileceğiniz ve gelecekte tekrar tekrar ödenebilecek 21 meşru yol vardır.

Pasif gelir için en iyi uygulamalar ve web siteleri hakkında bilgi edinin

En İyi Pasif Gelir Uygulamaları ve Web Siteleri

Uygulamalar ve pasif gelirli web siteleri sayesinde, tekrar tekrar yaptığınız işler için para kazanmanın nasıl bir şey olduğunu kolayca deneyimleyebilirsiniz.

Bu önerilen uygulamalardan ve web sitelerinden bir hayat kazanamazsınız. Bazı insanlar yılda bir kaç yüz dolar emriyle bir yerlere uğrarlar. Ancak para yatırmadığınız ve çok az zaman harcadığınız düşünülürse, bu kötü bir geri dönüş değildir.

Fırsatları İşte kaydolabileceğiniz en iyi pasif gelir uygulamaları ve web sitelerinin seçim listemiz.

Ayrıca bakınız: Hızlı kazanç için en iyi 18 pasif gelir uygulaması

# 1 – Nielsen Bilgisayar ve Mobil Panel Uygulaması

kayıt bağlantısı

TV izleyicilerini yayınlamakla bilinen halka açık büyük bir pazar araştırması şirketi olan Nielsen Holdings, bir uygulamayı indirmenizi sağlar. Sadece Nielsen Computer & Mobile Panel uygulamasını telefonunuza ve / veya bilgisayarınıza indirin ve uygulamanın kurulu olduğu her uygun cihaz için yılda 50 ABD dolarına kadar kazanabilirsiniz. Evinizde dört cihaz varsa, yılda 200 dolara kadar çıkacak.

Ek olarak, Nielsen tarafından birçok çekilişe otomatik olarak katılıyorsunuz. Fiyatlara tatiller ve en son teknolojiler dahildir. Ayrıca, aylık 10.000 $ 'lık ödül çekilişine hakkınız var.

Eğer ilgileniyorsanız, Nielsen Computer & Mobile Panel hakkındaki incelememizi okuyun.

# 2 – Yaptıklarınla ​​para kazan

kayıt bağlantısı

Pasif gelir elde etmek için bir başka hızlı fikir ise Swagbucks'a kaydolmak. Swagbucks, dünyanın en büyük ödül sitelerinden biri ve şimdi 300 milyon doların üzerinde ödül ödedi.

Swagbucks ile para kazanmak için onlarca yolu vardır. Videolar en çok izlenir, kuponlar kullanılır ve çevrimiçi alışveriş yapılır.

Swagbucks ile para kazanmanın en pasif yolu:

 • Arama motorunuzu swagbucks search olarak değiştirin, Bu şekilde, herhangi bir çevrimiçi aramayla çok para kazanabilirsiniz. Arama motorunu kurduğunuzda, orada olduğunu bile farketmeyeceksiniz. Bir bilgisayarda çalışan ve sık arama yapanlar ayda yaklaşık 10 dolar kazanabilir.
 • Swagbucks Local'e bir kart bağlayın, Bir bankamatik kartını veya kredi kartını Swagbucks Local ile ilişkilendirdiğinizde, katılan yerel perakendecilere alışveriş yaparken otomatik olarak puan kazanırsınız (hediye kartları için ödenebilir).

İncelememizde daha fazla swagbucks kesesi bulunabilir. Kayıt olmaya hazır olduğunuzda, bu bağlantıdan 10 $ bonus alabilirsiniz.

# 3 – Bir uygulamayı indirerek para kazanın

iPhone: Daha fazla bilgi için bu bağlantıya tıklayın

Android: Daha fazla bilgi edinmek için bu bağlantıya tıklayın

MobileXpression bir uygulamayı indirmek için para ödeyen bir araştırma şirketidir. Nielsen Computer & Mobile Panel uygulamasına benzer şekilde, uygulamayı kurmadan bırakırsanız nakit para, hediye kartı ve ödüller alacaksınız.

MobileExpression bir hafta boyunca kurulduktan sonra, 5 $ değerinde bir Amazon Hediye Kartı alacaksınız. Ardından her türlü ödülü kazanabileceğiniz ödül oyununu oynayabilirsiniz (farklı bir Amazon hediye kartından bir iPad'e kadar). Harika olan, herkesin bir şeyler kazanması.

MobileExpression çağrıları veya kişisel bilgileri izlemez. Kullandığınız web sayfalarını, eriştiğiniz bağlantıları ve telefonunuzda gerçekleştirdiğiniz etkinlikleri (örneğin, uygulama kullanımı, telefonunuzdaki saat vb.) Ararsınız.

Uygulamayı istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz.

Uygulama hem Android hem de iPhone kullanıcıları için geçerlidir ve 30.000'den fazla derecelendirme ile 4.2 / 5'lik bir uygulama mağazası derecelendirmesine sahiptir.

# 4 – İşletmelerin size bir geri ödeme borcu olup olmadığını öğrenin

kayıt bağlantısı

Çevrimiçi satın aldığınız bir şeyin fiyatı düştüğünde, Paribus paranızı geri almanıza yardımcı olur.

Nasıl çalışır:

 • Uygulama için kayıt olun
 • Paribus daha sonra e-posta arşivinizi makbuzlar için arar.
 • Paribus, satın aldığınız bir şeyin fiyatının düştüğünü tespit ettiğinde, fark için geri ödeme alırsınız.

Paribus ile ilgili en güzel şey, tasarrufların% 100'ünü saklamanız.,

Fırsatları Paribus'a buradan kaydolun.

# 5 – Nakit İadenizi Artırın

Satın alımlarınız için bir kredi kartı kullanıyorsanız, geri ödemenizi en üst düzeye çıkarmak mantıklı olur.

Nakit para ödülleri bedava para gibidir. Örneğin, kredi kartlarınıza yılda 50.000 dolar harcadığınızı varsayalım. Ortalama% 1 ila% 2 geri ödeme yaparsanız, her yıl 500 ABD Doları daha fazla kazanabilirsiniz (elbette, yalnızca bakiyenizi her ay tam olarak ödüyorsanız).

Nakit geri ödemeli kartların bazılarının% 5’e kadar sunduğu göz önüne alındığında, bu mümkündür.

Para kazanmak için en sevdiğim iki kartlı kombinasyon:

Bonus kategorisinde geçirirsem Chase Özgürlüğünü kullanırım. Bunlar üç ayda bir değişir; Aşağıda 2019 için dönen kategoriler bulunmaktadır.

Chase Freedom Dönen Kategoriler 2019Daha sonra bonus kategorisinin dışındaki alışverişlerde Chase Freedom Unlimited'ı kullanacağım. Ortalama olarak, bu basit strateji ile% 2'den fazla para iadesi kazanmak zor değildir.

Genişletilmiş Nakit Geri İpucu: Chase Sapphire Reserve gibi premium bir Chase kredi kartınız varsa, Freedom ve Freedom Unlimited ile kazanılan puanları Premium Kartınıza aktarabilirsiniz. Buradaki avantaj, transferinizden sonra puanlarınızın daha değerli olması.

Örneğin, Chase üzerinden Chase Sapphire Reserve Card ile bir gezi rezervasyonu yaparsanız,% 50 daha fazla değer alırsınız. Bir bonus kategorisinde Chase Freedom kartınızla geçirirseniz, puanları seyahat için kullandığınızda% 7.5 oranında geri ödeme alırsınız. Bu strateji hakkında daha fazla bilgi için Seyahat için En Popüler Kredi Kartlarımız sayfasındaki En Son Nakit Geri Ödeme Kredi Kartı Hack bölümüne bakınız.

Karşılaştırmada Chase Özgürlük ve Chase Özgürlük Sınırsız hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

# 6 – Bu Pasif Tasarruf uygulamasını deneyin

kayıt bağlantısı

Trim uygulaması aslında pasif tasarruf Pasif olanı olarak fırsat gelir Fikir. Ancak, bankadaki para bankadaki paradır. Yani bu kaçırmak istemediğiniz bir uygulama.

Trim pasif olarak nasıl para tasarrufu sağlar? Geçen gün Trim'den aldığım bu kısa mesaja göz atın:

Kırpma ekran görüntüsü

Trim, Comcast faturamdaki bir indirimden, müdahalem olmadan elektrik kesintisi için tazminat olarak görüştü.

Tek yapmanız gereken giriş yapmak ve bir hesaba bağlanmak. Robot size nasıl tasarruf edeceğinizi söyleyecektir.

Bu görevlerden bazıları için robot sihirbazı işlemin tamamını üstlenir, örn. Faturanızı pazarlık etmek veya bir aboneliği iptal etmek.

Ortalama bir kişi fatura başına 30 ABD doları tasarruf sağlıyor ve Trim artık kullanıcılarını ayda 1 milyon ABD dolarından fazla kurtarıyor.

Daha fazla bilgi için Trim incelememize bakın.,

# 7 – Kart Tabanlı Ödül Programları

Bir kredi kartı veya bankamatik kartı bağlayarak ve ardından her zamanki gibi işinizi tamamlayarak Swagbucks Local'e benzer şekilde pasif gelir elde etmenize izin veren çeşitli kart tabanlı ödül programları vardır. Bu programların çoğu, aynı arka uç platformda (Empry) çalışır, bu nedenle ödüllerinizi aynı kartla ikiye katlamak her zaman mümkün değildir.

Daha fazla para kazanmak istiyorsanız, hem geri ödemeli nakit etkisini hem de uygulamanın geri ödemeli etkisini en üst düzeye çıkarmak için uygulama başına yalnızca bir kredi kartı bağlamanız gerekir. Örneğin, Acorns, Airbnb alımlarında size% 1.8 para iadesi veren kart tabanlı bir sadakat programına sahip. Sonra seyahat masraflarının çoğunu geri ödeyecek olan kredi kartınızı bağlamak istersiniz.

Bu uygulamalardan en az birine kaydolmalısınız. Her yıl bir veya iki güzel hediye kartı alıyorsunuz.

 • Meşe Palamudu – bir mikro yatırım uygulaması olarak bilinen Meşe Palamudu, katılımcı perakendecilerden para kazanmanızı sağlayan Found Money adlı bir özelliğe sahiptir.
 • Dosh, restoranlarda uzmanlaşmıştır, ancak aynı zamanda% 10'a kadar para iadesi kazanabileceğiniz 1.000'den fazla perakendeciye sahiptir.
 • Bırakma ortakları sürekli değişiyor, ancak% 10'a kadar geri ödeme kazanabilirsiniz.
 • ShopKick – En iyi marketler de dahil olmak üzere yerel perakendecilere alışveriş primleri sunmak için bilinir.

Blog oluşturma, pasif gelir elde etmek için harika bir yoldur

En İyi Pasif Gelir İşletmeler

Pasif bir gelir işletmesi, bir kez yaptığınız iş için size tekrar tekrar zaman ödenmesini sağlar. Bu iş türü, internet sayesinde de popülaritesini arttırıyor. Çevrimiçi işletmeler, hem bir ürünün pazarlanmasını hem de gerçek işlemi otomatikleştirmeyi kolaylaştırır.

Hem başlatılması kolay olan hem de birçok fayda sağlayan pasif gelirli iş örnekleri şunlardır:

# 1 – Blog oluşturma

Bloglamanın pasif gelir elde etmesinin çeşitli yolları vardır. Benim favorilerimden biri SEO veya Arama Motoru Optimizasyonu. The Ways To Wealth'daki en popüler yayınlardan birini alın (Tüm zamanların en iyi yatırım kitapları) bir örnek olarak. Bu gönderi üç yaşında, ancak şimdi "En İyi Yatırım Kitapları" arama terimi için aranıyor. Birisi bu sayfayı ziyaret ederse ve bu kitaplardan birini Amazon'dan satın alırsa, bu site bir komisyon oluşturur. tüm Sipariş. (Başka bir deyişle, kitabın sadece değeri değil.)

Bu sayfa ayrıca e-posta abonelikleri oluşturur. Yeni bir gönderi gönderdiğimde, trafiği artırmak için e-posta listesine gönderebilirim.

Bu, buzdağının bloglamadan pasif bir gelir elde etmesinin sadece görünen kısmı. Ayrıca reklamlar, YouTube kanalları, bağlı kuruluş pazarlaması, üyelik siteleri, ürün satışları ve daha pek çok şey var.

Bu yüzden kendi web sitenizi başlatmak pasif gelir için olağanüstü bir seçenektir. Kelimenin tam anlamıyla onlarca gelir akışı var ve çoğu sürekli gelir sağlıyor.


Yollardan Zenginliğe Özel Teklif: Blogunuzu Bluehost ile 3 dolardan daha az bir sürede başlatın. ÜCRETSİZ etki alanı (15 YTL değerinde) ve mükemmel müşteri hizmeti edinin. TW2W’den özel bağlantı kullanıyorsanız, bu, aylık 7,99 ABD Doları’nın orijinal fiyatının% 50’sinden fazladır.


Blog açmak isterseniz, ücretsiz bir e-posta kursum var: Öyleyse ilk 1 bin dolarlık blogunuzu yapın,

Bu ücretsiz e-posta kursuyla şunları keşfedeceksiniz:

 • 1. gün: Neden bir blog başlatmalısınız (ya da değil)?
 • 2. gün: Ne hakkında blog yazılacağı nasıl belirlenir
 • 3. gün: Blog başlatmanın son derece basit bir rehberi
 • 4. gün: Bu, blogunuzu önemli olan karlı bir blog yapar
 • 5. gün: En iyi trafik ipuçları
 • 6. gün: Mümkün olan en kısa sürede maksimum sonuç elde edin
 • 7. gün: Güvenilir Ücretsiz Blog Kaynakları

Giriş yapmak için adınızı ve e-posta adresinizi girin.

# 2 – Küçük işletmeler için sosyal medyayı yönet

Geçmişte başladığım bir iş, yerel işletmeler için sosyal medyayı yönetmekti.

Gerçekten zevk aldığım ve işi daha az stresli yapan şeylerden biri, müşterilerimin beklemede olmasıydı.

Ayrıca, çalışmalarımın çoğu ön taraftaydı. Sonra haftada bir ya da iki saatimi koyardım.

% 100 pasif değildi, ama kesinlikle yakındı.

Her biri ayda 1.000 ila 2.000 dolar ödeyen, yaklaşık beş müşterisi olan sosyal medya yöneticilerini tanıyorum. Kampanyalar oluşturulduktan sonra, her müşteride yalnızca haftada birkaç saat çalışıyorlar.

İlgileniyorsanız, Bobby Hoyt sosyal medya yönetiminin en kazançlı tarafı hakkında her şeyi öğreneceğiniz bir kurs sunuyor: ücretli kampanyalar.

Şirketler, web sitelerine trafik çekmek ve (umarım) satış hacmini artırmak için ücretli kampanyalar yürütüyorlar. Doğru insanlara nasıl ulaşacağınızı ve çalışan reklamları nasıl yaratacağınızı biliyorsanız, müşterilerinizin alt satırını çarpıcı bir şekilde etkileyebilirsiniz – ve çabaları için size çok para ödeyeceklerdir.

Bobby'nin kursu yılda sadece birkaç kez açılıyor ve bir bekleme listesi var. İsminizi listeye eklemek ve oturmak için giriş yapın.

# 3 – Çevrimiçi bir kursa başla

Udemy, Teachable ve Skillshare gibi platformlar çevrimiçi bir kursa başlamanızı ve satmanızı hiç olmadığı kadar kolaylaştırır.

Geçen yılın en sevdiğim hikayelerinden biri, kitaptan Teresa Greenway'in hikayesi. Yan Acele Okulu Chris Guillebeau tarafından.

Bütün gün yiyecek damgaları basan ve otistik oğluna bakan Greenway, maya ekmeği pişirmeye yönelik çevrimiçi bir kursa başladı. Kursuna başladığı ilk iki yıl boyunca Udemy ile 86.000 $ kazandı.

Çevrimiçi derslerle para kazanmak istiyorsanız, bu ücretsiz kaynağa göz atın: 5 ayda 58.150 $: Adım adım bir yaşam tarzı şirketi nasıl kurulur (e-postalar, araçlar, her şey).

Yukarıdaki bağlantı altında, girişimci Nat Eliason, bilgi ve uzmanlığınızı karlı bir işe dönüştürmek için bilmeniz gereken her şeyi kullanır.

# 4 – Bir İş Fikrinin Lisanslanması

Bir ürün veya hizmeti geliştirme fikriniz varsa, bu fikri lisanslamanız için size ödeme yapılabilir.

Bunu sık sık Kevin O'Leary'nin bir şirkette büyük bir hisse satın almayı ve ardından girişimci ile bir lisans sözleşmesi imzalamayı sevdiği Shark Tank'ta görüyorum. O'Leary, girişimcinin arkanıza yaslanıp satılan her birimden telif alabilmesi için çok fazla satış yapıyor.

O'Leary'nin portföyündeki en büyük köpekbalığı tankı galibi, Brian ve Julie Whiteman tarafından geliştirilen fotoğraf baskı uygulaması / abonelik hizmeti olan Groovebook'tur. Tankta, O'Leary ve Mark Cuban, lisans haklarının% 80'i için toplam 150.000 $ yatırım yaptık. Şirket daha sonra Shutterfly'e 14.5 milyon dolar sattı.

O'Leary, “Anlaşma, satış sırasında yalnızca 18 aylıktı” diyor. "Ortak kurucular milyoner oldu. Bu harika bir sonuç. "

Konuyla ilgili harika bir kitap var: Basit Bir Fikir: Başkalarının işi yapmasına izin verirken hayallerinizi altın madene dönüştürün. (Tim Ferriss tarafından önerildikten sonra okudum.)

Mucit olmayı hayal ettiyseniz, kitabı Amazon'dan veya yerel kütüphanenizden alın.

# 5 – Dijital varlıklar oluşturun

Dijital varlıklar (e-kitaplar, videolar, fotoğraflar, grafikler vb.) Oluşturmanın ve çevrimiçi satmanın çeşitli yolları vardır. Bu konseptin güzelliği, doğru satış platformuna ulaştığınızda pazarlamanın kendi kendine yetebilmesidir. Örneğin, Amazon Kindle'da iyi yorumlar alan bir e-kitap yayınlarsanız, bu incelemeler giderek daha fazla satış yaratacaktır.

Dikkate değer diğer pasif gelir fırsatları:

 • grafik – Geliştiriciler için en büyük çevrimiçi pazar olan Etsy ile (yıllık geliri 3 milyar doları aşan), kullanıcılar dijital indirmeler satabilirler. Davetiyeler, desenler, scrapbooking tasarımları, yazdırılabilir grafikler ve boyama sayfaları en popüler nişlerden bazılarıdır.
 • Hazır Fotoğraflar – Fotoğraflarınızı, içerik oluşturucuların ticari amaçlarla kullanabileceği Shutterstock gibi sitelerde listeleyebilirsiniz.
 • T-shirt – Harika bir gömlek tasarımı, yüzlerce ve yüzlerce birimi pazarlayabilmeden satabilir.
 • Video Fotoğraf – Fotoğraflar satılabildiği gibi, stok videoları en hızlı büyüyen nişlerden biridir.

Yaratıcı çalışmalara katılmak istiyorsanız, CreativeLive'a göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Dünyaca ünlü fotoğrafçı Chase Jarvis tarafından kurulan CreatieLive, yaratıcı sektördeki en iyi akıllardan bazılarına ücretsiz canlı dersler sunuyor.

# 6 – Airbnb

Boş bir odanız veya eviniz varsa, Airbnb'yi seçmeyi düşünün.

Kısa vadede, alanınızı temizlemeniz, fotoğraf çekmeniz ve sağlam bir açıklama yazmanız gerektiğinden kesinlikle yapılması gereken çok iş var. Bununla birlikte, uzun vadede, işler düşecektir – özellikle iyi bir dereceye sahipseniz (bu, daha iyi müşteriler çeken).

Airbnb sunucusu olarak ne kadar kazanabileceğinizi görmek için Airbnb kiralama hesaplayıcısını kullanın.

# 7 – Turo

Tıpkı Airbnb'nin otel endüstrisini rahatsız etmesi gibi, Turo da şimdi kiralık otomobil endüstrisini rahatsız ediyor.

Turo ile artık arabanızı saat veya günlük olarak başkalarına kiralayabilirsiniz. Sigorta dahil, sürücüler kontrol edilir ve kayıt ücretsizdir.

# 8 – Shopify ile Damla Nakliye

Hızla büyüyen e-ticaret endüstrisine girmek ve fiziksel ürünleri kendi çevrimiçi mağazanız üzerinden satmak istiyorsunuz. Ancak ne satacağınızı ya da nasıl başlayacağınızı bilmiyor musunuz?

Bir damla nakliye şirketi kurmayı düşünün.

Doğrudan posta, kendi hisselerinize sahip olmadığınız bir yerine getirme yöntemidir. Bunun yerine, istek üzerine. Bu yüzden, bir ürünü sattığınızda, hemen tedarikçiden satın alırsınız, bu daha sonra doğrudan müşteriye gönderilir.

Büyük artı, nasıl satacağınızdan emin olmadığınız bir şeyi satmak için binlerce dolarlık envantere yatırım yapmanız gerekmemesidir. Ayrıca, ürünü asla görmez veya dokunmazsınız. Yani kelimenin tam anlamıyla her yerden çalışabileceğiniz bir iş.

Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Shopify sizin için kârlı açılan nakliye mağazalarında ücretsiz bir web semineri başlatabilir.

# 8 – Satış Ortaklığı

Bu listede kalan gelir için son iş fikri bağlı kuruluş pazarlamasıdır. Burada başkalarının ürün ve hizmetlerini satış yüzdesi (veya sabit bir ücret karşılığında) satıyorsunuz.

Birçok bağlı kuruluş programı bile tekrarlar, bu yüzden o ay hala bir müşteriyken size her ay ödeme yapılabilir.

Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, popüler blog yazarı Michelle: Affiliate Marketing'i Anlamak kursunu öneririm. Michelle, bağlı kuruluş pazarlamasında ayda 50.000 $ kazanıyor ve Oprah'ın web sitesinde yeni yer alıyor.

Crowdfunding, emlak sektörüne yatırım yapmak için harika bir yol

En İyi Pasif Gelir Yatırımları

Birçokları için, kişisel finansmanın asıl amacı finansal bağımsızlıktır – yatırım portföylerinden elde edilen gelirin geri kalan ömürleri için harcamalarını karşılamak için yeterli olduğu nokta.

Finansal bağımsızlık (aynı zamanda finansal özgürlük olarak da bilinir) gibi bir dönüm noktasına ulaşmak zaman alır. Ancak, doğru yatırım stratejisiyle, hedefinize daha sonra değil, daha önce ulaşacaksınız.

İyi haber şu ki, yatırım çok pasif bir faaliyet olabilir ve bence gerekir. Yatırım yapmanın, hisse toplama ve finansal haberleri takip etme ile ilgili olmadığını öğrenmem birkaç yıl sürdü. Bunun yerine, doğru yatırım karışımını (yani varlıklar) seçmekle ilgilidir. tahsis) önceden, doğru varlık ile birlikte konum Vergilerinizi en aza indirmek ve yatırım hedeflerinize ulaşmak için (örneğin 401 (k), IRA, vergiye tabi hesap vb.).

Bizim durumumuzda amaç tutarlı bir gelir kaynağı oluşturmaktır. İşte dikkat etmeniz gereken en iyi yatırımlar.

# 1 – 401'inizi (k) Pasif yapın

Bir işveren maçına sahip 401 (k), şu anda en kârlı yatırımlardan biridir. (Yaklaşan tek yatırım, yüksek verim borcunun geri ödenmesidir.)

Bu nedenle, yatırım yapmaya başlarsanız, pasif bir gelir veya takdir etmek isterseniz, 401'inizi (k) yenmek zordur.

Ancak, doğru varlık tahsisini seçtiğinizden emin olmalısınız. Bu konuda size yardımcı olabilecek bir araç Blooom.

Blooom hakkında en çok sevdiğim şey, yaptığı şey. 401 (k) yatırımlarınızın ücretsiz analizini sunar Bu basit bir resim halinde özetlenebilir.

Benimki neye benziyor:

Bu ilk inceleme ücretsizdir ve sadece birkaç dakika sürer.

Blooom'un 401'inizi (k) yönetmesini istiyorsanız, ayda yalnızca 10 ABD Doları (ilk ay ücretsizdir).

401 (k), gelecekte büyük bir pasif gelir kaynağı olabilir. Bununla birlikte, bazıları için, en uygun yatırım karmasını seçmek, erken emeklilik ile daha sonraki istihdam arasındaki farktan daha fazla olmasını sağlar.

Daha fazla bilgi için Blooom detaylı incelememizi okuyun.

# 2 – Crowdfunded Gayrimenkul'e Yatırım Yapın

Gayrimenkul, zenginlerin on yıllardır para kazandıkları en önemli yollardan biridir. Bununla birlikte, geleneksel gayrimenkullerle (riskli mülkler gibi) ilişkilendirilen risk, zaman ve peşin maliyetler nedeniyle, bu çoğu insan için uygun bir yatırım değildi.

Bu artık böyle değil.

Gayrimenkulün kitlesel fonlaması ile, birçoğunun gayrimenkul yatırımları sırasında edindiği cazip getiriler artık sıradan insanlara sunulmaktadır.

GYO'ları (emlak yatırım ortakları) hiç duymuşsanız, crowdfunded emlak konsepti çok benzer. Asıl fark, emlak kitle fonlaması ile aslında bazı varlıkları görüp yatırım yapabilmenizdir. Bir GYO ile, şirket varlıkları seçer ve siz şirkete yatırım yaparsınız (mülkün kendisine değil).

En büyük crowdfunded emlak sitelerinden biri Fundrise. Fundrise ile minimum 500 $ yatırımla başlayabilirsiniz.

Burada okuyabileceğiniz Fundrise hakkında detaylı bir rapor yazdım. Fundrise ile ilgili özel olan şey – kiracıları yönetmek zorunda kalmamanın en avantajlı avantajı dışında – tam olarak neye yatırım yaptığınızı görmenizdir. Yani eğer bu Şikago'daki bir apartman kompleksiyse, tam mülkü göreceksiniz.

Fundrise, platformunda emlak türleri için katı standartlar belirlediğinden, bu mülkün neden daha cazip olduğunu öğreneceksiniz. Bu, gayrimenkul yatırımının artılarını ve eksilerini kendi başınıza bir mülk satın almaktan daha az risk alarak tanımanın harika bir yoludur.

Herhangi bir nedenden dolayı ilk 90 gün içinde yatırımınızdan memnun kalmazsanız, Fundrise yatırımınızı orijinal fiyattan geri satın alacaktır.

Fırsatları Burada bağış toplama hakkında daha fazla bilgi edinin.,

# 3 ⁠ – Eşler arası krediler sunmak

Ben Lending Club ve Prosper gibi eşler arası ödünç verme platformlarının büyük bir hayranı değilim. Bir yatırımın kurumsal varlık gibi bir varlık veya bir gayrimenkul yatırımı durumunda, binanın kendisi tarafından desteklenmesi durumunda tercih ederim.

Ancak, eşler arası krediler kişinin kendi portföyünün çeşitlendirilmesine yol açabilir ve bir tasarruf hesabınınkinden çok daha yüksek bir getiri sağlayabilir.

Platforma önemli tasarruflar yapmak yerine, bunu portföyünüzün% 5-10'unu çeşitlendirmenin bir yolu olarak düşünün.

# 4 – Yüksek verim tasarruf hesabına geçin

Bir bankaya ücret ödüyorsanız veya tasarruflarınızla pratik olarak hiçbir şey kazanmazsanız, yeni bir banka hesabına ihtiyacınız olacaktır.

Bölgenizdeki en yüksek faiz oranını ödeyen bankayı bulmanıza yardımcı olan bir arama motoru olan Fiona'yı ziyaret edin,

Bunu yaptığımda, tasarruf hesaplarında ulusal ortalamanın 22 katı bir banka buldum! Tasarruflarınızı artırmak, ek pasif gelir elde etmenin düşük riskli ve kolay bir yoludur.

# 5 – Stoklara yatırım yapın

Borsaya bakarsanız, birçok hisse senedinin toplam değerinin yaklaşık% 2'sini temettü olarak ödediğini göreceksiniz.

2014 yılında IRS bu rakamı en son bildirdiğinde, 254.7 milyar dolardı! Temettü kavramına aşina değilseniz, hissedarlara nakit olarak ödenen bir şirketin kârının bir parçası olarak özetlenebilir.

Yani hisse senedine hissedarsanız, şirket size ödeme yapar.

Ancak, doğru kişiyi seçmek, takas edilen veya yatırım fonları riskli olabilir.

Dolayısıyla, temettü stokları yerine tüm borsaya sahip olmayı ve her iki temettü kullanmayı tercih ederim. ve Tanıma.

Warren Buffett'den alıntı yapmak için,

“Yıllar geçtikçe, yatırım danışmanlığı hakkında çok şey istedim ve cevap verirken insan davranışları hakkında çok şey öğrendim ve düzenli tavsiyem düşük maliyetli S & P 500 endeks fonuydu.”

Yatırım yapmak istiyorsanız, Robo-Advisor Betterment'a başvurmanızı rica ediyoruz.

İyileştirme hakkında sevdiğim şey Better (ve neden kendi paramı platforma yatırdığımı):

 1. Endeks fonlarına düşük maliyetli bir yatırım yaklaşımı sunarlar
 2. Ücretleriniz sadece% 0,25 ile başlıyor (sektör ortalamasının oldukça altında)
 3. Vergi kayıplarının otomatik olarak toplanması ve otomatik yeniden dengeleme gibi ücretsiz katma değerli hizmetleri, onu gerçekten pratik bir yaklaşım haline getiriyor
 4. Sadece 1 $ ile Betterment yatırım yapabilirsiniz

Fırsatları İyileştirme hakkında daha fazla bilgi edinin,

Bizim tarafımızdan sağlanan Paribus'a kaydolursanız Paribus bizi tazmin edecektir.

Servet Yolu LLC, kredi kartı ürünlerini kapsayacak şekilde CardRatings ile ortaklık kurdu. Servet Yolları LLC ve CardRatings, kart verenlerden bir komisyon alabilir.
Source link

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

sprit-sparen

Saving Yakıt tasarrufu – Kılavuz: Hızlı bir şekilde para ve gaz tasarrufu hakkında 20 ipucu

Araba kullanırken yakıt ve araç kullanırken nasıl tasarruf edebilirsiniz – 20 tavsiye ve püf noktası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir