Başlangıç / Online işler / Bugün hala para kazandığınız 16 fikir

Bugün hala para kazandığınız 16 fikir

Pek çok insan pasif bir gelirle hayatı hayal ediyor, bütün gün sahilde uzanıyor ve artık endişelenmek zorunda kalmıyorlar.

Asıl mesele, pasif gelirinin niçin olması gerektiği, tembel ciltte bütün gün yalan söylemek. Vaktinizi diğer görevler için kullanmakla ilgili.

Pasif gelir akışına sahip olmak özgürlük demektir. Gerçek finansal bağımsızlık. 9'dan 5'e kadar bir işten bir kaçış. Pasif bir gelir elde etmenin düzinelerce yolu var. İşte size ilham kaynağı olacağını düşündüğümüz favori fikirlerimiz.

Pasif gelir: nedir ve neden gerekli

Kişisel finans dünyasında pasif gelir, neden ihtiyaç duyduğunuz ve bunun ne kadar büyük olduğu konusunda çok para var. Ama bu nedir ve neden bu kadar önemli bir konuşma konusu?

İşiniz bittikten sonra ödenmeye devam ederseniz pasif gelir. Bunlar arasında kitap, film veya şarkıların lisans ücretleri ile mülk yatırımlarından veya işletme yatırımlarından elde edilen gelirler sayılabilir.

Bazı pasif gelir fikirleri, para kazanmak için belirli miktarda ön çalışma kullanır. Bazıları bir e-kitap yazar, bazıları ise örneğin Robo-Advisor'a rahatsız olmaz ve yatırım yapmaz.

Pasif gelir fikirlerimizden bazılarını denemek, olası özgürlüğe giden yolu da hızlandırabilir.

Ne kadar kazanabilirsiniz?

Kalan gelirle ilgili birkaç hikaye okursanız, bir blog başlattığınız veya bir e-kitap yazdığınız izlenimini edinebilirsiniz ve iki hafta sonra, haftada 2,000 dolar harcıyorsunuz. Üzgünüz, bu normal çalışmıyor. Birden fazla gelir kaynağı oluşturmak kesinlikle kısa vadeli bir strateji değil.

Bazı insanlar bir tür pasif gelirden harika bir hayat sürerken, farklı gelir kaynaklarından küçük miktarlar almanız daha yaygındır.

Size ilginç gelen bazı şeyleri seçin ve deneyin.

En eğlenceli veya en çok para kazandıran bir şey bulundu. Bu şeye konsantre ol. Biraz zaman ve çaba kullanın. Bloglar hakkında hepimiz hikayeler duyuyoruz, ancak ne kadar para kazanırsa kazansın kazanç alanına ulaşmadan önce bu blogda ne kadar zaman ve çaba harcandığını bilmiyoruz.

Bu listeyle sizin için doğru pasif gelir nasıl bulunur?

Bazı pasif gelir sayfalarını az çaba ile ve iki fikri daha fazla çaba ile denemeli ve hangisinin sizin için en iyisi olduğunu görmelisiniz.

Gayrimenkul yoluyla pasif gelir

Gayrimenkul pasif gelir dünyasında önemli bir yere sahiptir. Ancak birçok kişi sadece kira geliri açısından düşünüyor ve bu çoğu kişi için mümkün değil. Gerçek şu ki, sadece yapabileceğiniz gayrimenkul yatırımına yatırım yapıyorsunuz.

Bergfürst ile gayrimenkul yatırım

Kitlesel fonlamanın yaygın olduğu modern internetin Times'da emlak yatırımları diye bir şey yoktur. Bu ülkedeki en popüler kitle fonlaması platformlarından biri Bergfürst'tür. Burada bir veya daha fazla inşaat şirketi ile bağlantı kurma şansınız var. veya emlak projeleri.

Yatırımınızın vadeleri birkaç ay ile birkaç yıl arasında değişmekte olup, faiz oranları projeye bağlı olarak% 5 p.a ile% 7 p.a arasında verilmektedir. Dediğim gibi, pasif bir gelir elde etmek için, yüz binlerce kişiye emlak yatırmanız gerekmez. Bergfürst'te 10 € 'dan yatırım yapma şansınız var.

yatırmak

Yatırım, pasif gelirin nihai ve en erişilebilir şeklidir. Hiç şüphe yok ki işletmeleri ve pazarları araştırmak için çok zaman harcayabiliyorsunuz ama mecbur değilsiniz. Bu arada Robo Danışmanı olarak adlandırılan bazı kişiler internette saygınlık kazandılar.

Bir Robo Danışmanıyla Yatırım Yapmak –Bir Robo Danışmanı ne yapar?

Robo Danışmanı, bilgisayar algoritmaları üzerine kurulu yazılımlardan ve yatırım portföyünüzün gelişmiş yazılımlarından başka bir şey değildir. Hizmetler otomatik alım satımdan vergi optimizasyonuna kadar çeşitlilik gösterir ve insan etkileşimi çok az ila hiç olmaz. Birçok satıcı, kullanıcının otomasyonuna rağmen, sorular için bir insan danışmanı sağlar.

Eşler arası krediler

Bankalar nezaket parası ödemezler. Bunu yapıyorlar çünkü onlar için karlı. Siz de başka bir biçimde ölüyorsunuz ve böylece özel bir borç verme yoluyla pasif bir gelir elde ediyorsunuz. Her şeye eşler arası kredi denir. Smava gibi platformlarda, borç para vermesi gereken insanlar, borç para verecek olanlarla bir araya getiriliyor.

Borçlunun avantajı, normal banka prosedürleri olmadan hızlıca borç alabilmeleridir. Kredi verenlerde, krediye verilen faiz, geleneksel yatırımların getirisinden daha yüksek, bazen ortalama% 10'a kadar çıkabilmektedir.

Ölçeklenebilir bir çevrimiçi işletme oluşturun.

Blog başlat – Klasik pasif gelir yöntemi

Neden yalan söylemeliyiz? Bu makale yazılmıştır, bu yüzden bazen para kazanabilirsiniz. Okuyucularımıza değer katmak sitemize gelen trafiği artıracak ve bağlı kuruluş bağlantıları veya reklamlar yoluyla para kazanacaktır. Bu kadar basit (en azından teoride).

Kazanmak için para kullanmakla başlayan bir blog, diğer tarafta zor, kolay değil. Bu çocuk oyuncağı, aşktan bir blogunuz var.

Blog işinde hemen hemen her konu ve her alanda para kazanılabilir. Burada ayrıca pasif gelirle tanışın ve aktif para kazanın. Bir yandan, Google’da bulunan Evergreen temaları, önemli bir pasif gelir elde etmek için kullanılabilir. Öte yandan, sizinle çalışmak isteyen markalar ve üreticiler size gelecek. Ürününüz hakkında bir rapor ödersiniz veya sadece onlar hakkında yazıyorsanız ücretsiz örnekler verin.

Web sitenize gönderdiğiniz tüm ürünleri Amazon'a bağlayarak tıpkı bir ortaklık gibi pasif gelir elde edebilirsiniz.

Değer yaratmanın bir kısmı güven inşa etmekte yatar. Kaliteli olmayan şeyleri bağlamayın, aksi takdirde insanlar önerilerinize güvenmez. Seyirci kazanmanın diğer kısmı kalitedir. Ne sıklıkta gönderdiğiniz, gönderilerinizin ne kadar yüksek olduğundan daha az önemlidir. Ayda yalnızca bir gönderi için zamanınız varsa, bu gönderi her ay aynı tarihte ve yüksek kalitede yazılmalıdır.

Affiliate marketing, blogunuzdaki ürünlerden bahsederken iyi çalışır. Bir akvaryum blogu için, bir akvaryum için satın almanız gereken tüm şeyleri birbirine bağlar veya kendinizi test etmiş oluruz. Okuyucu bağlantıyı tıklar ve bu öğeyi satın alırsa, satın alma fiyatının bir yüzdesini alırsınız. Amazon Ortaklık Programı, eBay, Digistore, ClickBank veya Rakuten için en popüler bağlı kuruluş pazarlama programıdır.

Google Adsense, blogunuza reklam yayınlamak için ödeme alır. Adsense ile para kazanmanın iki yolu vardır. Web sitenize gelen bir ziyaretçinin, görüntülenen bir reklamı tıkladığında size para getiren 1.000 sayfa görüntüleme başına size para veren gösterimler.

Okuyucularınıza bilgi de satabilirsiniz. Örneğin, bir seyahat sayfası için yazarsanız, bir grup şehir rehberi yazmak ve insanlardan girmelerini istemek istersiniz.

Kurslar oluşturabilir ve bu ücretli hizmetlere erişebilirsiniz. Birçok blogcu, bloglamadan nasıl para kazanılacağı konusunda kurslar satar.

Kendi online mağazanı aç

Bir çevrimiçi mağaza, aksi belirtilmedikçe, pasif bir gelire katkıda bulunabilir. Neredeyse her şey mal siparişinden nakliyeye kadar otomatikleştirilebildiğinden doğru kurulumla pasif para kazanabilir ve sadece birkaç saatlik çalışmaya yatırım yapabilirsiniz.

Sayfada kolay online alışveriş … Basit bir şey, diğer yandan zor olabilir. Bir yandan, satmak istediğiniz şeylere, diğerine ise nereye bağlı. Mevcut olanlardan bazıları arasında bir seçeneğiniz var EBay, Etsy veya Amazon gibi platformlar ya da Shopify ile büyük platformlara bağımlı olmadan kendi mağazanızı tasarlayabilirsiniz.

YouTube sayesinde pasif gelir

YouTube'un altın yıllarındayız, büyüme çılgınca ve para kazanmak için hala yeterli alan var. İnternette yazılmış yazılar kadar video yok.

Daha az rekabette kitlenizi bulmak daha kolaydır. Tabii ki, bu tesadüfen olmaz. Bunun sebebi, blog yazmak için bir makale olarak sırayla daha az rekabet anlamına gelen iyi bir video yapmak zor olmasıdır.

Videolar, ancak bir zamanlar oluşturulmuş ve Youtube'un temelleri.

Bir e-Kitap yayınlayın

E-kitaplar pasif bir gelir elde etmek için iyi bir fırsattır. Gerçekten yapılan çalışmaları yayınladınız ve yayınladınız. Bir niş bulmak kolaydır, çünkü her şeyi olduğu kadar her şeyi de yazabilirsiniz. Zindelik, ebeveynlik veya otomobil hakkında bir eKitap yazabilirsiniz.

Uygun gördüğünüz gibi yazın, bir çok satan yazmayı denemek zorunda değilsiniz ve yazdığınız her e-Kitap ile daha iyi olursunuz.

E-kitapların çok uzun olması gerekmez, birkaç sayfalık bir el kitabıdır, ancak para kazanmak için yeterince mükemmel bir şekilde özetler. Amazon'un Kindle Direct Publishing'i de dahil olmak üzere e-Kitabınızı yayınlayabileceğiniz çeşitli yerler vardır. En platform ücretsiz bir yayına izin verdi.

Bir rehber yazın, rehberlik edin veya çevrimiçi bir kurs oluşturun

Özellikle iyi bir yer arıyorsanız, bunun için bir rehber yazabilirsiniz. Rehberinizi bir e-kitap olarak satabilir, web sitenizden bir ücret karşılığında indirmeyi teklif edebilir veya benzer içeriğe sahip blogcularla bağlantı kurabilir ve web sitelerinde ücretli bir indirme olarak sunmak isteyip istemediklerini sorabilirsiniz (tabii ki komisyon ile).

Bir kurs teklif ederseniz, uyum sağlamak için mükemmel bir yerdir. Udemy tüm bu zor işi sizin için zaten yaptı ve bu sizin için hazır bir platform. Tek yapmanız gereken büyük bir şey yapmak ve insanlarla paylaşmak.

Yaptığınız şeylerle pasif olarak gelir elde edin.

Swagbucks sayesinde pasif gelir

En kısa sürede Swagbucks'a katıl, Swagbucks ağındaki birçok satıcıdan satın alarak pasif bir şekilde para kazanabilirsiniz. Harcadığınız her Euro için puan kazanırsınız ve ayrıca Swagbucks müşterileri için özel kuponlar ve fırsatlar elde edersiniz.

Swagbucks'ı kullanarak puan da kazanabilirsiniz ve özel videolar izlerseniz, swagbucks bir araya getirilir. Puanlarınızı hediye çekleri ile değiştirebilir veya PayPal ile para olarak ödeyebilirsiniz.

Para harcayarak para kazanın

Kredi Kartı Kayıt Bonusu: Kredi kartı verenler arasında çok fazla rekabet var ve bunların yeni müşterileri çekmeye çalıştığı yollar bir üyelik bonusu. Bazı kartlar için 50 € 'ya kadar olan ödüller vardır, diğer kart sağlayıcıları daha sonra ödüle çevrilebilecek puanlar verir.

Cashback kartlar: Cashback kartlar, kartla harcadığınız her Euro için size küçük bir yüzde geri verecektir. Bazıları yalnızca market alışverişi veya uçak yolculuğu gibi belirli kategoriler için para verirken, diğerleri tüm satın alımlarda size geri ödeme yapar.

Küçük bir işletme satın alın

Almanlar günde ortalama dört saat televizyon izliyorlar. Akıllıca birkaç saat kullanın ve biraz para kazanın.

Blog satın al

Bir blog başlattığınızda, sıfırdan başlamanız gerekmez. Ayrıca zaten para kazandıran bir blog satın alabilirsiniz. Birçok kişi zaten çeşitli nedenlerle başarılı bloglar satıyor. Bazıları artık böyle hissetmiyor, diğerleri zamana sahip değil ve sonuçta hak fazlası çok düşük.

Satın almaya değer bir blog bulmak için bazı araştırmalar yapılacak. Müzakerelere başlamadan önce birkaç minimum kriter var.

Blog en az 12 aylık olmalı ve ayda en az 10.000 ziyaret almalıdır. Ziyaretçilerin en az yarısı arama motorlarından gelmelidir (bu, sitenin arama motoru optimizasyonunun oldukça iyi olduğu anlamına gelir) ve mevcut değerin potansiyelini tam olarak kullanmadığı anlamına gelir.

Daha sonra blogunuzu kendiniz devralmayı seçebilir veya mevcut sahibine, yazar olarak kalması için bir teklifte bulunabilir ve belki de ekonomik geliri toplayıp pasif bir gelir elde ettiğinizde blog'un yüzü veya figürü olarak gösterebilirsiniz.

Yerel bir işletmeye yatırım yapın

Bir şirkete yatırım yapmak her zaman onbinlerce avroyu bulmaz. Çok daha az başlangıç ​​sermayesi gerektiren işletmeler var. Örneğin kozmetik endüstrisini düşünün. Bir tırnak salonu açmak, ihtiyaç duyulan tohum sermayesi olarak sadece birkaç bin avro.

Bununla birlikte, her zaman gayretli ve işlerinde başarılı olabilecek kurucular vardır. Ancak saygın kar elde etmek için küçük bir işletme açmak için gerekli başlangıç ​​sermayesinden yoksundurlar.

Çekici bir pasif gelir elde etmek için bunu yapmak için bir şans olmalı.

Mevcut bir şirkete yatırım yapın

Bir işletmeyi başlatmak veya satın almak pasif olmamakla birlikte, mevcut işletmelere sessiz bir ortak olarak yatırım yapabilirsiniz. Bazılarımız için bu göründüğünden daha zor.

Sessiz bir ortak iseniz, sessiz olmalısınız ve işi zar zor etkileyebilir. Bir işe başlasanız veya başlasanız bile, bu pasif değildir. Paranıza gelince bu çok zor olabilir ve sizce işlerin farklı yapılması gerektiğini düşünüyorsunuz.

Kira yoluyla pasif gelir kazanın

Emlak kiralayarak veya bir ücret karşılığında ödünç vererek pasif bir şekilde para kazanabilirsiniz.

Bir oda kiralayın: Bir mülk kiralamak söz konusu olduğunda, daima bir ev veya apartman dairesini düşünün. Ayrıca Airbnb gibi sitelerde bireysel odalar da sunabilirsiniz. Ya uzun vadeli bir kiracı ya da sadece birkaç gece sizinle birlikte taşınan insanlar.

Evini kirala Airbnb: Herhangi bir yerde, şehirde veya köyde yaşıyorsanız, birisinin birkaç günlüğüne evinizde kalması ve size para ödemesi isteyebilir! Airbnb, konaklamak isteyenlerle kiralanabilir konutlara sahip insanları birbirine bağlar.

Dünya şampiyonu gibi kiralayın: Herhangi bir stadyum, yarış pisti ya da önemli spor etkinliklerinin gerçekleştiği başka bir yerin yakınında mı yaşıyorsunuz? O zaman yapabilirsen, kesinlikle düşünmelisin.

Alanınız yoksa küçük bir yeşil yama kiralayabilirsiniz, bu alanı kendi kampçılarıyla gelen bir kampçıya kiralayabilirsiniz.

Kullanılmayan eşyaları kirala

Kendiliğinden yeni bir hobi arayan ve bundan nefret ettiğini bulmak için gereken her şeyi satın alan insanlardan biri misiniz? Şimdi tüm pahalı şeylere sahipsin ve köşede yeni gibi?

Kamp malzemeleri, spor malzemeleri, kamera ekipmanları ve daha pek çok şeyle eğlenebilirsiniz. Örneğin, her şeyinizi eBay'e kiralık nesneler olarak koyabilir ve kullanımları için ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Sonuç: finansal bağımsızlık

Hepimiz işleriyle zengin olamayacağız. Yakında, belki bazılarımız daha fazla çalışmayacak, çünkü çoğu otomasyonla elimine edildi. Finansal bağımsızlığa ulaşmak istiyorsak, pasif bir gelir kazanmaya başlamalıyız.

Bu liste size pasif gelir fikirleri vermelidir. Birini seç ve başla.

Bu konuda daha fazla bilginiz varsa, o zaman gruplara katılın ya da forumları ya da Facebook gruplarını ziyaret edin.pasif gelir"Sayfa Wikipedia'dan.
Source link

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

sprit-sparen

Saving Yakıt tasarrufu – Kılavuz: Hızlı bir şekilde para ve gaz tasarrufu hakkında 20 ipucu

Araba kullanırken yakıt ve araç kullanırken nasıl tasarruf edebilirsiniz – 20 tavsiye ve püf noktası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir