Başlangıç / Online işler / Çevrimiçi ücretsiz hediye kartları nasıl kazanılır?

Çevrimiçi ücretsiz hediye kartları nasıl kazanılır?

Biraz boş vaktin varsa, Swagbucks, ücretsiz hediye sertifikaları almanın kolay bir yoludur, En sevdiğiniz hayır kurumuna para veya hatta bağış.

Video izleme, uygulama yükleme ve anketleri doldurma gibi basit görevleri gerçekleştirdiğinizde, bu ödüller için kullanılabilecek puanlar kazanırsınız.

Bu Swagbucks Avustralya testi size Swagbucks'ın ne olduğunu ve nasıl çalıştığını gösterir. İlk önce, swagbucks kullanmayı öğren.

Daha sonra swagbucks'la ilgili en sık sorulan soruları ve nihayetinde maksimum kazanç oranını elde etmek için swagbucks'ı kullanmadaki en önemli ipuçlarını cevaplayacağım.

Bu bağlantıya kaydolarak, swagbucks ile çalışmaya başlamanız için 5 dolarlık ücretsiz bir Swagbucks kodu da alacaksınız.

Swagbucks nedir ve nasıl çalışır?

Swagbucks, ABD, İrlanda, İngiltere, Avustralya ve Kanada'da var olan çevrimiçi bir ödül sitesidir.

Swagbucks, anketleri yanıtlamak, günlük anket yapmak, video izlemek veya arama araç çubuğunu kullanmak gibi basit görevler için kullanıcılarına SB denilen puanları öder (bundan sonra SB olarak adlandırırız).

Doğru, internet aramalarınızı swagbucks üzerinden yapmak için SB denilen puanları alarak çevrimiçi ücretsiz hediye kartları kazanabilirsiniz. Ayrıca daha fazla SB kazanmanızı sağlayacak kuponlar ve nakit iadeleri de mevcuttur.

Swagbucks üyelik bonusu

Bu bağlantı üzerinden bir Swagbucks kullanıcısı olarak kaydolursanız, 5 dolarlık bir başlangıç ​​bakiyesi alırsınız. Ücretsiz kaydolmak ve 5 $ Swagbucks kaydolma bonusunuzu güvence altına almak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın:

Şimdi swagbucks'a katılmak için buraya tıklayın

Swagbucks kullanmak için yeni başlayanlar için bir rehber

Swagbucks'a başlamak ve zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek için aşağıdaki adımları izleyin – ve eğlenin!
En İyi İpucu: Aşağıdaki bağlantılardan herhangi birini tıklamadan önce Swagbucks’a kaydolduğunuzdan ve giriş yaptığınızdan emin olun. Bu sizi aşağıdaki linklerden Swagbucks web sitesinin doğru bölümlerine götürecektir.

 1. Günlükleri yapın

Hesabınızı oluşturduktan ve e-posta adresinizi onayladıktan sonra, kendinizi Swagbucks'a sokabilirsiniz. Günlük görev listesi, Günlük hedef ekranını unutma! İlk hedefinize ulaştığınızda, bir bonus alırsınız ve hedefiniz düzenli olarak artar.

İlk hedefinizi bir hafta boyunca her gün alırsanız, kazanan bir çizginiz olur ve devam ederseniz, 300 SB'ye kadar kazanabilirsiniz.

 1. Swagbucks arama motorunu kullanın

Her arama bir kazanan değildir, ancak şanslıysanız, sonuçlarınızın üzerinde bir Swagbucks simgesi görürsünüz ve 1 ile 100 SB arasında bir değer alırsınız.

 1. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve video izleyin

Kulağa geldiği kadar kolay, Swagbucks Watch ile video oynatın ve SB kazanın. Favori kategorinizi seçin ve günde 500 SB'ye kadar kazanın.

 1. İlgi alanlarınız ve görüşlerinizle ilgili soruları yanıtlayın

Swagbucks anketi hakkındaki görüşlerinizi paylaşması için SB'ye başvurun. İlk sorulardan sonra diskalifiye olsanız bile, zamanınız için 1 SB alacaksınız. (Burada daha büyük ücretli Avustralya anketleri)

Swagasaurus Run'ın resmi, swagbucks'ta daha fazla SB kazanmanızı sağlayacak bir oyun.
Swagbucks'ın sunduğu birçok oyundan sadece bir tanesi.
 1. SB'nin oynamasını sağlayın

Swag Jump, Swag Memory ve Swagasaurus Run gibi ücretsiz oyunlarda yüksek puanı geçmeye çalışmak günlük hedefinize ulaşmak için eğlenceli bir yol. Genellikle çevrimiçi oyunlar için ödeme yaparsanız, bunu swagbucks yoluyla yaparak SB kazanmanın birçok yolu vardır.

 1. Swagbucks'tan Satın Alın – Kuponunuzu Koruyun

Seçili markalarda yaptığınız her satın alma işlemi için SB kazanın. Ayrıca, kuponlar sağlayan ve Swagbucks ile Cashback sunan bir web sitesini ziyaret ettiğinizde sizi bilgilendiren ücretsiz bir tarayıcı uzantısı olan SwagButton'u yüklemek de faydalıdır.

 1. Sponsorlu tekliflerle daha fazla görev bulun


Onları Algıla bölümüne gidip kenar çubuğunu aşağı doğru kaydırarak bulabilirsiniz. Swagbucks ortakları geniş bir yelpazede ücretsiz tek tıkla teklifler, ilginç anketler ve ücretli incelemeler sunar.

 1. Yeni uygulamaları keşfedin

Oyun indirme, müzik ve video akışı hizmetlerini ve hatta oyun paylaşımını indirme karşılığında SB'yi almak için Yükleme ve Kazanma bölümünü okuyun.

 1. Swag kodlarını bulun ve kullanın

Swag kodları, Swagbucks ağı boyunca düzenli aralıklarla gizlenen zamana duyarlı, bir kerelik promosyon kodlarıdır. Swagbucks.com, Swagbucks sosyal medya kanallarında veya Swagbucks bülteninde veya blogunda bulunduktan sonra, SB arama çubuğunun yanındaki Swagbucks ana sayfasında kullanılabilir.

 1. Swagbucks Araç Çubuğunu indirin ve yükleyin


Swagbucks Araç Çubuğu, SB kazanmayı kolaylaştırır. İlk indirme 50 SB ödeyecek ve eğer bu eklentiyi tarayıcınızda bırakırsanız, günde 1 SB alacaksınız.

 1. Arkadaşlarına söyle ve sınırsız SB kazan

Her Swagbucks kullanıcısı burada bulabileceğiniz kendi tavsiye linkine sahiptir. Arkadaşlarınız bağlantınız üzerinden kaydolduğunda, ömür boyu kazancınızın% 10'unu alırsınız. Bağlantınız üzerinden ne kadar çok kişi kaydolursa, o kadar SB kazanırsınız.

 1. Ödül için hazır mısınız? Swagbucks'larınızı kurtarın

Kaç tane swagbucks bir dolar değerinde? 100 SB = 1 ABD doları. Gelirinizi e-hediye kartlarına veya bağışlara harcamak ya da bunları nakde çevirmek olsun, 100 SB her zaman 1 dolar. Swagbucks sürekli değişen bir seçenek sunar indirimli ödüllergerçi.

Bu bağlantılara erişmek için Swagbucks’a oturum açmış olmanız gerektiğini unutmayın. Bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz kaydolun ve 5 $ 'lık bir üyelik bonusu alın: Swagbucks'a bugün katılın,

E-hediye kartları için swagbucks kullanın

İnternetteki en ucuz e-hediye kartı Swagbucks Ödül Mağazası 1 dolar, ancak tasarruf etmeye değer: aylık ilk 25 dolar ödemeniz otomatik olarak% 12 azaltılır.

Bir ödül seçip gelen kutunuza ulaşacak olan onaylama bağlantısına tıkladıktan sonra, Swagbucks'un ödülünü alması 7 ila 10 gün sürer. Web sitelerinde mevcut olur olmaz ikinci bir e-posta alacaksınız.

Bağış için swagbucks kullanın

Geri dönüşün için kendini ödüllendir! Hangi sadaka seçtiğinize bağlı olarak, 16.000 SB'ye kadar kazanabilirsiniz. Swagbucks şu anda ortaklık Amerikan Kızıl Haç, ASPCA, Uluslararası Çocuk Fonu, Conquer Kanser Vakfı, Amerika'yı Beslemek, Merhametli Kolordu, Doğa Koruma, Sierra Kulübü, Birleşmiş Milletler Mülteci Ajansı ve WWF ile birlikte yakın zamanda işbirliği örgütleri planlıyorlar.

Swagbucks'ı paraya dönüştürme

Swagbucks çek veya nakit göndermese de, swagbucks'ı PayPal'a dönüştürmek mümkündür; bu, doğrudan banka hesabınıza kolayca ve güvenli bir şekilde para göndermenizi sağlar. Ancak, diğer ödüller için geçerli olan kuralların çoğu, PayPal'a gelince ortadan kalkar. Seçtiğiniz miktara bağlı olarak PayPal primin ödenmesi ek SB gerektirir (en az 5 dolarve kazancınızın ulaşması 21 güne kadar sürebilir. Ancak, benzin için ödeyebilir veya swagbucks'tan elde ettiğiniz gelirle kiralayabilirsiniz.

Swagbucks hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Swagbucks kullanımı meşru ve güvenli midir?

Swagbucks kullanmak tamamen yasal ve güvenlidir. Neden bazılarının merak ettiğini anlıyorum Swagbucks bir aldatmacadır Çünkü kendi evinizin rahatlığından birkaç soruyu yanıtlayarak çevrimiçi olarak hediye kartı kazanabileceğinizi görmek çok iyi görünüyor.

Bazı kullanıcılar SB'leri takip etmenin bağımlılık yaratabildiğini fark ettiler ve bunun oyun oynarken ve birçoğunun swagbucks yoluyla oynadığı sırada nasıl olacağını görebiliyorum.

Swagbucks buna değer mi?

Belki de hepsinden önemlisi en önemli soru – buna değecek mi? Buna sadece sen cevap verebilirsin. Noel hediyeleri için veya özel bir fırsat için ödeme yapmak için hediye kartlarına ihtiyacınız varsa ve boş vaktiniz varsa, Swagbucks zamanınızı doldurmak ve çevrimiçi ücretsiz hediye kartları almak için harika bir yoldur.

Tam zamanlı bir işiniz varsa ve size çok para kazandıracak bir yan çizginiz varsa, SB'yi avlamak için zaman ayırmaya değmez.

Başka bir deyişle, Swagbucks araç çubuğunda bir İnternet araması yaparsanız ve zaman zaman sitede oyun oynarsanız, çoğu kişi bunları idare edebilir. Sabahları işe ya da bulaşıkları hazırlarken dizüstü bilgisayarlarında Swagbucks TV yayınlayan insanların sesini duydum.

Bu başlamak için iyi bir yol olabilir Online hediye kartları kazanın daha değerli zaman almadan.

Swagbucks hızlı nasıl alınır

Burada açıklığa kavuşturmama izin verin, Swagbucks, düzenli gelirinizin yerine geçmez, ancak SB'yi kullanarak çevrimiçi hediye kartları toplamak, gelirinize bir destektir. Kirazlı paradır millet. AMA, eğer işler arasındaysanız ve çok zamanınız varsa, bakiyenizi iyileştirmek için swagbucks ile saatler geçirebilirsiniz.

Çoklu görevde ustalaşmanıza bağlı olarak, videoları farklı bir ekranda çalıştırırken bir ekranda anketleri yanıtlamak için birden fazla monitör çalıştırabilirsiniz. Asla normal bir iş kadar kazanamayacağınıza ya da bir yan iş kurmaya başladığınızdan, buna değip değmeyeceğinden emin değilim, ancak birkaç ekstra hediye kartı kesinlikle alınabilir.

Swagbucks denemek ister misiniz? Ücretsiz üye olmak için aşağıdaki butona tıklayın. 5 $ 'lık bir üyelik bonusu alacaksınız:
Şimdi swagbucks'a katılmak için buraya tıklayın

Swagbucks ile daha fazla para kazanmanın 5 yolu

1. Sosyal medyada swagbucks izleyin

Özel teklifler ve fazladan SB kazanmak için fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için Facebook'ta swagbucks izleyin.

2. Swagbucks blogunu takip edin

Swagbucks blogunu okumak, fazladan SB kazanmak için harika bir yoldur. Sık sık swagcode yayınlarlar, böylece görevlerinizi tamamladığınızda dengenizi iyileştirebilir veya ilave bir SB'ye eşdeğer zorlukları gerçekleştirebilirsiniz.

3. Arkadaşlarına bakın

Ailenizi ve arkadaşlarınızı swagbucks'a yönlendirerek, swagbucks kredinizin% 10'unu ömür boyu alacaksınız! Evet, doğru. Üye olduğunuz sürece kredinizin% 10'unu kazanabilirsiniz. Özel özellikler hakkında daha fazla bilgi Burayı tıklayın

4. Swagbucks Gelen Kutunuzu kontrol edin

Daha fazla SB kazanmak için teklifler ve fırsatlar Swagbucks gelen kutunuzda düzenli olarak yayınlanmaktadır. Size yönlendirilen anketler (bunlar için daha erken hak kazandığınız anlamına gelir) gelen kutunuza gönderilir. Gelen kutunuzu kontrol etmek için sitenin üst çubuğundaki zarf simgesine tıklayın.

5. Swagbucks'ı tüm cihazlarınız için varsayılan tarayıcı yapın

Swagbucks araması Yahoo arama motoruyla yapılır, böylece yüksek kaliteli sonuçlara güvenebilirsiniz. Varsayılan arama olarak swagbucks'ı seçerseniz, ekstra SB kazanma fırsatını asla kaçırmazsınız. Swagbucks'ta aramanızı standartlaştırmaya yönelik talimatlar aşağıdadır.

Bu bağlantılara erişmek için Swagbucks’a oturum açmış olmanız gerektiğini unutmayın. Bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz kaydolun ve 5 $ 'lık bir üyelik bonusu alın: Swagbucks'a bugün katılın,

Emma

Selam, ben Emma. Oğlum doğduğunda 2012 yılında finansal özgürlük kazanmaya başladım. O zamandan beri borçlarım geri ödendi, para biriktirdim ve çevrimiçi ve pasif gelir akışları oluşturdum. Daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Emma

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir