Başlangıç / Sosyal Medya Kazanç / 45 yeni başlayanlar için online prova okuma işleri

45 yeni başlayanlar için online prova okuma işleri

birEvden çevrimiçi prova siparişlerini nereden ve nasıl alabileceğinizi mi merak ediyorsunuz?

Eğer "çevrimiçi para kazanma", "yan işlem yapma" veya "evden çalışma" gibi öbekleri hiç kullanmadıysanız, birkaç kez "düzeltici işler" terimi ile karşılaşmış olabilirsiniz.

Bu yazıda, evden yarı zamanlı çevrimiçi para kazanmak isteyen yeni başlayanlar için 40 serbest, uzaktan, tele-çalışma ve giriş düzeyinde prova okuma işlerini paylaşıyorum.

Avantaj, bu işlerin evden tekrar okunması ve deneyimsiz olmasıdır. Bu, onlarla para kazanmak için özel bir uzmanlığa ihtiyacınız olmadığı anlamına gelir.

Düzeltme aşağıdaki 3 gibi bir çevrimiçi yazma işi örneğidir;


6 GÜNLÜK 100 $ KAZANMAK İÇİNKORUNMA NEDİR?

Basit bir ifadeyle, bir prova okuyucusu, dilbilgisi, noktalama, yazım, biçimlendirme ve cümle yapı hatalarını veya düzenleme sırasında unutulan hataları düzeltmek amacıyla bir belge kelimesini okur.

Düzeltme Vs. işleme

Düzeltme işlemi genellikle düzenleme ile karıştırılıyor, ancak bunlar farklı. Evet, birkaç benzerlikleri var, örneğin. Örneğin, ikisi de bir belgeyi mükemmelleştirmekle aynı hedefi paylaşıyor. Her ikisi de yazma sürecinde gerçekleşen faaliyetlerdir.

Düzenleme, fikirlerin netliğini, düşüncelerin tutarlılığını ve fikirlerin düzenini düzelttiği için daha derin bir süreçtir. Öte yandan, yeniden okuma daha az ayrıntılıdır çünkü düzenleme sürecinde oluşabilecek kelime, dilbilgisi, yazım ve noktalama işaretlerini aramayı amaçlamaktadır.

Diğer bir fark da, düzenleme işleminin genellikle yazma işleminde son adım olan prova okumasından önce yapılmasıdır.

Kısaltmak için, yeniden okuma işleminin düzenleme ile aynı olmadığı sonucuna varabiliriz. İkisi, birbirlerini tamamlayıcı hedefleri olarak tamamlar.YALITIMLI İLK ADIMLAR

Başarılı bir kariyer oluşturmak ve prova okuması için yüksek ücretli işler bulmanın kolay bir yolu uzmanlardan öğrenmektir.

Örneğin, ProofreadAnywhere.com'dan Caitlin Pyle, evden uzaktan nasıl para kazanılacağını öğreten altı basamaklı bir okuyucudur. Özellikle yeni başlıyorsanız, yeni başlayanlar için çevrimiçi düzeltme işleri yapmak kolay olmayacaktır. Bu durumda, öğrenme eğrinizi kısaltmak için Pyle gibi mentorlara ihtiyacınız var.

Neyse ki dersleri için ödeyecek paranız yoksa bunları alabilirsiniz. ÜCRETSİZ düzeltme atölyesi Bu size şu anda bilmediğiniz bazı temel bilgileri öğretecektir.

Ücretsiz yeniden okuma atölyesine bugün kaydolmak için buraya tıklayın!YALITIM MARKALARI VE SEMBOLLERİ

YALITIM MARKALARI VE SEMBOLLERİPROOFREADER'İ KAZANMAK İÇİN NASIL ÇOK YAPILIR?

Serbest meslek veya yarı zamanlı bir işte ne kadar kazandığınız, becerilerinize, uzmanlığınıza, deneyiminize, projenin niteliğine ve birlikte çalıştığınız insanlara bağlıdır.

Örneğin, yeni başlayanlar için prova okuyucusu olarak, saatte 10 dolar kazanacaksınız. Daha iyi müşteriler bulmaya ve daha fazla deneyim kazanmaya devam ederseniz, saatte 30 dolardan fazla kazanabilirsiniz.

Bu iki rapora göre, prova okurları yılda yaklaşık 36.000 dolar kazanıyor. Cam Kapı ve İstihdam Bürosu İstatistikleri.

Glassdoor Redaktör raporu ödeme


BU İŞ YERLEŞTİRMEDE YETENEKLER OLMALIDIR

okumakEğer kelimeler konusunda tutkulu değilseniz ya da uzun metinleri okuma konusunda sabrınız yoksa, prova okuması sizin için değildir. Ne de olsa, okuma-yazma becerilerinizi yalnızca kitap, makale, yazı ve diğer herhangi bir yazı biçimini okuyarak geliştirebilirsiniz.

Detaylara dikkat: Düzeltme, fark edilmesi kolay olmayan ve bir editörün dikkatini kaçıran küçük hatalar bulur. Bu durumda, bu tür hataları tanımlamak için küçük ayrıntılara dikkat etmeniz gerekir.

Kusursuz dilbilgisi ve İngilizce: Düzelticiler dilbilgisi, biçimlendirme ve noktalama hataları arar. Bu tür hataları tespit etmek için, tüm dilbilgisi kurallarını anlamanız ve dilinizi iyi bilmeniz gerekir.

yazım: Yazım hatalarını ve tutarsızlıkları tespit etmezseniz bir belgedeki hataları düzeltemezsiniz.

öğrenim geçmişi: Prova okuyan şirketlerin ve iş bulduğunuz yerlerin çoğu, bir derece veya ilgili bir eğitim gerektirir. Düzeltme becerileriniz, uzmanlığınız ve deneyiminiz inkar edilemez olduğu sürece, buna sahip değilseniz, her zaman bir istisna vardır.

Bilgisayar ve dijital beceriler: Kariyerinizde birçok bilgisayar programını ve çevrimiçi platformu prova okuyucusu olarak kullanacaksınız.

Ticari markaların prova okuması bilgisiDüzeltmeyi okurken, her hatanın bilmeniz gereken bir sembol veya etiketi vardır.

Sabır ve daha fazla sabır: Özellikle uzun tezlerde küçük, sıklıkla göz ardı edilen hataların bulunması sabır gerektirir. Bazı durumlarda, belgeyi birkaç kez okumanız bile gerekebilir.

Redaksiyon İŞEVDEN İŞLERİN KORUNMASI

1. FIVERR

Redaksiyon İŞ

Bu, müşterilerin yeniden okuma ile ilgili olanlar da dahil olmak üzere her türlü serbest projeyi yayınladıkları çok popüler bir pazardır. Bu projeler genellikle "konser" olarak adlandırılır. Ödeme 5 USD'dir. check-Out Prova Okuma İşleri @ Fiverr


2. FREELANCER

FREELANCER-Redaksiyon İŞ

Serbest meslek sahibi, daha sonra serbest çalışanlar tarafından yürütülen projeleri çeşitli alanlarda yayınlayan başka bir serbest ve açık pazardır. Örneğin, düzeltme ve düzenleme görevlerinin çoğuna saatte 12 dolar veya daha fazla para ödenir. check-Out Prova Okuma İşleri @ Serbest Görevliler.


3. YUKARI

YUKARI İŞLETME İŞLERİ

Bu, müşterileri ve serbest çalışanları bir araya getiren bir platformdur. Profilinizi tamamladıktan ve onayladıktan sonra, müşteriler tarafından yayınlanan prova okuma projeleri için önerilerde bulunabilirsiniz. Bir müşteri teklifinizi kabul ettiğinde, son teslim tarihine kadar olan işi tamamlamanız ve ödenecek tüm şartları yerine getirmeniz gerekir. Online göz atın Proofreading İşleri @ Upwork,TELEKOMUTMA ve UZAKTAN KORUNMA İŞİS

4. FLEXJOBS

FLEXJOBS İŞ YERLEŞTİRME İŞLERİ

Flexjobs günlük yeni uzaktan ve evden çalışma işleri yayınlayan bir iş listeleme sitesidir. Bu web sitesinde prova okuma için hepsi çok ücretli çok sayıda çalışma sitesi vardır. Uzaktan göz atın Flexjobs'ta Prova Düzeltme İşleri.


5. HAZIRLANMIŞ

HAZIRLANMIŞ İŞLER

Burası, bireylerin, işletmelerin ve markaların her gün yeni serbest çalışanlar veya ofis işleri aldıkları çok popüler bir şantiye. Bu siteyi yer imlerine eklemeli ve günlük olarak yeni girişler aramalısınız. Özgeçmiş bilgilerinize uyan yeni bir iş yayınlandığında bir e-posta bildirimi alabilmeniz için e-posta listesine abone olabilirsiniz. Giriş Seviyesine bir göz atın Aslında prova işlerini @.

6. AMAZON

AMAZON-PROOF OKUMA İŞ

Amazon, yazarların kitaplarını oluşturmak ve pazarlamak için kullandıkları ünlü Amazon Kindle Yayıncılık Platformu'nu işletiyor. Bu yazarlar, içeriklerinin dilbilgisini ve tutarlılığını mükemmelleştirmek için her zaman prova okuyucular ve editörler kullanırlar. check-Out Amazon'daki Prova Okuma İşleri,BAŞLAYANLAR İÇİN ÇEVRİMİÇİ KORUNAN İŞLER

7. Sibia

SIBIA İŞLETME İŞLERİ

Bu sitede prova okuyucular bulmak kolay değil çünkü her zaman bilimden uzmanlar alıyorlar ve insanlara doktora öğrettiklerini açıkça gösteriyorlar. öncelik derecesi. check-Out Sibia prova okuma işleri.


8. GRAMLEE

GRAMLEE PROOFREADING İŞLERİ

Bu şirket, kolay prova okuması için size saatte 12 ila 20 dolar ödüyor. Projeleriniz acil ve çoğu 24 saat içinde tamamlanmalıdır. Tezler, denemeler, teknik incelemeler ve diğer projeler için gramer, biçimlendirme, imla ve diğer prova okuma hizmetlerine ihtiyaç duyan müşterilerle birlikte çalışırlar. check-Out Yazım Denetleme İşleri @ Gramlee.

9. DOMAINITE

DOMAINITE PROOFREADING JOBS

Bu, yeni başlayanlar için çevrimiçi düzeltme işleri bulmak için en iyi web sitelerinden biri. Deneyimsiz insanları işe alıyorlar. Yeterli para kazandığınızda, haftalık olarak Paypal ile ödeme yapılır. check-Out Domainite Düzeltme İşleri.


10. MYPERFECTRESUME

MYPERFECTRESUME İŞLENME İŞLERİ

Bu site her zaman insanların her işi getirecek mükemmel özgeçmişlerini yazmalarına yardımcı olmak isteyen yazarları ve prova yazarlarını işe alır. check-Out Yazım Denetleme İşleri @ MyPerfectResume.


11. EDITFAST

HIZLI GELİŞTİRME İŞLERİNİ DÜZENLE

Kullanıcı olarak bilinen müşteriler bu web sitesinde sipariş gönderir. Daha sonra, yöneticiler bu düzeltme projelerini kayıtlı prova sahiplerine tayin eder. Bu durumda, bu sitede çevrimiçi acemi yeniden okuma işlerini bulmadan önce kayıt olmanız, özgeçmişinizi göndermeniz ve onaylamanız gerekir. check-Out Düzeltme İşleri @ EditFast.


12. PROOFREADINGSERVICE.COM

İŞLETME HİZMETİ İŞLENME İŞLERİ

Bu sitede para kazanmadan önce, 20 dakikalık basit tarama testini geçmelisiniz. Bu sitenin bir avantajı, birçok projeye sahip olması, yani tamamen yeni bir başlangıç ​​yapsanız bile, bir şansın olduğu anlamına geliyor. check-Out Düzeltme işleri @ ProofreadingServices.com.


13. EDİTÖR DÜNYASI

EDITORWORLD İŞ YERLEŞTİRME İŞLERİ

Şu anda, lisans derecesi, kurgu tecrübesi ve anadili İngilizce olan bir yazar. Kabul edilecek ilk tarama testlerini geçmelisiniz. Ücret terbiyeli olduğu için bütün koşuşturma buna değer. check-Out Editör İşleri @ EditorWorld.


14. KAKTÜS İLETİŞİMİ

KAKTÜS Redaksiyon İŞ

Tıbbi geçmişi olan veya bu alandaki belgeler üzerinde çok fazla deneyime sahip kişiler için bir sayfanız varsa, bu sayfada oldukça ücretli bir sayfa bulacaksınız. Yüksek kalitede iş yapmaya devam eden insanlar için birçok başka ödül ve ödüller var. check-Out Cactus Communications'ta prova okuma işleri.


15. ASLAN YARDIMI

LIONBRIDGE İŞLETME İŞLERİ

Bu web sitesinde bir pozisyona kabul edilmek için en az bir lise diplomasına veya eşdeğerine sahip olmalısınız. Prova okuyucularına ek olarak, diğer serbest mesleklerin yanı sıra değerlendiriciler, değerlendiriciler ve hakimler de istihdam ediyorlar. check-Out Prova Okuma İşleri @ LionBridge.


16. CİLALI KAĞIT

CİLALAN KAĞIT İÇİN İŞLENME İŞLERİ

Bu, düzeltme işlerini bulmak için en iyi sitelerden biri. Güncellenmiş bir özgeçmiş göndermeniz ve kabul edilmeden önce çevrimiçi profilinizi tamamlamanız gerekir. Ayrıca, inceleyen veya editör olmadan önce geçmeniz gereken 35 soruluk bir tarama testiniz vardır. check-Out Düzeltilmiş İşler @ Cilalı Kağıt.ONLINE İŞLENME İŞİNİ ONLINE


17. KELLY CONNECT

KELLİ PROOFREADING İŞLERİ


Bu, prova okuması dahil olmak üzere tüm alanlarda bireylerin, markaların ve şirketlerin reklamını yaptığı bir işe alım kuruluşudur. 70 yıldan fazla bir süredir dünya çapında 200'den fazla müşteriye hizmet veriyorlar, bu da birden fazla pozisyonları olduğu anlamına geliyor. Tek yapmanız gereken bir özgeçmiş göndermek ve niteliklerinizle eşleşen yeni bir iş ilanı yayınlandığında bir bildirim almaktır. check-Out Kelly Connect'te Prova Düzeltme İşleri.


18. KIBIN

KIBİN İŞLETME İŞLERİ

Bu, denemeler, tezler ve beyaz sayfalar gibi akademik projelerle müşterilere prova okuması ve gramer provizyonu sağlamaya odaklanmış bir şirkettir. Editörlerine 15 ila 25 dolar artı başka bonuslar da ödüyorlar. Ne kadar çok tecrübe ve güvenilirlik kazanırsanız, saatte 50 dolara kadar çıkabilirsiniz. check-Out Kibin Prova Düzeltme İşleri,


19. SCRIBENDI

SCRIBENDI İŞ YERLEŞTİRMESİ


Bu, 1997’deki kuruluşundan bu yana, 400’den fazla profesyonele sahip en büyük serbest prova okuyucular topluluğundan biridir. Bu sitelerdeki yeni başlayanlar için iş yapabilmek. Sıkı taramaların tek nedeni, yüksek ücretli birçok konsere sahip olmalarıdır. arama Düzeltme İşleri @ Scribendi.


20. YALITIM PAL

PROOFREADING PAL PROOFREADING İŞLERİ

Burası size ayda 500 ila 3000 dolar arasında kazanacak, yüksek ücretli bir prova okuması işi bulabileceğiniz başka bir yer. Ancak, anket formunu doldurup başvurunuzun dikkate alınmasını sağlamalısınız. check-Out Yazım İşleri @ Yazım İşi Pal.


21. WORDVICE

İŞ GELİŞTİRME İŞLERİ

Bu, dünya çapında altıdan fazla ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir şirkettir. Tıbbi kurum ve laboratuvarlardan gelen projelerde uzmanlaşmıştır. Düzelticilere ek olarak, serbest çalışanlar da dahil olmak üzere yazarlar, geliştiriciler ve pazarlamacılar işe alırlar. Bunun dezavantajı, sıkı bir tarama süreci olması, çünkü benzer programlarda bir derece veya dereceniz var ve en az 2 yıl düzenleme deneyimine sahip olmalısınız. check-Out WordVice'da prova okuma işleri


22. ŞİMDİ KANITLANMIŞ

PROOFREADNOW PROOFREADING İŞLERİ

Bu şirket her zaman işe almaz, ancak zaman zaman açık pozisyonları ilan eder. E-postanızı gönderebilir ve bir iş açıldığında bir bildirim gönderilir. Bu siteyi ileride başvurmak üzere bir yer imi olarak da kaydedebilirsiniz. Dezavantajı ise yalnızca uzmanlar işe almak. Bu nedenle, zorlu düzenleme tarama testlerini geçmeniz ve en az beş yıllık deneyime sahip olmanız gerekir. check-Out Prova Okuma İşleri @ ProofreadinNow.com


23. AKILLI MEKTUP

AKILLI MEKTUP İŞLENMESİ İŞLERİ

Şirket her zaman aşağıdaki endüstrilerdeki müşterilere bu hizmetleri sağlayabilecek prova okurları ve editörleri işe alır. Finans, İşletme, Eğitim, Gıda, Sağlık, Pazarlama, Perakendecilik, Teknoloji ve Enerji diğerleri arasında. Evde birkaç giriş seviyesi kontrol okuması işiniz var. arama Düzeltme İşleri @ SmartBrief


24. SCRIBRR

SCRIBBR İŞLETME İŞLERİ

Bu web sitesinde prova okuyucusu olarak bir iş bulmak için ana diliniz olarak İngilizce'ye sahip olmalısınız. ABD, Avustralya ve diğer ülkelerden 400'den fazla editör ve prova okuyucusu ile çalışıyorlar. Bu dillerden birinde akıcı olmalısınız. Bu sitede iş bulmak için İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca. arama Yazım İşleri @ Scribrr


25. YAZI ORTAMI

SCRIBE MEDIA İŞ YERLEŞTİRME İŞLERİ

Önceden bir Kutuda Kitap olarak bilinen Scribe, boş zamanlarında evden para kazanmak isteyen serbest prova sahiplerini her zaman işe alan bir şirkettir. Yeniden markalamanın ardından, şirket birkaç olumlu yorum aldı, bu da iş aramak için en iyi yerlerden biri olduğu anlamına geliyor. check-Out Prova Okuma İşleri @ Scribe Media.


26. WORDY

WORD PROOFREADING İŞLERİ

Bu web sitesinde düzeltme veya işleme siparişi almak için herhangi bir uzmanlık bilgisine veya niteliğe ihtiyacınız yoktur. Tek yapmanız gereken minimum gereksinimleri karşılamak ve doğru beceri ve deneyime sahip olmak. arama Prova Okuma İşleri @ Wordy.


27. KIRKUS MEDYA

KIRKUS İŞLETME İŞLERİ

Başvuru süreci çok basittir, çünkü sadece özgeçmişinizi ve iş örneklerinizi editöre göndermek zorundasınız. Bunlar daha sonra sonraki adımlar için 3 ila 5 iş günü içinde tarafınızdan alınacaktır. Sadece düzenli aralıklarla boş yerler yayınlarlar; bu, bu sayfayı yer imlerine ekleyip daha sonra performans aramanız gerektiği anlamına gelir. Düzelticilerin işe alınmasına ek olarak, diğer roller de doldurulur. Örneğin, şu anda yorumcular ve kitap yazarları işe alıyorlar. check-Out Kirkus Media'daki prova işleri.İŞLERİN ONLİNE GELİŞTİRİLMESİ


28. BABBEL TİPİ

BEBEK TİPİ KORUNMA İŞLERİ
Prova okuyucularından ayrı olarak, bu web sitesi her zaman boş zamanlarında para kazanmak isteyen yetenekli tercümanlar ve transkripsiyonistler tutmaktadır. Bu sitede çalışmanın avantajı, haftalık ödeme yapmanız, evden çalışma imkanı ve esnek bir çalışma programına sahip olmanızdır. arama Düzeltme İşleri @ Babble Type.

29. İNGİLİZCE İZLEYİCİLER

İNGİLİZCE İZLEYİCİLER


Bu site günlük olarak yeni prova ve düzenleme işleri yayınlayan aktif bir çalışma panosuna sahiptir. Her yeni iş listesi yayınlandığında güncelleme almak için posta listelerine katılabilirsiniz. check-Out Prova Güncelleme İşleri @ English Trackers.


30. YÖNETİLEN KURGU

YÖNETİM KURULUŞ İŞLEMLERİ
Bu şirket, uzaktan bağımsız olarak ve asgari süpervizyonla çalışabilen serbest çalışanları ve prova sahiplerini işe alıyor. Başvurmak için başvuru formunu doldurmanız, bir özgeçmiş sunmanız ve tüm tarama testlerini geçmeniz gerekir. arama Düzeltme İşleri @ Yönetilen Düzenleme.


31. ECORRECTORS

ECORRECTORS JOB'lerin Düzeltilmesi

Bu site yüksek ödemeli çeviri işleriyle tanınır. İyi haber şu ki, yeni başlayanların fazla deneyime ihtiyaç duymadan kabul edeceği acemi yeniden okuma işlerini bulacaksınız. Tek yapmanız gereken özgeçmişinizi, örneklem ve kapak mektubunuzu yayıncının e-posta adresine göndermektir. check-Out Prova Okuma İşleri @ eCorrectors,


32. PROMPT

PROMPT PROFREADING İŞLERİ

Uzun süredir piyasada bulunan diğer birçok şirketten farklı olarak, bu oyun için oldukça yenidir, ancak bu, çoklu görünümlerin olmadığı anlamına gelmez. Bilinen sebepler, istisnai hizmetler sunmalarıdır. arama Onaylama İşleri @ İstemiDİĞER ÇEVRİMİÇİ İŞLETMEYEN İŞLER

ONLINE Redaksiyon İŞDİĞER SIKÇA ÇALIŞMA ALANLARI

Redaksiyon İŞ

yazın: Makaleler, teknik incelemeler, tezlerle ilgili blog yazıları ve şirketler, dergiler ve diğer içerik pazarlama ajansları için bilimsel araştırmalar için tazminat alacaksınız. Daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Blogging: Bu tutkuyla para kazan ve evden çalış. Daha fazla ayrıntı burada bulunabilir

transkripsiyon: Transkripsiyon, kayıtları metne dönüştürme işlemidir. Bu, temel olarak işitme sorunu olan veya ses duymakla meşgul olan insanlar içindir.

kapsam: Scopists mahkeme kayıtlarını işlemek için mahkeme raporları ile çalışır.

öğretim: Sanal öğretmenler saatte 12 dolardan fazla kazanıyor. Geleneksel start-up'larda işlerin çoğunun sunduğu gibi bu iyi bir ücret. Daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Sanal yardım: Sanal asistanlar bireylere ve işletmelere idari, teknik, sosyal ve yaratıcı destek sağlar. Verdiğiniz hizmetlere, deneyim miktarına ve bilgi düzeyine bağlı olarak saatte yaklaşık 12 ile 100 ABD doları kazanırsınız.

Muhasebe: Muhasebeciler, örneğin çeşitli görevleri yerine getirirler. Bunlar arasında ödenecek hesapların yönetilmesi, bordronun denetlenmesi, bütçelerin izlenmesi, raporların doldurulması, işletme kayıtlarının tutulması ve siparişlerin yönetilmesi sayılabilir.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki yayınlara bakın.BU İŞİ GELİŞTİREN İŞLER SONUÇ

Artık evinizde, ücretsiz boş zamanlarında ücretsiz olarak para kazanmanızı sağlayan 40 çevrimiçi prova okuma işiniz var.

Bunların hepsi başlangıç ​​seviyesindekiler okuma işleridir, yani kabul edilmek için kolej derecesine veya özel becerilere ihtiyacınız yoktur.

Buna ek olarak, çoğu uzaktan kumanda, telefon görüşmesi ve serbest çalışan prova okuma işleri olduğundan, herhangi bir yerden çalışma ve hatta evden çalışma esnekliğine sahipsiniz.

Bu çevrimiçi düzeltme işlerine ek olarak, yol boyunca, işten sonra veya boş zamanlarınızda hafta sonları para kazanmak için kullanabileceğiniz 50'den fazla çevrimiçi iş vardır.

Paylaşmak önemlidir, Pin It!

ONLINE Redaksiyon İŞ-DAN-HOME


Source link

Kontrol Ediliyor

Pinterest bana para kazanmama nasıl yardımcı oluyor?

Pinterest bana para kazanmama nasıl yardımcı oluyor?

Yeni bir blogunuz var mı? Ben yapıyorum Ama bir şey biliyor musun? Blog'umu ve trafiğimi …

Pinterest nedir ve blogcu olarak nasıl kullanıyorsunuz?

Pinterest nedir ve blogcu olarak nasıl kullanıyorsunuz?

Ah, Pinterest. Çeşitli nişlerdeki blogcular, Pinterest'in gücünden bahseder. Trafiklerini artırmalarına veya e-posta listelerini patlatmalarına yardımcı …

Pinterest kullanarak e-posta listenizi genişletmenin 3 kolay yolu

Pinterest kullanarak e-posta listenizi genişletmenin 3 kolay yolu

Hey anne! Yine zamanı geldi! Bu yıl 12 günlük serilerimi tekrar yapıyorum. Geçen yıl 12 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir