Başlangıç / Online işler / İnternetten para kazanmanın 11 basit ve hızlı yolu

İnternetten para kazanmanın 11 basit ve hızlı yolu

İnternetten para kazanmanın 11 basit ve hızlı yolu

Bedava çevrimiçi para kazanmanın yollarını mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu makale yatırım yapmadan ve hatta tek bir dolar bile ödemeden çevrimiçi para kazanmanın 24 yolunu içerir.

İnternetin icadı hayatımıza çok fazla yarar sağladı. İnternetten gazete okuyabilir, yemek sipariş edebilir, bir elbise satın alabilir, TV izleyebilir, arkadaşlarla ağ kurabilir ve hemen hemen her şeyi çevrimiçi olarak yapabiliriz. İnternetin sıklıkla göz ardı edilen bir avantajı, boş zamanlarınızda ücretsiz, hızlı ve kolay bir şekilde çevrimiçi para kazanabilmenizdir.

Bu şekilde, hiçbir şey ödemeden çevrimiçi para kazanıyorum ve size en sevdiğim En İyi 24’ü, her gün kullandığım online parasız web sitelerini nasıl vereceğim.

Çevrimiçi para kazanma web sitelerinin yanı sıra, her ay cebime ekstra para kazandıran ücretsiz çevrimiçi para kazanma uygulamalarını da paylaşıyorum.

1. HAZİRAN SORULARI (İNCELEME OKUYUN)

Şirketler ürün ve hizmetler geliştirdikçe, hataları ve iyileştirme fırsatlarını belirlemek için müşteri geri bildirimleri toplarlar. Anketler, bu tür bilgileri toplamak için en sık kullanılan pazar araştırma araçlarıdır.

Anket bağımlısı 13 yaşın üzerindeki kişilere anketlere katılmak için ödeme yapan bir şirkettir. Ek olarak, yalnızca bu üç konumdan birinde bulunan kişiler için anketler sağlar: Avustralya, ABD ve Kanada.

Bu şirket 2013 yılında California, Glendale’de kuruldu. O zamandan beri, üyelerini 300.000’den fazla üyeye yükseltmeyi başardılar.

3 Anket bağımlılığının meşru olduğunu kanıtla

Anket bağımlısı yorumlar: Survey Junkie, çok popüler herkese açık puanlama sayfası olan Trust Pilot için 9/10 puana sahip. Buradaki tüm yorumları görün.

Web sitelerinin profesyonelliğiSörvey Junkie web sitesine yönlendiren bu bağlantıyı izlerseniz, çok iyi organize edilmiş, çekici ve mobil olduğunu göreceksiniz. Ayrıca misyonlarını, gizlilik politikalarını ve bilgilerini açıkça belirttiler.

Arama hacmi istatistikleriHer Yerde Anahtar Kelime gibi bir anahtar kelime araştırma aracı kullanıyorsanız, Anket Junkie, Anket Junkie İncelemesi ve İş Anketi Junkie Okumasının ayda 20.000’den fazla sorgu olduğunu göreceksiniz. Daha fazla kişi Google’da bir şey ararken çok popülerdir. Ayrıntılı bir açıklama burada bulunabilir.

2. MAĞAZA (İNCELEME OKUYUN)

Mağaza vuruşu akıllı telefonlar, iPhone’lar, tabletler ve mağazada veya İnternet’te alışveriş yaparken ödediğiniz diğer elektronik cihazlar için bir uygulamadır.

Bu şirket 2009 yılında üç yatırımcı tarafından Cyriac Roeding, Jeff Sellinger ve Aaron Emigh tarafından kurulmuştur. Ne yazık ki, ortakları uygulamanın 2,5 milyar doların üzerinde gelir elde ettiğini ve 200 milyon mağaza ziyareti yaptığını bildiren 2013 yılına kadar popüler ve popüler değildi.

Shopkick ile Ücretsiz Para Kazanmanın 8 Yolu

 • Mağazalara gitYapmanız gereken tek şey, tekmelemek için en sevdiğiniz yere gittiğinizde uygulamayı açmak.
 • Barkodları taraTek yapmanız gereken uygulamayı açmak ve telefonunuzu ürün barkodunun yanında tutmak.
 • Satınalma belgeleri gönderin: Bu uygulama ekibinizle paylaşmanızı ödediğinden alışveriş belgelerinizi boşa harcamayın.
 • Kredi kartınızı bağlayın: Kredi kartınızla ödeme yapmayı sever misiniz? Bunu yaparsanız, bu uygulama ile ilişkilendirebilir ve harcadığınız her dolar için tekme alabilirsiniz.
 • Arkadaşlarını davet et:Yönlendirme kodunuzla kaydolan her yeni üye için 250 tekme alacaksınız.
 • Videoları izleyin:Bu uygulamayla para kazanmak için uygulama içi tanıtım videolarına göz at.
 • QR kodlarını evden tarayın:Mağazalara gitmek için zamanınız yoksa, daha fazla para kazanmak için çevrimiçi QR kodları da gönderebilirsiniz.
 • Çevrimiçi alışveriş:Daha fazla vuruş almak için Shopkick satış mağazalarında da alışveriş yapabilirsiniz.

3. ZIPPY KREDİSİ

Zippy Kredisi basit, güvenli ve şeffaf bir süreç içinde müşterilerine hızlı kişisel kredi sağlama konusunda gurur duyan bir web sitesidir. Ücretsiz olarak çevrimiçi para kazanmanın en iyi yollarından biri budur çünkü kredi almak için güvenlik gerekmez. Tek yapmanız gereken kimliğinizi ve bir krediye hak kazanmak için düzenli gelir kaynağını kanıtlamak.

Kişisel kredi almak isteyen herhangi birinin ihtiyaçlarını karşılayan, çeşitli teminatsız kredi kredileri sunan 100’den fazla borç vericileri vardır.

Nasıl çalışır

 • Bir adım: Yalnızca 5 dakika süren çevrimiçi kısa formu doldurun.
 • İkinci adım: Bilgileriniz gözden geçirilecek, krediniz onaylanıp üç iş günü içinde hesabınıza yatırılacaktır.
 • Üçüncü adım: Paranızı toplayın ve kredinizi kredinin sonunda geri ödeyin.

uygunluk

 • New York, Batı Virginia veya Columbia Bölgesi dışındaki tüm ABD eyaletleri kabul edilmektedir.
 • Ödünç almak istediğiniz miktar 100 ila 15,000 ABD Doları arasında olmalıdır.
 • Kredi onayınızı almak için Nasıl Yapılır bölümündeki yukarıdaki dört adımdan birini tamamlamanız gerekir.
 • Krediyle çalışmaya hazır olmalısınız: 6 – 72 ay

 


4. GENEL İZLEME

Düzeltme işlemi her ay fazladan para kazanabilen kazançlı, yatırım yapmayan bir çevrimiçi işdir. Bu Glassdoor raporuna göre, hakemler yılda 36.290 dolar ortalama maaş alıyorlar.

Genel tekrar okuma: teori ve pratik Kendi evinizin rahatlığında okuyarak nasıl para kazanacağınızı öğreneceğiniz en iyi çevrimiçi kurslardan biridir. Bu kursa yatırımınızın değerli olduğunu kanıtlayan birçok olumlu yorum ve müşteri önerileri var.

Öğretmen Caitlin Pyle, prova bilgisini bulabileceğiniz en iyi bilinen bloglardan / web sitelerinden biri olan Proofread Anywhere’in kurucusu ve sahibidir.

Pyle aynı zamanda başarılı bir prova okuyucusu Ayda 50.000 ABD dolarının üzerindeBu, kârlı bir prova okuması yapmak için ihtiyacınız olan tüm ipuçlarını mükemmel bir şekilde kullandıkları anlamına gelir.

Bu kursun ücretli sürümünü almaya hazır değilseniz ya da yeterli paranız yoksa kursa katılmaya başlayabilirsiniz.

5. SWAGBUCKS

Swagbucks’ta yaptığınız her anlaşma için SB denilen puanlar alacaksınız. Yeterli puan kazandıktan sonra, bunları paraya, hediye kartlarına, eşyalara, bağışlara, çekilişlere ve diğer ödüllere dönüştürebilirsiniz. Swagbucks, internetteki en büyük ve en popüler GPT web sitesidir ve aşağıdaki yolla çok para kazanabilirsiniz;

10 Swagbucks ile ücretsiz ve hızlı çevrimiçi para kazanmanın yolları

 • Swagbucks tarayıcı uzantısını kullanarak 20 arama yaptıktan sonra 10-20SB $ kazanın.
 • Bugün yeni üye ol ve 5 dolarlık ücretsiz kayıt bonusu al.
 • Doğrudan Swagbucks kontrol panelinden test ettiğiniz, yüklediğiniz, yüklediğiniz ve hatta kullandığınız her mobil uygulama için 15-50SB edinin.
 • Amazon ve Walmart gibi en sevdiğiniz çevrimiçi mağazalarda çevrimiçi alışveriş için harcadığınız her 1 $ için 3SB kazanın.
 • Fikirlerinizi paylaşarak her anket, anket veya teklif için 40-100SBS yapın.
 • Kazandığınız her günlük hedef için 10SB kazanın.
 • Çevrimiçi oynadığınız her oyun için $ 10SBS’den fazla kazanın.
 • Kullandığınız her yağma kodu için 5SB yapın.
 • Çevrimiçi izlediğiniz her 10 dakikalık video veya TV şovu için 10-50SB kazanın.
 • Birisini tanıtın ve üye olur olmaz, ömür boyu kazancınızın% 25’ini Swagbucks’ta alacaksınız.

6. SPRINGBOARD AMERİKA

Sıçrama tahtası amerika Amerika’nın en iyi oy verme sitelerinden biri ve birçok insan için favori.

2009’dan beri uzun süredir faaliyet göstermesine rağmen, birçok olumlu eleştiriye sahip.

Bu sitedeki çoğu insan, anketlerinin kısa ve iyi ödenmesi nedeniyle bu siteden kolayca çevrimiçi para kazanabileceğinizi söylüyor.

Springboard America’da çevrimiçi para kazanmak için

Anketleri tamamla: Genç anketlerden mobil anketlere ve pazar araştırması anketlerine kadar çok çeşitli anket seçeneklerine sahipsiniz. Tamamladığınız her anket için puan kazanırsınız.

Odak grupları: Bu sitede para kazanmanın bir başka yolu da odak grup görüşmelerine katılmak. Bunlar çok para kazanıyor ve böyle bir fırsat bulursanız çok mutlu olacaksınız.

Ödül biçimleri: Örneğin nakit 50 $, 5000 puana eşittir, Amazon Hediye Kartları, Ön Ödemeli Kredi Kartları ve Hayırsever Katkılar, Çekilişler, Perakende Kuponlar ve Google Play Balance.

7. INBOXDOLLAR

Gelen Kutusu dolar Swagbuck’tan sonra İnternet’teki en büyük ikinci GPT sitesidir. GPT sitelerinde, aşağıdakiler gibi çeşitli görevleri gerçekleştirerek para kazanırsınız.

Puan yerine nakit olarak öderler, bu da onları evdeki GPT sitelerinden benzersiz kılar.

Gelen Kutusu Dolar ile çevrimiçi para kazanmanın 9 yolu

 • Ürünleri test etmek gibi basit görevleri yerine getirin. Teklif başına kolayca 0,25 ile 3,00 ABD doları kazanabilirsiniz.
 • Yeni üye ol ve 5 dolarlık üyelik bonusu al.
 • Arama araç çubuğunu kullanarak web’de arama yapmak için $ 1 kazanın.
 • Çevrimiçi izlediğiniz her video reklam veya TV şovu için $ 0.06 kazanın.
 • Tamamladığınız her bir anket veya görüşme anketi için 0,05 ile 10 $ arası bir değer kazanın.
 • Kupon sayfasında ücretli kuponlar bulun ve fazladan para kazanın.
 • Yeni bir üye tanıtın ve her başarılı kayıt için 1.25 $ kazanın.
 • E-postaları açıp oku ve bu basit görevi tamamlamak için para kazan.
 • Wallmart ve Amazon gibi en sevdiğiniz mağazalardan çevrimiçi alışveriş yaparak para kazanın.

 

8. NIELSEN BİLGİSAYAR VE MOBİL APP

Nielsen Mobil ve Bilgisayar Paneli Bence Nielsen, kendi ülkelerinde uzak bölgelerde sürekli iş kiralayan ilk 100 şirketten biri olduğunu belirtmek güzel.

Ücretsiz Bu Uygulama ile Çevrimiçi Para Kazanmanın 5 Yolu

Barkodları tara: Başarılı bir şekilde kayıt olduktan ve üye olduktan sonra, bu şirketten bir barkod okuyucu alacaksınız. Bunu, satın aldığınız her ürünün barkodunu taramak için kullanmalısınız. Bu bilgileri günlük veya haftalık olarak Nielsen’e geri gönderirseniz, ödemeleri ve diğer ödülleri alabilirsiniz.

Anket yapmak: Bu şirket düzenli olarak e-posta gelen kutunuza anketler gönderir. Eğitiminizi tamamladıktan sonra puan veya yıllık hediye alacaksınız.

Mobil uygulamaları kullanın: Örneğin, Nielsen mobil ve bilgisayar uygulamasını indirebilir ve bu uygulamayı etkin tutarsanız yıllık 50 ABD Doları ücret alabilirsiniz. Diğer şeylerin yanı sıra, bu uygulama barkodları taramak ve anket yapmak için kullandığınız sürece daha fazla para kazanmanıza yardımcı olabilir.

ürün testi: Deneme programındaki ürünler hakkında geri bildirim vererek bu siteden de para kazanabilirsiniz.

Odak grupları: Uzmanlaşmış pazar araştırması odak gruplarına katılmak, bu sitede para kazanmanın başka bir yoludur.

Yukarıdaki aktiviteleri tamamladıktan sonra, size; Nakit PayPal, piyango, mal ve hediye kartları ile gönderilir.

9. EBATLAR

Cashback sitelerini hiç duydunuz mu? İddiaya girerim Ebates’in hepsinin bilinen en büyük ve en iyi olduğunu biliyorsundur. Bu uygulama ile para kazanma fikri çevrimiçi alışveriş için harcadığınız tutarı tasarruf etmektir.

Normalden daha az harcama yaparsanız, kaydedilen tutarın başka bir şey için kullanabileceğiniz ek nakit olduğu anlamına gelir.

Her zaman bir tane var Tarayıcı uzantısını kaldırır Kuponlar, geri ödeme teklifleri ve yeni fiyat değişiklikleriyle ilgili herhangi bir güncellemeyi kaçırmadığınızdan emin olmak için bunları yükleyebilirsiniz.

Bedava Ebates Online ile Para Kazanma

 • Başarıyla kaydolduktan sonra tüm yeni üyelerin alacağı 10 dolarlık bir üyelik bonusu alın.
 • Çevrimiçi alışveriş yaparken paradan tasarruf etmenize yardımcı olan kuponlar ve indirim kodları bulun ve başvurun.
 • En sevdiğiniz mağazalardan para iadesi alın.
 • Farklı mağazalardaki fiyatları karşılaştırmak için Price Magic özelliğini kullanın, böylece en düşük fiyattan alışveriş yapabilirsiniz.
 • Bir arkadaşınıza bakın ve her başarılı olan için 25 $ kazanın.

10. PINECONE ARAŞTIRMA

Çam Kozalağı Araştırma İnternette popüler bir pazar araştırma firması ve anket sitesidir. Birçok insan onu sever çünkü diğer benzer sitelerdeki gibi diskalifiye edilmezler.

Bu, bir görevi sonuna kadar tamamladığınız sürece, geçip geçmemenizin size ödeneceği anlamına gelir.

Kabul ülkeler: ABD, Kanada ve İngiltere.

Pinecone Research ile Nasıl Para Kazanılır?

Anketlere katılın Uzunluğa ve karmaşıklığa bağlı olarak, anket başına 3 ila 5 dolar alacaksınız.

Bir odak grubuna katılıns röportajlar veya çalışmalar ve odak grup etkinliği başına 6 dolardan fazla kazanın.

Film ve TV şovları izleyin ve kazanma şansınızı arttırın.

11. FIVERR

fiverr İnternette ilk 1 serbest pazar olarak sıralanır. Dünyanın dört bir yanından işverenleri ve serbest çalışanları bir araya getiren bir platform.

Şirketler, bireyler veya şirketler olabilecek işverenler projeler yayınlar ve serbest çalışanlar bunları sunar.

Bu, çevrimiçi para kazanmanın en iyi yollarından biridir, çünkü Fiverr, her niş alanında projeler bulabileceğiniz bir pazardır: Yazma, tasarım, programlama ve para kazanmak istediğiniz diğer tüm beceriler.

En düşük kazanç sağlayanlar 5 $ sunduğu için yeteneklerinizi iyi kullanmaya devam ederseniz, bu sayfadan kolayca çok para kazanabilirsiniz.

Diğer benzer pazarlar; Upwork, guru, serbest meslek sahibi.

Fiverr’de ödeme yapmak zorunda kalmadan ücretsiz çevrimiçi para kazanabilirsiniz

  • Blog yazıları, bilimsel makaleler, e-Kitaplar ve diğer içerikleri yazın ve ödeme alın.
  • Bireyler veya işletmeler için bir sosyal medya yöneticisi veya sanal asistan olun.
  • Logo, kartvizit, el ilanı ve diğer formlar veya tasarım çalışmaları için para ödeyin.
  • Videoları, belgeleri düzenleyin ve diğer düzenleme işlerini tamamlayın ve ödeme alın.
  • İnsan alan ve para alan bir ortak olun.
  • grafik tasarım
  • Dijital Pazarlama
  • Yaz ve Çevir
  • Video ve Animasyon
  • Müzik ve ses düzenleme ve prodüksiyonu
  • Programlama ve Bilgi Teknolojisi
  • Sanal destek, muhasebe, veri girişi ve daha fazlası gibi iş hizmetleri.
  • İmaj danışmanları, eğitimciler, antrenörler ve daha fazlası gibi yaşam tarzı hizmetleri.

 

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir