Başlangıç / Online işler / Böylece park yerinizi kiralar ve Parkable ile para kazanırsınız.

Böylece park yerinizi kiralar ve Parkable ile para kazanırsınız.


Benim gibi bir şeyseniz, fazla çaba harcamadan ekstra bir gelir elde edip edemeyeceğiniz araştırmaya değer.

Bu nedenle, Parkable bana harika uygulama hakkında ve Yeni Zelanda ve Avustralya’daki banka hesaplarının nasıl değiştiğini bildirmek için benimle iletişim kurduğumda çok memnun oldum.

Bu gönderi Parkable tarafından desteklenmektedir, ancak tüm görüşler benim.

Otoparkınızla nasıl para kazanılır?

Park edilebilir nedir?

Parkable, kullanıcıların normalde belediye veya özel otoparklarda ödeyecekleri maliyetin bir kısmını park yerlerine ayırmalarını sağlayan bir akıllı telefon uygulamasıdır.

Bunlar garajlar, limanlar, garajlar ve merkezi konumdaki boş arazilerdir.

Boş bir otoparktan sorumlusuysanız, ek bir gelir kaynağına dönüştürebilir ve herhangi bir şey yapmazsanız mevcut koltuk başına 300 $ ‘a kadar kazanabilirsiniz.

Sinir bozucu bisiklet yerine, Parkable üyeleri önceden 30 dakika öncesine kadar park yeri ayırtabilir.

Motosiklet üzerinde sinir bozucu bir görüş yok, doğrudan arkasına gelene kadar göremeyeceğiniz bir park yeri işgal etmiyorsunuz ve parklar arasında park etme ve ihtiyaç duyduğunuzdan daha fazla yer kaplamayan insanlar üzerinde kötü küfürler yok. Bu şeyler hakkında yazsam bile üzülüyorum!

Kimler için?

Sokakta çalışan ve park yerini 8 ila 6 saat arasında pazartesiden cumaya açık bırakan şehir merkezinde yaşayanlar? Arabasız ve yürüyerek ya da bisikletle çalışmaya mı karar verdiniz? Çok para ödediğiniz için araba ile para kazanın.

Ayrıca banliyölerde de talep var, ancak daha az para kazanıyor olsanız da, ancak bu kivi girişiminin Eden Terrace’a giden büyük bir maç için araba kiralayan birkaç kişiden geldiğini düşünürseniz, Popüler bir mekanın yakınında yaşıyorlar veya çalışıyorlar.

Evet, iş dedim. Görebildiğiniz gibi, Parkable’ın en iyi kazanç sağlayan şirketlerinden bazıları park yeri yetersiz.

Patronunuz bir Noel partisi veriyorsa veya düzenli takım bağlama seansları yapmayı tercih ederseniz, mesai saatleri dışında şirket parkını kiralayarak, nakit akışını arttırmak için yeni bir yol sağlayarak istediğiniz sonucu alabilirsiniz. ,

Aynısı topluluk grupları ve kiliseler için de geçerlidir. İyi yerleştirilmişlerse, para kazanabilirsiniz. Pacific Island Presbiteryen Kilisesi’ndeki vaka çalışması, Parkable’ın işletmelerin ek gelir elde etmelerine nasıl yardımcı olabileceğini anlatıyor.

Parkable kivi ve Avustralyalılara yardım etmenin bir başka yolu da yatırım amaçlı gayrimenkuller için ek bir gelir kaynağı eklemektir. Olasılıklar gerçekten sonsuzdur.

En çok parayı nereden kazanabilirim?

Kemik yok. Park yeri şehir merkezinde en kazançlı olanıdır. Şehir bir sonraki en iyi seçenektir, çünkü insanlar biraz daha az ödeyecek ve biraz yürüyecek.

Şu anda, Auckland ve Brisbane’deki girişler en yaygın gibi görünüyor. Bu, esas olarak bu bölgelerdeki nüfusu yansıtmaktadır ve Avustralya veya Yeni Zelanda’daki herhangi bir büyük şehirde hemen listelemeye başlayabilirsiniz.

İnsanların size en yakın otopark için para ödediğini bilerek, Avustralya ve Yeni Zelanda’da para kazanabilirsiniz.

Burada Christchurch’te, havaalanındaki bir park yeri dahil olmak üzere birkaç seçenek vardır; bunlar, havaalanında park etme maliyetinin bir kısmı için ücretsiz transfer içerir – 8 numaralı tel çekme makinesi için bir ipucu.

Bu şirket ciddi bir büyüme yolunda, bu nedenle kiralama alanlarının ve sistemi kullanan parkçı sayısının artmaya devam edeceğinden şüphem yok. Şimdi profilinizi oluşturmak ve para kazanmak için iyi bir zaman.

Neden?

Fazladan para kazanmak için, neden başka?

İpoteğiniz için biraz ekstra nakit veya seyahat Yarı pasif gelir şeklinde yatırım fonları sadece bir şey. Neden olmasın

(Uygulamayı ayarlamanız, kullanılabilir alanın fotoğrafını çekmeniz ve kullanımı izlemeniz gerektiği için yarı pasif diyorum, ancak bir kez ayarladıktan sonra, bu küçük para makinesi çok fazla çaba harcamadan yanınızdan dönebilir.).

Ayrıca büyük çocuklara göstermek için. Veba gibi önlemek, kırmızı marka ile büyük şirket. Yerel ekonomiyi destekleyen yerel halkı destekleyin.

Nasıl kayıt olurum?

Bu Parkable uygulamasının barındırma bölümünün nasıl göründüğüdür. Çok kullanıcı dostu.

Park edilebilir uygulama tabanlıdır. Düzenli bir web sitesi var ve girişinizi çevrimiçi bir form aracılığıyla listelemek için gönderebilirsiniz. Ancak, uygulamayı indiremezseniz bu işe yaramaz.

Uygulamada yerinizi listeleyebilir, uygunluğunu güncelleyebilir ve değiştirebilirsiniz (tatile çıkmanız veya kısa bir süre için çevrimdışı olmanız gerekiyorsa) ve parkçılardan istekleri alabilirsiniz.

Uygulama buradan Google Play Store’da veya App Store’da indirilebilir.

Sahayı kiralamak için ne kadar harcayabilirsin?

Park edilebilir ne kadar?

Park edilebilir 2 ücret yapısına sahiptir; Kendi kendini yöneten ev sahipleri için% 20 ve Park edilebilir bir seçenek tarafından yönetilen için% 40.
Yönetilen seçenek, ana bilgisayara tam bir eller serbest hizmet sunar. Parkable, yönetilen ana bilgisayarlar için aşağıdaki hizmetleri sunar.

  • Otoparkta işaretlerin yerleştirilmesi
  • Ev sahibi için park yerinin pazarlanması ve doldurulması
  • Tüm yöneticilere bakan yerel bir ekip (parklarını parklarını kullanarak izleme ve sorun giderme)

Yönetilen seçeneği evden uzakta seyahatlerinizde veya bir kara bankasından mülk satın aldıysanız, para kazanmanın harika bir yolu olarak görüyorum.

Nasıl ve ne zaman ödeme yapılır?

Ödemeler, kiralama dönemini takip eden takvim ayının başında banka hesabınıza havale edilir.

Parkable’ın bana başka bir gelir kaynağı ekleme seçeneği sunduğunu itiraf etmeliyim, bu yüzden şehir merkezinde kiralık bir mülke yeni enerjiyle bakıyorum. Ayda birkaç ekstra yüz, bir prim mülkün üzerindeki daha büyük bir ipoteği geri ödemeye gerçekten yardımcı olabilir.

Ayrıca bir acil durum fonu biriktirebilir, hisse satın alabilir veya bir aile tatilini finanse edebilirsiniz. Ayda 300 dolar ek olarak ne yaparsın?

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir