Başlangıç / Online işler / Bu yüzden çevrimiçi olarak İngilizce öğretmeye başlayın ve istediğiniz yerden para kazanın

Bu yüzden çevrimiçi olarak İngilizce öğretmeye başlayın ve istediğiniz yerden para kazanın

Nic, İngilizce'yi çevrimiçi nasıl öğrettiğini ve seyahat ederken gelir elde ettiğini açıklıyor.

İki yıl önce, memleketimdeki yaz dayanılmaz derecede sıcak olduğunda İngilizce'yi çevrimiçi olarak öğretmiştim.

O sırada geleneksel bir sınıf öğretmeniydim ve öğretmenlik yapmayı ve öğrencilerimin büyüdüğünü görmeyi sevdiğim halde daha fazla iş-yaşam dengesi istediğimi biliyordum.

Ayrıca daha fazla seyahat etmek istedim ve öğretmenler çoğu zamana göre daha fazla boş zamana sahip olsalar da, kısa yaz tatili haftalarında istediğim kadar seyahat etmekte zorlandım.

Bir meslektaşım beni okulun son gününde çevrimiçi İngilizce öğretmeme tanıştırdı. Düzenli dersinin yanı sıra evine ödeme yapmak için çevrimiçi dersler verdi ve hafta sonları burada ve orada yalnızca birkaç saat ders verirse ne kadar para kazanabileceğine şaşırdı.

Seyahat etmekle ilgilendiğimi öğrendiğinde, bu uzaktan eğitim işinin de bana uyabileceğini düşündü.

Haklıydı.

Şimdi Çin'deki öğrencilere çevrimiçi olarak ana gelir kaynağım olarak İngilizce öğretiyorum. İşim% 100 dışında, bu da iyi bir internet bağlantısına sahip her yerde çalışabileceğim anlamına geliyor. Kendi programımı oluşturdum ve haftada 20-25 saat çalışırken oldukça rahat (çok seyahat eden) yaşayabilirim.

İş-yaşam dengesi benim amacımdı. İnternette İngilizce öğrettiğimde buldum.

İnternette İngilizce öğretmeye nasıl başlarım?

Doğru beceri ve niteliklere sahipseniz Çevrimiçi İngilizce dersleri mükemmel bir uzaktan iş olabilir.

Çevrimiçi İngilizce dersleriyle ilgili en iyi şey, tüm uzaktan eğitim işleri için en düşük giriş engellerinden birine sahip olmasıdır.

Bir bilgisayarı nasıl programlayacağınızı, kod yazacağınızı veya çarpıcı grafikler oluşturacağınızı bilmeniz gerekmez. Öğretim deneyimine sahip olmak zorunda değilsin. Bazı şirketler için dereceye ihtiyacınız yok.

Anadili İngilizce bildiğiniz sürece, çevrimiçi İngilizce öğretmeniz mümkün olabilir. Ve çevrimiçi para kazanmak için oldukça esnek bir yol arıyorsanız (değil mi?), Bu tam olarak aradığınız şey olabilir.

Kimler çevrimiçi İngilizce öğretmeli?

Çevrimiçi İngilizce dersleri esnek bir uzaktan gelir elde etmek isteyen kendi kendine motive olanlar için idealdir.

Çevrimiçi dersler için mükemmel

 • Evde çalışmak isteyen ebeveynler ve insanlarla evde kalın
 • Hafta sonları fazladan para kazanmak isteyen öğretmenler
 • Uzaktan seyahat etmek ve çalışmak isteyen insanlar
 • Bu arada daha fazla para kazanmak isteyen normal bir işi olan insanlar
 • Çevrimiçi gelir akışlarını çeşitlendirmek isteyen insanlar
 • İnsanlarla konuşmaktan ve diğer kültürleri öğrenmekten hoşlananlar
 • Çocuklara yardım etmeyi kim sever

Muhtemelen çevrimiçi İngilizce öğretmek için sabah bir kişi olmanız gerekir.

Çevrimiçi işletmelerin büyük çoğunluğu Çin'deki öğrenciler için İngilizce dersleri veriyor.

Çin'deki kurslara en yüksek talep hafta içi 18: 00-20: 00 ve hafta sonları tüm gündür.

Çin’in ABD’nin Doğu Kıyısı’nda 12 saatlik bir zaman aralığı olduğu için, bu hafta en fazla ders talebinin hafta içi 6:00 – 8:00 Doğu Kıyısı Saati arasında ve hafta sonları da neredeyse bir gecede olduğu anlamına geliyor.

Bir sabah veya gece insanıysanız, bu harika bir haber! Yine de, Kuzey Amerika'nın zaman dilimlerinde ders verirken geleneksel gündüz derslerini öğretemeyeceğinizi unutmayın.

Ayrıca güvenilir bir internete ihtiyacınız var

Söylemeye gerek yok ama çevrimiçi bir İngilizce öğretmeni olarak güvenilir bir İnternet'e erişmeniz gerekiyor. Kurslarınız rezerve edildikten sonra görünmeleri beklenir.

Bir işletmeyle ilgili çok sayıda BT sorunu sözleşmenizin kaybedilmesine neden olabilir. Bu nedenle, İnternet’in tutarlı olduğu bir yerde olduğunuzdan emin olun.

Genel bir kural olarak, en az 10 Mbps hıza sahip olmak istiyorsunuz. Ethernet kablosu veya kablo bağlantısı ile öğretebilirsiniz, bu daha da iyidir.

İnternette İngilizce öğretmeye nasıl başlarım?

Çevrimiçi olarak İngilizce öğretmek için aşağıdaki adımları tamamlamanız gerekir.

 1. Yaşam tarzınız ve referanslarınız için en iyi şirketi seçin
 2. Şirkete başvur
 3. Mülakat ve öğretmen eğitimi sürecinden geç
 4. Yüklemek istediğiniz belgelerinizi yükleyin
 5. Programınızı seçin
 6. Sınıfını ayarla
 7. Evden veya herhangi bir yerden çevrimiçi olarak rahatça iyi WiFi öğretmeye başlayın

Online İngilizce dersleri için en iyi firmalar

VIPKID

VIPKID, en eski ve en köklü İngilizce çevrimiçi şirketlerden biridir.

VIPKID öğretmenlerinin Çin'deki öğrencilerle özel dersleri var. Bütün dersler sizin için yapılır ve ödeme 14-22USD / saat'tir. Tamamen kendi zamanlamanızı oluşturabilirsiniz ve haftada minimum veya maksimum saat yoktur.

VIPKID gereklilikleri, ABD'de veya Kanada'da çalışmaya uygun, lisans derecesi (herhangi bir konuda) kazanan ve çocuklarla eğitim, öğretim, danışmanlık veya çocuklarla çalışma konusunda bir yıllık bir deneyime sahip olan ana dili İngilizcedir.

Dolu olanı okumak için buraya tıklayın VIPKID derecesi!


dada

ABD ve Kanada dışında yaşayanlar için (evet, bu Avustralyalı ve Kivi anlamına gelir!), DaDa harika bir seçenek! DaDa VIPKID'e benzer.

Ders planlaması yoktur ve Çin'deki öğrencilerle özel derslerde dersler çıkar.

DaDa ile öğretmenler haftada en az 4 saat çalışmak zorundadır ve program önceden belirlenir. DaDa saatte 15 ila 25 $ ödüyor ve DaDa gereksinimleri ana dil olarak İngilizce ve BA derecesi (her ders için).

Cambly

Cambly, lisans derecesi olmadan çevrimiçi İngilizce öğretmek isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

Cambly, sohbet tabanlı bir platformdur, bu nedenle önceden belirlenmiş dersleri izlemeyin.

Bunun yerine, tüm dünyadaki insanlarla sohbet ediyorsunuz.

Cambly, dakikada 0.17 dolar veya saatte 10.20 dolar ödüyor. Cambly, öğretmenlerin güvenilir İnternet anadili olmalarını gerektiriyor.

Online İngilizce öğretmek için başvurun

Artık kimlik bilgilerinizi karşılayan bir şirket buldunuz, şimdi başvuru zamanı!

Bu şirketlerin çoğuna başvurmak, bazı temel bilgileri ve e-posta adresinizi doldurmak kadar kolaydır. Hak kazanırsanız, gerekli adımlar hakkında e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

Başvuru sürecine genel bakış

Kesin görüşme ve başvuru süreci seçilen şirkete göre değişir, ancak çoğu benzer bir patern izler.

Yazılı başvuruyu tamamlar, kısa bir örnek sınıfa ders vermek için bir şirket çalışanıyla röportaj yaparsınız ve daha sonra şirketle eğitim ve uygulama oturumlarını tamamlarsınız. Öğretmeye hazır olduğunuzda kayıtlarınızı doldurun ve sözleşmenizi imzalayın.

VIPKID başvuru sürecine genel bir bakış:

 1. Yazılı isteği doldurun
 2. Bir röportaj ve bir demo kursu tamamlayın
 3. Malzemeler için hangi seviyelerin sertifikalandırılacağını ve hazırlanacağını seçin (ara veya başlangıç).
 4. Geçene kadar belgelendirmek istediğiniz seviyedeki sahte sınıfları öğretin
 5. Henüz sertifikalı değilseniz kurum içi TEFL eğitimini tamamlayın
 6. Belgeleri yükle
 7. Öğretmeye başla

VIPKID işe alım süreci hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz!

Saatler ne? Programınızı seçin

Çin merkezli şirketler için, Kuzey Amerika saat dilimlerindeki ana ders dönemleri sabahın erken saatlerinde veya gecededir.

Tüm bu şirketler ile kendi saatlerinizi seçebilirsiniz. Programınıza uygun zamanlarda istediğiniz kadar çok veya az çalışabilirsiniz, bu da ekstra bir gelir kaynağı olur!

30 saat çalıştığım haftalar vardı ve hiç çalışmadığım haftalar oldu.

Daha fazla paraya ihtiyacım olduğunda daha fazla çalışma esnekliğine sahip olmak ve ara vermem gerektiğinde zaman ayırmak inanılmaz. VIPKID ile programınız gerektiğinde haftadan haftaya değiştirilebilir.

Çevrimiçi İngilizce derslerinizi ayarlayın

Çevrimiçi İngilizce derslerinizi ayarlarsanız, başarısız olmanıza gerek yoktur. Küçük çevrimiçi sınıfınızı birkaç basit öğeyle ayarlayabilirsiniz:

 • fon – Yetişkinlere öğretirseniz, boş bir duvar arkanızda kusursuz çalışır. Çocuklara öğretmek ve arkasındaki duvarda birkaç akademik poster veya resim asmak, sınıfınızı daha davetkar ve eğlenceli hale getirecek. Ucuz satın alabileceğiniz harika ABC posterlerini ve dünya haritalarını bulmak için Dollar Store'u ziyaret edin!
 • Dikmeler – Her çevrimiçi İngilizce öğretmenin onsuz yaşayamayacağı birkaç sahne var. Küçük bir kuru söndürme tahtasından ve marköründen, bir dizi ABC indeks kartından ve bazı doldurulmuş hayvan veya bebeklerden emin olun. Zamanla daha karmaşık malzemeler elde edebilirsiniz, ancak bu temel bilgiler başlamanıza yardımcı olacaktır.
 • Sınıf ortamı – Sınıfınızı minimum dikkat dağıtıcılarla sessiz, iyi aydınlatılmış bir yere yerleştirin. İyi aydınlatma için, genellikle yüzümü aydınlatmak için dizüstü bilgisayarımın arkasına bir lamba koyarım. Ayrıca, sınıfınızı kurduğunuz her yerde iyi bir İnternet sinyalinin olduğundan emin olmak istersiniz.
 • Mikrofonlu kulaklıkYankılardan ve garip statik geri bildirimlerden kaçınmak için, çoğu çevrimiçi İngilizce şirketinde kulaklık ve mikrofon öğretmeniz gerekir. Bazıları küçük kulaklıklara izin verirken, diğerleri ayağa kalkmaya ihtiyaç duyar (Britney Spears'ın erken müzik video tarzı).
 • Bir fincan kahve ya da çay Çünkü dersler erkendir ve işte uyuyakalmak muhtemelen en iyi fikir değildir.

Çevrimiçi öğretime başla

Siz çalışıyorsunuz ve sınıfınız tamamen döşenmiştir. Bu, gitmeye hazır olduğunuz anlamına gelir!

Çevrimiçi öğretime başlarsanız, müşterileri tekrar etmeniz birkaç hafta sürebilir. Sabırlı olun ve iyi dereceler kazanmak ve mutlu öğrenciler oluşturmak için mümkün olduğunca çok ders açın.

Çevrimiçi eğitim, çevrimiçi para kazanmanın makul bir yolu mu?

Çevrimiçi İngilizce dersleri, çevrimiçi para kazanmanın harika bir yoludur. Şimdiye kadarki en esnek çevrimiçi işlerden biri.

Hayatımda neler olduğuna bağlı olarak, internette İngilizce öğretmeyi güzel bir çizgi ve tam zamanlı bir iş olarak kullandım.

Bana para yetersiz kaldığında, birkaç saatlik çevrimiçi İngilizce dersleri açabileceğimi ve hızlı para kazanabileceğimi bilerek bana bir güvenlik hissi veriyor.

Ayrıca, çevrimiçi İngilizce dersleri şimdiye kadar sahip olduğum en samimi işlerden biri. Birkaç gün ders olmadan gidersem, özlüyorum.

Ve çoğu zaman, daha önce olduğundan daha mutlu ve enerjik olarak öğretmenlik yaptığım bir sabahı terk ediyorum.

Rekabetçi tazminatla birleştirildiğinde, çevrimiçi İngilizce dersleri, çevrimiçi para kazanmak ve mükemmel iş-yaşam dengesini bulmak isteyen herkes için mükemmel bir seçenektir.

Yazar Bio

Nicola Rae bir çevrimiçi İngilizce öğretmeni, ev bakıcısı ve seyahat blogcusu. Yeni şehirlerde kaybolduğu, büyük kertenkelelerle dost olduğu ve etkileyici miktarda guacamole yediği bilinmektedir. Çevrimiçi dersler, evde oturanlar ve uzun süreli seyahatler hakkında daha fazla bilgi için, https://www.instagram.com/seenicwander/ adresindeki www.seenicwander.com veya Instagram adresindeki blogunu ziyaret edin.

Beğendim mi Daha sonra için sabitleyin.

İnternette İngilizce öğretmek ve evden para kazanmak ister misiniz? Bu çevrimiçi İngilizce öğretmeninin gönderisi, size İngilizce'yi çevrimiçi nasıl öğreteceğinizi, iş bulacağınızı, ne kadar kazanabileceğinizi ve başvurunuzu kabul etmek için bazı özel ipuçlarını öğretecektir. Çevrimiçi İngilizce dersleri hızlı bir şekilde en popüler ev tabanlı görevlerden biri haline geliyor ve seyahat ederken evde para kazanmak veya para kazanmak isteyenler için sağlam bir seçenek.

Emma

Selam, ben Emma. Oğlum doğduğunda 2012 yılında finansal özgürlük kazanmaya başladım. O zamandan beri borçlarım geri ödendi, para biriktirdim ve çevrimiçi ve pasif gelir akışları oluşturdum. Daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Emma

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir