Başlangıç / Online işler / Bir günde 200 $ nasıl kazanılır (en kısa sürede para kazanmanın en iyi 16 yolu)

Bir günde 200 $ nasıl kazanılır (en kısa sürede para kazanmanın en iyi 16 yolu)

Günde 200 doları nasıl kazanacağımızı bulmamız gerektiğinde hepimiz zamanımız vardı. Ve genellikle finansal geleceğimizi belirleyen günler gibi.

Kolaylaştırın – örneğin, yüksek verimli bir krediye başvurarak – ve uzun vadede işleri daha da kötüleştireceksiniz. Öte yandan, yaratıcılığın yanı sıra biraz acele ve telaş, finansal geleceğinizin gidişatını değiştirebilir.

Günde 200 $ kazanmanıza yardımcı olacak 15 meşru fikir. Durumunuza bağlı olarak, 200 $ hedefinize ulaşmak için bir, iki veya üç fikri birleştirmeniz gerekebilir. Aslında bunu tavsiye ediyorum, çünkü farklı gelir kaynakları hiçbir zaman kötü bir şey değildir (ve kim 200 $ 'a uğramanız gerektiğini söylemelidir?).

Her fikir için, paranın banka hesabınıza girmesi için geçen süreyi de bulacaksınız. Mümkün olduğunca çabuk paraya ihtiyacınız varsa, zaman kaybetmeden ödeyeceğiniz fikirlere odaklanın.

Çevrimiçi bir günde 200 $ kazanmanın yolu

Sadece bir internet bağlantısı ile günde 200 dolar online kazanmak mümkün. Ve birçok insanı şaşırtmak için, aslında o kadar da zor değil – eğer zamanınızı ve enerjinizi doğru stratejilere yatırırsanız.

İşte size günde 200 dolar çevrimiçi yapmak için sekiz yasal ve güvenli yol.

# 1 – Craigslist veya Facebook Marketi'nde bir şeyler sat

zorluk: Basit

Paranın yatırılması zaman alıyor: 24 saatten az

özet: Mümkün olduğunca çabuk 200 $ 'a ihtiyacınız varsa, onsuz yapabileceğiniz harika bir bilet için evinize veya dairenize bakın. Bir çok küçük öğeden daha boşaltmak daha kolay ve hızlıdır. Belki eski bir telefonunuz, artık kullanmadığınız golf kulüpleriniz veya hiç açılmayan ekstra bir televizyonunuz var. Her ne ise, paraya çevirmek için Craigslist ve / veya Facebook Marketplace'te listele. Üründen kurtulmak zorsa, benzer bir ürünü daha sonra satın alabileceğinizi unutmayın (genellikle sattığınızdan daha düşük bir fiyata).

# 2 – Çevrimiçi Odak Grupları

zorluk: Demektir

Paranın yatırılması zaman alıyor: 2 ila 4 hafta

özetGünde 200 doları nasıl kazandığınızı düşündüğünüzde, genellikle anketler hakkında düşünmezsiniz. Ve haklısınız – Anket Junkie gibi siteler sizi 24 saat içinde bu kadar para kazanmayacak. Bununla birlikte, anket yapmaya başlarsanız, 20 $ veya daha fazla maliyetli olan daha yüksek ödemeli anketlere hak kazanabilirsiniz. Ve 200 $ hedefinize ulaşmak için her zaman stratejileri birleştirebilirsiniz.

Anket Junkie hakkında güzel bir şey, mevcut en büyük anket stoklarından birine sahip olmasıdır. Anket Junkie'ye kaydolduktan sonra, saat başına gelirinizi en üst düzeye çıkarmak için en yüksekten en düşük ödemeye kadar sıralama yapabilirsiniz.

Anketlerden para kazanma fikriniz varsa, en iyi anketlerin yapıldığı siteler listemize göz atın.

# 3 – Kayıt için ödediğiniz web siteleri

zorluk: Basit

Paranın yatırılması zaman alıyor: 1 ila 30 gün

özet: Çevrimiçi kazandığım en kolay para, web siteleri için kaydolma bonusları. Sadece bir kaç tıklama ile 5 ila 20 dolar arasında kazanabilirsiniz.

Buna bir örnek, yüksek dereceli ücretsiz bütçeleme uygulaması olan Kişisel Sermaye'dir. Bir yatırım hesabına kaydolarak ve bağlanarak (401 (k) veya IRA hesabı gibi) derhal 20 dolar değerinde bir Amazon hediye kartı alacaksınız.

Popüler para iadesi uygulaması olan Ibotta, ilk makbuzunuzu taradıktan sonra bir hafta öncesine kadar olan 10 ABD Doları tutarında bir üyelik bonusu sunuyor.

Çevrimiçi olarak bu seçeneklerin çoğu var. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, en iyi kayıt ücretlerinin ödendiği sitelerin sık güncellenen listesine göz atın.

# 4 – Öğretmen Çocukları Çevrimiçi

zorluk: Demektir

Paranın yatırılması zaman alıyor: 1 ila 2 hafta

özetÇevrimiçi Özel Ders, hızla büyüyen bir çevrimiçi endüstridir. Artık çevrimiçi ders almanın birkaç yolu var. En çok istenen konu İngilizce öğretmektir.

Ama dalmadan önce, bilmeniz gereken bazı şeyler var:

  • Kazandığınız miktar web sitesine ve deneyiminize bağlıdır.
  • Çoğu web sitesi en az lisans derecesi gerektirir.
  • Bir iş garanti edilmez. Bir iş görüşmesi var ve kazanmaya başlamadan önce muhtemelen bir eğitime katılmanız gerekecektir.

Bununla birlikte, çevrimiçi ders verme hala birçok fırsat sunan meşru bir çevrimiçi iştir.

En iyi çevrimiçi özel ders verme iş listemizde listelenen iki web sitesini ziyaret etmeyi öder:

VIPKid

  • özet: ABD ve Kanada'daki öğretmenleri İngilizce öğrenmek isteyen Çin'deki (çoğunlukla) çocuklara bağlayan en büyük ders sitelerinden biri.
  • nitelikler: Herhangi bir konuda lisans derecesi ve biraz öğretmenlik deneyimi (Pazar Okulu öğretmeninden örgün sınıf eğitimine kadar).

VIPKid Başvurusu

EF eğitimi

  • özet: EF, VIPKid'e çok benzer, çünkü İngilizce'yi çevrimiçi olarak öğretiyorsunuz. Ancak en büyük fark, EF Eğitim'in hem çocuklara hem de yetişkinlere öğretme fırsatı sunmasıdır.
  • nitelikler: Lisans derecesi gerekir ve çocuk gelişimi, öğretme, koçluk veya mentorluk konularında deneyim tercih edilir, ancak zorunlu değildir.

EF Eğitim Başvurusu

# 5 – Bakalım dükkanlar sana borçlu mu?

zorluk: Basit

Paranın yatırılması zaman alıyor: Satın alma geçmişine bağlı olarak değişir

özet: Fiyatın yakında nasıl düştüğünü görmek için çevrimiçi olarak herhangi bir şey satın aldınız mı? Sinir bozucu, değil mi?

Bir fiyat düştüğünde para iadesi almanızı sağlayacak Paribus adında ücretsiz bir araç var.

Paribus, e-posta gelen kutunuzu makbuzlar için arar. Daha sonra, satın aldığınız ürünlerin fiyatları otomatik olarak takip edilecektir. Paribus satın aldığınız ve düştüğünüz bir şey bulursa, geri ödeme alabilirsiniz.

Son aylarda çevrimiçi satın aldıysanız, bir anlaşmanın size borcu olup olmadığını görmek için şimdi Paribus'a kaydolun.

# 6 – Airbnb'de oda kiralayın

zorluk: Demektir

Paranın yatırılması zaman alıyor: 1 hafta

Özet: Evinizde ilave bir odanız varsa veya evinizi kiralarken ücretsiz bir konaklama yeri arıyorsanız, Airbnb'de durmalısınız.

Öncelikle bir hesap için kayıt olmanız, fotoğraf çekmeniz ve açıklamanız tamamlamanız gerekir. Airbnb daha sonra sizi uyuyacak bir yer arayan onaylanmış konuklara bağlayacaktır.

Gelirinizi en üst düzeye çıkarmak için popüler bir bölgede olmak kesinlikle faydalı olacaktır. Ancak daha az kentsel alanlarda bile, bir oda için makul para gerekebilir. Ne kadar alabileceğinizi öğrenmek için bu Airbnb kiralama hesap makinesini doldurun.

# 7 – Serbest yazı

zorluk: Sert

Paranın yatırılması zaman alıyor: 1 hafta

özet: ME Upwork ile çevrimiçi olarak serbest yazmaya başladı, Para kazanmak için harika bir yoluydu. Saatlik hızım istikrarlı bir şekilde arttı.

Bu, tam zamanlı bir iş yapmak veya boş zamanlarında fazladan para kazanmak isteyen biri için mükemmel bir seçenektir.

İyi yorumlar alarak ve yeteneklerinizi sürekli olarak artırarak, serbest web siteleriyle kazanma potansiyeliniz yüksek olur. Ne yapacaksın, çıkacaksın. Bu, listedeki sınırın tamamen size ve kendi hedeflerinize bağlı olduğu birkaç seçenekten biridir.

Kısa vadeli para kazanmak için serbest çalışmak uygun olsa da, uzun vadede para kazanma fırsatının ne kadar büyük olduğunu göz ardı etmeyin. Bu, sizin için bir ve bir para-para yapan olmak zorunda değildir.

Aşağıdaki gibi mevcut, istenen becerileri olan biri için en iyisidir: B. yazma, düzenleme ve SEO becerileri. Eğer freelancer'a kasırga vermek istiyorsanız, başlamak için birkaç iyi web sitesi var – Upwork, Fiverr ve Freelancer.

# 8 – Düzeltme için para ödenir

zorluk: Basit

Paranın yatırılması zaman alıyor: 2 ila 3 hafta

özet: Başkalarının hatalarına dikkat ediyor musunuz? Kendinizi dilbilgisi polisinin bir memuru olarak görüyor musunuz? O zaman prova okuması hayalinizdeki görünüm olabilir. Ve prova okuması hızlı 200 $ kazanmayı kolaylaştırır.

Artış nedeniyle, redaksiyon şirketlerine yüksek talep vard Çevrimiçi içeriğin kapsamı. Her yerden prova okuyabilirsiniz. Ve tam olarak sizin dediğiniz kişi değilseniz, bu sizin için mükemmel bir seçenektir.

Prova okuyucusu Caitlin Pyle ile yaptığımız röportajda prova okuyucusunun nasıl olunacağını öğreneceksiniz.

Fiyat indirimleri için geri ödeme almak, günde 200 $ kazanmanıza yardımcı olabilir

Yani bir günde 200 $ çevrimdışı yapabilirsiniz

Mümkün olduğunca çabuk para kazanmak için pek çok çevrimdışı fırsatlar var. Ancak, buradaki yakalamak, kentsel alanlarda yaşayanlar için daha uygun olmalarıdır. Kulağa geliyorsa, günde 200 dolar kazanmak için sekiz farklı yönteminiz var.

# 1 – Uber için sür

zorluk: Basit

Paranın yatırılması zaman alıyor: 1 ila 2 hafta

özet: Bir Uber sürücüsü olmak için bazı temel nitelikleri yerine getirmelisin, ama arkasında iyi para var. En az 21 yaşında olmanız ve geçerli bir ehliyetiniz olması gerekir. Lisansınızı bir yıl veya daha uzun süre almış olmalısınız. Ve geçerli bir sigorta poliçeniz olması gerekiyor.

Uber sürücüsü olarak düşünebileceğiniz sebepler:

  • İyi para ödüyor ve ipuçları alabilirsiniz.
  • Özellikle büyük şehirlerde talep yüksektir.
  • Çalışmak istediğiniz saatleri seçebilirsiniz.

# 2 – Arkadaşlarım

zorluk: Basit

Paranın yatırılması zaman alıyor: 1 ila 2 hafta

Daha fazla içe dönükseniz ve insanlar etrafta dolaşıyorsa, Postmaster teslimat sürücüsü olmayı düşünmelisiniz.

Postacıları teslimatın Uber'i veya Lyft'i olarak düşünün. Böylece insanları almak yerine, paketler, yiyecek ve yiyecek tedarik ediyorsunuz.

Postacılar araba, bisiklet veya yaya olarak teslim edilebilir. Yanınızda vereceğiniz tavsiyelerin% 100'ünü eve götürmeniz güzel.

İlk önce hesabınızı oluşturun. Daha sonra bir karşılama paketi, bir nakliye çantası ve bir banka kartı (müşterileriniz için alışveriş yapmak için kullanabileceğiniz) alacaksınız. Uygulamayı oradan indirin ve bölgenizdeki teslimat seçeneklerini arayın. Paranız varsa, derhal nominal bir ücret karşılığında Postmates ile ödeme yapılabilir veya ACH üzerinden ödeme yapmak için dört ila yedi gün bekleyin.

# 3 – Kapı Yıkama

zorluk: Basit

Paranın yatırılması zaman alıyor: Günlük

Denemeye değer başka bir nakliye uygulaması DoorDash. Postacılara çok benziyor çünkü yerel teslimat yapıyorlar. Ancak en büyük fark, DoorDash'ın paket servisi olan restoran yiyecekleri sunmakta uzmanlaşmış olmasıdır.

DoorDash veya Postmates'ı seçip seçmemeniz, genellikle bulunduğunuz şehre bağlıdır. Nerede yaşadığınıza bağlı olarak, bir uygulama daha fazla pazar payına ve dolayısıyla daha fazla fırsata sahip olabilir.

Para kazanma konusunda ciddiyseniz, her iki uygulamaya da gelirinizi en üst seviyeye çıkarmak için bir şans verin.

Bir bahçe satışı bir günde 200 $ kazanmanın sağlam bir yolu olabilir

# 4 – Garaj veya bahçe satışı var mı

zorluk: Demektir

Paranın yatırılması zaman alıyor: 1 haftadan az

özet: Bu, zor durumda olduğunuzda para biriktirmenin kolay bir yoludur. Bu aynı zamanda evinizdeki karmaşayı azaltmanın ve boş alan yaratmanın harika bir yoludur.

Bir günde 200 $ kazanmak istiyorsanız, iyi bir bit pazarı size göre.

Ancak, hafta sonu boyunca çalışmayı beklemelisiniz. Satışınızı cuma, cumartesi ve pazar günü tamamlamak istiyorsunuz. İşçi Bayramı Hafta Sonu ve Anma Günü Hafta Sonu gibi uzun hafta sonları popüler seçeneklerdir.

# 5 – Craigslist'te Bir Gün İşçi Bulun

zorluk: Demektir

Paranın yatırılması zaman alıyor: 1 günden az

özet: Birçok kişi ve işletme, Craigslist'te bir gün boyunca çalışanlar arıyor. Genellikle, bir kerelik performans için nakit olarak ödeme yapılır.

Craigslist'te bir sürü eser var. İnsanların taşınması, evde oturması ve el işi yapması için yardıma ihtiyacı var.

Size uygun olabilecek işleri bulmak için Şehir + İşçi İşleri'ni arayın. Çok fazla sürüşe ihtiyaç duymayanları düşünün çünkü benzininizi karınızı tüketmek istemezsiniz.

# 6 – Bir yerel odak grubu bul

zorluk: Demektir

Paranın yatırılması zaman alıyor: 1 hafta

özet: Bölgenizdeki odak gruplarını Craigslist'e göz atarak arayabilirsiniz. Diğer bir strateji de Google’da Market Research Companies / Near Me Odak Grupları aramak. Size yakın fırsatlar ortaya çıkar çıkmaz bildirim almak isterseniz, hem çevrimiçi hem de ücretli pazar araştırması fırsatları sunan Harris Poll Online'a kaydolun.

Odak grupları gününüzü geçirmek için hoş bir yol olabilir. Yeni insanlarla tanışıyorlar. Ayrıca bir ürün veya hizmet hakkında görüş bildirme seçeneğiniz de vardır.

# 7 – İki vardiya isteyin

zorluk: Basit

Paranın yatırılması zaman alıyor: 1 ila 2 hafta

özet: Belki şu andaki işvereninizle daha fazla saat geçirmeyi, zamanınızı yeni yollarla para kazanmayı tercih edersiniz. Bu harika bir fikir olabilir, çünkü patronunuzdan bu hafta fazladan bir ya da iki vardiya talep ediyorsanız 200 $ yapmak çok kolay olabilir.

Nerede çalıştığınıza bağlı olarak, bu fazla mesai başka bir bölümde olabilir. Bu size daha fazla iş güvenliği sağlayabilir. Ne kadar çok bilirseniz ve ne kadar çok şey yaparsanız, işvereniniz o kadar değerlidir.

# 8 – Bir günde 200 $ kazan

zorluk: Basit

Paranın yatırılması zaman alıyor: 30 gün

özet: Bazen uzun vadede, para kazanmanın yollarını bulmak, para kazanmanın yollarını bulmaktan çok daha kolay ve daha iyidir. Banka hesabınızda yaptığınız şeyi izlemeniz için 200 dolar daha olması kolaydır.

Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz?

Yapabilirsin:

* Sağladığımız Paribus'a kaydolursanız Paribus bizi tazmin edecektir.
Source link

Kontrol Ediliyor

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

sprit-sparen

Saving Yakıt tasarrufu – Kılavuz: Hızlı bir şekilde para ve gaz tasarrufu hakkında 20 ipucu

Araba kullanırken yakıt ve araç kullanırken nasıl tasarruf edebilirsiniz – 20 tavsiye ve püf noktası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir