Başlangıç / Online işler / Bu öğrenci, HQ Trivia ile £1,33 kazandı ve bize sırlarını verdi.

Bu öğrenci, HQ Trivia ile £1,33 kazandı ve bize sırlarını verdi.

Bazı kişiler HQ Trivia’da kazanmanın imkansız olduğunu söylüyor – ancak bir öğrenci şüphelilerin tam tersini büyük bir şekilde kanıtladı.

HQ Trivia App'ta öğrenciler büyük ödülü kazandı

Not: Bu makale ilk olarak Mayıs 2018’de yayınlandı. O zamandan beri, HQ ıvır zıvır şeyler ı’nın ABD dışındaki tüm sürümleri durduruldu – ancak uluslararası oyuncular ABD Oyunlarına katılmaya devam ediyor.

Son aylarda bir kayanın altında yaşamadığınız sürece, HQ Trivia adlı küçük bir uygulamaya aşina olacaksınız. Ve eğer bir kez oynadıysanız, finallere girmenin ne kadar zor olduğunu bilirsiniz – tek başına kazanın.

Ancak bir öğrenci, sadece final aşamalarına ulaşmak değil, oyunu kazanmak ve BÜYÜK kazanmanın da mümkün olduğunu kanıtladı.

Nottingham Üniversitesi’ndeki ikinci sınıf öğrencisi Clodagh Marston kısa süre önce en seçkin kulübün (HQ kazananı) bir üyesi oldu ve bize nasıl kazandığını, kazandıklarını nasıl kazanacağını ve nasıl kazanacağını anlatmak için zaman harcadı. Senin ve benim gibi ölümlüler de karargahı kazanabilir.

HQ ıvır zıvır şeyler nedir?

Bu nedir?

Clodagh’ın imkansız rüyayı nasıl gerçekleştirdiğine karar vermeden önce, HQ Trivia’yı henüz uygulamaya rastlamayan kişilere hızlı bir şekilde açıklayabiliriz.

Adından da anlaşılacağı gibi, HQ Trivia bir sınav uygulaması. Hem Android hem de iPhone için kullanılabilen ücretsiz oyun ve her gün binlerce (ve bazen milyonlarca) kullanıcıyı içeren canlı testler yapılıyor.

Geçmişte karşılaşmış olabileceğiniz diğer sınav uygulamalarının aksine, HQ bir şeyler sunuyor GERÇEK nakit para ödülleri kazanan herkese.

Yeterince basit geliyor, ancak oyunu kazanmak için üst üste 12 çoktan seçmeli soruyu cevaplamanız gerekiyor – kolay başlayan ancak hızlı bir şekilde eşleri şaşırtan bir sınav türüne dönüşen sorular.

Soruların çoğu zaman imkansız olması nedeniyle genellikle oyun başına sadece 10 veya 20 kazanan belirlenir; 100000 Katılan insanlar.

Clodagh, HQ Trivia’yı nasıl kazandı?

HQ Trivia App nasıl kazanılır

Her zamanki UK HQ Trivia oyunlarında ikramiye oldu £ 1,000, Genellikle birkaç kazanan vardır, bu nedenle ödül fonu başarılı katılımcılar arasında eşit olarak bölünür.

Başka bir deyişle, eğer kazanırsanız, problemleriniz için £ 50-100 kazanmayı bekleyebilirsiniz. 10 dakikalığına fena değil, değil mi?

Ancak, Clodagh’ın olağanüstü performansı, ödül fonunun büyük bir başarı olduğu HQ Pazar rostosu spesiyallerinden birinde gerçekleşti. 8,000 £, Sadece altı kazanandan biri olan Clodagh, inanılmaz bir performans sergiledi 1,333 £ sınavın fethi için.

Yani Clodagh, Pointless’tan sonraki Richard mı, yoksa sadece mı? inanılmaz Mutlu?

Kesinlikle tüm cevapları bilmiyordum! En azından dokuzu tahmin ettiğimi ve fazladan bir hayata ihtiyacım olduğunu söyleyebilirim.

Genelde bilgilerim çok kötü, sınavları saçma sapan şeyler yapıyorum, bu yüzden kazanmam çok şanstı!

HQ oynadığımız zaman, sık sık Google’a cevapları deneriz (bazen başarılı, bazen çok başarılı değil) – Clodagh interneti avantajları için mi kullandı?

Bazen Google’a cevapları deniyoruz, fakat genellikle rahatsız etmememiz için çok özel!

Hey, işte bu olduğu mümkün, sığınağı geçme yolun vahşi Sosis sorular ve kar güvence altına alın!

Hangi küçük bilgi birikimi (ya da daha doğrusu ne mutlu tahmin) Clodagh’ın 1.333 pound kazanmasına yardımcı oldu?

Son soru, üç ödül kazanan birine atıfta bulundu ve cevabı William Wyler oldu. Şimdi emin değilim!

Clodagh şu an HQ ıvır zıvır şeyler kazandığı için ne yapıyor?

Öğrenci hq Trivia App kazandı

HQ’da bu kadar kazanmış olsaydınız, yaşamın nasıl olacağını hayal etmek zor. Testten sonsuza dek vazgeçip oyununuzun tepesinde emekli olacağınızı düşünüyoruz, biraz Sir Alex Ferguson gibi.

Şimdiye kadar gördüğümüz en büyük HQ kazananı olarak Clodagh’a hala HQ’lardan biri olup olmadığını ya da sonunda bırakıp bırakmadığını sormamız gerekiyordu.

Şimdi kazanmadan önce oynadığımdan daha az oynadığımı söylemeliyim, ancak yine de HQ için revizyon 3’ten bir mola verdim!

Clodagh’ın gerçek kaldığını ve servetin kafasına girmesine izin vermediğini görmek güzel. Kârını neye harcamak istiyor?

Sınavların sonunu kutlamak için erkek arkadaşımla bir tatil rezervasyonu yaptım, fakat hala geri kalanıyla ne yapacağımdan emin değilim!

Bizi kıskanç olarak kabul et. Geri kalanımız HQ Trivia’nın podyum yerlerine nasıl ulaşabilir?

Yeni HQties için sadece söyleyebileceğim, oynamaya devam et – Kazanmadan önce 60 oyun oynadım, bu yüzden sadece izlemeye devam etmelisin!

İyi tavsiye! Katılmak ve soru sormak için bir makale yazmamak için harika bir bahane.

Tabii ki en önemli soruyu sormadan Clodagh ile yaptığımız röportajı bırakamayız: en sevdiği HQ sunucusu kim?!

En sevdiğim HQ ev sahibi% 100 Sharon aka Shazza – o HQ yapar!

Evet! Shazza!

HQ Trivia UK artık mevcut olmayabilir, ancak en yüksek ücretli anket sitelerine rehberimiz kendi evinizin rahatlığından kazanmak için birçok fırsat sunar.

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir