Başlangıç / Online işler / Almış olduğunuz notlarınızı düzenleyerek para kazanma

Almış olduğunuz notlarınızı düzenleyerek para kazanma

İncelemenin sadece kütüphanede uzun günler olması gerekmiyor – artık notlarınızı daha fazla sosyal medya takipçisi çekmek (ve para kazanmak için) kullanabilirsiniz.

Masalar hakkında çalışma notları

Restoranlardaki yemeklerin fotoğraflarını çekmeye alışkın olabilirsin, fakat inceleme notlarının Instagram’ın altın olabileceğini düşündün mü?

Bir hukuk öğrencisi, çalışma programındaki inceleme notlarının resimlerini yayınlayarak 70.000’in üzerinde takipçi kazanmıştır – ders çalışmaya adanmış bir Instagram hesabı.

Vurgulayıcıları, jel kalemleri, not kartları ve revizyona yönelik atıştırmalık görüntüleri her gün binlerce taraftarı oluşturuyor ve büyük sosyal medya onun ekstra para kazanmasını sağladı.

Bunu nasıl yapıyor?

Başarılı bir çalışma hesabı hesabı açın

Instagram'da meşgul bir masanın üzerinde kedi

Öğrenci, fotoğraf sevgisini yapmak istediği şeyle birleştirmek için Hukuk Araştırmaları’nı kurdu. çok üniversitede – çalışma.

Günlük parlak ve renkli enstantanelerin yanı sıra, takipçilerini bağlamak ve bir izleyici kitlesi kurmak için çok çalışıyor. Sorular sorar, yorumları yanıtlar ve benzer hesaplara bağlantılar.

Ayrıca, hesabınız en lezzetli atıştırmalıklardan en iyi uygulamalara kadar en iyi revizyon ipuçlarıyla doludur.

Legal Yanakla konuşurken şöyle dedi:

Kaç kişinin yalnızca çalışma odamın görüntüleri ve altyazılardaki fıkralardan etkilendiğini görmek büyüleyici.

Kendimi bağlamakta pek iyi değilim, bu yüzden Instagram ile insanlarla bağlantı kurduğumda kendimi daha iyi hissediyorum.

Ancak sadece Instagram ile ilgili değil, Legal Studies ayrıca YouTube’da çalışma ve sınav sezonu hakkında bilgi verdiği 7.000’in üzerinde takipçisi var.

Öğrenme programları ile para kazanın

Instagram'daki Takvim ve masa

Tabii ki, binlerce takipçiye sahip olmak sadece bir ego artışından daha fazlasıdır – ne yapacağınızı biliyorsanız, aynı zamanda büyük bir banka kredisi artışı olabilir.

Legal Studies, çalışma programı hesaplarını para kazanma işine dönüştürmek için hediyeler yayınladı ve Instagram mesajlarına sponsor oldu.

Organizasyonel ve denetim planlama becerileriyle, Legally Studies ayrıca web sitesinde satın alabileceğiniz tarifeler, planlar ve takvimler hazırladı.

Zor iş ve özveri gerektirir, ancak Instagram üniversitedeyken harika bir ek gelir kaynağı olabilir.

Ciddi bir revizyon için yataktan ve ayak bileklerinizden dışarı çıkmakta zorlanıyorsanız, biraz para kazanma şansı işe yaramalı.

Eğitim programları yeni bir trend midir?

Hukuk Çalışmaları, güzel revizyon notlarını gelişen bir çalışma programına dönüştüren tek öğrenci değildir.

Emma Studies, 460.000’in üzerinde takipçisi olan renkli bir hayran kitlesine sahip Avustralya’da üçüncü sınıf iletişim öğrencisidir.

masa üzerinde renkli sabit

Ayrıca A Seviyesi olarak üniversite ve GCSE öğrencileri de dahil olana kadar beklemeniz gerekmez.

A seviyesindeki bir öğrenci olarak Emily Studies, süper temiz el yazısı ve parlak revizyon notları ile yaklaşık 124.000 takipçisi vardı. Şimdi, birinci sınıf tıp öğrencisi olarak, 160.000’den fazla öğrencisi var.

Eğitim programları neden bu kadar popüler?

#studyinspo uzun zamandır sosyal medyada bir trend olmuştur – revizyonlar bir yük olabilir, ancak kusursuz notlar ve parlak renkler süreci daha keyifli hale getirir. Ek olarak, bilgi daha kolay sindirilebilir ve saklanabilir.

Oldukça basit, insanlar kendi revizyonlarına rehberlik etmek ve ilham vermek için onları kullanır.

Bir çalışma programına başlamak

Tutan kadın bir yere rozet başlatmak

Hevesli bir vurgulayıcı koleksiyoncusu veya renkli bir zihin haritasının hayranıysanız, tam olarak aradığınız şey olabilir.

Çok iyi bir el yazısı ve bazı kaligrafi becerileri yardımcı olabilir, ancak başarılı bir çalışma programı oluşturmak kendi tarzınızı bulmak ve sürekli olarak yayınlamaktan ibarettir.

Yazılan notlar sizin işiniz olsun ya da atık kağıdı tercih ediyor olsanız bile, fark yaratmaz – bu sizin benzersiz tarzınızı geliştirmek ve takipçilerinizi artırmaktır.

Yasal çalışmalar bize söylediği gibi:

Her öğrenci, öğrenme yönteminden bağımsız olarak bir çalışma programına başlayabilir.

Tarzınıza bağlı olarak, hesabınızın harika görünmesi için renkli kırtasiye ve kalemlere yatırım yapmanız gerekebileceğini unutmayın.

Bununla birlikte, ihtiyacınız olan temel beceri, iyi bir Instagram fotoğrafını yapan şeyin bir gözü – net çizgiler, cesur bir renk şeması ve güçlü bir resim yazısı.

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir