Başlangıç / Online işler / 5 Hack Kişisel bir kredi için onaylanma şansınızı arttırmaya çalışabilirsiniz

5 Hack Kişisel bir kredi için onaylanma şansınızı arttırmaya çalışabilirsiniz

Gereksinim duyduğunuz parayı borç vermekte zorlanıyor musunuz? Yalnız değilsin

Birçoğumuz daha önce orada bulunduk. Finansal sorunlarınız varsa veya herhangi bir nedenle krediniz varsa, bugün pek çok borç verenin göründüğü tuğla duvarı aşmış olabilirsiniz. Ancak her şey kaybolmaz.

İhtiyacınız olan parayı makul şartlarda hala alabilirsiniz. Bu yazıda nasıl bakacağız.

Bu ipuçlarından bazıları düşündüğünüzden daha kolay olabilir ve daha önce reddedilmişseniz bu kredi için kabul edilmenize yol açabilir. Onlara bakalım:

1. Kredi notunuzu düzeltin

Borç verenin doğru kişi olup olmadığına karar verirken, birçok borç verenin odaklandığı ana konu sizindir. kredi derecelendirme, Kötü bir tane olması büyük bir sorun olabilir, ama iyi bir hikayesi olmayabilir. Görebildiğiniz gibi, kredi notunuz borç veya cevapsız ödemelerde ne sıklıkta geride kaldığınızı gösterir ve kötü kredi birçok borç verene zarar verir.

Ancak, bazen kötü bir geri ödeme geçmişiniz olmasa bile, hiçbirinde kötü bir kredi notunuz olabilir. Bu durumda, ön ödemeli bir kartı çıkarmak ve sağlam bir geri ödeme geçmişi oluşturmak iyi bir fikir olabilir, böylece kredi notunuzu artırabilirsiniz. Kredi notunuzu artırmanın diğer yolları, asgari tutarı aşan kredilerin geri ödenmesini ve yeni finansal ürünler için başvurduğunuz sıklığı azaltmayı içerir. Eğer varsa kötü kredi kişisel krediler Almak zor olabilir, ama imkansız değil.

2. Daha yumuşak borç verenler için başvur

Sadece bir borç verenin seni reddetmesi, herkesin yaptığı anlamına gelmez.

Şimdi, çok fazla reddetmenin kredi itibarınızı zedeleyebileceği kadar fazla başvuru yapmamaya dikkat etmek zorundasınız, ancak sizin gibi insanlarda başka terimleri olan veya uzmanlaşmış bir borç veren bulmaya çalışın.

3. Daha fazla teminat koymak

Daha iyi bir kredi kullanmanın kesin bir yolu teminat olarak yatırmaktır.

Evinizi yeniden ücretlendirmek istemeyebilirsiniz, ancak mülk borç veren için teminat olarak yatırabileceğiniz en çekici şeylerden biridir. Aksi takdirde, arabanızı veya motorsikletinizi deneyebilirsiniz.

4. Daha az borçlanma

Bu büyük borç için defalarca reddedilirseniz, sadece biraz daha az borç almak isteyebilirsiniz. Borç ne kadar küçük olursa o kadar kolay kabul edilebilir.

Umarım biraz daha küçük bir miktarla geçinirsiniz.

5. alışveriş

Sizin için en uygun fiyatı bulmak için birkaç kredi karşılaştırma web sitesini deneyin. Tüm borç verenler aynı değildir. Bazıları size borç vermeyi sever, bazıları vermez.

Tekne kiralama gibi, ihtiyaç duyduğunuz şeyler için borç para veren borç verenler olabilir. Göz atın ve ne alabileceğinizi görün.

Umarım, bu beş ipucu sizi doğru yöne götürmek için yeterlidir. İhtiyacınız olan parayı hızlı ve kolay bir şekilde alabilmelisiniz.

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

sprit-sparen

Saving Yakıt tasarrufu – Kılavuz: Hızlı bir şekilde para ve gaz tasarrufu hakkında 20 ipucu

Araba kullanırken yakıt ve araç kullanırken nasıl tasarruf edebilirsiniz – 20 tavsiye ve püf noktası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir