Başlangıç / Online işler / Evde ek gelir için muhteşem ipuçları

Evde ek gelir için muhteşem ipuçları

Hiç evden çalışmayı düşündün mü? Herhangi bir kariyer veya profesyonel için bir seçenek değildir, ancak popülerlik kazanmaktadır.

Dünya çapında, İnsanların yüzde 70’i haftada en az bir kere uzaktan çalışmak ve bu sayının daha fazla işveren ve çalışanın evden çalışmanın muazzam faydalarını keşfetmesi ve bunlardan yararlanmak için harekete geçmesiyle artması muhtemeldir.

Bunu tam zamanlı bir işte, şu anda bir ofisteyken okursanız, kariyerinize evden başlamak isteyebilirsiniz.

Evden çalışmanın yararları

Evden çalışmaların bazı dezavantajları vardır. Örneğin, takım arkadaşlarıyla daha az kişisel etkileşim var, ancak faydaları çok büyük:

İşyerinde esneklik

Çalışma alanınız üzerinde neredeyse tamamen kontrol sizde. Bir pencere istiyorsan bir tane alabilirsin. Dağınık bir masaya aldırış etmezseniz, süresiz olarak aşırı yüklenmesine izin verebilirsiniz. Bir değişikliğe ihtiyacınız varsa ve bir kafede çalışmak istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz.

İşe gidilmez

Ortalama çalışmanın yolu ya da diğeridir. Amerika Birleşik Devletleri’nde 25 dakika, Trafik sıkışıklığıyla günde 50 dakika veya haftada 4 saatten fazla sürüyor. Bu ekstra 4 saat ile çok şey yapabilirsiniz – ve bundan kaçınmanız durumunda daha az stresli olursunuz.

Görevler ve ev işleri

Evden çalışıyorsanız, daha fazla iş ve kişisel görev yapma şansına sahipsiniz. Evinize daha yakın olmak, öğle tatilinde ev işleri yapabilir veya ev tamirleri ve acil durumlar için uygun olabilirsiniz.

Minimum kesinti

Etrafta dolaşan çocuklarınız yoksa, evden çalışmak için ofiste çalışmaktan çok daha az kesintiniz olur. Tek bir dikkat dağıtıcı olabilir 23 dakikalık odaklanma maliyetiYani bu büyük bir anlaşma.

Öyleyse evden çalışmaya başla

Bu istediğiniz bir şeye benziyor mu? Bu durumda, aşağıdaki gibi başlayabilirsiniz

Gereksinimleri anlamak

Öncelikle, iş dünyasını evden romantikleştirmeyin. Bir çok avantaj var, fakat ayrıca yapmanız gereken bazı fedakarlıklar ve yüzleşmek için zorluklar var. Kendinizi disiplin altına almanız, işinize odaklanmanız ve stresi azaltmak ve sosyal kalmak için alternatif stratejileriniz olması gerekir. Evde çalışmanın gerçekte ne anlama geldiğinden emin değilseniz, bunu yapan kişiyle konuşun, tercihen tam zamanlı ve perspektifini alın.

Evden çalışabileceğiniz bir şirket seçin

Uzak bir iş istasyonu bulmanın en kolay yolu, uzak iş fırsatları konusunda uzmanlaşmış bir şirket bulmaktır. Örneğin, arama yapabilirsiniz İş için Trafilea Çok çeşitli uzaktaki işler sunma şansı. Bu sizin için bir avantajdır çünkü ülke genelinde ve hatta dünyanın her yerinde (dil engeli olmaması şartıyla) şirketleri görebilirsiniz. Ayrıca mevcut bir pozisyonu değiştirmek için endişelenmenize gerek yok. Evden çalışmak için zaten mevcut olan bir rolü kullanabilirsiniz.

Evden çalışabileceğiniz bir kariyer yolu seçin

İşlerin veya kariyerlerin tümü evden çalışmaya elverişli değildir. Örneğin, hayatınız boyunca bir masaj terapisti olduysanız, uzaktan çalışmanın nadir olması muhtemeldir. Hangi kariyeri takip ettiğinize bakılmaksızın, şerit değiştirebilir ve uzaktan çalışmaya uygun beceriler üzerinde çalışabilirsiniz. Yazılım geliştirme, yazma ve proje yönetimi burada iyi bahislerdir, ancak olasılıklar neredeyse sınırsızdır – özellikle yeni yüksek teknoloji alanları ortaya çıktıkça ve teknoloji uzaktan daha fazla rol oynamayı mümkün kılar.

Patronunla pazarlık et

Müzakere becerilerinizi geliştirin ve eğer rolünüz destekliyorsa, patronunuzdan evden çalışmasını isteyin. Azaltılmış ofis maliyetleri, daha yüksek verimlilik ve daha yüksek iş etiği dahil, işveren için objektif faydalara odaklanın. Atlamaya cesaret edemiyorsanız, haftada bir gün, her ikiniz için de bir örnek olarak uzaktan çalışma isteyin.

Ev ofisinizi hazırlayın

Evden çalışmanıza izin veren bir kariyer için hazırlanıyorsanız, bir ev ofisi hazırlamak için biraz zaman harcamanız gerekecektir. İyi donanımlı, özel bir ofis, uzaktan çalışmanızı çok daha verimli hale getirebilir – evde değil evinizde hissetmenize yardımcı olur.

Son sözler

Evden çalışmak herkes için değildir, ama eğer sizin için bir seçenekse, bunu gerçekleştirmenin birçok yolunu bulabilirsiniz.

Kendinizi uzak çalışan olarak kurmanız birkaç ay veya hatta yıllar sürerse, şaşırmayın veya hayal kırıklığına uğramayın. Nihai sonuç buna değecek.

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

sprit-sparen

Saving Yakıt tasarrufu – Kılavuz: Hızlı bir şekilde para ve gaz tasarrufu hakkında 20 ipucu

Araba kullanırken yakıt ve araç kullanırken nasıl tasarruf edebilirsiniz – 20 tavsiye ve püf noktası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir