Başlangıç / Online işler / Amazon Prime – Neye mal oluyor, neye mal oluyor ve kimin için para ödüyor

Amazon Prime – Neye mal oluyor, neye mal oluyor ve kimin için para ödüyor

Amazon Prime'ı kaçırmak zor, reklamlar TV reklamlarında veya bir YouTube videosunun önünde kısa bir klip olarak her yerde bulunabilir. Yolda bile Başbakan zor kaçabilir. Onu tanımayan, bir süredir Amazon Prime logosunda bir paket taşıyan DHL tedarikçisi görülebilir.

Ama şimdi balıkla tereyağı! Amazon Prime üyeliğinin faydası nedir, eğlencenin avantajları ve maliyetleri nelerdir?

Amazon, 2017 yılında bir kerelik yıllık ödeme için yıllık 69 €, aylık fatura için 7,99 € katkılarını artırdıktan sonra, bu çok fazla primen kullanıcı acı bir şekilde itildi. Bu yüzden Amazon Prime Cosmos'a daha yakından baktık. Sıradaki küçük spoiler: Fiyat artışından sonra bile çok heyecanlıyız.

Amazon Prime nedir?

Amazon Prime, üyelerin siparişlerine erişimi olan bir üyenin ödemesine, Amazon Video akış portalı, Amazon videolarına, pazarlıklara ve diğer ücretsiz servislere tercihli erişimlerine karşı tescilli bir kulüp türüdür.

Amazon Prime’ın maliyeti nedir?

Prime Müşteri istiyorsanız, Amazon servisini 30 gün ücretsiz test etme seçeneğiniz vardır. Bu test aşamasından sonra, Amazon yıllık bir ücret talep edecektir (bir kereye mahsus olmak üzere) i.h.v. Ayda tam olarak 5,75 Euro'ya 69 €. Tek bir ödemeyle ödeme yapmayanlar aydan aya ödeme yapabilirler; bu da ay başına 7,99 € / ay tutarında olur ve ardından yıllık 95,88 € tutarında bir ücrete karşılık gelir.

Öğrenciler için müjde, "Başbakan Öğrenci" programı aracılığıyla yılda sadece 34 € yıllık ücret ödüyorlar.

Paylaşmak Önemlidir – Sadece Prime Access'inizi paylaşın

Ana erişiminizi ailenizle paylaşabilir ve davet edilen üyelerden tüm avantajları hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Bu durumda, aile üyeleriniz ücretsiz gönderimi Prime aboneliği olmadan da kullanabilirler.

Amazon, 4 üyeye kadar üye olmanıza izin verir (DİKKAT sadece Kasım 2017'den önce Prime'a ait olan üyeler için, tüm üyeler o zaman sadece 1 aile üyesi) "Aileniz" davetinizde.

Daha fazla Amazon ipuçları ve püf noktaları bizim bulunabilir: Amazon Prime Hacks kılavuzu

Amazon Prime'ın avantajları nelerdir?

İstenilen işlemin nasıl yapılmasını sağlayın

Asıl Gönderi: Amazon Asal Hizmeti, Asıl üyelerin Asıl logosunu taşıdığı, ücretsiz ve ekspres teslim ettiği biliniyor. Gönderiler, ekspres teslimattan daha yüksek önceliğe sahip olup, müşteriye ertesi gün, saat, yani tetiklenen siparişe bağlıdır. Amazon, DHL ve Hermes ile çalışarak teslimat için iki güçlü ortakla ortaklık kurdu. Böylece, ertesi gün teslimat garantilidir.

En iyinin en iyisinin en iyisinin en iyinin en iyisinin iyisi

Amazon, 20 Alman şehrinde "Aynı Gün Teslimi" ni tanıttı. Bu, sabahları sipariş edilen bir şeyi alanların, akşam saatlerinde 18-22 saatleri arasında garantili olacağı anlamına gelir.

Prime Video sayesinde uzun kış akşamları korunuyor

Bir diğer büyük avantaj da Prime Video’ya üyelik. Kullanıcının Prime Video şu anda yaklaşık 13.000 başlık ve yaklaşık 3000 serisi hazır sağlar. Prime Video'ya doğrudan rakip Netflix'tir. Bir Netflix üyeliği, rezerve edilen paketten sonra ayda 7.99 ila 13.99 € arasında bir puan kazanıyor.

Tüm türler burada kaplıdır, bu yüzden her zevke uygun bir şeyler vardır. Klasiklerden özel ve yeni şirket içi prodüksiyonlara, film ve dizi hayranları paralarının karşılığını alacaktır. Çeşitlilik gelecekte de garanti altına alınmıştır.

Kulaklarda Prime Music var

50 sent ve Bundesliga'nın ortak noktası ne? İkisini de ücretsiz olarak Amazon'un hizmetinde bulabilirsiniz – Prime Music.

Başbakan üyeleri 2 milyondan fazla şarkıya ücretsiz olarak erişebilirler.

Jay-Z'nin "Numb Encore" veya "In da Club" ile 50 Cent olması farketmez, Flippers, Nirvana, David Hasselhoff ve Run's Roses veya Micky Krause ve Wolfgang Petry Prime Music Üyeliği farketmez.

Ancak birincisi, Prime Music'in Prime Music Unlimited North'un zayıflamış bir versiyonunun "sadece" olduğunu söylemek zorundadır. Tam müzik servisi aboneliğine bağlı olarak 50 milyondan fazla başlık ve aylık 3.99 € ile 14.99 € arasında değişmektedir.

Prime Music'in ve 2 milyon unvanın ücretsiz erişimi ile bile Amazon'un alt çizgisi, Apple Music, Spotify veya Deezer gibi tüm karşılaştırılabilir ödeme hizmetleri için iyi bir temeldir.

Prime Photos sayesinde sınırsız görüntü saklama

Yine mi telefondasın? Prime Helps!

Sabit diskte kimin görüntüleri, telefon veya tablet almak için çok fazla yer ve üzerinde kaçabileceği bir bulut hizmeti arayan kim bir kez daha Amazon'da haklı. Çünkü Başbakan Fotoğrafları var. Buradan güvenli bir şekilde saklanan sınırsız fotoğraf yükleyebilirsiniz. Ayrıca, 5 gigabaytlık videoyu ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Buna karşılık, 50 gigabayt depolama alanına sahip bir Apple iCloud aboneliği ayda 99 cent'ten itibaren mevcuttur.

Bir yandan, birinin bu noktada elmaları portakallarla karşılaştırdığını söyleyebiliriz. Çünkü Apple, 50 gigabaytta hangi formatların kullanıldığını önemsemiyor.

Öte yandan, Amazon'un bu yükleme hizmetini Asıl Kullanıcılara ücretsiz olarak sağlayacağını unutmayın.

Veri alışverişinin gerçekten iyi bir şekilde kaymasını ve kolayca yapılabilmesini sağlamak için Amazon, yolcuların hazır uygulamalar olmasını sağlar.

Amazon Kiler – Asal Üyeler İçin Süpermarket

En iyi müşteri olarak, gelecekte markete yürüyerek gidebilirsiniz. kurtarmak, Amazon Pantry'ye erişim size günlük ihtiyaçlarınızı karşılama fırsatı sunar.

Ev eşyaları ve eczane malzemeleri üzerinden bebek eşyalarına yiyecek ve içecekle başlayan geniş ürün yelpazesi Kiler Programı. Tüm bunlar, uygun bir şekilde evinize teslim edilmek üzere düşük bir nakliye ücreti (3.99 € standart nakliye veya 5.99 € istenen teslimat tarihi) için yapabilirsiniz.

Amazon burada 2 birimde nakliye bekliyor. Nakliye için toplam 20 kilogram ağırlığı, alışveriş sepetinize koyabilir veya 110 litrelik hacmi geçemezsiniz. İÇERİK MİKTARI NEDENİYLE DEĞERİNİZİ BAŞLADI.

Kiler süpermarkette normal süpermarkette olduğu gibi eylemler de var. Burada "Amazon Kilerinde teklifler ve ilginç şeyler" kategorisine göz atabilirsiniz. Seçili ürünlere 2 basamaklı indirimlerle ulaşabilir, nakliye masraflarını iptal etmek ve bu şekilde satın alma işlemlerinizi ücretsiz olarak almak için ürünleri satın alabilirsiniz.

Amazon Ailesi ile yavrularda paradan tasarruf edin

Tabii ki, Amazon da çok küçük, bizim çocuğumuz ve çocuk bezi ve bebek maması için ne kadar yüksek aşınma olduğunu biliyor. Bu amaçla, Amazon Başbakan teklifini uzattı ve Aile programı başladı.

Sparabo'ya üye ise, bebek bezlerinden ve bebek mamasından% 20 indirim. Ek olarak, yalnızca Başbakan üyelerine ayrılan özel teklifler ve kuponlar alacaksınız. Tabii ki, çocuk bezi ve Co her zaman olduğu gibi ücretsiz eve teslim edilir.

Sadece bir çocuk için bebek bezi tüketimini göz önünde bulundurarak, önümüzdeki birkaç yıl içinde% 20 ile birlikte büyük bir miktar geliyor ve bütçeyi çok fazla tutuyor.

Diğer bir örnek ise Amazon'un bebek bölümünün indirimleridir. Popüler kulak termometrelerinden biri şu anda bir Başbakan üyeliği ile 38.91 € tutmaktadır. Bu termometreleri satın alırken Amazon, bir Aile İndirimi olarak% 20 daha verir. Böylece, sonunda 31.12 € ve teslim dahil maliyeti.

Prime Reading – Amazon'un ücretsiz kütüphanesi

Amazon.de şimdi Kindle Ultimate ödeme modeli için Prime üyeler için Sanatsız Kütüphane. Prime Reading, ödünç alabileceğiniz yüzlerce kitaba erişmenizi sağlar. Kindle Ultimate'in aksine, bir Fire Tablet veya Kindle Reader'a sahip olmanız gerekmez. Uygulamanın basit bir indirme (iOS ve Android için kullanılabilir) erişmenizi sağlar.

Sıkıcı olmaması için Amazon başlıkları olası aralıklarla değiştiriyor. Bir eKitap ödünç aldıysanız, işiniz bitmiştir ve geri veriniz.

Amazon, aynı anda 10 tane ödünç alma imkanı sunuyor. Başka bir krediyle, sadece 10 unvanını geri vermek zorundasın ve okuma alemine devam edebilirsin.

Oyuncular memnun olacak – Amazon Prime Twitch

Oyun platformu Twitch ile işbirliği içinde, Prime müşterileri Twitch'e ücretsiz ve reklamsız erişebilir. Ayrıca ücretsiz oyunlar, oyun yağmalamaları, hediyeler ve sürprizler de var.

Şimdi kimin için bir Amazon Prime üyeliği var ve kimin için uygun?

Birde Başbakan üyeliği Bir spor salonu üyeliği gibi!

Gitmeyin, paranız pencereden atılır. Günlük egzersiz yapıyor musunuz, içecek kullanıyorsanız ve duş pazarlık yapıyor.

Çevrimiçi sipariş edecek çok şeyiniz varsa, Netflix and Co.'ya ücretsiz veya düşük maliyetli bir alternatif olarak, Amazon Prime tam size göre.

Ancak, seri bir maratona bir kitap ve bir kadeh şarabı tercih eden ancak çevrimiçi bir müşteriyseniz, üye olmak için kendinizden tasarruf edebilirsiniz.
Source link

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

sprit-sparen

Saving Yakıt tasarrufu – Kılavuz: Hızlı bir şekilde para ve gaz tasarrufu hakkında 20 ipucu

Araba kullanırken yakıt ve araç kullanırken nasıl tasarruf edebilirsiniz – 20 tavsiye ve püf noktası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir