Başlangıç / Online işler / Artık sosyal medyada profesyonel takip için para alabilirsiniz

Artık sosyal medyada profesyonel takip için para alabilirsiniz

Andy Bartram, insanlarda karıncalanma ve yaban arısı oyunları hakkında arka plan araştırması için £ 20 hesaplar …

Sosyal medyada takip etmek

2008 yılının eğitim, ilişki durumu ve tatil fotoğraflarının tamamını ilk adlarıyla okuyabilecek türden bir kişi iseniz, bu iş sizin için olabilir.

İnsanların, avlanmadıklarından emin olmak için, Tinder, Bumble ve Grindr gibi randevu uygulamalarıyla maçlarını kontrol etmek için birilerine para ödemeye istekli oldukları ortaya çıktı.

Eski polis Andy Bartram bu şekilde kendi işini kurdu, ancak muhtemelen kendini birkaç kez denediğin teknikleri kullanıyor.

Yani, internette birini izlemek için gereken sinsi püf noktalarını bilen, ninja takip eden bir sosyal medyaysanız, okumaya devam edin …

Koklamak için para alın

sosyal medya takibi için ödenecek

Resim kredisi: 20'nci Yüzyıl Tilki

Andy, Kentten eski bir polis memuru olup, Cezai Soruşturma Dairesinde geçmişe sahip, bu yüzden gerçekten işini biliyor. Ama Kent Live'a söylediği gibi herkesin deneyebileceğini itiraf ediyor:

Bir istihbarat analisti olarak böyle araştırmalar yaptım ve MTV'de Catfish'i gördüğümde, benzer bir şey yapmanın iyi bir fikir olacağını düşündüm.

Herkes yapabilirdi, ancak aynı şekilde, kazanınızı onarmanız gerekirse, güvenlik nedeniyle bir uzmanı arayacaktınız.

Bu Andy'nin ayağa kalkmasına neden oldu Tarihini kontrol etrandevu almadan önce randevu alan uygulamaların ve web sitelerinin kullanıcılarının eşleşmelerini incelemesine yardımcı olan bir hizmet.

O saldırır Yolda 20 pound Bir kişinin sosyal medyadaki varlığını, gerçek bir toplantıdan önce güvence altına almak için rapor etmek.

O da bir kurmayı planlıyor aylık abonelik servisiBöylece sürekli olarak yeni insanlarla paylaşımda bulunan ve tanışan insanlar, belirlenen bir fiyat için ihtiyaç duydukları kadar rapor alırlar.

Bir yayın balığı yakalamak için nasıl

Yayın balığı yakalamak

Resim kredisi: Ryan Somma – Wikimedia

MTV'nin Yayın Balığı'nı daha önce gördüyseniz, muhtemelen sosyal medyayı takip etmek için en yaygın stratejileri zaten biliyorsunuzdur – kendiniz için denemek ve para kazanmak için teknik bir dahi olmak zorunda değilsiniz.

Ama eğer oyunda yeniyseniz aşağıdakileri denemelisiniz …

 1. Tüm sosyal medya kanallarını örtün

  Facebook, takip amacıyla sosyal medya platformunuz olabilir. Ancak, Twitter, Instagram, Pinterest ve hatta LinkedIn'in bilgi amaçlı kullanım için iyi olduğunu unutmayın.

  Bir insanın sahip olduğu sosyal medya profilleri ve kabul ettikçe, gerçek bir insan olması daha olasıdır.

 2. Görsel aramayı ters çevir

  Eğer bir yayın balığıysanız, randevu profilinizde kendinizin bir fotoğrafını kullanamazsınız – sahte bir fotoğraf gelmelidir. bir yerde,

  Google Görseller’e geçerseniz, arama çubuğunun köşesinde küçük bir kamera simgesi görmeniz gerekir. Üzerine tıkladığınızda resim URL’si ekleyebilir veya resim yükleyebilirsiniz.

  Sonuçlar benzer resimler gösteriyor, ama en önemlisi, başka hangi web sitelerinin bu resmi gördüğü. Yani başka bir rastgele sosyal medya profilinden çaldıysanız, burada görünmesi gerekir.

 3. Cep telefonu numarası teknolojisi

  Çoğu kişi, birçok kişinin cep telefonu numaralarını Facebook profillerine bağladığının farkında değildir.

  Bir başkasının cep telefonu numarasını bulmayı başarırsanız, örneğin, buluşma uygulamasından sohbeti kaldırırsanız, bağlantı veren tüm profilleri görmek için Facebook arama çubuğunu tıklamanız yeterlidir.

 4. Sağduyunuzu kullanın

  Bir şey tembel hissediyorsa, bunun bir nedeni olabilir. Tabii ki, herkes çevrimiçi olarak tam anlamıyla bir varlığa sahip olmayacak, ancak birini bulmakta zorluk çekerken veya profilleri meşru olmayan, sağduyunuzu kullanın.

Bu sadece yayın balığı yakalamak değil – insanlar aynı zamanda kendi buluşma uygulaması koçu olmanız için size para ödeyecek! Eğer sohbet hatlarının ustasıysanız, içinde uygulayın …

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir