Başlangıç / Online işler / Bugün fazladan para kazanmak için 20'den fazla yaratıcı yan koşuşturma

Bugün fazladan para kazanmak için 20'den fazla yaratıcı yan koşuşturma

Bu gönderideki bağlantıların bazıları sponsorlarımızdandır. Bilgilendirme politikamızı okuyun.Ekstra para kazanmak için bir sınır bulmak, parasal hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. 18 ayda borç olarak 52.000 dolar ödediğimizde bizim için çok büyüktü. Zaman içinde, blog yazarlığı ile yaptığım yan işlerden elde ettiğim gelir önceki işime göre 9'dan 5'e yükseldi.

Tarafta bir şeyler yapmanın en iyi yanı, hemen hemen herkes için seçenekler olmasıdır. Yardımcı işletmelerle ekstra para kazanmayı düşünenler için çok az engel var.

Popüler yan acele fikirleri

Ekstra para kazanmanın birçok yolu vardır. Birçok insan konum ve zaman kısıtlarından bağımsız olarak başarılı olur.

Her ay ekstra para kazanmak için yapabileceğiniz bazı şeyler:

1. Bize fikrinizi ödeyelim

Çevrimiçi anketler, akla gelebilecek en basit fikirlerden biridir. Anketler sizi zengin etmeyecek, ancak yine de ek gelir elde edebilirsiniz. Onu eve ya da yolda götürmek mümkündür. Anketlerin çoğu sadece 20 dakika kadar sürer.

En sevdiğim Survey Junkie, çünkü her gün birden fazla anket yapabilirsiniz. Ayrıca nakit olarak veya hediye kartlarıyla da ödenir. Anket Junkie ayrıca 8,6 değerinde bir Trustpilot skoruna sahip ve en güvenilir anket sitelerinden biri oldu.

Anket Junkie Ana Ekranı "class =" wp-image-48781 "width =" 740 "height =" 287 "srcset =" https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/SurveyJunkie-home-page-screenshot .jpg 740w, https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/SurveyJunkie-home-page-screenshot-525x204.jpg 525w "boyutlar =" (maks. genişlik: 740px) 100vw, 740px

Anket başına 2 dolara kadar kazanmak mümkündür. Bir odak grubuna davet edildiyseniz, anket başına 75 dolara kadar kazanabilirsiniz. Bir odak grup davetiyesi alırsanız, muhtemelen bir aldatmaca değildir.

En iyi anket siteleri nakit para ve hediye kartı kazanmanızı kolaylaştırır. Bu çizgi seni zengin etmeyecek. Anketler hala boş zamanlarında para kazanmak için eğlenceli bir yol olabilir. Böylece gelirinizi artırmak için birden fazla anket sitesine katılmayı deneyebilirsiniz.

2. Web sitelerini test etme

Çevrimiçi anketler, fikrinizle para kazanmanın bir yoludur. Ancak daha iyi bir seçenek, biraz daha fazla çaba gerektirmesine rağmen web sitelerini test etmektir. Her 20 dakikalık deneme için 10 $ kazanabilirsiniz. Büyük siteler için dürüst geribildirim için saatte 30 dolar.

Başlamak için ihtiyacınız olan tek şey bir bilgisayar, telefon veya web kamerası ve mikrofonu olan bir tablet. Sonra bir dizi atanmış görevi nasıl yaptığınızı kaydedersiniz. Her görevi yaparken siteyi kullanmanın nasıl bir his olduğunu açıklamak için yüksek sesle konuşun. İşiniz bittiğinde videonuzu yükleyin ve ödemeyi alın.

Cevaplarınızı kaydederken testlerin çoğunu boş zamanlarınızda yapmak mümkündür. Bazı platformlarda, web sitelerini canlı denetleyici ile test edebilirsiniz. Moderatör genellikle size Skype üzerinden gerçek zamanlı olarak görevler verir. Canlı testler genellikle daha maliyetlidir, ancak en az 90 dakika sürer.

3. araba ile ödenecek

Arabanız sadece işleriniz ve çalışma şekliniz için değil. Bu fikirlerle arabanızla boş zamanlarınızda para kazanabilirsiniz. Yerel bir telaş istiyorsanız, birini düşünün.

İnsanlar sürücü

Lyft ile şehir içinde insanları sürebilirsin. Gezici bir sürücü olarak, ne zaman ve nereye gideceğinize karar verirsiniz. Bu esneklik, programınızın izin verdiği sıklıkta sürüş yapmanızı sağlar. Tüm gün veya sadece akşamları sürebilirsin. Her durumda, sabit bir gelir elde edebilirsiniz.

Lyft, en az 21 yaşında olmanızı ve dört kapılı bir araca sahip olmanızı gerektirir. Ayrıca, bonus para kazanmanın yollarını arayın. Bir olasılık, yeni bir sürücü bonusu ve aylık çekilişler elde etmektir.

Yemek teslim

İnsan yerine yiyecek sağlama fikrini tercih edebilirsiniz. DoorDash yerel restoranlarla çalışır ve yemek teslimi için size ödeme yapar. Fast food, lüks yemek veya kahve sunabilirsiniz. Her teslimat olabilir onun başka bir restoran için. Ayrıca, sıkı çalışmanız için ipuçları da kazanabilirsiniz.

Yiyecek dağıtımı için kalifiye olmak, gezici bir sürücü olmaktan daha kolaydır. En az 18 yaşında olmanız, geçerli bir ehliyet ve geçerli bir sigortaya sahip olmanız gerekir. Katılmak için dört kapılı bir araca ihtiyacınız yok. Bazı şehirlerde bisiklet veya scooter bile atabilirsiniz.

Arabanı kirala

Arabanızı Turo üzerinden başkalarına ihtiyaç duymadığınız zamanlarda kiralayın. Bu fikirle, aracınızı para kazanmak için sürmeniz gerekmez. Bunun yerine, başka biri arabanızı kullanıyor ve size para ödüyor. Gezgin arabasını havaalanında veya yerel bir dönüm noktasında kaldırabilir. Kiracı ayrıca aracı bulunduğunuz yerde alabilir.

Sigorta konusunda endişeleniyorsanız, her kira için 1 milyon dolara kadar sorumluluk sigortası alacaksınız. Turo ayrıca 24 saat boyunca kiracı arıza servisi sunmaktadır.

4. Evinize bir oda adı verin

Hospitality Side Hustle'a hazır mısınız? Airbnb, dünya gezginleriyle tanışırken para kazanmanın eğlenceli bir yoludur. Ek bir yatak odası, bitmiş bir kiler veya misafirhane kiralayabilirsiniz. En iyi yanı, başlamak için bir kiralık mülk satın almak zorunda olmamanızdır.

Bazı ev sahipleri seyahat ederken evlerini listeler ve boş bir odası yoktur. Bu taktik ile kendi seyahatleriniz için ödeme yapabilirsiniz. Ya da tam gün oturmadığınız bir evin ücretini ödemeye yardımcı olun.

Kısa süreli kiralama, tam zamanlı kiralamalara göre daha az stresli olabilir. Odanızı istediğiniz sıklıkta veya sıklıkta kiralayabilirsiniz. Bazı şehirlerde Airbnb sunucusu olarak daha fazla para kazanmak mümkün. Aslında, ayda en az 1.500 dolar kazanabilirsin.

İlgili yayın: Airbnb ile Para Kazanma (1.500 $ veya üstü)

5. Çocukları izleyin

Bebek bakıcılığı bir başka klasik düşüncedir. Randevu gecesi veya tüm hafta sonu için çocukları izleyebilirsin. Bazı ebeveynlerin de bir dadıya ihtiyacı olabilir. Arkadaşlarınıza ve ailenize bakıcıya ihtiyaçları olup olmadığını sorun. Care.com ayrıca sizi çocuk bakıcısına ihtiyaç duyan yerel ebeveynlere de bağlar.

Care.com Ana Sayfası "class =" wp-image-48783 "width =" 740 "height =" 283 "srcset =" https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/care.com "web sitesi. jpg 740w, https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/care.com-website-525x201.jpg 525w "boyutlar =" (maksimum genişlik: 740px) 100vw, 740px

6. Tasarruf ve Çevirme

Para kazanmanın bir diğer yolu, perakende arbitraj mantra Al Düşük Satım Yüksek'i uygulamaktır. Bahçe satışlarında indirimli ürünler satın alabilir ve karla çevrimiçi olarak satabilirsiniz. Bazı fikirler oyuncak, kıyafet, küçük elektronik eşya veya masa oyunlarıdır.

EBay ve Amazon dahil olmak üzere çevrimiçi satış yapabileceğiniz birçok yer var. İşinize başlamak için Satış Ailesi'ne bakın. Amazon Eğitim Kampı kursu, Amazon FBA'da (Amazon tarafından gerçekleştirme) ustalaşmanıza yardımcı olabilir. Karlı ürünler bulmayı ve satmayı öğrenebilirsiniz.

7. Stoklara ve ETF'lere yatırım yapın

Çoğu ikincil işletme, para kazanmak için çalışmaya devam etmenizi gerektirir. Yatırım yaptığınızda pasif gelir elde edebilir ve emeklilik için tasarruf edebilirsiniz. Paranızı piyasada ne kadar uzun süre tutarsanız, o kadar çok kazanabilirsiniz. Her üç ayda bir hisse senetleri ve ETF'lerde temettü kazanabilirsiniz. Emeklilikte, varlıklarınızı karlı bir şekilde satabilirsiniz.

M1 Finans kullanımı kolay olan ücretsiz bir yatırım uygulaması. Hemen hemen her ETF'ye yatırım yapabilir veya hisse satın alabilir ve satın alabilirsiniz. Neye yatırım yapacağınızı bilmiyorsanız, M1 hazır portföyler sunar. Bu portföyler zaten çeşitlendirilmiş ve yatırım hedeflerinize ulaşabilir.

M1 Finans Ana Sayfası "class =" wp-image-48790 "width =" 740 "height =" 200 "srcset =" https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564719600_930_Bugun-fazladan-para-kazanmak-icin-2039den-fazla-yaratici-yan-kosusturma.jpg 740w , https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/M1-Homepage-screenshot-525x142.jpg 525w "boyut =" (maksimum genişlik: 740px) 100vw, 740px

Yatırımlarınızın bazılarını IRA hesabına aktarmayı düşünün. Bu şekilde, geliriniz için yıllık vergi ödemekten kaçınabilirsiniz.

8. Gayrimenkule yatırım yapmak

Gayrimenkul yatırımı, ekstra para kazanmanın başka bir klasik yoludur. Gayrimenkul yatırımcısı olmanın birkaç yolu vardır. En iyi yanı, gayrimenkul yatırım yapmak için zengin olmak zorunda olmamanızdır.

Crowdfunded

Öncelikle, emlak yatırımı yapmanın en kolay yollarından birine bakalım. Bir kiralık mülk sahibi olmak için zamanınız, paranız veya arzunuz olmayabilir.

Bu durumda, gayrimenkul için bir crowdfunding yatırım düşünmelisiniz. Özel mülk listelerine erişmenin kolay bir yolu.

Fon sağlama sadece ilk 500 dolarlık bir yatırım gerektirir. Ekibi doğrudan ABD'deki iş ve konut projelerine yatırım yapıyor. Üç aylık temettü ödemeleri alıyorsunuz. Yıllık tarihsel getiri% 8,7 ile% 12,4 arasındadır. Bu, yatırımlarınızı minimum çabayla çeşitlendirmenin harika bir yolu olabilir.

geleneksel

Belki de en yaygın yöntem kiralık mülklere sahip olmaktır. Konut veya ticari gayrimenkul olabilir. En kolay yol bir maisonette satın almak. Belki başında hayat bir tarafta diğer tarafı ise kiracıya kiralayın. Kiracının aylık kira ödemesiyle aylık ipotek maliyetlerinizi karşılayabilirsiniz. Zaman geçtikçe, daha büyük bir eve taşınır ve çiftliğin her iki tarafını da kiralayabilirsiniz.

Gayrimenkul yatırımı için daha hızlı bir seçenek evler açmaktır. Tamir edilmesi gereken indirimli evleri satın alın. Ardından bu onarımları hızlı bir şekilde tamamlayın ve evi bir karla satmak. Bir ev sahibi olmak istemiyorsanız, bu daha iyi bir seçenektir.

9. El yapımı eşyalarını Etsy'de sat

Sanat ve El Sanatları benzersiz olduğu gibi popüler bir çevrimiçi satın alma nesnesidir. Etsy, el yapımı ürünler için en büyük çevrimiçi mağazalardan biridir. Gömlek, mum ve dekor gibi fiziksel eşyaları satabilirsiniz. Alıcının yazdırabileceği dijital ürünleri satarak, nakliye maliyetlerinden kaçınırsınız. Bu, satılan her ürün için daha az ödeyebileceğiniz anlamına gelir.

Etsy İlan bilgileri "class =" wp-image-48784 "width =" 740 "height =" 249 "srcset =" https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564719600_456_Bugun-fazladan-para-kazanmak-icin-2039den-fazla-yaratici-yan-kosusturma.jpg 740w , https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/Etsy-listing-information-525x177.jpg 525w "boyutlar =" (maksimum genişlik: 740px) 100vw, 740px

Facebook ve Craigslist'te satış yapmayı unutmayın. Makalelerinizi her iki web sitesinde de listelemek ücretsizdir ve yerel alıcılara ulaşırsınız.

10. Kişisel asistan ol

Meşgul aileler yardımlarınızı kişisel asistan olarak kullanabilir. Müşteriler işlerini yürütebilir veya çocuklarını şehirde taşıyabilirler. Instacart ile yerel marketlerden yiyecek alabilirsiniz.

Evden çıkmadan çevrimiçi kullanıcılara yardımcı olmak da mümkündür. TaskRabbit ile diğer müşterilerle sanal asistan olarak çalışabilirsiniz. Görevlerinizden bazıları arasında rezervasyon gezileri, toplantıların planlanması veya veri girişi yer alabilir. İyi organize olmuşsanız bu iyi bir fikirdir. Ofis deneyimi ve iyi telefon iletişimi de faydalıdır.

11. Temiz ev veya iş

Evlerin ve iş yerlerinin temizlenmesi, istikrarlı bir gelir elde etmenin başka bir yoludur. Ücretsiz fiyat teklifi sunmak yeni müşteriler çekebilir. Ayrıca kartvizitleri ve kağıt uçakları halka açık yerlerde bırakın. Aracınızın temizlik hizmeti için manyetik bir kalkan takmak, reklam vermenin uygun maliyetli bir yoludur.

Bir tatil beldesinde yaşıyorsanız, Airbnb ve VRBO sunucularına bağlanmayı deneyin. Ayrıca, yardımınıza ihtiyacı olan kişileri bulmak için Craigslist reklamlarını da aramalısınız.

Evleri organize etme teklifi gelirinizi arttırmanın başka bir yoludur. Sonuçta, evinizi zaten temizlediniz. Bu nedenle, cihazın çözmesi yalnızca biraz daha uzun sürebilir.

12. Serbest çalışıyor olun

Serbest meslek, başka bir heyecan verici çevrimiçi seçenektir. Bu kenar çizgisi muhtemelen tam zamanlı gelirinizin yerine geçebilir. Kişisel markanızı kurduğunuzda olanaklar sınırsız olabilir.

En popüler serbest fikirler:

İstemcilerle bağlantı kurmak için Upwork gibi serbest ağlara katılabilirsiniz. İkinci bir yöntem de yeteneklerinizi potansiyel müşterilere iletmektir.

13. Konuşmacı olun

Kadın konuşmacı olarak çalışıyor "class =" wp-image-48786 "width =" 740 "height =" 325 "srcset =" https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/Woman-working-as-voiceover -artist-at-home.jpg 740w, https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/Woman-working-as-voiceover-artist-at-home-525x231.jpg 525w "boyutlar =" (Maks. Genişlik: 740px) 100vw, 740px

Altın bir sesin var mı? En çılgın yan işlerden biri konuşmacı olabilir. Reklam, jingle veya podcast tanıtımlarını kaydedebilirsiniz.

Oyunuzun nerede biteceğini kim bilebilir?

İlk önce, gibi bir çevrimiçi kurs düşünün almak Carrie Olsen tarafından Voice-over Çekiş. Nasıl konuşmacı olarak başladığından bahsediyor. Şimdi Taco Bell, Disney ve diğerleri gibi büyük şirketlerle çalıştı.

14. Özel Ders

Eğitim, ülke genelinde ve dünyadaki öğrenciler için çok önemlidir. Bilginizi matematik veya İngilizce gibi konular öğreterek uygulayabilirsiniz. Bilimi, tarihi veya yabancı dili unutmayalım. SAT ve ACT hazırlığı diğer yüksek talepli konulardır.

Her yaştan öğrencilere öğretebilirsiniz. En azından saatte 15 dolar kazanmayı bekleyebilirsiniz. Zor konular için bir öğretmen iseniz veya ileri bir dereceye sahipseniz daha fazla ücret alın. Özel ders vermek, yerel öğrencilere ulaşmak için bir yoldur.

Diğer bir seçenek ise uluslararası öğrencilere çevrimiçi olarak ders vermek. Hem VIPKID hem de Education First ile çevrimiçi İngilizce öğretebilirsiniz. Günlük rutininizde öğrencilerle buluşamıyorsanız, bu seçenek daha iyidir. Evden ders verebilir ve saat başına 22 dolara kadar kazanabilirsiniz.

15. Elektroniği onarın

Belki bir şeyleri düzeltme yeteneğiniz vardır. Arızalı elektronik cihazlarını tamir edebilmek değerli bir beceridir. Onarılmış elektronik cihazlarınızı Swappa üzerinden satabilirsiniz. Bir ürün satıldığında, onu gönderin ve ödemeyi PayPal ile alın. Örneğin, 2018 ortalama MacBook Pro en az 2.000 $ maliyeti.

Bir alıcı bulmak istemiyorsanız Decluttr'u deneyin. Bu seçenek olabilir bir daha iyi Birincisi, hızlı nakit istiyorsanız. Ödeme, gönderinizin alınmasından bir gün sonra gönderilir. Decluttr telefonları, Apple ürünlerini, giyilebilir ürünleri ve oyun konsollarını kabul eder.

16. Bir blog başlatın

En ödüllendirici taraflardan biri bir blog başlıyor olabilir. Birkaç yıl süren sıkı çalışmalara rağmen, Şimdi bloglamada ayda 10.000 $ kazanıyorum.

Blog geliri elde etmenin en iyi yollarından biri bağlı kuruluş pazarlamasıdır. Bir okuyucu, önerdiğiniz bir ürünü satın aldığında para kazanırsınız. Birkaç yıl önce yazdığınız katkılarla para kazanabilirsiniz. Bir gönderide trafik olduğu sürece, hala gelir elde edebilirsiniz. Bağlı kuruluş pazarlaması gibi bir kursa katılın.

17. Bir e-ticaret mağazası oluşturun

Bluehost, blogunuza başlamanız için en iyi yerlerden biri. Hosting ücretleri düşük ve 7/24 teknik destek sağlıyorlar. Blog çalıştırmak için bilgisayar uzmanı olmanız gerekmez. Yazma veya video oluşturma aşkı, başarılı olmanız için gereken şeydir.

Bluehost web sitesi ana sayfası "class =" wp-image-48787 "width =" 740 "height =" 249 "srcset =" https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564719601_951_Bugun-fazladan-para-kazanmak-icin-2039den-fazla-yaratici-yan-kosusturma.jpg 740w , https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/Bluehost-homepage-525x177.jpg 525w "boyut =" (maksimum genişlik: 740px) 100vw, 740px

Online para kazanmanın birçok yolu var. Deposundan ürün satan bir şirketle ortak olabilirsiniz. Veya kendi nesnelerinizi yapabilirsiniz. Kanıtlanmış bir fikir, cep telefonu kılıfları, giysiler veya elektronik ürünler gibi ürünlerin satışıdır. İşin püf noktası, insanların düşük nakliye maliyetlerine sahip olmak istedikleri bir öğeyi bulmak.

Online satışlar karlı olabilir ama aynı zamanda rekabetçi olabilir. Çekici bir çevrimiçi mağazanız varsa, satış olasılığı daha yüksektir.

800.000'den fazla işletme, işi kurmak ve ödemeleri toplamak için Shopify'ı kullanıyor. Cep telefonları için uygun özel şablonlar sunarlar. Yapmanız gereken tek şey, satışa başlamak için ürününüzü ve nakliye bilgilerinizi yüklemektir. Kurulum işlemi kendi web sitenizi kodlamaktan daha az yorucu olabilir.

18. Ses kayıtlarını kopyala

Aynı anda hem dinleyip hem de dokunabiliyorsanız, sesli transkripsiyonu düşünün. Her Yerde Transcribe ile temelleri yazmayı ve müşterileri bulmayı öğrenirsiniz. Konferans görüşmelerini ve genel etkinlikleri kopyalamaya başlayabilirsiniz.

Açık transkripsiyonist işlerin sayısı sizi şaşırtabilir. Çoğu niş yeteneklerinizi kullanabilir.

Yasal ve tıbbi transkripsiyonistler en yüksek oranları kazanırlar. Bununla birlikte, bu katılımlara hak kazanabilmek için ilgili bir geçmişe sahip olmaları gerekir.

19. Gizem Mağazası

Para alışverişi yapabilmek ister misiniz? Bir test alıcısı olarak, mağazalara ve restoranlara alışveriş yapar ve geri bildirim verirsiniz. Belki temizlik, müşteri hizmetleri veya yemek kalitesini değerlendirirsiniz. Her görünüm benzersizdir ve her marka farklı konuları aramanızı sağlar.

20. Video izlemek ve oyun oynamak için para kazanın

Anketlerden bir ara vermeye ihtiyacınız olursa, videoları izleyerek para kazanabilirsiniz. Sizi ilgilendiren hemen hemen her konuyla ilgili kısa videolar izleyebilirsiniz. TV reklamları ve uygulama fragmanları genellikle reklam başına en yüksek tutarları öder. Bazı videoların ödemeyi alması yalnızca 30 saniye sürer.

Sadece video izlemekle kalmaz, telefonunuzda veya bilgisayarınızda oyun oynamak için de ödeme yapabilirsiniz. Bazen para kazanmak için sadece bir oyun indirmeniz gerekir. Diğer durumlarda, ödeme yapmadan önce belirli bir seviyeye ulaşmanız gerekebilir. Örneğin, Dünya Savaşı Yükselişinde 13. seviyeye ulaşarak 15 $ kazanabilirsiniz.

YouTube'daki videonuzu onarmak yerine Swagbucks'a geçin. Birçok video ve oyun seçeneği sunarlar. Ayrıca, Swagbucks ayrıca ücretli anketler ve çevrimiçi alışveriş seçenekleri de sunmaktadır. Kazandığınız 100 puanın hepsi ödülde 1 dolar değerinde. Puanlarınızı 3 $ bakiyeli hediye kartlarınız için kullanabilirsiniz. PayPal nakit 25 dolar prim bakiyesiyle kullanılabilir.

Swagbucks Hakkında "class =" wp-image-48756 "width =" 740 "height =" 350 "srcset =" https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/how-to-use-Swagbucks- Screenshot.jpg 740w, https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/How-to-use-Swagbucks-Screenshot-525x248.jpg 525w "boyut =" (maks. Genişlik: 740 piksel) 100vw, 740 piksel

21. Arabaları yıka

Arabaları yıkamak ve ayrıntılandırmak, ekstra para kazanmanın başka bir yolu olabilir. Bir genç olarak para kazanmak için kolay bir yol olabilir. İlk önce arkadaşlarına, ailene ve komşularına arabalarını yıkayıp yıkamadığını sor. Ayrıca offering İçini ve dışını temizlemek daha fazla müşteri getirebilir.

Temizlik malzemelerine birkaç dolar harcamanız gerekebilir. Vakum sahibi olmak da kötü bir fikir değil. Bu kenar çizgisi başlamak için çok az para gerektirir.

22. Küçük esnaf işler

Her ev sahibinin küçük projeleri tamamlama zamanı ya da yeteneği yoktur. Bir zanaatkar olarak bu küçük görevleri yapabilirsiniz. Belki kapıları veya çitleri boyayabilirsin. Yüksek basınçlı yıkama başka bir yinelenen görevdir.

Ve sızdıran musluklar ve yüksek kapılar gibi ev tamirlerini de unutmayalım.

Bu fikir diğerlerinden daha fazla çaba ve beceri gerektirir. Ancak, işleri düzeltmek bir günde 100 $ kazanmanın sabit bir yolu olabilir.

Yerel bülten panolarına veya mağazalara bir broşür veya kartvizit koyabilirsiniz. Komşularınıza sorun, başka bir kolay seçenek.

Tüm onarımları aynı gün içinde bir alanda planlayın. Bu, işler arasında harcadığınız zamanı en aza indirir. Bu şekilde daha az gaz tüketir ve onarım için daha fazla zamanınız olur.

23. İnsanların iyileşmeleri için yardım edin

İnsanlar onlara nasıl sağlıklı olunacağını öğretmenizi isteyebilir. Bunun bir yolu beslenme veya makro eğitimcisidir. Sağlıklı olmak düzenli egzersizden daha fazlasını gerektirir. Bu bir yaşam tarzı. Bir koç olarak, müşterilerinize doğru egzersizleri ve diyet rutinlerini öğretebilirsiniz. Belki aynı şeyleri formda kalmak için de yapabilirsiniz.

Ayrıca kişisel bir eğitmen olabilirsiniz. Belirli eğitim rutinlerine odaklanırsanız, bu seçenek daha iyi olabilir. Bir fitness eğitmeninin aksine, diyet ve zihinsel alışkanlıklara odaklanarak daha az zaman harcarsınız. Belki de doğru egzersiz formlarına ve yöntemlerine odaklanıyorsunuzdur.

İlgili yayın: 2019’da kilo vermek için 3 yol

24. DJ

DJ olan "class =" wp-image-48789 "width =" 740 "height =" 306 "srcset =" https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/Hands-working-a -DJ-stand.jpg 740w, https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/Hands-working-a-DJ-stand-525x217.jpg 525w "boyutlar =" (maks. Genişlik: 740px) 100vw , 740 piksel

Partilerde DJ olmak ve düğün davetiyeleri heyecan verici olabilir. Hafta sonu boyunca para kazanmak için de harika bir yol. Geniş bir müzik kütüphanesine ve ses sistemine sahip olmalısınız. Ve asgari DJ deneyiminiz varsa, önce deneyim kazanmak için arkadaşınızın etkinliklerini kapatıp kapatamayacağınızı sorun. Bu şekilde gelecekte daha büyük firmaların reklamını yapabilir ve bir performans elde edebilirsiniz.

özet

Bu yan etkiler fazladan para kazanmanın ne kadar kolay olduğunu gösteriyor. Hepimizin eşsiz yetenekleri var. Öyleyse sahip olduğunuz avantajlardan yararlanın. Şimdi onları parasal hedeflerinize ulaşmak için kullanma zamanı.

En sevdiğin iş nedir? Listelenen fikirlerden birini denediniz mi?

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Travel Hacks

Was Para Kaybı – Hemen Durdurulması Gereken 8 İpucu.

Para kaybı: Hemen durdurma konusunda 8 ipucu. Kabul et, sen de biliyorsun! Maliyetler hakkında düşünmediğiniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir