Başlangıç / Online işler / Hızlı para kazanmanın 21 kolay yolu

Hızlı para kazanmanın 21 kolay yolu

Hızlı para kazanmanın 21 kolay yolu

DEvden çabucak para kazanmak ister misiniz? Eğer söylersen “Hızlı para kazanmalıyım”Cevapları bulacağın yer burası, okumaya devam et! İyi haber şu ki, bugün ve şimdi hızla para kazanmak için birçok yaratıcı yol var. Bu yazıda hızlı çevrimiçi para kazanmak için 20 bilinmeyen yollar göstermektedir.

Bunu okuduktan sonra, yarı zamanlı işler, yarı zamanlı işler, hafta sonu işleri, anket işleri, ev işi işleri ve daha fazlasıyla bir bakışta çevrimiçi nasıl para kazanacağınızı bilirsiniz.

Fakir doğmak senin suçun değil, sonsuza dek böyle yaşamak kendi başına yapılan bir hatadır. Zengin olma yeteneğinin yaratıcılığına ve inovasyonuna bağlı olduğuna inanıyorum. Bu yüzden herkes milyarder olabilir – bu onun kararlılığına ve yaklaşımına bağlıdır.

1. Borç almak

İlgili Mesaj: Kötü Kredi İçin Teminatsız Kredi Almak İçin 10 Site

En büyük yararın, günlük balık almak yerine öğrenmekten balığa geldiğini söylüyorlar.

Bu kredilerin avantajı, geleneksel bankalardan daha az katı şartlar getirmeleridir. Süreç kısa, basit ve anlaşılır olduğu için bu kredilere başvurmak da kolaydır.

Diğer bir avantajı da teminatsız olmaları ve tüm şartları yerine getirdiğiniz sürece beş iş günü içinde onaylanmalarıdır.

Örneğin, Zippy Kredisi basit, güvenli ve şeffaf bir süreç içinde müşterilerine hızlı kişisel kredi sağlama konusunda gurur duyan bir web sitesidir. Ücretsiz olarak çevrimiçi para kazanmanın en iyi yollarından biri budur çünkü kredi almak için güvenlik gerekmez. Tek yapmanız gereken kimliğinizi ve bir krediye hak kazanmak için düzenli gelir kaynağını kanıtlamak. Kişisel kredi almak isteyen herhangi birinin ihtiyaçlarını karşılayan, çeşitli teminatsız kredi kredileri sunan 100’den fazla borç vericileri vardır.

2. ANKETLER SONU

İlgili Gönderi: Anketi tamamlamak için ödediğiniz 50 site

Fikriniz için ödeme yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

Çok basit anketlere katılmak, çevrimiçi para kazanmanın en kolay yollarından biridir.

beş Anket sitelerinin çevrimiçi para kazanmak için mükemmel yollar olmasının nedenleri;

 • Anket sitelerinin çoğu, kaydolurken size 5 ila 20 dolarlık ücretsiz bir bonus verir.
 • Anket başına 50 ile 500 dolar arasında kazanabilirsiniz.
 • Bu anket sayfalarında aşağıdaki gibi başka yollarla para kazanabilirsiniz: Videoları izleyerek ve tamamlayarak.
 • Anketlere veya bu anket sayfalarına katılmak ücretsizdir.
 • Farklı şekillerde ödenebilirler, örneğin PayPal, Payoneer ve hediye kartları ile.

Örneğin, Anket Keş Anket başına 1 ile 20 $ arasında değişen ödülleri olan en yüksek ücretli anketlere sahip. Nakit ya da hediye kartları için kullanabileceğiniz ya da takas edebileceğiniz puanlar ödersiniz. Örneğin, 1000 puan 10 $ ‘a eşittir.

3. PARA ONLINE WEB SİTELERİ YAPTIĞINIZI KULLANIN

 

a) Swagbucks

Bu nedir: Swagbucks çevrimiçi bir ödül sayfasıdır veya para için teklifte bulunduğunuz bir platforma ödenir.

Nasıl çalışır? Teklifleri tamamlar ve SB denilen ücretli puanlar alırlar. Yeterince SB topladığınızda, bunları nakit para, hediye kartları, ürünler, alışveriş kuponları ve diğer ödüller ile değiştirin. Örneğin, 500 SB 5 USD hediye kartına eşittir, 2.500 SB ise 25 USD hediye kartı ile eşanlamlıdır.

Swagbucks ile Hızlı Para Kazanma YollarıAnketlere katılın, videolar izleyin, internette gezinin, mobil uygulamalar indirin, çevrimiçi alışveriş yapın, günlük hedeflere ulaşın ve daha fazlasını yapın.

b) Gelen Kutusu Dolar

Bu nedir: Gelen Kutusu dolar Ayrıca, e-posta okumak gibi teklifleri ve etkinlikleri tamamlamak için size ödenen çevrimiçi bir ödül sayfasıdır. Puan ödeyen çoğu GPT’nin aksine, bu 15 web sitesi gibi doğrudan nakit olarak öderler.

Gelen Kutusu Dolar ile hızlıca para kazanıyorsunuz.E-postaları okumak, anketler yapmak, diğerlerinin yanında oyunlar.

Mobil Uygulamalar: İOS telefonlar için InboxDollars uygulaması ve Android telefonlar için InboxDollars uygulaması,

c) GrabPuanlar

Bu nedir: vahim noktalar Aşağıdakiler gibi basit görevleri tamamladıktan sonra PayPal nakit ve hediye kartları kazandığınız bir web sitesine ödeme yapılır: Örneğin anketler.

Grabpoints ile hızlı bir şekilde çevrimiçi para kazanma fırsatlarıAnketler, video izlemek, uygulamalar indirmek ve kurmak, arkadaşlarınızı ve diğer tekliflerinizi tanıtmak.

 

4. Mağazalara gidip ödeme alın

Related Post: Shopkick uygulamasıyla hızlı para kazanmanın 10 yolu

Birçoğu alışveriş yapmak, arkadaşlarla vakit geçirmek, rahatlamak ve hatta fotoğraf çekmek için mağazaları ziyaret ediyoruz. Bunu biliyor muydun Shopkick Uygulaması mağazalara gitmek için para ödeyecek misin?

Bu yöntemle hızlı para kazanmak için hiçbir şey ödemeniz veya satın almanız gerekmez. Bu yöntemle vuruş veya puan kazanmak için, mağazaya girmeden önce Shopkick uygulamasını etkinleştirmeniz gerekir.

Uygulama etkinleştirildikten sonra, bölgenizdeki hangi dükkanların girip çıkabileceğini görmek için “Yakında Bekleyen Kicks Bul” seçeneğini tıklamanız gerekir.

Ayrıca Bluetooth, Karı, Veri Bağlantısı ve diğer konum servislerinin etkin olduğundan emin olmanız gerekir.

Bu tekme hakkında daha fazla bilgi için bu videoyu izleyin.

Kazandığınız bu puanlar veya tekmeler para, hediye kartları ve diğer ödüller için kullanılabilir.

 

Shopkick ile hızlı para kazanmanın 7 yolu

 • Barkodları taraTek yapmanız gereken uygulamayı açmak ve telefonunuzu ürün barkodunun yanında tutmak.
 • Satınalma belgeleri gönderin: Bu uygulama ekibinizle paylaşmanızı ödediğinden alışveriş belgelerinizi boşa harcamayın.
 • Kredi kartınızı bağlayın: Kredi kartınızla ödeme yapmayı sever misiniz? Bunu yaparsanız, bu uygulama ile ilişkilendirebilir ve harcadığınız her dolar için tekme alabilirsiniz.
 • Arkadaşlarını davet et:Yönlendirme kodunuzla kaydolan her yeni üye için 250 tekme alacaksınız.
 • Videoları izleyin:Bu uygulamayla para kazanmak için uygulama içi tanıtım videolarına göz at.
 • QR kodlarını evden tarayın:Mağazalara gitmek için zamanınız yoksa, daha fazla para kazanmak için çevrimiçi QR kodları da gönderebilirsiniz.
 • Çevrimiçi alışveriş:Daha fazla vuruş almak için Shopkick satış mağazalarında da alışveriş yapabilirsiniz.

5. TİPİ, OKUYUN VE YAZININ ÖDEME

a) Veri girişi

Related Post: Yüksek ücretli çevrimiçi veri girişi işleri için işe alınan 15 site

Veri girerken birçok görev gerçekleştirilir, örneğin. Örneğin, veri işleme, yazma, yazma ve hatta uzmanları kodlama. Veri girişi çalışmalarını bulmak için en iyi yerlerden biri Flex İşlerPotansiyel başvuru sahiplerinin başvurabilmesi için işletmelerin ve kişilerin her gün yeni iş ilanları yayınladıkları çevrimiçi iş ilanları sunan bir web sitesi.

b) transkripsiyon

Önerilen okumalar: Yeni başlayanlar için çevrimiçi transkripsiyon işleri sunan 8 işletme

Bu, ses dosyalarını metne veya yazılı kelimelere çevirmeniz için para ödeyen bir yazı işidir. Bu çevrimiçi kursu almanızı öneririm. ÜCRETSİZ genel mini transkripsiyon kursuİşte size yazarak kelime başına 5 dolardan fazla kazanmanın yolu. En iyi çevrimiçi kurslardan biri, çünkü altı haneli bir transkript ve TranscribeAnywhere.com’un kurucusu tarafından oluşturuldu.

c) yeniden okuma

İlgili Yazı: Yeni Başlayanlar İçin 40 Çevrimiçi Düzeltme İşi

Bir düzeltici, dilbilgisi, noktalama, yazım, biçimlendirme ve cümle yapısı hatalarını veya düzenleme sırasında unutulmuş hataları veya hataları düzeltmeyi amaçlayan bir belge kelimesini okur. Eğer acemiyseniz, bunu almanızı tavsiye ederim. BEDAVA prova okuma ve kurse. Altı haneli bir yorumcu ve ProofreadAnywhere.com’un kurucusu tarafından yaratıldığından beri en iyi çevrimiçi kurslardan biri.

 

d) Bloglama

Önerilen okumalar: Bir blogu sıfırdan başlatmaya yönelik adım adım kılavuz

Bloglamaya başladığımda, tam bir acemi olarak başladım, ancak bu ay kadınlara yönelik iş fikirleriyle ilgili bu yazıda anlatıldığı gibi her ay 2,000 dolardan fazla kazanmama engel olmadı. Almak için bu bağlantıları kullanmayı unutmayın. Bluehost Hosting’de% 50 indirim (ayda 7,99 ila 3,95 ABD doları) ve Divi Theme Ücretsiz deneme sürümü (Sproutmentor.com’da kullandığım en iyi WordPress teması, Divi teması hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.)

e) yazı

Önerilen yazı: Yeni başlayanlar için yazı bulmanın 20 yolu

Müşterilerinize sunabileceğiniz birçok serbest yazma hizmeti türü vardır: Metin Yazarlığı, blog yazısı yazma, ghostwriting ve yazı yazma. İlk 1k yolunuzu yazın altı rakamlı maaşlı bir serbest yazar olmayı öğreneceğiniz en iyi ve en uygun maliyetli çevrimiçi kurslardan biridir. 1000’den az kelime için 200 dolardan fazla para kazanan Elna Cain tarafından yaratılmıştır.

6. BU KAYIT BONİSİNİ BAŞVURUN

Hızlı para kazanmak için kolay bir yol bir kaydolma bonusu almaktır.

Bunu yapacak birçok web sitesi var 1 – 500 ABD Doları tutarında ücretsiz kayıt bonusu alırsınız Yeni üye olursan. Kayıt işlemi 5 dakikadan az sürer, bu da 2 saatten daha az bir sürede 100 ABD Dolarından fazla harcayacağınız anlamına gelir.

İyi haber, kayıt olmanın% 100 ücretsiz olduğu ve bunu yapmak için herhangi bir teknik deneyime ihtiyaç duymadığınızdır.

Daha da iyisi, eğer bir üyeyseniz, aşağıdaki gibi diğer fırsatları kullanarak bu şirketlerden hızla para kazanabilirsiniz: Anketler yapın, çevrimiçi alışveriş yapın, uygulamalar indirin ve kurun, oyun oynayın, TV ve video izleyin, e-postalarınızı okuyun ve daha fazlasını yapın.

 

7. HEDİYE KARTI VE NAKİT YARIŞMALARINDA KATILIM

 

İlgili Mesaj: ücretsiz hediye kartı alabileceğiniz 6 yer

Her zaman nakit oyunlar düzenleyen Amazon, Starbucks, One Field, Ulusal Tüketici Merkezi ve American Express gibi birçok şirket var. Tek yapmanız gereken e-posta adresinizi göndermek veya anketleri tamamlamak gibi küçük işler yapmak. Ardından arkanıza yaslanın ve şans size düşene kadar bekleyin.

E-posta adresinizi girin ve anketteki tüm soruları cevaplayın. O zaman şanslı kazananın 300.000 $ nakit para kazanma şansı olduğu bir para yarışmasına katılırsınız.

Bu tekliflerin çoğu, bu yarışmalara katılmak için 25 yaşından büyük olmanızı gerektirir.

Şimdi 5 freebies mevcut

Daha fazla bilgi için, tüm gereksinimleri ve ödül sistemini anlamak için aşağıdaki linklere tıklayın.

Önemli not: Dolandırıcıların hızlı para kazanmak için bu fırsatlardan bazılarından yararlandıkları yerler, kredi kartı bilgileri ve gerçek adlar gibi kişisel bilgileri tanımlamaktan kaçının.

10. Bu parayı telefon APPS ile al

İlgili Mesaj: 60 En Hızlı Para Kazanma Uygulamaları

Telefonunuzdan para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Tek yapmanız gereken para kazanmak, uygulamalar yüklemek, kısa ödevler yapmak ve sonra para kazanmak. Bu uygulamalar tüm kullanıcılar için kullanımı kolaylaştıran basit arayüzlere sahiptir.

Para kazanmak için en iyi üç uygulama

Mağaza Tracker: Uygulamayı yükledikten hemen sonra 3 dolar kayıt bonusu alın. Çevrimiçi alışveriş hesabınıza bağladığınızda, belirttiğiniz tüm alışveriş geçmişine aylık olarak ödeme yapılır.

Nielsen Mobil ve Bilgisayar Paneli: Ünlü pazar araştırma firması Nielsen tarafından yönetilen bu uygulamayı yükleyin ve size yılda 50 $ ödüyor.

Gelen kutusu dolar uygulaması İOS ve Android telefonlar için: Anketleri yanıtlamak, oyun oynamak, e-posta okumak ve diğer para türlerini sunmak için bu uygulamayı kullanın.

11. Aynı gün için bir iş bulun

Bu işlerde, aynı günde veya her hafta ödeme yaptınız, bu da kolayca para kazanabileceğiniz anlamına gelir.

bir sürücü

Gibi bir şirket lyft daima sözleşmeye bağlı olarak günlük veya haftalık olarak ödenen sürücüleri işe alın. Lyft uygulaması aracılığıyla sürmek isteyen yolcular ile sürücüleri karşılaştıran bir akıllı telefon uygulaması. Bu, sürücüler için en iyi para kazandıran uygulamalardan biridir, çünkü ipuçlarını tutabilir, bahşiş bırakmayanlar için bir araç sağlayabilir ve yoğun zamanlarda ödeme yapabilirsiniz.

b) Bebek bakımı

İlgili Mesaj: 10 şirket şimdi bakıcı kiralıyor

Bir bebek bakıcısı, ebeveynler ve diğer veliler veya birincil bakıcılar uzaktayken küçük çocuklara bakmak için işe alınan bir bakıcıdır. Gibi bir sayfa Bakıcı İl Burada günlük olarak ödenen bebek bakım işlerini bulacaksınız. Web siteleri, gece bakıcıları, okul sonrası bakıcılar, gündüz bakıcıları, son dakika bakıcıları, anne yardımcıları, yenidoğan bakıcıları ve özel amaçlı bakıcıları arayan ebeveynleri ve bakıcıları birbirine bağlar. Bebek bakıcılığı işlerine ek olarak, Sittercity ayrıca evcil hayvan bakımı, özel dersler, ev yardımı ve dadı oturma imkanı sunar. (Burada daha fazla okuyun).

c) teslim eden

İlgili Gönderi: 40 şirket şimdi teslimat şoförlerini işe alıyor

Bakkallar, gazete şirketleri, pizzacılar, tıbbi laboratuvarlar, marketler, e-ticaret mağazaları ve benzeri şirketler, müşterilere mal taşıması için her zaman teslimat şoförlerini işe alıyor. Gibi bir şirket Doordash Daima çoğu durumda günlük olarak ödenen “Dasher” olarak bilinen teslimat sürücülerini işe alın. Daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

d) evcil hayvan bakımı

İlgili mesajlar: 5 Para kazanma

Örneğin, korsan evcil hayvan sahiplerini kendi bölgelerinde hayvan işleyicileri ile birleştiren bir sitedir. Basit evcil hayvan oturumu için yapılması gerekenler: B. Köpekle yürümek, beslenmek ve özen göstermek.

e) usta

Bir usta gibi basit görevleri yerine getirmek için yardımcı olur: Montaj ve kurulum, taşıma ve paketleme, mobilya montajı, DIY ve ağır kaldırma gibi. görev Tavşan & fiilen bu tür işleri almak için en iyi web sitelerinden bazılarıdır. Müşteriyle kararlaştırıldığı gibi günlük, haftalık veya aylık olarak ödenir.

12. SAT

ÖRNEK OLAY

İşte boş zamanlarınızda çevrimiçi veya çevrimdışı olarak satış yaparak hızlı para kazanmanın iki basit yolu.

a) Bir dropshipping veya e-ticaret çevrimiçi mağazası oluşturun

Dropshipping, envanteri yönetmediğiniz veya elinizde tutmadığınız, ancak mallarını müşterilere pazarlamak için diğer toptan satış tedarikçileriyle birlikte çalışan bir tür perakende mağazadır. Bu İnternet iş modelinde, müşteri siparişleri toplar ve nakliye detayları ile teslimat dahil olmak üzere her şeyi işleyen toptancıya iletirsiniz.

Öte yandan, e-ticaret modelinde, malları doğrudan taşımacılığa karşı, sadece arabulucuysanız, doğrudan ele almalısınız.

Shopify ve BigCommerce ile sağlanan tüm kaynakları içeren bir çevrimiçi mağaza kurabilirsiniz. Shopify, dropshipping mağazanızı ayarlamak için kullanabileceğiniz en iyi ve en popüler platformlardan biridir. Başlamak için buraya tıklayın 14 günlük Shopify deneme sürümü Bugün!

b) Aşağıdaki web sitelerinde eşya satmak

  • DVD’ler, cep telefonları ve oyunlar gibi kullanılmış elektronik ürünleri satmak Decluttr ve ceylân
  • Tişört gibi el yapımı ürünleri satın @ CafePress ve Etsy
  • Fotoğraflar & Stok Görüntüler @ Shutterstock
  • Çevrimiçi kurslar satmak @ Udemy ve öğretilebilir
  • Logos @ gibi yaratıcı tasarımlar satmak 99 tasarım
  • Kullanılmış ve eski kitaplar satınız @ Cash4Books
  • Bu pazarlarda bir şeyler sat, salıverme ebayve Craigslist.
  • İhtiyacınız olmayan kullanılmış kıyafetler satmak Moda Phile
  • Gelinlikler @ Sat OnceWed
  • Araba satmak @ flaşör,
  • Tişörtleri @ T-İlkbahar Sat
  • LetGo @ giysi satmak
  • Bebek kullanılmış @ Craiglist satmak
  • Arabanızda reklamlar @ Carvertise.
  • Art @ Artfinder Sat
  • Arabalar @ dönüş sinyalleri satıyor
  • ThreadUp’da şık kıyafetler satabilirsiniz
  • Mücevherlerini Satıyoruz
  • Hairsellon’da saç satmak

13. BAKIM VE HIZLI PARA KAZANIN

Bu iki siteye iş dersi vermek için en iyi yer seçildi.

a) VIPKID: Tatlı Çin çocuklarına İngilizce öğretmek için saatte 22 dolara kadar kazanın. Ayrıca, tüm sınavları başarıyla geçen yeni öğretmenlere 300 $ kayıt bonusu verilecektir.

b) Elbette kahraman: Öğrencilerin İngilizce, biyoloji, matematik ve diğer konulardaki basit soruları cevaplamasına yardımcı olarak saatte 12 ile 20 $ arasında kazanın. Bu sitede haftada 300 dolardan fazla kazanabilirsiniz.

b) Önce eğitim: İngilizce öğretme konusundaki deneyim ve uzmanlığa bağlı olarak, saatte 12 ile 19 $ arası kazanın.

 

14. Faturalarınızı not edin

Ayın sonuna kadar çok fazla para yatırdın. Faturalarınızı düşürmenin birkaç akıllı yolu olduğunu biliyor muydunuz? Fatura harcamalarını azaltarak paradan tasarruf edebilirsiniz. Unutmayın ki tasarruf para kazanılır. Faturalarınızı pazarlık etmek ve düşürmek için aşağıdaki 5 uygulamayı kullanın.

nane: Bu uygulama veri, metin, internet ve diğer aboneliklere harcadığınız paradan tasarruf etmenize yardımcı olur.

Charlie: Bu uygulama, çok fazla harcadığınız veya gereksiz yere para harcadığınız alanları belirlemek için aylık giderlerinizi takip etmenize yardımcı olur.

hane: Bu, bir süre içinde harcamalarınızdan az tasarruf etmenizi sağlayacak bir mikro tasarruf platformudur.

meşe palamudu: Bu uygulama harcanan her tutarı bir tam sayıya yuvarlar ve sonra dengeyi korur. Örneğin, öğle yemeğinde 9.35 dolar ve alışveriş için 30.25 dolar harcarsanız, Meşe palamudu iki sayıyı tam sayılara (sırasıyla 9 ve 30) yuvarlar ve bakiyeyi yatırır veya teminat altına alır (0.35 + 0.25 = 0) , 60).

 

düzeltmek: Bu uygulama bütçenizi azaltarak paradan tasarruf etmenize yardımcı olur. Bu uygulama ile akıllı bütçeler oluşturabilir ve harcamalarınızı takip edebilirsiniz, böylece daha fazla tasarruf edebilirsiniz.

Arcadia Gücü: Bu, güneş enerjisi gibi yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanarak elektrikten harcadığınız paradan tasarruf etmenizi sağlayan bir uygulamadır.

döşeme: Bu uygulama bankanızın olması gerektiği gibi herhangi bir şişirilmiş oranları ve faturaları almamasını sağlar. Ek masraflar hesabınıza yatırılacaktır.

Kişisel sermayeBu, yatırımcıların riski hesaplamasına ve daha iyi yatırım kararları almasına yardımcı olan web tabanlı bir robo-finansal danışman ve varlık yönetimi yazılımıdır.

15. KİRALIK LET

Kiralama olarak da adlandırılan kiralama sırasında, mallarınızı, hizmetlerinizi veya mülkünüzü geçici olarak kullanmak isteyen başka bir kişiyle sözleşme imzalarsınız. Anlaşmadan sonra belli bir miktar ödersiniz. Aşağıdaki gibi para kiralayarak ve ödünç vererek hızlı para kazanmanın birçok yolu vardır.

Evinize ilave bir oda kiralayın: Airbnb Odalarınızı gezginlere ve gece baykuşlarına kiralayarak 800 dolardan fazla kazanabileceğiniz en popüler sitelerden biri.

Arabanı kirala: Aracınızı aşağıda listeleyebilirsiniz. getaround İlgilenen müşterilerin ödünç aldığı yerde, araba kullandıktan veya arabalarını kullandıktan sonra ödeme yaparlar.

Kira parasıEşler arası krediler, başkalarının borç aldıkları ve faizlerini geri ödedikleri yaygın olarak kullanılan bir modeldir. Leihclub bu işletme modelini uygulamak için kullanabileceğiniz sitelerden biridir.

16. Arabanızı bir gelire çevirin

Araban var mı? Bunun aşağıdaki yollarla hızlı para kazanmanıza yardımcı olacağını biliyor muydunuz?

kira: Getaround ve Turo gibi uygulamalar arabanızı etkinlikler, tatiller ve ilgili müşterilerden kişisel kullanım durumları için kiralamanıza yardımcı olur.

asansör: İlgilenen müşterilere arabalarını küçük bir fiyata almalarını önerin. Size en yakın müşterileri bulmak için Lyft ve Uber gibi uygulamaları kullanabilirsiniz.

reklâm: Wrapify & Carvertise gibi reklamverenlerin araçlarına reklam yerleştirmelerine ve bir fiyat sormalarına izin verin.

kurye: Shift ve Amazon Flex gibi şirketler, yiyecek ya da paketlerin dağıtımına yardımcı olmak için her zaman arabaları olan sürücüleri işe alıyorlar. Daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

17. AVON SATIŞ REP OLACAKTIR

Avon ABD’de popüler bir güzellik, ev ve kişisel bakım şirketidir. Alexa sıralamasına göre, dünyanın beşinci en büyük güzellik şirketi. Aşağıdaki istatistiklere bakın:Trafik: 10.8 milyon ziyaret

Şirket, doğrudan satış faaliyetlerini tanıtmak için 6.4’ten fazla temsilciyle çalışmaktadır. Giderek daha fazla temsilci tutuyorlar ve bu ABD’de çevrimiçi para kazanmak için harika bir fırsat.

Bir temsilci olarak aşağıdaki avantajlardan yararlanabilirsiniz:

 • Ücretsiz seyahat ve tatil seyahatinin yanı sıra dünya çapındaki çeşitli yerlere tatil seyahatinde bulunun.
 • Kariyerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için ücretsiz eğitim ve eğitim avantajlarından yararlanın.
 • Ürünlerde, WIFI’de ve diğer dijital servislerde veya ürünlerde sınırsız indirim elde edin.
 • Sigorta planlarının kişisel bakımı için özel programlara erişin.

18. SATIN ALMA ÖDEMESİ

Alışveriş yaparken çevrimiçi para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Aşağıda, bir çevrimiçi alışverişe başlamak için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalar / web siteleri yer almaktadır.

Çevrimiçi alışveriş yaparken hızlı para kazandıran uygulamalar

Swagbucks: Swagbucks, Amazon gibi ünlü mağazalarda alışveriş yaptıktan sonra puan verir. Bu puanları diğer şeylerin yanı sıra hediye kartları, kuponlar, çekilişler ve nakit ödüller için kullanabilirsiniz.

Ebates: Bu uygulama 2500’den fazla mağazaya bağlanır. Yaptığınız her çevrimiçi satın alım için geri para alarak paradan tasarruf edersiniz.

Befrugal: Bu web sitesinde kuponlar, indirimler,% 8’e kadar geri ödemeler ve çok daha fazlasını alırsınız. Birçok çevrimiçi mağazayla çalışırlar, böylece alışveriş yaparken tasarruf edebilirsiniz.

Puanlarım: Bu web sitesinde, aşağıdaki gibi farklı şeyler yaptığınızda puan alırsınız: B. Online alışveriş. Bu puanları nakit, hediye kartları ve alışveriş kuponları ile değiştirebilirsiniz.

Mağaza Tracker: Bu uygulama ile Amazon’da alışveriş yapabilir, alışveriş yapabilir, geçmişini takip edebilir ve alışveriş deneyimleriniz hakkında geri bildirimde bulunabilirsiniz.

düşmek: Nakit para kazanın ve bu uygulamayla alışveriş yaparken puan kazanın.

Mağaza Kick: Bu web sitesinde alışveriş kuponları, kuponlar ve indirim teklifleri için başvurun.

Gizli Müşteri: Meşgul ya da imaj danışmanları arayan diğer insanlara alışveriş yapmak için para alıyorsunuz.

19. EVDEN BİR KISIM ZAMANLI ÇALIŞMA ALIN

Evden çevrimiçi çalışmak ve bunun için para almak ister misiniz? Evin kendi fikirlerinden çalışmanın faydası, ev şirketlerinden gelen bu en iyi çalışmaların hepsinin saatte 9 dolardan fazla ödeme yapmasıdır.Bu iş kurullarında bir iş bulun

20. KAN VE PLAZMA BAĞIŞI

21. AĞIRLIK ZARARLI ÖDEME

Kilo vermenize ve formda kalmanıza yardımcı olan bir programa katılarak ondan para kazanabileceğinizi biliyorsanız? Örneğin, kazananlar için harika para ödülleri sunan HealthyWage ve Stepbet’e bakın. Ayrıca yukarıdaki sitelerde sunulan nakit fiyatlarla kazanma şansınızı artırmak için KETO Zayıflama Programına kaydolabilirsiniz. Ayrıca, sizin için en iyi kilo kaybı ürünlerinden birini alabilirsiniz KETO Saf program hepsi çok uygun.

SON DÜŞÜNCELER

Başlangıçta size hızlı para kazanma fırsatı sunacağıma söz verdim. Umarım çabuk para kazanma konusunda bu kılavuzun sonuna geldiğinizde bu vaadi tutarım.

Artık, parasız veya zorlu finansal durumlarda olsun, çevrimiçi para kazanabileceğinizi biliyorsunuz.

Bu yan işlerden bazıları bugün veya sonraki 6 ila 12 saat içinde hızlı para kazanmanıza yardımcı olur.

Bir başka avantaj, bu yan işlerin çoğunun, hiçbir şey ödemeden veya yatırım yapmadan ücretsiz çevrimiçi para kazanmanın yolları olmasıdır.

Ayrıca, kanepenizde veya pijamalarınızda çalışırken hızlı para kazanmak için her yerden, hatta evden çalışma özgürlüğüne sahipsiniz.

Hızlı para kazanmak için deneyiminizi bu yollarla paylaştığınız bir yorum bırakmayı unutmayın. Ayrıca bilgilerimi tamamlayabilir veya düzeltebilirsiniz. Her türlü geri bildirimde bulunmaktan çekinmeyin.

 

 

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir