Başlangıç / Satış Ortaklığı / Acemiler için satış ortaklığından para kazanma

Acemiler için satış ortaklığından para kazanma

Bağlı kuruluş pazarlamasında yeni misiniz?

Ana blog yazarı olmak, blogunuz için gelir elde etmenin en iyi yollarından biridir, bazı bağlı kuruluş pazarlaması yapın. Her gün blogumdan para kazanmama olanak sağlayan çeşitlendirilmiş bir gelir kaynağım var.

İkiz Anne’ye başladığımda ve gelirimi artırmak istediğimde bağlı kuruluş pazarlamasına başladım.

Blog oluşturmada yeniyseniz, bağlı kuruluş pazarlamasına da başlamanızı öneririz. 🙂 İlk önce çok para kazanamayabilirsiniz, ancak doğru yöntemlerle gelirinizi hızla artırabilirsiniz.

Gelir katkısı yapmanıza ve bunun tanıtımını yapmanıza yardımcı olacak altı ipucu vereceğim (bu yazıya dikkat etmenize yardımcı olmak için!).

Ancak, bu makalenin özüne geçmeden önce, ortak ürünlerinizi tanıtmak için rehberimi okuduğunuzdan emin olun.

Bu yayını okumak için zamanınız yoksa, videomu izleyin (ve kanala abone olursanız çok isterim!)

1. Önerdiklerinize inanın

Bir bağlı ürün seçerken, önceden bildiğiniz veya geçmişte kullandığınız ürünleri tanıtmak en iyisidir. Ancak, bu mümkün olmayabilir.

Örneğin, yakın zamanda Genius Blogger’ın Araç Takımı ile ortaklık yaptım (“Trafik İçin Hazır Blog” dersimi de paketledim). Paket 90’dan fazla ürün içeriyor.

Oturup hepsine bakmadım. Sadece çoğuna baktım ve derslere katıldım ya da gerçekten görmek istediğim e-Kitapları okudum.

Bu ürünle ilgili tüm bilgilere sahip olmamama rağmen, bu ürünü daha da tanıtabildim.

Ayrıca size ücretsiz deneme hakkı sağlayan veya kurslarına erişim sağlayabilecek ortaklar da var. Blogcu veya şirketten ne hakkında olduğunu görmek için ücretsiz deneme sürümü istemekten korkmayın.

Bunu diğer blogum Elna Cain için yazmak üzere yeni, serbest çalışan bir çalışma kurulunu tanıtmak için yapmak zorunda kaldım. Bunun hakkında fazla bir şey bilmiyordum, ancak bir ortak oldum ve çalışma kurullarına erişim için istedim.

Bu benim katkımı yaratmamda, ekran görüntülerini çekmede ve bu çalışma kurulunun nasıl kullanıldığını anlamak için okuyucularımı toplamama yardımcı oldu.

2. İzleyicilerinizin hayal kırıklığını öğrenin

Kitlenizi biliyor musunuz?

Okuyucuları alıcılara dönüştürmek için zayıf noktalarını anlamak ve bulmak önemlidir. Nasıl? Önerdiğiniz ürünler, kitlenizdeki zayıflıkların veya sıkıntıların çözümüdür.

Ve eğer kendi hikayeniz ya da “evet” sorularınız, izleyicilerinizin sıkıntılarını gösteriyorsa, o zaman aniden daha güvenli hale gelirsiniz ve okuyucunuzun makalenizi okuması ve önerdiklerinize güvenmesi daha muhtemeldir.

İkizler Anneme gönderdiğim yazılardan biri okuyucularıma o kadar vuruyor ki, bu yazı için tanıtıyorum. Tailwind, katkımı diğer ortaklara yardım etmek için bir örnek olay incelemesi olarak kullanıyor.

Okuyucularınızın sorunlarını nasıl buluyorsunuz?

 • Onlara e-postanızda sorun
 • Abonelerinize danışın
 • Facebook gruplarında ara
 • Ana blogcu ağına sor

3. Yazmak istediğiniz gönderinin türünü belirleyin.

Gelir satışları yapmanıza yardımcı olabilecek belirli blog yazıları vardır. Bunlar:

 • Eğitim tabanlı – en yüksek dönüşüm
 • Derecelendirmeye dayalı – kurs ortakları için harika
 • Bilgi amaçlı olarak veya
 • solüsyon bazlı
 • Liste türü katkısı

Eğitici tabanlı blog gönderileri

Bu yayın türü, kitlenize bu bağlı kuruluş ürününü etkili bir şekilde kullanma şeklini gösterir. Adım adım yürütülür ve takibi kolay bir postaya bölünür.

Bu posta tipleri araçlar, ekipman, ekipman ve hizmetler için mükemmeldir. Bu blogda para kazanmaya karar verdiğimde, tüm bağlı kuruluş ürünlerim için eğitici yazılar yazdım.

Bu tür yayınları yaparak 200 $ ‘dan 2000 $’ a gittim. Bu senin için bir esinti oldu! 🙂

İnceleme tabanlı blog gönderileri

Bunlar, ortak olduğunuz kursları, e-kitapları veya dijital ürünleri tanıtmak için idealdir.

Kural olarak, çok başarılı bir hikaye, okurların tanıtımını yaptığınız kursu seçmelerine yardımcı olur. Örneğin, Amanda, ilk serbest yazma işinde 2.000 $ ‘ı nasıl kazandığı konusunda Amanda’nın Büyük Fikrini yazdı.

Bu yazımda, “İlk $ 1k’ınıza Yolunuzu Yazın” kursumu tanıtıyor. Bu ilk müşteriyi yazma ve iniş yolculuğunu paylaşıyor.

Bir kursa katılırsanız ve onunla ilişkili bir ortak programınız varsa, şu kişilerle paylaşın:

 • Başarı hikayen
 • Bu başarıya ulaşmanız için size ne yardımcı oldu?
 • Kurs (ya da e-Kitap) ne hakkında?
 • Neler dahildir
 • Onlar bir öneri

Nasıl Yapılır veya Bilgilendirici Blog Yazısı

Bu yayın türü, diğer bağlı kuruluş programları tarafından sunulan Amazon ürünleri veya benzeri ürünler içindir. Bir üründen bahseden bir gönderi oluşturabilirsiniz, ancak çoğu blogcu kendi gönderilerindeki birden çok ürüne bağlanır.

Şahsen, bu yöntemle ilgili tecrübem yok, ancak serbest çalışan müşterilerime bu yöntemi kullanarak mesaj gönderiyorum.

Genellikle bir müşteri, açılış sayfanızı nasıl optimize edeceğinizi açıklayan değerli bir makale yazmamı sağlıyor. Sonra açılış sayfası yaratıcısı gibi sevilen ürünlerin sonuna bir paragraf eklerim.

Her araç veya WordPress eklentisi hakkında biraz bulanık yazı yazıyorum ve müşteri bağlı kuruluş bağlantılarını gönderiye ekliyor.

Bir blog yazarı veya ana blog yazarıysanız, bu stratejiyi blogunuz için kullanabilirsiniz. Örneğin, küçük çocuklar (veya sahile gitmek) için yüzmeye nasıl başlayacağınızla ilgili ipuçları yazabilirsiniz. Gönderinizin sonunda, ilgili bağlı kuruluş ürünlerinin reklamını yapabilirsiniz.

Liste türü blog yazısı

Liste yayınları sosyal paylaşım için popülerdir, ancak bağlı kuruluş ürünleriniz için yararlı olabilir. Girişimciler için kahve fincanı veya sonbahar botları veya kursları gibi favori eşyaları toplayın ve katkıda bulunun.

Ardından bağlı kuruluş bağlantılarınızı bu yazıya ekleyebilirsiniz. Bu tür bir gönderinin nasıl dönüştürülebileceğinden emin değilim, ancak müşterilerim onları yazmama izin veriyor, bu yüzden dönüştüreceklerinden eminim

4. Eşinizin katkısı için başvurun

Bağlı kuruluş postanızı isteme konusunda yardıma ihtiyacınız olursa, bağlı kuruluşlarınızı tanıtmak için nihai rehberimi okuduğunuzdan emin olun!

İşte ortaklık katkınıza daha fazla dikkat etmenin en iyi üç yolu.

1. Blogunuzda

Blog postanızın yanı sıra, bağlı kuruluş postanızı blogunuzda tanıtmanın yolları da vardır. İlk yol bir duyuru barı ile.

Hello Bar ile blogunuzun en üstünde yer alan ücretsiz bir duyuru çubuğu oluşturabilirsiniz. Bu stratejiyi potansiyel olarak bağlantılı yayınlar için kullanmadım, ancak öncü mıknatıslarım için de etkili oldu.

2. Sosyal medyada

En iyi iki seçenek Pinterest ve Facebook’ta.

Gelir getirici paylaşımlarınız için farklı okuyucular edinmek için farklı başlıklar ve grafiklerle birden fazla iğne oluşturun.

Birden fazla kalem oluşturarak, Tailwind gibi sosyal medya otomasyon aracınızla daha fazla içerik tespit edebilirsiniz. Ne kadar fazla pim varsa, bir günde o kadar fazla iğne yapabilirsin.

Facebook ile bir öykü içeren yayınlar oluşturabilir ve ardından bağlı kuruluş yayınınıza bir bağlantı oluşturabilirsiniz. Örneğin, annemden Mompreneur Facebook grubuna, blog yazmaya ikizlerin annesi olarak başladığımda yazarım. Umarım bu, Facebook grubumdaki bazı blogcuları ifade eder.

Bir Facebook grubunuz yoksa, bir Facebook sayfası oluşturabilir ve ortak yayınlarınızı tanıtmak için kullanabilirsiniz. Her gün bu tür yayınlar yayınlamam. sadece bir süre. Facebook sayfanız, takipçilerinizle bağlantı kurmanıza yardımcı olmak ve markanızı ve güvenilirliğinizi güçlendirmek için tasarlanmıştır.

3. E-postalarınızda

Daha önce bir e-posta listesi oluşturdunuz mu?

Yeni bir blogcu olarak, e-posta ayarlamanız gereken ilk şeylerden biridir. Neden bu? Çünkü bu kitlenizi tanımanın en iyi yoludur. Blogunuzdan para kazanmak istiyorsanız bu bağlantı önemlidir.

Okuyucular ve takipçiler blogunuza gelmeyebilir, ancak aboneler daha sık gelir, sizi sosyal medyada takip eder ve kişisel olarak e-posta ile gönderir! Bu en iyi duygu!

Bağlı kuruluş postalarınızın fazla spam olmadan veya piyasa dışına çıkmadan nasıl reklam verirsiniz?

 • P.S’ye bir link yerleştir. Her bültenin bölümü. “Blog açtınız mı?”
 • Abonelerinizi ısıtmak için bir e-posta huni sistemi kurun. Kaynaklarınızı sergilemek için bir sıçrama serisine veya hoş geldin e-postanız varsa, bunları ortak ürünlerinize tanıtabilirsiniz.
 • Blog postanızda bir içerik yükseltmesi oluşturun ve ortağınızı eşantiyonunuzda tanıtın. Örneğin, makale bloglamayı sallamanın en iyi yolları hakkındaysa, bir blogger’ın ihtiyaç duyduğu en iyi araçlarla ilgili bir öğüt verebilirsiniz. Ve bu araç kontrol listesinde, bağlı kuruluş ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.

Annelerden para kazan!

Bir ana blog yazarı olarak, bağlı kuruluş pazarlamasıyla birkaç dolardan fazla para kazanmak mümkündür. İşin püf noktası sizin içeriğinizdir. Bir hikaye anlatabilir ve okuyucularınızla konuşabilmelisiniz.

Sana güvenmelerine izin ver, senden alacaklar!

Yorumlarda, gelir getirici katkılarınızı nasıl yaratacağınızı söyleyin! Seni görmek isterim

Source link

Kontrol Ediliyor

İlk ortak satışını yeni anneler için bir blogcu olarak yap

İlk ortak satışını yeni anneler için bir blogcu olarak yap

Geçenlerde bir anne bloguna başladın mı? Ne kadar heyecan verici anne! İkizler Annesini ilk kurduğumda, …

Komisyon Hunileri Pro - Otomatik süper ortaklık hunilerinin gözden geçirilmesi

Komisyon Hunileri Pro – Otomatik süper ortaklık hunilerinin gözden geçirilmesi

Komisyon Hunileri Pro – otomatik Süper İş Ortağı Hunilerinin İncelenmesi ürün: Komisyon Huni Pro Oluşturan: …

Ev satın almak için aile üyelerinin ve arkadaşlarının başarılı kredisi (lehte ve aleyhte olanlar dahil)

Ev satın almak için aile üyelerinin ve arkadaşlarının başarılı kredisi (lehte ve aleyhte olanlar dahil)

Bir ev, onu nasıl gördüğünüz önemli değil, büyük bir yatırımdır. Bir evin varsa, artık kira …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir