Başlangıç / Online işler / Bugün kartlarımın değeri nedir?

Bugün kartlarımın değeri nedir?

Pokemon kartlarının dirilişi. Yeni film ve video oyunu yakında geliyor, bazı genç yetişkinler eski Pokemon kart koleksiyonlarını bulmayı umarak dolaplarını aramak zorunda kalıyorlar.

Şanslılarsa, onlara bir servet getirebilecek nadir bir Pokeman kartı bile alabilirler.

Japonya'da 1997 yılında piyasaya sürülen seri, bu tüylü canlıları temel güçlerle seven 90'lı çocukların kalbinde özel bir yer aldı. Bazıları kartları yıllarca topladılar ve kendilerini böyle yaptılar kapsamlı bir koleksiyon üzerinde.

Bazı eski Pokemon hayranları ve meraklıları bugün doğru kart tüccarları haline geldi. Bir hobi olarak başlayan şey, dünyanın en çok aranan pokemon kartlarını toplayan ve satanların biri ya da birisinin işi oldu.

Pokemon Kartları: 1 milyon dolarlık sınıra çoktan ulaşıldı.

en pahalı Pokemon kartı

Fotoğraf Aidan Bartos – Unsplash

7 basamaklı aralıktaki fırsatlar, sahnede nadir değildir. Ancak, bu kartlar eBay gibi sitelerde işlem görmeyecek veya teklif edilmeyecektir. Anlaşmaların bazıları o kadar gizlidir ki, kartların değerleri hakkında gizlilik anlaşmaları vardır. Ancak bilinen bazı Pokemon kartlarının 1 milyon dolar ve daha fazlası için el değiştirdiği.

Bu nadir “kupa kartlarına” sadece birkaç kişi sahip. 2000'lerin başında, Pokemon turnuvaları kazanıldı ve kartlar çok sınırlı sayıda yayınlandı. Ancak yüzlerce hatta binlerce Euro'ya satılabilecek birçok "sıradan" Pokemon kartı var.

Satışa değer Pokemon kartları,

Eski Pokemon kartlarında göz önünde bulundurulması gereken en büyük iki değer faktörü nadir ve durumdur.

Nadirlik ile ilgili olarak, “temel set” kartları (ilk serinin Pokemon kartları). Base Set kartları, mağazada satın alınabilecek tüm kartlardır. Temel set 1999 yılında basılan 102 orijinal karttan oluşuyor ve Pikachu, Blastoise, Charizard ve Venusaur gibi klasik Pokémon'ları içeriyor.

Nane durumda tam bir ilk baskı oldu Aralık 2017 100.000 Dolara satıldı, Koleksiyonunuzda bir basemap varsa, değerini belirleyen birkaç görsel gösterge vardır.

Holografik haritalar: Bu kartlar ilk bakışta tespit etmek için belirgindir. Pokemon gösteriminin arka planı parlak ve yansıtıcıdır. Bütün harita değil, sadece canavarın resmi. Genellikle "sanal kartlar" olarak adlandırılırlar ve orijinal 102 kartların yalnızca 16'sı sanal kartlardır.

Erstausgabekarten: Grafiğin sol köşesinin hemen yanında "Edition 1" logosu görünür. Bu kartlar ilk sürümden kısa bir süre sonra satın alındı ​​ve en nadir olanlar arasında ve en çok aranan Pokemon kartlarındandı.

Gölgesiz Kartlar: Bu değişken, ilk baskının neredeyse aynısıdır, ancak ilk baskının logosu yoktur. Karşılaştırmak için yeni bir haritanız yoksa, tespit edilmesi özellikle zordur. Görüntü alanı 2B olarak görünür. Yeni kartlarda, resim kutusunun 3B görünümünü sağlamak için sağ kenarı boyunca gölgesi vardır.

Sınırsız bilet: Bu kartlar eski ve nadir olmasına rağmen, ilk sayı sembolünü içermez. Resim çerçevesine 3B efekti vermek için resimde arkasında fazladan bir gölgeniz var. Kartınızın temel setin bir parçası olup olmadığını kontrol etmek için resim kutusunun sağ alt köşesine bakın. Daha sonra daha fazla simge eklerseniz, bir temel diziniz ve sınırsız kartınız olur.

Puan Pokemon Kartları

Emiliano Vittoriosi – Unsplash

Harita değerlendirmesinde ikinci önemli faktör koşuldur. Holografik bir temel setin ilk baskısına sahipseniz, binlerce euro daha zengin olacağınız garanti edilmez. Fiyat, siz sonuçlar, kartın ne kadar iyi alındığına bağlıdır.

Eğer bir kartınız varsa, 100 € 'dan daha fazlasını alırsınız Puanlama servisi değerlendirilecek.

Pokemon kartınız neden en az 100 € değerinde olmalı? Bu değer sabit sayı değildir, ancak kart değerlendirme hizmetinin fiyat değeri, kart başına en az 20 € veya daha fazla olur. Bunun anlamı, daha düşük değerli bir haritanın, dolayısıyla her zaman açık bir şekilde çalışılmamasıdır.

Emin değilseniz, para satmakta ve satmakta hata yapma riskiniz vardır.

Harita durumunun sınıflandırılmasına ek olarak, harita üzerinde sahte olmayan bir rapor da güvence altına alınmıştır. Manipülasyonu tespit etmek için güçlü ışıklar ve büyütücüler kullanılır.

Mevcut incelemelere göre, ilk baskının Pokemon kartları en az 40 Euro değerinde mükemmel durumda. Bunlar nadir, sanal kartlar değil. Nane koşulundaki ilk baskının bir Holo kartı 1000 ila 20.000 avro getirebilir.

Pokemon kartlarını nereden satabilirsiniz?

Ödevini tamamladıktan sonra, nihayet satmaya hazırsın.

Pokemon kartları için en önemli işlem yeri kesinlikle eBay. Doğmamış olsan bile Online satıcı Bazı fotoğraflar çekmek ve iyi bir açıklama yapmak gerçekten çok kolay.

Kartınızın değerlendirilmesi ve doğrulanması çevrimiçi satışın çok daha kolay olmasını sağlamalıdır. Bu kimliği doğrulanmış kart koruyucu bir durumda ve bir uzman raporunda geliyor ,

Sonunda söylemek gerekirse.

Pokemon, yeni video oyunlarının ve filmlerin piyasaya sürülmesiyle ana kültüre yeniden girerken, satış ve satın alma faaliyetlerinin artması bekleniyor.

Ancak fiyatlar bir gecede yükselmeyecek.

Bunun yerine, aşamalı bir süreçtir ve Pokemon ile ilgili her yeni sürüm eski kartların değerini giderek artırmaktadır.
Source link

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir