Başlangıç / Web sitesinden kazanın / Blogunuzu, e-posta abonelerinizin sayısını artıracak şekilde optimize etmek için

Blogunuzu, e-posta abonelerinizin sayısını artıracak şekilde optimize etmek için

Blogunuzu, e-posta abonelerinizin sayısını artıracak şekilde optimize etmek için

Biliyorum.

Daha yeni bir blog başlattınız ve yalnızca blogunuzu nasıl yöneteceğinizi ve blogunuzu nasıl tanıtacağınızı değil, aynı zamanda e-posta abonelerinizi nasıl artıracağınızı da bilmeniz gerekmez.

Kabul edelim:

Blogunuzdan para kazanmak istiyorsanız, bir e-posta listesine ihtiyacınız olacak. Bu, eğlenceli hikayelerinizi hafta sonu size olan abonelerinize veya alışveriş yaparken yaptığınız en iyi bulgulara e-postayla gönderdiğiniz bir liste değil.

Hayır.

E-posta listeniz bir pazarlama e-posta listesidir – evet, Mama Blogger, doğru. Titreme yapmayın.

Ancak, e-posta listenizi yalnızca abonelerinizi işletmeniz hakkında bilgilendirmek için kullanıyorsanız veya blogunuzda ne varsa?

Sizden öğrenmek isteyen blogcularla bir ilişki kurarken, bu hala bir pazarlama e-postası olarak kabul edilir. Çevrimiçi para kazanmak istediğiniz için aboneleriniz gelecekte yarattığınız ve satın aldığınız her şeyi seveceklerdir.

Bu yüzden, en kısa sürede bir e-posta listesi oluşturmak sizin yararınıza Blogunu başlat, Twins Annesini bulmak için bir ayım vardı.

Yeni bir blog olduğundan, yayınlarımı okuduktan sonra ziyaretçilerin e-posta adreslerini yakalamanın yollarını aramalıydım. Ancak web sitenizde çok fazla kayıt formunuz olabilir mi?

Cevap hayır. Blogunuzda kaydolacak çok fazla yer olamaz. DAHA FAZLA yerler, ne kadar çok aboneliğiniz olursa.

Anlamlı, doğru mu?

Kayıt formunuz için en kötü yer

Kayıt formu derken neyi kastettiğimden emin değilseniz, insanların bildirimlerinizi almak için adlarını ve e-posta adreslerini girecekleri yerdir.

İşte bir sosyal tetikleyici örneği:

Ekran Görüntüsü-2016/10/04-at-10-21-03-pm

Bunu sunmanın birçok yolu vardır (Pop-up, Exit Intent, Slider, Welcome Mat ile), ancak bu katkıyı kolaylaştırmak ve yeni bir Mama Blogger'ı ezmemek için konuşacağım. nereden kayıt formunu yerleştirmek için.

Ama önce en kötü yeri aramama izin ver. Bir tahminde bulunabilir misin?

Bu senin kenar çubuğun.

Kayıt formunuz buradaysa çok üzgünüm! Bununla birlikte, formunuz kenar çubuğunda veya popüler yazılarınızın önünde biyografinizin altındaysa, doğru bir şekilde dönüştürülmeyecektir – ya da hiç.

Neden? Çünkü afiş körlüğü. Evet, gerçek bir şey (bir analiz felci gibi!).

Afiş körlüğü, insanların gözlerinin çevrimiçi içeriği izlemesinden kaynaklandı. Çevrimiçi bir şey okuduğumuzda gözlerimiz genellikle bir F formunu izler.

İnsanlar kenar çubuğuna bakar.

Ancak bu, kenar çubuğunuza bir tercih formu ekleyemeyeceğiniz anlamına gelmez. Minimalist Baker'dan Dana'ya bak.

screen_shot_2016-10-04_at_10_33_28_pm

Sadece bir tane değil, kenar çubuğunda iki kayıt formu var. Blogunuz ayda 3 milyondan fazla ziyaretçi çekiyor! Dana ne isterse yapabilir, kızım!

Bu, e-posta kayıt formunuz için en kötü yer olarak kabul edilmekle birlikte, bu blogunuzda klasik bir yerdir. Trafiğiniz yeterliyse, kenar çubuğunuza bir, iki veya üç form ekleyin 🙂

Bununla birlikte, blogunuzu genişletiyorsanız ve çok fazla trafik çekmiyorsanız, e-posta kayıt formunuzu buraya eklemek için son derece dönüşümlü sekiz yer bulacaksınız.

1. hakkında sayfa

Her blogun bir bilgi sayfası vardır. Ve ne biliyor musun? Bu, blogunuzda en çok ziyaret edilen sayfalardan biridir.

Neden? Çünkü ziyaretçiler blogunuza yeni girdilerse yayınınızı okuyun, yayınınız gibi, şimdi kim olduğunuzu bilmek istiyorlar. Hakkında sayfasındaki blog ve blogcu hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu ilk kez gelen ziyaretçileri yakalamanızı sağlamanın bir yolu, bilgi sayfanızın altındaki eylemi aramaktır.

Bu okuyucunun yapması gereken bir şey. Ve neden e-posta listenize kaydolmalarına izin vermiyorsunuz? Bu iyi bir eylem çağrısı!

Bunu Hakkında sayfamda yaptım:

Ekran Görüntüsü-2016/10/04-at-10-46-34-pm

2. Başlığınız

Ziyaretçilerinizin bir e-posta listeniz olduğunu bilmelerini sağlamak için kayıt formunuzu blogunuzun başlığına koyabilirsiniz.

Bu, ziyaretçilerin web sitenize geldiklerinde gördükleri ilk şeylerden biri. Birçok blogcu bu noktayı ana mıknatıslarını pazarlamak için kullanır – sundukları en önemli hediye.

Örneğin, Cath, Catherine Oneissy'ye verdiği hediye olarak ilgi sınavını sunar:

BAM! Neyi görmek kolay?

3. Bir açılış sayfasında

Açılış sayfaları, pazarlamacıları ve küçük işletmeleri fethetmektedir. Ancak giderek daha fazla blogcu e-posta listesini genişletmek için açılış sayfalarını kullanıyor.

Açılış sayfası, sitenizde dikkat dağıtıcı olmayan bir sayfadır. Genellikle, aralarından seçim yapabileceğiniz yalnızca iki seçenek vardır: bloga abone olma veya bu kitabı okuma.

Blogcular için, bu sayfa çok yüksek gelirli bir sayfadır, çünkü ziyaretçinin seçeneklerini sınırlar – abone olun ya da olmayın.

Açılış sayfalarının mutlaka ana sayfanız olması gerekmez. PIN'inizi Pinterest'te veya Twitter'da Twitter'da görmeden, web sitenizde açılış sayfaları oluşturabilir ve hiç kimse onları göremez.

İşte Momma Works'ten Brianna'den bir Açılış Sayfası örneği:

Ekran Görüntüsü-2016/10/04-at-10-51-45-pm

Çıkışta gösterilmek üzere bu sayfayı ayarladı. Bu, sitenizden çıkacak kişileri izlemenizi sağlar.

4. Yazarınız Bio

Blog yazılarınızın sonunda bir yazarın biyografisine sahip misiniz? Yapmalısın. Bir blogu ziyaret ederken en sevdiğim konulardan biri, adın ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok.

Biyografin "Merhaba, iki erken yaştaki kızın annesiyim ve yemek yapmayı seviyorum" diyor. Bazen yorum yaparken adınızı bulmaya çalıştığımda, isminizi orada kullanmıyorsunuz!

Dalıyorum 🙂

İnsanların kim olduğunu bilmelerini sağlamanın bir yolu, her yazının sonunda yazarın biyografisini vermektir. Aynı zamanda, insanlar blogunuza kaydolduğunda hediye pazarınızı pazarlamanın harika bir yoludur. Pek fazla blog yazarı bunu yapmaz, bu yüzden niş içinde ilk siz olabilirsiniz!

Buna iyi bir örnek Krista Rae (L-O-V-E değil, blogunun tasarımı ve markası?). Biyografisi ile harekete geçme çağrısı alır. İnsanların tasarım dersine kaydolmasını istediğini duyurdu.

Ekran Görüntüsü-2016/10/04-at-11-12-49-pm

5. Navigasyon menünüz

Tabii ki, navigasyon menünüze bir link ekleyerek e-posta listenizi de pazarlayabilirsiniz. İnsanlar menüleri kullanmaktan hoşlanıyor ve modası bu kadar çabuk bitmiyor.

Bu nedenle, diğer kişilerin e-posta listenize yönlendirmek için kullanabilecekleri bir bağlantı oluşturun. The Frugal Millionaire'dan Sarah, menüsüyle iyi bir iş çıkardı. Ne önerdiğini görmenizi sağlayan Freebies adında bir bağlantı var.

Bir konu seçin, açılış sayfanıza gidin ve bu raporu almak için kaydolun.

6. üst çubuğunuz

En iyi barın ne? Bu, web sitenizdeki en üst çubuktur (elbette! ..). İşte benim:

screen_shot_2016-10-05_at_2_56_59_pm

E-posta listenizi tanıtmak için harika bir yer burada. Siteniz için Hello Bar'ı veya SumoMe Smart Bar'ı kullanabilirsiniz.

Sadece kılavuz mıknatısınızı tanıtmakla kalmazsınız, bu noktanın harika bir kullanımı da gelecekteki web seminerlerini tanıtmaktır.

Miranda Nahmias burayı herkese yaklaşmakta olan web seminerinden blogundaki videoları kullanma hakkında anlatmak için kullanıyor.Ekran Görüntüsü-2016/10/05-at-3-11-08-pm

Sitenizdeki bir üst çubuğun iyi görünüp görünmeyeceğinden emin değilseniz, Hello Bar ücretsiz bir demo sunar. Dene!

7. altbilginiz

Altbilginiz, sitenizin altındaki kullanılmayan alandır. Neden kullanmıyor ve e-posta kayıt formunu buraya yerleştirmiyorsun?

Altbilgimi hiçbir sitemde kullanmadığımı biliyorum. Listenizi tanıtmak için harika bir yer değil, aynı zamanda kursları, Facebook gruplarını ve popüler blog yayınlarını da tanıtabilirsiniz.

İşte Naptime için Living Chyrstie ve onun altbilgi.

Ekran Görüntüsü-2016-10-05-3-17-49

Bu ne kadar mükemmel

Sev onu!

Canva veya PicMonkey'de bir grafik oluşturabilir ve görüntünüzü kayıt formunuza veya bir açılış sayfasına bağlayabilirsiniz!

8. Blog postanızda

E-posta listenizi genişletmenin en iyi yollarından biri içerik yükseltmelerini kullanmaktır. Bunlar, e-posta adresleri karşılığında okuyucularınıza sunduğunuz son derece özel hediyelerdir.

Bu gibi çalışır:

Gönderiyi Pinterest'ten aldın.

Görevini ve BAM'ı okudun! Okudukları blog gönderisine dayanan ek bir rehberiniz olduğunu görüyorsunuz.

Giriş yap.

Yeni abone! Yay!

İstediğiniz grafiği oluşturabilirsiniz. Just a Girl'den Abby ve blogunda içeriğini güncellemek için açılış sayfasına yönlendiren renkli bir kutu kullanılıyor. Bunun listeyi genişletmenin bir pop-up gösterilenden daha etkili olduğunu söylüyor.

Ekran Görüntüsü-2016/10/05-at-3-27-41-pm

Artık içerik yükseltmelerinizde özel olmak zorunda değilsiniz. İsterseniz, Brent Jones'un yaptığı gibi blog girişinize bir abonelik alanı ekleyebilirsiniz.

Ekran Görüntüsü-2016/10/05-at-3-23-18-pm

Asla bilemezsin! Bulanıklığınız baştan çıkarsa, ziyaretçileri listenize kaydolmaya ikna edebilirsiniz!

Blogunuzun e-posta listenizi genişletmenize yardımcı olma zamanı

Bu doğru!

E-posta listenizi genişletmek için blogunuzu optimize etmenin sekiz yeni yolu. Listenizi tanıtmak için hiçbir zaman fazla yer yoktur. Web sitenizde birçok farklı freebies veya lead mıknatıslar olabilir, bu yüzden onları oluşturmaktan ve terfi ettirmekten korkmayın!

Hepimiz yapımcılarız, yapımcılarız! E-posta, blogunuzdan para kazanmak ve bir kök oluşturmak istediğiniz yerdir.

Hakkımda – kayıt formlarını blogunda nereye yerleştireceğini söyle!
Source link

Kontrol Ediliyor

Kanıtlanmış Bir Planla Nasıl Para Kazanılır

Kanıtlanmış Bir Planla Nasıl Para Kazanılır

Yeni yıl için bir ana blog başlatmak istiyorsun! Yay! Bloglamaya başladığımda ikizlerim hala bebeklerdi. Yeni …

54 2019’da web sitesi trafiğini arttırmanın kolay yolları

54 2019’da web sitesi trafiğini arttırmanın kolay yolları

Web sitenize gelen trafiği artırmanın basit ancak etkili yollarının olduğunu biliyor muydunuz? Biliyorum – Yeni …

Harika blog gönderileri oluşturmak için blog gönderim şablonum (yeni bir blogcu olarak)

Harika blog gönderileri oluşturmak için blog gönderim şablonum (yeni bir blogcu olarak)

Sıkışmış, bunalmış ve blogunuz için endişeleniyorsunuz. Bir çocuk bir şekerci dükkanında başladığı kadar coşkuyla bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir