Başlangıç / Online işler / Anket Junkie İnceleme 2019: Bilmeniz Gereken Her Şey

Anket Junkie İnceleme 2019: Bilmeniz Gereken Her Şey

Bu incelemeyi burada okuyorsanız, büyük olasılıkla kendi evinizin rahatlığında, biraz daha fazla para kazanmak isteyebilirsiniz. Bugünlerde bu oldukça mümkün olsa da, dikkatli olmalısınız. Sonuçta, İnternet sizi kazanabileceğini iddia eden web siteleriyle doludur binlerce Haftada dolar. Fakat onların çoğu bir aldatmacadan başka bir şey değildir.

Sizin için iyi bir haber Anket Junkie’nin böyle bir şirket olmadığı. Neredeyse 14 yıldır harekete geçtiler, bu da çevrimiçi anketler alanında mükemmel bir şöhrete sahip oldukları anlamına geliyor. Öte yandan, Junvey Junkie sizi zengin etmeyecek ve işten ayrılmak için yeterli para kazanamayacaksınız.

Ancak, boş zamanlarınızda biraz daha fazla para kazanmak istiyorsanız, platformun neler sunabileceğini kesinlikle görmelisiniz.

Anket Junkie’ye başlamadan önce, önce kapsamlı derlememizi okumalısınız. Sürecin nasıl çalıştığından, katılmaya uygunluğundan, ne kadar para kazanacağınıza kadar her şeyi kapsar.

Temel konulara girmeden önce, Survey Junkie’nin gerçekte kim olduğuna bir göz atalım.

Anket Junkie kim?

Anket Junkie, 2005 yılında kuruldu ve California merkezlidir. Genel halk için çevrimiçi anketler sağlayan üçüncü taraf bir platformdur. Anketleri tamamlamanın karşılığında şirket size küçük bir ücret ödeyecek.

Anket Junkie, 14 yıldan fazla bir geçmişe sahip ve o zamandan beri 6 milyondan fazla üye çekmiştir. Ciddi bir yoklama şirketi olarak ününüz kamuya açık bir şekilde vurgulandı. 100.000’den fazla Facebook beğenisine ve 8.6 / 10’luk Trust Pilot puanına sahipler. Anket Junkie, en çok anketleri göstermedikleri için şu anda çalışmakta olan en popüler anket sitelerinden bazılarından biraz farklı. ,

Anket bağımlısı web sitesi

Aksine, Survey Junkie sizi bunun yerine diğer platformlara yönlendirir. Sonuç olarak, Anket Junkie, sizinle bilgi için bilgiye ihtiyaç duyan şirket arasında aracı olarak hareket eder. Her ne kadar bu ilk bakışta hoş görünmese de, Survey Junkie bu modeli 2005 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana başarıyla takip etti.

Anket Junkie’nin kim olduğunu bildiğinize göre, kılavuzumuzun bir sonraki bölümünde anket sürecinin gerçekte nasıl çalıştığını inceleyeceğiz.

Anket Junkie: Kaydolma işlemi nasıl çalışır?

Anket Junkie ana sayfasına ilk girdiğinizde, “ŞİMDİ KAYDET” etiketli büyük yeşil düğmeye tıklayın. Elinizde bağlantı yoksa, buraya tıklayarak doğrudan oraya gidebilirsiniz.

Zaten kayıt sırasında 25 Anket Junkie Puanı alacaksınız.

Giriş yap

Anket Junkie’nin gelen kutunuza gönderdiği bağlantıya tıklayarak e-posta adresinizi de doğrulamanız gerekecektir. Bu şekilde ek 20 puan kazanırsınız. Ayrıca size ekstra 5 puan verdiği için Survey Junkie web sitesini ziyaret etmeye değer. Bu, başlangıç ​​bakiyenizi 50 puana yükseltir. Aşağıdaki puanlama sistemini daha ayrıntılı olarak açıklayacağız.

NOT: Bir hesabı ilk defa kaydederken aldığınız puanlar değişebilir. Anket Junkie bunu düzenli olarak değiştirir, ancak yukarıdakileri yazarken doğrudur.

Hızlı ve kolay kayıt işlemini tamamladığınızda, anketlere katılmaya başlayabilirsiniz. Ancak, daha fazla anket alma olasılığınızı artırmak için önce profilinizi ayarlamanız şiddetle tavsiye edilir.

ikramiye

Kullanıcı profilini tamamla

Burada önemli olan, platformda sunulan anketlerin herkes tarafından kullanılamamasıdır. Örneğin, ankete katılan üçüncü taraf, seyahat meraklısı kişilerden veri istiyorsa, yalnızca ilgili katılımcılardan bilgi aldıklarından emin olmak isterler.

Böylece, ilk kez giriş yaparken bir dizi soruyu cevaplayabileceksiniz.

Bu, aşağıda listelediğimiz yedi ana kategoriye ayrılmıştır.

  • Genel profil
  • teknoloji profili
  • Alışveriş profili
  • Sağlık profili
  • ev profili
  • faiz profili
  • sürüş profili

Katılabileceğiniz anket sayısını en üst düzeye çıkarmak için yukarıdaki kategorilerin tümünü doldurarak zaman harcamak öder. Katılırsanız ayrıca 50 ek puan alacaksınız.

Platformun talep ettiği bazı bilgiler çok kişiseldir, örn. Örneğin, tıbbi geçmişiniz veya hane halkı geliriniz hakkında bilgiler. Bununla birlikte, Anket Junkie, anketiniz için uygun olup olmadığınızı belirlemek için bilgileriniz üçüncü taraflarla paylaşılırken, üçüncü tarafların bilgilerin bağlantılı olduğunu bilmediğini iddia eder. onların kişisel kimlik

Tam profil

Anketlere uygunluğunuzu artırmak için asla platforma yanlış bilgi vermeye çalışmamalısınız. Aslında, bu anlamsız bir egzersiz olacaktır, çünkü en azından platformun hangi ölçümleri aradığını bilmenin kesin bir yolu yoktur. Bazı anketler hane halkı geliri 100.000 ABD dolarının üzerinde olan insanlara bakarken, diğerleri düşük gelirli aile üyeleri arıyor.

Puan sistemi

Survey Junkie ile anket yapmadan önce, puanlama sisteminin tam olarak nasıl çalıştığını bilmeniz önemlidir. Kısacası, bir anketi her tamamladığınızda, sabit sayıda puan alırsınız. Genel amaç, para çekme işlemi için yeterli puan kazanmaktır.

En basit haliyle, 1 Anket Junkie Noktası 0.01 $ ‘dır. Örneğin, size 150 puan veren bir ankete katılırsanız, 1,50 $ kazanacaksınız. Bu nedenle, kaydolmak, e-posta adresinizi onaylamak, sanal tura katılmak ve kullanıcı profilinizi tamamlamak için 100 puan kullanırsak, bu size 1 $ ‘a mal olacak.

makas

Bunun ev hakkında yazılacak bir şey olmadığını fark etsek de, platformun milyonlarca kullanıcısı olduğunu hatırlamalısınız. Anket Junkie için, yeni kullanıcıların yalnızca kaydolmak için büyük miktarlar ödemesi karlı olmaz. Sonuç olarak, kazanma potansiyelinizi mümkün olduğunca çok sayıda anket yaparak arttırırsınız.

İncelememizin ilerleyen bölümlerinde ödeme süreci hakkında daha spesifik olsak da, para çekmeden önce toplam 1.000 adet Araştırma Junkie Puanı toplamalısınız. Yüzde 1 seviyesinde, bu minimum 10 $ ‘a eşittir.

Anket Junkie: Anketler Gerçekten Nasıl Çalışıyor?

Anket sonuçlarının iki ana formu vardır. İlk olarak, şu anda hangi anketlerin mevcut olduğunu hesap alanınızdan kontrol edebilirsiniz. Bunlar ya herkesin hakkı olan anketler ya da kurulum sürecinde verdiğiniz bilgilere dayanarak özel anketler.

Anketlere erişmenin diğer bir yolu da platformun yalnızca davet sistemidir. Burada, üçüncü taraf sağlayıcılar, belirli ölçütlere dayalı belirli aboneleri arıyorlar. Yaşınız, yeriniz veya geliriniz. Bu anketlerden birine davet edilirseniz, detayları açıklayan bir e-posta alacaksınız.

Bu nedenle, Anket Junkie’ye kaydolurken birincil davet e-posta adresinizi kullanmanız önemlidir, çünkü çoğu davetli ankete katılanların sayısı en fazla aboneye sahiptir.

Hangi anketi seçerseniz seçin, Survey Junkie her zaman kaç puan kazanacağınızı söyleyecektir. Bu şekilde, anketin uygulanabilir olup olmadığını belirlemek için tahmini zaman dilimini kullanabilirsiniz.

Her anket kaç puan öder?

Bu, anket başına kazandığınız puan sayısı bakımından önemli ölçüde değişebilir. Örneğin, platforma ilk kez ilk kaydolduğumuzda, Celebrity’nin yeni hikayeleri üzerine bir anket yaptık.

Tek ihtiyacımız olan, bizim için en ilginç mesaja dayanan çoktan seçmeli bir dizi soruyu cevaplamaktı. Eski sözler devam ederken, eğitimli bir maymun bunu kolayca yapabilirdi, çünkü doğru ya da yanlış cevaplar yoktu. Çabalarımız için sadece 0.50 dolar olan 50 puan aldık.

Diğer taraftan, finansal yatırımlara yönelik tutumumuz hakkında 200 puanlık bir anket de yaptık. Kısacası, aşağıdaki gibi çeşitli sorularla karşılaştık: Örneğin, yatırım yapmayı tercih ettiğimiz varlıkların türü, risk alma konusundaki istekliliğimiz, çevrimiçi bir borsacı kullanıp kullanmamamız ve son 12 ay boyunca kendimize ne kadar yatırım yaptığımız gibi.

Bu belirli anket yaklaşık 20 dakika sürdü, daha önce belirtilen ünlü haber anketi sadece 5 dakika sürdü.

Örnek olarak finansal yatırım anketini kullanacak olsaydık, 200 puanımız veya 2 $ ‘lık bir saatlik 6 $ gelir elde ederdi. Bununla birlikte, 30 dakika süren ve sadece 60 puan ödeyen bir anket keşif anketine de katılabilirsiniz (0,60 $). Bu sadece 1,20 $ saatlik bir oranı olacaktır.

Sunulan anket sayısını nasıl artırabilirim?

Anket Junkie platformunda sunulan anket sayısı oldukça farklı görünüyor. Platformu tartışan çeşitli çevrimiçi forumlara göz atarken, bazı kullanıcıların anketlere katılmak için diğerlerinden önemli ölçüde daha fazla fırsatı olduğu belirtildi.

Bir yandan, daha fazla anket davetiyesi alma hakkınız sonuçta kendi kullanıcı profilinize bağlıdır. Her üçüncü taraf şirketin aradığı detayları bilmenin yolu yok. Bu nedenle, talebin iniş ve çıkışlardan geçmesi muhtemeldir.

Bununla birlikte, anket bağımlısı algoritmasının bunu dikkate aldığına da inanıyoruz. sayı doldurduğunuz anketlerin listesi. Algoritma çok fazla anket yaptığınıza inanıyorsa, sistem tarafından cezalandırılabilirsiniz. Bu muhtemelen gerçek ve dürüst veriler sağlamadığınızı farz edersek Survey Junkie ile mümkün olduğunca çok ankete gitmenizi engelleyecektir. Son olarak, üçüncü taraf ortakları daha sonra kendi iş ihtiyaçları için kullanabilecekleri güvenilir ve doğru veriler için gerçek para ödüyorlar.

uzatma

Öte yandan, Anket Parasının olmayan kullanıcıları cezalandırtacağından da eminiz. yeterli Anketler. Platform, uzun süre platformda aktif kalanları tercih eder. Bu, sistemde anket kotasını karşılamak için yeterli sayıda katılımcı bulunduğundan emin olmak için yalnızca davetiyeyle yapılan anketlerle ilişkilidir.

Buna göre, kaç tane anketin gerçekten yapılması gerektiğini bilmek oldukça zor. Ancak, sağladığınız bilgilerin doğru olmasını sağlayarak daha fazla anket sunma olasılığını artırabilirsiniz.

Birden fazla ankette çelişkili bilgiler sağlarsanız, Anket Junkie algoritması bunu hesaba katar ve muhtemelen sizi cezalandırır. Buna bir örnek, bir ankette son beş yılda 15 ülkeye seyahat ettiğinizi ve bir başkasında yalnızca birini ziyaret ettiğinizi belirtmek olabilir.

Anket Junkie hakkında yeterlilik soruları

Ankete ilk katıldığımda Junkie Surveys kendimiz, bazı durumlarda bazı yeterlilik sorularına cevap vermek zorunda kaldık. 3-5 yeterlikli soruları cevapladıktan sonra, ankete katılmaya uygun olmadığımız söylendi. Bu biraz sinir bozucu olmasına rağmen, katılım için hala az sayıda puan aldık. Bu anketten ankete değişse de, her birimiz 3 puan aldık.

Yine, yalnızca doğru ve doğru bilgiler verdiğinizden emin olmak için niteleyici soruların ne aradığını bilmenin bir yolu yoktur. Bu durumda, asıl ankete katılmak için Anket Junkie’nin istediği gibi soruları yanıtlayabilirsiniz.

İyi bir haber, bazı anketlerin tüm kullanıcılara açık olması nedeniyle tüm anket bağımlısı anketleri için hak kazanmak zorunda değilsiniz. E-posta ile yalnızca davetli bir anket alırsanız, kişisel profilinize göre davet edildiğiniz için, nitelikli soruları yanıtlamanız gerekmez.

Anket Junkie’deki ödeme işlemi nasıl çalışır?

Anket Junkie puanlarınızı gerçek paraya çevirmek istiyorsanız, minimum 10 $ olan minimum bakiyeniz olduğundan emin olmalısınız. Kısmi ödeme de yapamazsınız. Örneğin, 1000 puana ulaşırsanız, 500 puanlık küçük bir ödeme yapamazsınız. Öte yandan, 2,000 puanlık bir hesap bakiyeniz varsa ve yalnızca 1000 puan almak istiyorsanız, bu olduğu izin verdi.

Diğer anket platformlarına kıyasla bu, Survey Junkie tarafından atılmış iyi bir adımdır, çünkü genellikle en az 50 dolar yükleyen siteler buluruz. Bu, gelirinizi geri çekmeyi oldukça zorlaştırır, çünkü gerçekte bir ödeme almak için önemli sayıda anket yapmanız gerekecektir.

Ancak, ödeme söz konusu olduğunda iki seçeneğiniz olabilir. Öncelikle ve en önemlisi, tüm uygun Anket Junkie kullanıcıları PayPal üzerinden paralarını çekme seçeneğine sahiptir. PayPal hesabınızı bağlamayı seçerseniz, iyi haber, ödemelerin genellikle anlık olmasıdır. Para çekme talebinde bulunduktan sonra, PayPal hesabımızdaki para 5 dakikadan daha az oldu.

İkinci seçenek Anket Junkie puanlarınızı bir Hediye Kartı ile değiştirmek. Çoğu kullanıcı bir Amazon hediye kartı seçmesine rağmen, birkaç seçenek mevcut. Hediye kartı seçeneğini yalnızca ABD’de bulunuyorsanız seçebilirsiniz. Ek olarak, hediye kartı size e-posta ile gönderilecektir, bu da PayPal seçeneğinden biraz daha uzun sürer. Ancak hediye kartını birkaç günden daha kısa bir sürede almalısınız.

ödemeler

Anket Junkie ücretleri veya komisyonları tahsil edilir mi?

Tamamen “Hayır dolandırıcılık” ana anket keşiş mantra ile uyumludur. Ücret yok. Yalan yok, “platform kullanıcıları için hiçbir ücret talep etmiyor. Beklenildiği gibi, bu çok az değil çünkü sadece çok az miktarda kazanabilirsiniz. Bunun yerine, Anket Junkie birlikte çalıştığı üçüncü taraf şirketlerden para kazanır.

Platform, kullanıcılarından herhangi bir ücret veya komisyon talep etmese de, PayPal üzerinden para çekerken ücretlendirilebileceğinizi unutmayın.

Ödediğiniz miktar, PayPal hesabınızın nereye bağlı olduğuna bağlıdır. Belirtildiği gibi, Anket Maymun ABD merkezli. Yani, dünyanın farklı bir yerindeyseniz, muhtemelen bazı ücretler ödemek zorundasınız. ABD dolarını birincil para biriminiz olarak kullanmazsanız, bu bir transfer ücreti ve değişim ücreti şeklinde olacaktır.

Anket Junkie’yi kimler kullanabilir?

Anket Junkie, yazı yazarken, yalnızca ABD, Kanada ve Avustralya’da bulunan kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Farklı bir konumdaysanız katılamazsınız. Bazı kullanıcıların ülke kısıtlamalarını atlamak için bir VPN aracılığıyla bir hesap açmaya çalıştığını bildirdik.

Anket Junkie bunun tamamen farkındadır, bu yüzden sistemi alt etmeye çalışmayın. Anket Junkie’ye göre, hesabınız askıya alınacak ve yasaları ihlal ettiğiniz tespit edilirse yaptığınız iş için size ödeme yapılmayacak. Anket Junkie’nin yakın gelecekte diğer ülkeleri destekleyip desteklemediği görülmeye devam ediyor.

Göz önünde bulundurmanız gereken diğer koşul, tüm Junvey Junkie kullanıcılarının en az 13 yaşında olması gerektiğidir. Bu iyidir, çünkü 18 yaşın altındaki insanlar güvenli bir ortamda ek gelir akışı sağlayabilir. Ayrıca, bazı anketler gençlere göre düzenlenmiştir, bu yüzden para kazanmanın birçok yolu vardır.

Anket Junkie ile nasıl iletişime geçebilirim?

Arada sırada Anket Junkie Müşteri Hizmetleri ekibiyle bağlantı kurmanız gerekebilir. Bunun nedeni, tamamladığınız bir ankete yatırılmamış olmanız veya ödenmiş olan fonların alınmasının gecikebileceği olabilir.

Anket Junkie ile yalnızca çevrimiçi iletişim formu aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Anket Junkie’nin 5-7 için bir cevap alamayacağınızı belirtdiğini unutmayın. Günler. Bu oldukça zayıf, ancak Anket Junkie’nin 6 milyondan fazla kullanıcıdan sorumlu olan çok küçük bir ekibe sahip olduğunu düşünmek anlaşılabilir.

Sorunuz veya endişeniz puan veya ödeme sorunlarıyla ilgili değilse, cevabı SSS sayfasında bulmalısınız. Yardımın çok kapsamlı olduğunu ve çoğu sorunun yanıtlandığını gördük.

Anket Junkie İnceleme: Karar?

Özetle, Survey Junkie tam olarak vaat ettiklerini yapar. Anket Junkie, platformla zenginleşmeseniz veya tam zamanlı bir gelir elde etmek için yeterli para kazanmasanız bile, biraz daha fazla para kazanmak istiyorsanız, iyi bir seçimdir. Kilit satış noktası, bunu kendi evinizin rahatlığında yapabilir ve katılmak için önceden bir bilgiye veya deneyime ihtiyaç duymamanızdır.

Her şeyden önce, Anket Junkie, kullanıcılarına her zaman zamanında ödeme yapar ve sizden ne yapmaları istedikleri konusunda çok şeffaf olduklarını tespit ederiz.

Platformla ilgili tek şikayetimiz, müşteri hizmetleri ekibinden ortalama 5-7 iş günü yanıt süresiyle hızlı bir yanıt almanın gerçekten zor olduğudur.

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir