Başlangıç / Online işler / Bugün Lego, Pokemon ve Co'nun değeri nedir?

Bugün Lego, Pokemon ve Co'nun değeri nedir?

Hala acımasızca eve gelip tamagotchis'lerini beslemek veya Pokémon kartlarıyla oynamak ve oyun alanında takas yapmak için gelen arkadaşlarınızı hatırlıyor musunuz?

O zamanın oyuncaklarının çoğu şimdi makul derecede değerli ve popüler koleksiyoncu eşyaları haline geldi. Sizi zaman içinde bir yolculuğa çıkarıyoruz ve size ne satabileceğinizi gösteriyoruz.

Oyuncak, kitsch ve hatta koleksiyoncu oyuncağı – Geçmişten bugüne oyuncağınız bugün ne?

1. Sürpriz yumurta rakamları

O zamanlar süpermarkette, her 7. yumurtanın sayıldığını, cennetin uğruna istemediği bir figürün yumurtada mı yoksa zanaatta mı olduğunu duymak için sallama teknikleri olduğunu hatırlıyor musunuz? sürpriz yumurta

Sürpriz yumurta figürleri bugün nelere değer

3dman_eu fotoğraf – FreeImages.com

Çalışkan avcılardan ve Ü-Ei hazinesinin toplayıcılarından biriyseniz, o zaman belki buna değdi. Bireysel rakamlarla, eBay'de bir kaç 100 € karşılığında kısmen mevcut, aşırı koleksiyoner değerleri binlerce hatta bile olabilir.

2. Barbie He-Man ile tanışır.

Erkekler için He-Man neydi, onlara Barbie. Oyuncak bebekler daha farklı olamazdı, kas yüklenmesine karşı hassas, kaymaya karşı çanta, ancak eski figürlere gelince, ortak değere sahiplerdi!

Bugün eski bir Barbie'nin değeri nedir

Fotoğraf Alexandra – Pixabay'de Yelp

He-Man figürleri veya He-Man serisinin ender rakamları, orijinal ambalaj fiyatlarına şimdi 4 basamakta ulaşıldı Alan. Gerçekten değerli Barbie, 60'ların rakamları, ancak 80'lerin ve 90'ların modelleri için de birkaç yüz Euro ödedi.

Eski oyuncaklarını hazırlayan Barbie ya da He-Man'in gölete doğru adım atması ve şanslarını eBay.com'da veya Craigslist'te denemesi gerekir. Sınırsız toplama topluluğunda çoğu koleksiyoncuyu bulacak ve en iyi fiyatı alacaksınız.

3. Pokémon

2016 yılında, nadir Pokémon kartlarından biri sahiplerini değiştirdi. Beverly Hills'deki bir açık artırmada mevcut olan "Pokémon Illustrator" kartlarından 30'unun toplamına 54.000 dolar ödendi.

Worth pokemon kartları

Fotoğraf Voltordu – FreeImages.com

Koleksiyonunuzda bu nadir kartların hiçbirine sahip değilsiniz ama üzülmeyin. NEO Pokémon kartlarının Almanca olarak eksiksiz bir şekilde toplanması için açık artırmada 4.000 € 'dan az bir miktar var. Açılmamış kutular (güçlendirici olarak adlandırılan) 4 basamaklı orta aralıkta sunulur ve aynı zamanda her gün yeni mülkler bulur.

DANIŞMANINIZ: Burada Pokemon kartlarınızın değerinin ne olduğunu öğreneceksiniz,

4. Furby

Bir zamanlar saçma sapan konuşan bu can sıkıcı yaratıkları hatırlıyor musunuz? Ayrıca bugün koleksiyoncu oyuncağı kategorisindedirler.

Eğer bir tane varsa orijinal 1998'den itibaren Furby figürü eğer biri şirin sınırlı Baskı hala orijinal ambalajındadır.

Çoğu rakam birkaç avroya satılıyor, genellikle buradaki fiyatlar 10 ila 30 €. Ancak 150 € 'dan 200 €' ya kadar da getirilebilir.

Elinde kalanlara bir bak.

5. Tamagotchis – Erken Çöp bugün tahsil oyuncak

Hala orijinal Tamagotchi'nizi 1996'dan alıyorsanız ve bu hala doğru bir değişkense, çok fazla şey getirebilirsiniz.

Ne yazık ki, Tamagotchis açılmamış orijinal ambalajında ​​bulabileceğiniz oyuncaklar arasında değildir büyük para kazan Ancak tekrar tekrar fiyatlar 50 € – 100 € 'dur. Zaten oynadıkları ile Tamagotshis için hala yaklaşık 10 € – 20 € oldu.

Nadir baskılar veya çoğu durumda özel baskılar hala 80 ila 100 Euro arasında güvendedir! Beyaz mı, kırmızı mı yoksa temayla ilgili bir varyasyon mu olduğuna dikkat etmelisin.

Digimon Tamagotchis de oldukça değerli, genellikle 30 ila 60 avroya mal olacak Ebay'de satıldı, nadir konular için de 100 € 'ya kadar sunulmaktadır.

6. Yu-Gi-Oh! kartları

Pokémon gibi, nadide bazıları da Yu-Gi-Oh! Kartlar biraz değer.

Mavin – Pokémon ve Yu-Gi-Oh gibi tahsil kartlar için fiyat listesi!

Genellikle farklı sürümler olduğundan, görüntünün sağ alt köşesinde bulunan benzersiz kart numarasını girmeniz daha iyi olur. Bu size benzer kartların bir listesini ve ortalama bir satış fiyatı gösterecektir.

7. LEGO

Lego kilo fiyatı

Fotoğraf Alphacolor – Unsplash

Eski Lego oyuncağını satmanın iki yolu var. Büyük miktarlarda ve uyuşmayan figür ve taşlarınız varsa, bunları kilo fiyatından satabilirsiniz.

Kullanılan lego tuğla ve figürlerin fiyatları kilo başına 4,00 € ile 8,00 € arasındadır. Alıcıların listesi burada bulunabilir, Parçalar temiz ve iyi durumda olmalıdır.

Belirli bir kit veya belirli bir seri ile bir paketiniz varsa, 50 € 'ya kadar bir şey bekleyebilirsiniz.

Ancak doğru para komple setlerde kullanılır. Yıldız Savaşları setleri, oyuncak koleksiyoncularının kalplerinin daha hızlı atmasına neden olacak ve binlerce kişiyi getirebilir: B. de Millennium Falcon, 4999 € karşılığında teklif edildi.

Taj Mahal'ı kendiniz belirlerseniz, onu 2.000 € 'ya ve 6000 €' ya kadar olan bir Lego Eifel kulesi için arayabilirsiniz.

8. McDonald's Mutlu Yemek Oyuncak.

Bunu kim düşünebilirdi ama tahsil oyuncakları da McDonalds'ta bulunabilir. Happy Meal oyuncakları, eski 90'lardaki kadar iyi değil, değil mi?

En popüler ve aranan setlerden bazıları bugün biraz para getirebilir, büyük paralar değil, bir şeyler getirebilir.

Örneğin 101 Dalmaçyalı oyuncaktan oluşan komple bir set, 1996'dan itibaren 50 € daha zengin olabilir, ayrıca katlanabilir ekran kutusuna sahipseniz.

9. Harry Potter.

Evde ilk baskı olarak Harry Potter kitaplarından birine sahipseniz, küçük bir servet üzerinde oturuyor olabilirsiniz.

Fotoğraf FF16 – Pixabay

Ne yazık ki, Harry Potter serisinin Kutsal Kase'si bir koleksiyoncu oyuncağı değil, 1997'den itibaren ilk kitabın (Harry Potter ve Felsefe Taşı) ciltli ilk baskısı. 1997'den itibaren sadece 500 kopya çıktı. 300'ü ve kütüphaneleri yayınlandı. Bununla birlikte, bunlar kolayca anlaşılır çünkü Joanne Rowling imzalandı ve J.K. Rowling,

Bu konular şu anda 50.000 € 'ya kadar işlem görüyor!

Tamam, eğer ilk baskınız yoksa, o zaman belki de o mini macera oyunlarından birisiniz. 600 € işlem görmektedir.

Harry Potter zamanının başından beri ne olursa olsun. Atmadan önce, elinizde küçük veya büyük bir hazine bulunmadığından emin olun!

10. Gameboy ve Co

Oyun Konsolu Klasiklerinden Biri 90'lı yılların başındaki bilinci, eğer birkaç oyun varsa, yine de Ebay'e yaklaşık 60 avro ve hatta biraz daha fazla getirebilir.

Fotoğraf Mike Meyers – Unsplash

Sen var mı sen yoksun sen sahipsin sen sahipsin sende sen varsın

Gameboy ve Gameboy Color için ender rastlanan oyunlarınız olduğunda gerçekten heyecan verici oluyor. Burada Tetris hakkında konuşmuyoruz. Açılmamış orijinal ambalajındaki oyunlar size binlerce getirebilir.

Zelda Efsanesi: 2300 Avro'luk gurur verici bir hediye olan Sol Uyanış DX.
Source link

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Travel Hacks

Was Para Kaybı – Hemen Durdurulması Gereken 8 İpucu.

Para kaybı: Hemen durdurma konusunda 8 ipucu. Kabul et, sen de biliyorsun! Maliyetler hakkında düşünmediğiniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir