Başlangıç / Evden Para Kazanma / Anneler için evden gelen tek iş

Anneler için evden gelen tek iş

Evden çalışan bir anne misiniz, yoksa evden çalışmak isteyen çalışan bir anne misiniz?

Seni duyuyorum anne! Evde anne için bir blogcu olmadan önce okul sisteminde çalıştım. Çok çalıştım ve işim için günde 2 saate kadar sürmem gerekti.

Çok yorucuydu.

Daha yeni evlendik ve tek yatak odalı bir dairede yaşadık. Evden çalışmak istedim çünkü kocam bunu yaptı ve ikizlere hamile kaldığımda, çalışan bir annenin küçük yerimizden kurtulmamıza yardımcı olmayacağını biliyordum.

İnternete girdim ve annelerin orada ne olduğunu görmesi için evde iş aradım.

İlkokulda tam gün çalıştığım işe ek olarak, özel terapi de yaptım ve otizmli çocuklara yardım etmek için evde bulundum.

Birçok gece, akşam 9'da bitkin eve geldim ve tekrar yapmam gerektiğini biliyordum.

Beni yanlış anlama. Gerçekten yatırım yaptığım otizmli çocuklara ve çocuklara yardım etmeyi gerçekten seviyorum (bugün bile). Hamile kaldığımda evden çalışma planı hakkında düşünmek zorunda kaldım.

Ve onu buldum!

Evde, ikizleri olan bir anne olarak bana uygun bazı işler buldum, ancak sadece bir tane yapmak istedim. Evde kalmam, para kazanmam ve ailem için harika bir hayat yaratmamı sağladı.

Aynı istiyorsan, mümkün anne! Küçük çocuklarınız, ikizleriniz, okul çağındaki çocuklarınız veya çocuklarınız yuvadan ayrıldıysa, evden çalışabilir ve iyi para kazanabilirsiniz.

Neyin iyi olduğunu öğrenin

Bir anne olarak, sadece ev ikizlerim bir yaşından büyükken evden çalışmaya başladım. Hamileliğim yüksek riskli bir hamilelikti. 23 haftada serviksim kısaldı ve yatak istirahatine bırakıldım. Doktorum bana şöyle dedi: "Bebeklerinizi 25. haftaya kadar yanınızda bulundurun. 25. haftaya kadar yapın."

İki hafta boyunca korkunçtu. Yaptım, ama bütün hamilelik boyunca "orada" oldum. Bebeklerimi hayatta tutmaktan başka hiçbir şey hayal edemiyorum (hamile kalmakta zorlanıyordum).

Ve sonra ikizlerle ilk yıl … aynı zamanda çok zor oldu! Bu ilk yıl anne için anne zombi oldu

Böylece yeterince uyuduğumda (ve kahvem) çay partileri ve Baa Baa kara koyunları dışında başka şeyler düşünebilirdim!

İyi olduğum şeyleri düşündüm. Kocam annenin bloglarını okumayı ve bu kadınların ne yaptığını görmeyi önerdi. Ayrıca birçoğunun sanal asistan olduğunu belirtti.

Bu yüzden yaptım. Evden çalışan diğer anneleri buldum. Benim dikkatimi çeken şey, yazmaya para veren annelerdi.

Serbest yazarlardı.

Bağımlıydım.

Bu öyleydi.

Ve eğer bir hizmet işi olan bir ana blogcu iseniz, bu sizin için mükemmel. Dört yıldan fazla zaman geçti ve birkaç blog sahibi ve büyük bloglar için serbest yazarım.

Bu benim reçelim ve senin de olabilir.

Yapabileceklerinizle para kazanıp kazanamayacağınızı öğrenin

Evde kendi işinizi kurmak büyük bir risktir. Bu işi yapmak için zaman ve para harcıyorsunuz. Ya durum bu değilse?

Güçlü bir planla (ve b planı) bunu önleyebilirsiniz.

Başlamanıza yardımcı olmak için, burada annelerine evde bloglarını sunabilecek 22 serbest hizmet sağlayıcı listesi bulunmaktadır.

Bazı popüler olanlar:

  • serbest yazı
  • sanal asistan
  • Hisse Yöneticisi

Neyin iyi olduğunu anladıktan sonra, bu hizmetin para kazanıp kazanamayacağını kontrol edin. Bir Facebook grubuna gidip başkalarının bu hizmeti sağlayıp sağlamadığını, onlarla bağlantı kurmasını veya sadece bu Facebook grubuna sormasını öğrenebilirsin.

Bu hizmeti sunanlar büyük olasılıkla size cevap verecektir. Annemden Mompreneur'a Facebook grubundaki Peggy, blog yazmaya ve serbest yazmaya nasıl başlayacağını soruyor. Konusunda, diğer servis tabanlı anne blogcularının tavsiyesi ile 11 yorum var.

Başkalarıyla bağlantı kurarak bu hizmetin karlı olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Serbest yazmanın karlı ve başlaması kolay olduğunu biliyorum. Diğer bloglarım için hayalet yazarları yazmak ve kiralamak için birkaç emir verdim. Tahmin et ne oldu Başka anneler kiralarım!

Blog başlat

Servis tabanlı kendi işinizi kurmak istiyorsanız, başkalarına iş yaptığınızı göstermek için bir blog ya da web sitesine ihtiyacınız var!

Blog, başlamanın en kolay yoludur. Lütfen benimkine bir bak Bir blog öğretici başlatmak için süper kolay Yardıma ihtiyacınız olursa!

Blogunuzda bu sayfalar var mı:

  • Hizmetler veya Beni İşe Al sayfası
  • Sayfa hakkında
  • temas
  • Portföy / Referanslar

Bu siteler varsa, potansiyel şirketler sizi meşru, serbest yazar veya meşru Pinterest yöneticisi olarak görebilir. Bu sayfada blogunuzu da kullanabilirsiniz! İçeriğe sahip olmak ve gelişen bir blog sahibi olmak, işletmeyi tanıtmanın harika bir yoludur.

Blogum serbest yazarlar için olsa da, bu blogda göründüğümü biliyorum çünkü bu blogdaki yazılar uzun, değerli ve yazar olarak güvenilirliğimi kanıtlıyor.

Pinterest’i yönetmeye karar verirseniz, blogunuzun yalnızca Pinterest ile ilgilenmesini öneririm.

Kate Ahl bir Pinterest Guruin'dir. Bir podcast ve blog için, onun bloguna inmenin, Pinterest'in yardımı ile ilgili olduğunu biliyorsunuz. Ve bir de servis sayfası var.

Ücretsiz çalışın veya çalışmanızdan örnekler oluşturun

Başkalarının sizi işiniz için işe almasını istiyorsanız, bir sonraki adım çok önemlidir. Çevrimiçi olduğunuzu ve serbest yazarlar veya sanal asistanlar kiralayan kişilerin de şansa sahip olduğunu unutmayın!

Onlar için "yabancı" bir yazıya ya da müşterilerini yönetmeye güveniyorlar. Eğer blogunuzda son derece güvenilir, son derece güvenilir ve bilgili olduğunuzu gösterebilirseniz, herhangi bir sorun yaşamadan karaya çıkabilirsiniz.

Ve bunu yapmanın kolay bir yolu, işinizden örnek almaktır. Bu, ücretsiz çalışmanıza neden olabilir. Örneğin, hemen hemen yardım etmeye başlamak istiyorsanız, başka bir blogcudan veya kurs tasarımcısından, blogunuz için bir sertifika almak için çalışabileceklerini isteyebilirsiniz (iyi bir iş yapmıyorsanız!).

Pek çok insan öyle diyecek, o yüzden bir dene!

Serbest yazar olarak, yazınızın yalnızca sahte parçalarını oluşturabilirsiniz. Bir blog bunun için iyidir, ancak önceden oluşturduğunuz konuk yayınlarının veya daha iyi yapabileceğiniz diğer çalışma türlerinin bulunduğu bir portföy sayfası da sunar.

İşte Writer web sayfamdaki portföy sayfam.

Blogunuzu hizmetinizi göstermek için optimize etmek, evde iş bulmayı kolaylaştırır.

Evde anneler için iş bul

Sizi çalışmaya bağlayan Upwork gibi ücretsiz pazarlar var. Ancak, düşük ücretli işler oldukları için bu platformlardan uzak dururdum.

Bunun yerine, evden yüksek maaşlı iş kazanmak için başka yöntemler kullanmanız gerekir.

Ağ oluşturma, iyi bir iş yapmanın en önemli yoludur. Müşterilerinizin olacağı Facebook gruplarına katılın.

Pinterest gruplarına katılın, başkalarının bloglarını okuyun ve e-posta listesine katılın.

Tüm bunlar sizi içerik yazarlarını veya Pinterest yöneticilerini işe alan blog yazarlarına bağlar.

Geçenlerde bir ana blog yazıcısını işe aldım çünkü Facebook grubumdaki e-posta listemdeydi ve dersleri bile aldım. Bana destek soruları e-postayla gönderdi ve zamanla onu tanıdım.

Bloguna yorum yaptım, sosyal medyada reklam verdim ve ne kadar iyi bir yazar olduğunu öğrendim! Sonra benim için yazmak isteyip istemediğini sordum!

konuk Mesaj

Konuk katkıları, içeriğinizi farklı bir blogda yayınlar. Örneğin, bloglarımdan biri olan Kusursuz Mükemmel Mama, katılımcılar için bir blog. Anneler konuk katkılarına katkıda bulunur.

Karşılığında, Yazarın biyografisini alıyorsunuz Burada hizmetinizin reklamını yapabilir veya freebies veya Facebook gruplarına kaydolabilirsiniz.

İçeriğinizi başka bir blogda yayınlayarak yepyeni bir kitleye ulaşırsınız. Bu şekilde projeler kazanabilirsiniz.

İş kurullarını kullanma

İçerik yazarları için iş panoları olduğunu biliyorum, ancak diğer hizmetler için iş panoları olup olmadığını bilmiyorum. Bakmaya değer! İş kurulları, Upwork gibi serbest pazarlardan bir adım öndedir.

Meşru şirketler içerik arıyor. Birçok reklam en yüksek ücreti vermez, ancak ben iş ilanlarını kullanmaya başladım ve bu sitelerdeki yüksek kaliteli görünümler var.

ProBlogger popüler bir blog ve aynı zamanda içerik yazarları için bir iş kartı var.

Evden yaptığınız işe bakın ve size uygunsa onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Şahsen ben yazarın yaptığı işler hakkında çok fazla bilgi edinmek istiyorum. Web sitelerine bağlanmak iyi bir şey. Web sitelerini, görev bildirimlerini, sayfalarını ve daha fazlasını kontrol edin.

Bu meşru bir iş ise bir his alın.

Ayrıca, şirketin itibarının karıştırılıp karıştırılmadığını görmek için şirket + dolandırıcılık veya yasal aldatmacadan yararlanarak dolandırıcılık olup olmadığını da kontrol edebilirsiniz.

Soğuk atma

Bazen sadece kafanı dışarı çıkarmalısın ve asla bilemezsin – şanslı olabilirsin! Soğuk atışlar, serbest yazarlar veya sanal bir asistan istemeyen şirketler için atış yapma eylemidir.

Onları e-posta adresinize ihtiyaç duyduklarına ve sizi işe alırken daha iyi sonuçlar almalarına nasıl yardımcı olabileceğinizi ikna etmek sizin işinizdir.

Evden yasal iş bulmanın daha zorlu bir yolu, ancak uzun vadede buna değer. Soğuk zıplama çoğu zaman projelere binlerce dolar getirebilir. Bir iş bulamıyorsanız bu stratejiyi deneyin.

Gelirinizin çeşitlendirilmesi

Zaman içinde projeleriniz varsa, gelir akışlarınızı çeşitlendirmek istersiniz. Sonsuza kadar evden çalışmak için sadece bir gelir kaynağına (hizmet geliriniz) güvenmezdim.

Yaptığım ilk şeylerden biri yeni serbest yazarlara koçluk teklif etmekti.

Bunu bir süreliğine yaptım ama durmak zorunda kaldım çünkü büyüyen ikizlerime bakmak, bir evi temiz tutmak ve serbest çalışan müşterilerimi yönetmek için zamanım olmadı.

Bu yüzden serbest yazarlar için bir kurs oluşturdum. Bu başlangıçta çok zaman aldı, ancak uzun vadede pasif bir gelir haline geldi.

Yaptığım bir diğer şey, bağlı kuruluş pazarlamasını denemek ve yeni bloglar başlatmaktı.

Sonunda, bloglarımdan bazıları için reklamları kullanmaya başladım.

Bir ana blog yazarı olarak veya evden çalışarak para kazanmak için birden fazla fırsata sahip olmak zorunludur. Yılın her ayı hizmet alamayabilirsiniz ve ayda (veya aylarda) pek çok ortak satışı alamayabilirsiniz.

Farklı gelir akışları çok faydalı!

İşinizin büyümesi

İşiniz evden daha başarılı hale geldikçe, işinizi genişletebilirsiniz. Çeşitlendirmeye ek olarak, diğer çalışanları işe alabilir, işinizi dış kaynaklardan temin edebilir veya yeni projeler başlatabilirsiniz.

İkiz Anne'ye, sonra Akıllı Anne Fikirleri ve daha pek çok şeyi başlattığımda yaptığım şey buydu.

Topluluğunuzu zirvelere tutarak, bir Facebook grubu veya bir ana grup oluşturarak da genişletebilirsiniz. Bunlar, işinizi piyasaya sürmenin diğer yolları!

Ya bunu kenar çizgisi olarak yapmak istersem?

Birçok anne için, tatiller için veya özel bir fırsat ya da sadece ekstra para için biraz fazladan gelir istiyorlar! Bu iyi!

Side Hustle'ınızla ilgili size yardımcı olacak iki yazı:

Bir yan iş için bir bloga (güzel olsa bile) ihtiyacınız yoktur, ancak yalnızca PayPal adresinizi ve e-posta adresinizi kullanın!

Evden çalışmaya başla

Umarım bu iş evden size yardımcı olmuştur. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, bu kılavuzu da okuyun!

Evde yazmayı seven bir anne iseniz, yazma ücretini ödemeyle ilgili ücretsiz kursumu okumanızı öneririm!

Hakkımda – evden çalışıp çalışmadığını ve ne yaptığını söyle. Diğer annelerin neler yaptığını ve ne hakkında blog yazdıklarını öğrenmeyi çok seviyorum!

Ve annen bloguna henüz başlamadıysan, ücretsiz blog kursuma göz at!
Source link

Kontrol Ediliyor

Thodex-Thodex Nedir-Thodex Kayıt ol -Thodex borsası kayıt-Thodex üye ol

THODEX Kripto Para Nedir?Eski adı Koineks olan Thodex Kripto Para Borsası, kullanıcıların sistemde listelenen mevcut …

Evden başarıyla çalışmak için ihtiyacınız olan 5 temel araç

Evden başarıyla çalışmak için ihtiyacınız olan 5 temel araç

Eminim evden çalışmanın ne kadar harika olduğunu duymuşsunuzdur – ne yapmak istediğinizi, ne zaman isterseniz …

work form home vs online

Para kazanmak için internetten çalışmanın avantajları ve dezavantajları

Çevrimiçi çalışmak, bir ofis binasında çalışmaktan çok daha fazla avantaja sahiptir. Gittikçe daha fazla profesyonel, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir