Başlangıç / Satış Ortaklığı / 6 Yeni Ortaklık Pazarlamacıları aptalca hatalardan kaçınılmalıdır

6 Yeni Ortaklık Pazarlamacıları aptalca hatalardan kaçınılmalıdır

Hepimizin bildiği gibi, herkes çevrimdışı olarak veya çevrimiçi dünyada ya para peşinde koşar. Ancak bugün, çevrimiçi yol para kazanmak için mükemmel bir kaynaktır para çevrimiçi yapmak Kendi ürününü, Ad Sense’i, ortaklık bağlantılarını ve daha fazlasını sat. Burada arkadaşlarıma, eş blogculara ve takip eden diğer insanlara karşı uyarılıyorum Affiliate Pazarlama uygun talimatlar olmadan kör.

Bağlı kuruluş pazarlamasında hatalardan kaçınılmalıdır.

Bloglamaya başladığım zaman bile, odaklandığım tek şey paraydı ve para kazanmanın tüm yollarını takip ediyordum. Her yöne gidiyorum, yaptığım hataları bilmeden her şeyi deniyorum, uzun vadeli başarımı etkileyebilir. 1 yıllık deneyimim ve çeşitli bağlı kuruluş pazarlama kitaplarını okuduğumda, yeni bağlı kuruluş pazarlamacılarının yaptığı 6 aptal hatayla sonuçlanıyorum. Onlardan kaçınmak için bu hataları detaylı olarak tartışalım.

1) İlham vermek yerine satmak

Yeni Ortak Pazarlamacıların genel olarak yaptığı en endişe verici ve en büyük hata budur. Normalde gönderimizde yalnızca belirli bir ürüne bağırarak "şimdi satın al", Okuyucuya neden satın alması gerektiğini ve satın almasından ne aldığını açıklamadık. Satın al. Biz sadece okuyucunun ilgili link sitesinde komisyona yönlendiren linke tıklamasını istiyoruz.

Neden insanlar çevrimiçi bir ürün satın almak istiyorlar çünkü onlar için neyin iyi olduğunu bilmek istiyorlar. Ürün incelemelerini okumak için, insanların bir ürün satın alma veya alma konusunda iyi bir karar vermelerine yardımcı olursunuz. Bunun gibi ürün hakkında yazın. Hedeflenen bağlantınız üzerinden satın almak için ilham alacaksınız.

2) Karşılaştırma eksikliği

Blog yazısında gördüğümüz, yazarın bir ürün listesi veya bir ürün hakkında bir ayrıntı yazdığı ve ilk hatada "şimdi satın al" diyerek onu bir alışveriş sayfasına bağladığıdır. Ancak, bu bağlı kuruluş parası almak için etkili değildir. Gerçek şu ki, bir ürün satın aldığımızda, aynı fiyata ve aynı özelliklere sahip bir ürünle karşılaştırıyoruz. Bu, bağlı şirketleri çevrimiçi olarak satmanın, büyük bir ürünü seçip diğer iki benzer ürünle karşılaştırmanın en iyi ve en etkili yoludur.

Ve böyle bir şey yaz. "Burada üç ürünü karşılaştırıyorum, böylece en iyi seçimi yapabilirsiniz. Burada sadece ürünleri karşılaştırmakla kalmıyorum, aynı zamanda okuyucularımın seçim yapmasına yardımcı olmakla kalmayıp, her üç ürünün de en iyi ortaklık bağlantılarını en iyi sonucu almak için kullandım. Kısacası, karşılaştırma içeriği yalnızca kullanıcılara yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda satın alma niyetindedir ve sizin için de kârlıdır.
3) Yanlış iddiada bulunmak

Çoğu zaman Bu makaleyi yayınlayan bir kişi çevrimiçi para kazanmadıklarını söylüyor. Ancak yazdığı link ile imza hattında, aşağıdaki ortaklık linkinden 50 milyon dolar kazandı. Bu yüzden lütfen yanlış iddialarda bulunmayı bırak. Yeni bir pazarlamacıysanız ve ürünün reklamını yapmak istiyorsanız, gerçek yöntemi uygulayın ve bir bağlantı üzerinden belirli bir miktar kazanmışsınız gibi yanlış beyanlarda bulunmayın.

Okumalısınız: 7 Satış Ortaklığı Püf Noktaları ve Daha Çok Satış Stratejileri

Okuyucunun keyif alacağı ve faydalanacağı ürünün yararları, özellikleri ve kullanımları hakkında konuşun. İnsanları kandırmaya ve onları tuzağa düşürmeye çalışmayın çünkü bu sadece güvenilirliğinizi mahveder.

4) Çok fazla ortaklık programına katılım

Bu yeni pazarlamacıların yaptığı diğer ve en kötü hata, bu fırlatma hatasının kurbanı olmama rağmen, ama şimdi onu geliştiriyorum. Çoğu kişi, karşılaştığı çeşitli ve birçok bağlı programa katılmaya başlar. İnternet parası üretmek için birçok yol geliştirmeye inanıyorlar. Bu nedenle, burada, sizin için gerçekten değerli ve sizi aşırı yüklemeyen birkaç ve en iyi ortaklık programına dikkatlice katılmanızı tavsiye ediyorum.

5) İlk önce ürünü değil, hedef piyasayı bulun

Doğru ürünü bulmak, bağlı kuruluş pazarlamasının en zor kısmıdır.

Başarılı bir pazarlamacı olmak istiyorsanız, ürünlerin daima tüketici gereksinimlerinden geldiğini ve ürünlerin tüketicilere hizmet etmediğini unutmayın. Bu nedenle, doğru ürün için doğru pazarı seçmek önemlidir. Çoğu zaman, çok fazla sayıda yeni Byes'ın harika bir ürün bulduktan ve ardından onu satmak için pazar bulduklarını gördük. Yani bu yanlış bir yol. Fakat gerçekte, önce bir pazar bulmalı ve ürüne istediğinizi sunmalısınız.

Devamını oku: – 5 Blogger pazarlama programları bağlı olmalı

Bunu yapmak için, iyi hedeflenmiş pazarları aramanız gerekir, Yahoo Search Marketing gibi farklı arama araçlarını kullanabilirsiniz. İnsanların ne aradığını ve her ay hangi anahtar kelimeleri kullandıklarını öğrenin. Piyasa rekabetten daha yüksek olduğunda ve trafik çekmenin zorlaştığında rekabet faktörünün daha büyük olduğunu daima unutmayın.

6) içerik eksikliği

Birçok ortak, kaliteli içeriğe ve doğru bilgilere dikkat etmeden, basitçe bağlanarak para kazanma kavramını takip ediyor. Çok fazla zaman gördüm, bağlı kuruluşlar yazıya birçok resim yazarken ve içeriğe bir veya iki satır yazdıklarında, çoğu zaman yazmadıkları ya da iki satırını çok sık kullandıkları bağlantıları bile kullanıyorlardı. Bilgi olmadan ortaklık bağlantıları. Sadece reklamcılığa benziyor. Görüntüleri kullanmak iyi, ancak içerik kral, resimler içeriksiz çalışmıyor.

Web siteniz okuyucuları çekebilmeli ve tüccarın ürününü etkin bir şekilde tanıtmalıdır. Kısacası, içerik önemlidir. İçeriği olmamasından kaçının.

Bağlı kuruluş pazarlaması, çok para üretmek için harika bir çevrimiçi işletmedir, ancak öz motivasyon, derinlemesine bilgi ve konsantrasyon gerektirir. Bu makalenin, bağlı kuruluşlar kurmanız ve uzun vadede para kazanmanız konusunda size çok yardımcı olacağını düşünüyorum.

Bu yazıya bir şey eklemek isterseniz, yorumlarınızla paylaşabilirsiniz.

İyi şanslar

Yazar hakkında

Rupali

Rupali Gupta, şu anda Hint hipermarketinde yeni lansmanlara odaklanan Mobile Yantra üzerinde çalışan bir blog yazarı. Facebook'ta onun hakkında daha fazla bilgi edinin, heyecan ve G +.

Kontrol Ediliyor

Acemi Bağlı Ortaklık Pazarlama: Bu Gelir Nasıl Yaratılır?

Acemiler için satış ortaklığından para kazanma

Bağlı kuruluş pazarlamasında yeni misiniz? Ana blog yazarı olmak, blogunuz için gelir elde etmenin en …

Komisyon Hunileri Pro - Otomatik süper ortaklık hunilerinin gözden geçirilmesi

Komisyon Hunileri Pro – Otomatik süper ortaklık hunilerinin gözden geçirilmesi

Komisyon Hunileri Pro – otomatik Süper İş Ortağı Hunilerinin İncelenmesi ürün: Komisyon Huni Pro Oluşturan: …

Sanal Girişimciler Derneği İnceleme - VEA Evet

Sanal Girişimciler Derneği İnceleme – VEA Evet

Sanal Girişimciler Derneği İnceleme ürün: Sanal girişimciler Derneği Oluşturan: Daven Michaels Yayın Tarihi: 2019-Ağustos-01 Başlangıç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir