Başlangıç / Online işler / Çevrimiçi Para Kazanın – Hızlı Yapabileceğiniz 23 Şey

Çevrimiçi Para Kazanın – Hızlı Yapabileceğiniz 23 Şey

Para almak için ruhunu şeytana satmana gerek yok. Eğer sen Hızlı çevrimiçi para kazanın o zaman, şimdi değerli olmadığını bilmediğiniz şeyleri satabilirsiniz. Size hangilerinin burada olduğunu göstereceğiz!

Popüler inanışın aksine, çevrimiçi para kazanmak için en sevdiğiniz parçalara katılmanıza gerek yok.

Söyleyerek "Diğerlerinin çöpü."Hiçbir zaman bugün olduğu kadar gerçek olmadı – faydalı listemizin gösterdiği gibi, gerçekten her şeyle çevrimiçi para kazanabilirsiniz. Sıradan gündelik nesnelerle başlayarak, çöp için gerçekten sadece bir şey olan şeylere.

Nadir öğelerin olduğu doğrudur eBay gibi sitelerde en yüksek puan ancak birçok küçük satıştan oluşan küçük sığırları küçümsememelisiniz.

Hemen hemen herkes Bir evin köşesinde gizli küçük hazinelerSadece nereye bakılacağını bilmek zorunda.

Çevrimiçi olarak satabileceğiniz ve para kazanabileceğiniz şeyler.

1. eski çocuk oyuncağı satmak – Kolay bulursanız, ödeyebilirsiniz! Eski çocuk oyuncakları koleksiyonunuzu arayabilir ve bazı parçaların ne sattığını öğrenmek için eBay'e hızlıca göz atabilirsiniz. Eğer ölürsen doğru oyuncaklar Yüzlerce hatta binlerce değere sahip bir altın hazineniz var mı!

Eski oyuncak satmak

Fotoğraf freestocks.org – Unsplash

2. Eski kıyafetlerinizi satmak – Kıyafet dolu bir gardıropunuz varsa, onları çıkarın ve bilinenleri deneyin Online pazarlar karı veya kocaya getirmek için. Kazançları kendiniz için yeni şeyler almak için kullanabilirsiniz.

3. Kullanılmayan hediye sertifikaları satmak – En iyi arkadaşın doğum günün için ne alacağını bilmiyordu ve seni asla bir şey almayacak bir dükkan için kuponla şaşırttı mı? Hediye çeki dolmadan önce sat! Onu deneyebilirsin ebay veya eBay ilanlar kurtulmak için. Facebook Marketplace'de utanç verici bir meselenin satılmasıyla sonuçlanmayan bir durumdan vazgeçeriz.

4. Eski şarap mantarlarıyla para kazanın – Bunun şaraba olan aşkını ödeyeceğini kim bilebilirdi. Hobileri, eski şarap mantarlarını severler! Yeterince iyi şeyler içtiyseniz ve hatta bir mantar toplama işlemi yaptıysanız, iyi parçaları ayırmanız için doğru zaman geldi. Bir satış için, her şarap mantarı için yaklaşık 10 sent ve şampanya mantarları için birkaç sent daha bekleyebilirsiniz.

5. saçınızı satmak – doğru okudunuz! Uzun ve sağlıklı bir yeleğiniz varsa ve istiyorsanız, o zaman kendinizinkini yapın. Para için saç!

Saç fiyat listesi satmak

6. Blogunuzda reklam alanı satmak – Kendi blogunuz var mı? Biri bloglarda reklam alanı kiralayarak çevrimiçi para kazanabilir. Web sitenizdeki reklam alanlarını markalara satarak, gelir elde etmenin ne kadar kolay olduğunu görünce şaşıracaksınız.

7. Fotoğraflarınızı çevrimiçi olarak satın ve para kazanın – Mallorca'daki plajda seninle ve arkadaşlarının sarhoş olmalarından bahsetmiyoruz … Ama eğer iyi bir göze ve yaratıcı bir zihne ve fotoğrafa sahipseniz, fotoğraflarınızla çok para kazanabilirsiniz.

8. Eski telefonlarınızı satmak – Çekmecelerde, yeni bir akıllı telefon aldığınızdan beri kullanmadığınız bazı eski cep telefonları ve akıllı telefonlar var mı? Tozun çökelmesine izin vermek yerine, "sadece" durumunda, acil bir durumda bir kez daha ihtiyaç duyabilirsiniz, neden hala bir şeye değerse, neden size para satmıyorsunuz?

9. Fikrinizi kendiniz ödeyiniz – Eğer bir ihtimal varsa, fikrinizin gerçekten önemli olduğu hissi, o zaman siz de fikriniz için size ödeme yapılır. Kaydol Online Anket Siteler ve onlar tarafından ödenecek veya para karşılığında en son teknoloji hakkında profesyonel görüşünüzü sunacaksınız. Size nasıl burada gösteriyoruz ua. Bu sitelerden biri Swagbucks. Bu sayfada nasıl para kazandığınızı bize gösterebilirsiniz Swagbuck Kılavuzu,

10. El becerilerinizi paraya çevirin – Alışveriş veya yürüyüşe çıkma gibi onarım veya hizmetler gibi küçük işler yaparak elinizle de çevrimiçi para kazanabilirsiniz. Müşterileriniz bunları İlanlar gibi sitelerde bulabilirler.

11. Dil becerilerinizle para kazanın – aynı zamanda, bir saniye (veya üçüncü veya dördüncü …) yeteneklerden de memnun musunuz?) Dil becerilerinizi satarak para kazanmanın birçok yolu vardır.

12. Kullanılmayan üniversite kitaplarını satmak – Dürüst olalım, onu bir daha asla göremeyeceksin, değil mi? Eski ders kitaplarınızı ne kadar hızlı satarsanız, onlar için o kadar fazla para kazanırsınız.

13. Eski CD'lerinizi, DVD'lerinizi ve oyunlarınızı satmak – bir kereden fazla görmediğimiz tüm filmlere veya bir kez oynadığımız ve oynadığımız oyunlara sahibiz – hızlı para eBay veya Momox & Co.'nun yardımıyla

14. Adımlarınızı paraya çevirin – Evet, doğru! Sadece koşarak para kazanabilirsiniz. Bazı sağlık sigortası şirketleri, sizi arıyorsanız, size para verecektir. Daha fazla bilgi için, eğer böyle bir program önerdilerse, sadece sağlık sigortanıza sormalısınız.

15. boş ambalajı satmak – Orijinal paketinde olmayanları çevrimiçi satın almak oldukça yaygın olduğu için, bazı alıcılar uygun boş kutuları aramaya ve para harcamaya isteklidir. Çoğunlukla, makaleyi yayınladıklarında yeni görünmelerini sağlamakla ilgilidir. İPhone'lar, PlayStation'lar ve diğer birçok elektronik eşya için hangi boş paketin ödendiğine şaşıracaksınız.

16. Eski kullanma talimatlarıyla çevrimiçi para kazanın – Sadece kullanılmamış ambalajlar küfürlü bir paragraf bulmaz, eski talimatlar bile memnuniyetle alınır. Eski kameralar veya daha hızlı çarpan ve ebay satışlarında bulunan eski araba kılavuzları için kesinlikle doğru olanı.

17. Eski uzaktan kumandalarınızı satın – garip sesler, ama öyle. Eski uzaktan kumandalarınızla para kazanabilirsiniz. Neredeyse her evde, çekmecelerde saklanmış bir veya daha fazla uzaktan kumanda vardır ve hiç kimse onun için ne olduğunu hatırlamaz. Ayrıca etrafta bir tane varsa, hangi cihaz için ve eBay'in yanında olduğunu görebilirsiniz. Uzaktan kumandalar her zaman güvenli bir onlarca getir!

18. Elektronik kırık para kazanın. Herhangi bir kusurlu ürün satmamanız gerekse de (yani inanç), aslında eBay'de kırık elektronikler için bir pazar var. Alıcı, öğenin çalışmadığını ve öğenin yalnızca yedek parçalar veya onarımlar için kullanıldığını, öğenin açıklamasından gerçekten haberdar olduğu sürece, her şey tereyağında olabilir. Bu arada, arızalı elektrikli cihazların alım ve onarımında uzmanlaşmış ve size iyi bir fiyat sunan bir şirket var.

19. Eski yumurta kartonlarını sat – Kim böyle bir şey satın alır? Tavukları tutabileceğimizi ve yumurtaları yeterince hızlı yiyemeyeceğimizi veya böyle iyi bir ses yalıtımı elde eden hobi müzisyenlerini yiyemeyeceğimizden şüpheleniyoruz. Sonuçta, kimin veya neden satın aldığının yumurta ambalajını kullandığı önemli değil. Önemli olan net için para almak.

20. ev yapımı satmak – Biraz sanatsal ve iş odaklıysanız, kendinizinkini yapabilirsiniz Çevrimiçi Mağaza kurmak ve başlamak Etsy Satılık

21. Para satmak – Tüm bu yeni paralar ve banknotlar çıkarıldığında, koleksiyonerler daha nadir olan paralar üzerinde teklif verecek ve teklif verecekler eski paralar için çok paraYani koleksiyonlarınızı tamamlayabilirsiniz, paralarınızı harcamadan önce de kontrol etmelisiniz!

22. Boş parfüm şişelerinizi paraya çevirin – Evet, bu ipucu ile sormamız gereken soru yok. Boş parfüm şişelerinizi atmadan önce, oldu. Hoş bir sürpriz olabilir!

23. Makyaj ve güzellik örnekleri – şimdiye kadar hemen hemen her kadın bir güzellik kutusuna abone oldu. Onlardan biriyseniz, ilgilenmediğiniz kullanılmamış örnekleri alın ve internette satışa çıkarın. EBay veya gadget olup olmadığı.
Source link

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir