Başlangıç / Online işler / ClixSense İncelemesi 2019: Gerçek mi ve Zaman ayırmaya değer mi?

ClixSense İncelemesi 2019: Gerçek mi ve Zaman ayırmaya değer mi?

ClixSense İncelemesi 2019

DBu arada para kazanmak ister misin? Bu ClixSense testi, ClixSense ile günde en az 50 $ kazanmanın nasıl olduğunu gösterir.

Bu yazıda aşağıdakileri tartışacağız:

  • ClixSense Nedir?
  • ClixSense yasal mı?
  • ClixSense güvenli midir?
  • Clixsense oturum açma işlemi
  • ClixSense ile nasıl para kazanılır?
  • Clixsense ödeme deliller
  • Clixsense Alternatifleri

ClixSense Artıları

 • Katılmak ücretsizdir, yani sıfır yatırımla başlayabilirsiniz.
 • En yüksek oranlarla, web’deki en iyi PTC sitesidir.
 • En iyi çevrimiçi işlerden biri çünkü meşru ve dolandırıcılık değil.
 • Herhangi bir küresel konumda bulunan herhangi biri tarafından kullanılabilir. Örneğin, Hindistan’daki insanlar için çok ideal.
 • Her yerden, hatta evden çalışma esnekliğine sahipsiniz.

ClixSense Eksileri

 • O gün görevlerin uygunluğuna bağlı olarak, ilk günden itibaren para kazanamayabilirsiniz.
 • ClixSense ile bir gecede zengin olamazsınız
 • PayPal ödemeleri desteklenmiyor
 • Hemen veya günlük ödeme yapmazsınız. Haftada bir kez ödersiniz, ki bu hala iyidir.
 • CLIXSENSE NEDİR?

ClixSense, aslen 2007 yılında tıkla ve öde web sitesi olarak kuruldu. 2012 yılında daha sonra, şirket iş modelini çeşitlendirdi ve pazar araştırması hizmetleri vermeye başladı.

Şu anda, ClixSense.com, anketler, oyunlar ve daha fazlası gibi çeşitli görevleri yapmak için para aldığınız, internetteki en büyük ve en popüler premium web sitelerinden biridir.

Bu nedenle, ClixSense, reklamverenler ve tüketicileri arasında aracı görevi görür. Reklamveren veya yayıncı, reklamları, anketleri ve diğer teklifleri ClixSense gibi bir ödül sayfasına yerleştirmek için para ödüyor ve müşteriler en iyi değeri elde etmek için onlarla ilgileniyor.

ClixSense, dünyanın dört bir yanından yayıncılar, bağlı kuruluşlar ve tüketicilerle birlikte çalışır. Merkezi New Orleans, Louisiana’da.

CLIXSENSE LEGIT NEDİR?

ClixSense kesinlikle yasaldır ve bu part-time işle her ay fazladan para kazanan pek çok insan vardır.

Bana hala inanmıyorsanız, ClixSense’e ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Bu, 5 dakikadan daha kısa bir sürede bir ClixSense hesabı oluşturabileceğiniz ve daha sonra yasal olup olmadığını test edebileceğiniz anlamına gelir. Size bir maliyeti olmayacak çünkü işe başlamak için hiçbir ücret ödemezsiniz.

Bu şirket bile, web sitelerinde ABD ticari siciline sahip tescilli bir şirket olduğunu açıkça ifade ediyor, bu da katı ABD yasalarına göre hareket ettiği anlamına geliyor.

Pazar araştırması raporları ayrıca çalışanlarına bağlı ortaklar gibi ayda 30 milyon dolardan fazla ödeme yaptıklarını gösteriyor. Bu, bu işletmenin yasal olduğu ve çevrimiçi olarak para kazanabileceğiniz anlamına gelir.

CLIXSENSE GÜVENLİ MİDİR?

ClixSense 2007’den bu yana yaklaşık 12 yıl sonra popüler.

Bu site güvenli ve meşru olmasaydı, izleyicileri ve kullanıcıları arasında uzun bir ömrü ve kabulü olmazdı.

Bununla birlikte, kişisel bilgileri paylaşamayacağınız ve saldırıya uğramamayı bekleyeceğinizden, çevrimiçi güvenliğin de sorumluluğunuzun bir parçası olduğunu unutmayın.

Güvenliğinizi, güçlü şifreler, özel ağlar veya pencereler kullanarak ve ayrıca diğer işlemler için kullandığınız hesaptan başka bir banka hesabı kullanarak artırabilirsiniz.

Clixsense KAYIT SÜRECİ

Aşağıdaki ülkelerden iseniz, başvurunuz işleme alınmayacaktır, çünkü ClixSense bu ülkelerde hizmetlerini pazarlayamaz.

Desteklenmeyen ülkeler: Afganistan, Küba, İran, Irak, Kuzey Kore, Nijer, Vietnam, Kazakistan, Arnavutluk, Antarktika ve Azerbaycan.

İlk adım: Kayıt ve kısa formu doldurun

ClixSense hesabına kaydolmak için bu bağlantıyı takip edin. Unutmayın, kayıt olmak tamamen% 100 ücretsizdir, bu nedenle herhangi bir mazeretiniz olmaz. Kısa formu doldurun ve gönderin.

İkinci adım: E-posta onayı

Formu gönderdikten sonra, hemen gelen kutunuza bir e-posta bildirimi gönderilecektir. İşlemi tamamlamak için onay bağlantısını tıklamanız gerekir.


Üçüncü adım: ClixSense giriş ve profil güncelleme

ClixSense hesabınıza, yukarıda 1. adımda kısa biçimde belirttiğiniz ayrıntılarla (kullanıcı adı ve şifre) giriş yapın.

Giriş yaptıktan sonra, profilinizi güncellemeniz ve tüm kişisel, ödeme ve güvenlik bilgilerinizi aşağıdaki forma girmeniz gerekir.

Dördüncü adım: komple paketler

Artık her şey ayarlandı ve ClixSense hesabınızla anında para kazanmaya başlamak için anketleri, ödevleri ve teklifleri tamamlamaya başlayabilirsiniz.

NASIL CLIXSENSE ÇALIŞIYOR: CLIXSENSE İLE PARA KAZANMAK İÇİN 6 OLASI

1. Anketler

ClixSense ile para kazanmak için bu yöntemi kullanmanın yararı, bir anketi tamamlamak için kolej derecesine veya uzmanlık bilgisine ihtiyacınız olmamasıdır.

Anketin fiyatı, anket başına 0,8 ile 10 ABD doları arasındadır; bu, bu seçenekle kolayca çok para kazanabileceğiniz anlamına gelir.

Anketlerin çoğu için ödemeler, 30 gün sonra kırmızı bayrakla işaretlenen anketler dışında hemen ClixSense hesabınıza gönderilir veya yatırılır.

Çiftlik anketinin durumu için koşullar

başladı: Bu ifadeyi, bir anket üzerinde çalışmaya başladığınızı göstermek için alırsınız.

Koşullu dolu: Anketin gerekli katılımcı sayısına ulaştığı anlamına gelir.

Mevcut değil: Anket kapandı ve tamamlanamıyor.

kalkanlı: Nitelikler ve gereklilikleri karşılamıyorsanız bu durum ortaya çıkar.

tamamlandı: Baştan sona kadar bir anket üzerinde başarıyla çalıştıktan sonra kullanılır.

atlandı: Anketi tamamlamak için bir davetiye aldığınızda ancak reddettiğinizde kullanılır.

ClixSense püf noktaları Anketler daha fazla para kazanmanıza yardımcı olabilir

Profilinizi güncelleyin: ClixSense ile ilgili anketler bulunduğunuz yere ve yaş, cinsiyet, din vb. Demografik verilere bağlıdır. Bu nedenle, bilgilerinizle eşleşen anketler olduğunda daha fazla anket davetiyesi ve bildirim almak için profilinizdeki tüm bilgileri doldurmanız gerekir.

ClixAddon’ı yükleyin: Hesabınıza giriş yapmak yerine, bilgisayarınızda ek görevler gerçekleştirirken web anketi anketi davetlerini alabileceksiniz. Bu nedenle, ClixAddon ClixSense için bir tarayıcı uzantısıdır.

İlk 100 görevi hızlıca çöz: ClixSense’in ilk 100 görevini tamamlayan ve anketi davet eden kişilere daha fazla öncelik verdiği varsayılmaktadır.

ClixSense Başarı sayfasının ekran görüntüsünü alın: Bir anketi tamamladıktan sonra, anketin durumunu gösteren bir başarı sayfası alacaksınız. Bir sorununuz varsa, ödeme veya şikayetçi hakkında sorunuz varsa, destek almak için bu ekran görüntülerini gönderebilirsiniz. Aşağıdaki örnek ekran görüntüsüne bir göz atın.

Üç alternatif ClixSense anket sayfası

Bu anket siteleri hakkında daha fazla bilgi için bu gönderiye bakın. Orada nasıl çalıştıklarını, onlardan nasıl para kazandıklarını ve anketlerle çevrimiçi para kazanmak isteyen herkes için neden en iyi seçenek olduğunu öğreneceksiniz.

2. ÇIKIŞ CLIXSENSE GÖREVLERİ

ClixSense, Figür Sekiz ile (web’deki en büyük sitelerden biri) ortak oldu. Şekil 8 ve benzer birçok web sitesi, ClixSense’te yapabileceğiniz ve sonra ödeyebileceğiniz görevleri yayınlamaktadır. Kapsanan görevler arasında veri girişi, Google aramaları gerçekleştirme, sosyal medyada içerik yayınlama ve paket teslim etme sayılabilir.

ClixSense görevleri için çalışma koşulları

Test modu: Testi geçmek için gereken doğruluk budur. Örneğin, bir 7/10 test modu, hak kazanmak için 7 soruyu doğru cevaplamanız gerektiği anlamına gelir.

Çalışma modu: Test modundan geçtikten sonra, tamamlanan her görev için para kazandığınız çalışma moduna geçin.

Outcast modu: Test modunu geçemezseniz, dışlanan moda girersiniz, yani belirli bir görevi gerçekleştiremezsiniz.

ClixSense görevleriyle ne kadar kazanabilirsiniz?

Ortalama olarak, her görev için saatte 1 ila 3 dolar harcayabilirsiniz. Ancak, bu sabit değildir çünkü maaşınız seviyenize bağlıdır.

Seviye O: Bu, 100 soruyu bir sonraki seviyeye taşımak için cevaplamanın başlangıç ​​noktasıdır.

Seviye 1:% 70 ve altında hassasiyete sahip kişiler için.

Seviye 2: En az% 80 kesinliğe ulaşmalı

Aşama 3:% 85’in üzerinde hassasiyete sahip insanlar için

Daha yüksek seviyedeki insanlar daha fazla kazanır, çünkü yüksek ücretli veya daha fazla talep gören daha fazla iş görürler. ClixSense’teki yüksek kazançlı bir örneği görmek için aşağıdaki resme bakın.

ClixSense görevleriyle ilişkili diğer avantajlar

Her görevi tamamladıktan sonra kazandığınız paraya ek olarak, ClixSense çalışanları görevlerle ilgili aşağıdaki avantajlardan da yararlanır.

ikramiye: ClixSense görevleriyle kazandığınız her 50 $ için bir tane alacaksınız ÜCRETSİZ 5 $ bonus, Size 5 ila 300 dolarlık ücretsiz bonus sunan 23 siteyi keşfetmek için buraya tıklayın.

Haftalık yarışmalar: Bunlar, aşağıdaki kriterlere göre bulunduğunuz yere göre, pazartesiden pazara en iyi 10 kişiyi ödüllendiren bonuslardır.

Alternatif ClixSense görevleri olan üç site

Yukarıdaki sitelerin nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için, bu gönderiyi ziyaret edin ve yukarıda listelenen sitelerdeki ve diğer birçok sitedeki görevleri tamamlayarak çevrimiçi para kazanmayı öğrenmek için “MİKRO ÜRÜNLER” bölümüne gidin.

3. KOMPLE CLIXSENSE TEKLİFLERİ

Teklif, teklifi tamamladıktan sonra ödeme almak için yapmanız gereken bir şeydir. Örneğin, burada ClixSense için tamamlayabileceğiniz bazı teklif örnekleri bulunmaktadır.

 • ürün testi
 • Oyun oynamak
 • Testleri yapmak
 • Web sitesi oturum açma
 • TV ve Videolar

Önemli not: Bu tekliflerin çoğu, Orman Teklif Duvarı, Teklif Toro, Wannads, Adgate ve Adscend gibi üçüncü taraf ClixSense ortakları tarafından yayınlandığından, çoğu kişi bu yöntemi kullanmanızı önermemektedir.

ClixSense’in burada doğrudan kontrolü olmadığı için, bu anlaşmaların çoğunun aldatılmaları veya gerektiğinden daha az ödemeleri muhtemeldir. Bu nedenle, önce ClixSense ile para kazanmak için başka yöntemler kullanmalısınız.

4. BİR CLIXSENSE ORTAĞI OLUN

ClixSense, arkadaşlarınızı, ailenizi ve diğer kullanıcılarınızı ClixSense tarafından sağlanan benzersiz bir ortaklık bağlantısı aracılığıyla paylaşarak para kazanabileceğiniz çok aktif bir ortaklık programına sahiptir. Aşağıdaki örneğime bir bakın.

Ortak olarak kazandığınız komisyon türleri

Kayıt ücreti: Birisi kaydolursa ve benzersiz yönlendirme bağlantınız veya kodunuzla üye olursanız, hakem başına 0,10 ila 0,30 ABD Doları alırsınız. Ayrıca tüm yaşam boyu gelirleri için düzenli bir komisyon alacaksınız. Yani, eğer 5 $ yaparsanız 2 $ bonus kazanacaksınız.

etkinlik KomisyonuBahsettiğiniz kişi görevleri, teklifleri ve anketleri tamamlamaya başlar başlamaz, kazandıkları toplam tutarda% 20 komisyon alırsınız.


Daha fazla öneri almanın püf noktaları

Arkadaşların ve ailenin reklamını yap: Bu siteden para kazandığınızı kanıtladığınız sürece, sizden gelen bilgileri her zaman güveneceksiniz.

Blog oluştur: Blog kullanarak, bunun gibi ClixSense incelemeleri yazabilir ve daha sonra tanıtımını yapabilirsiniz. Bir blog için nasıl adım adım rehber oluşturulacağını okuyun.

Sosyal medyada reklam verin: Tüm ClixSense sosyal medya arkadaşlarınıza ve ağlarınıza ve çevrimiçi olarak nasıl para kazanabileceklerini söyleyin.

5. CLIXSENSE OYUNLARI OYNANMAK İÇİN ÖDEME

Oyun oynamak, ClixSense ile para kazanmanın bir başka ilginç yoludur. Kazandığınız her oyun için en az 10 $ kazanırsınız. Böylece çevrimiçi olarak hızlı ve kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz.

Çevrimiçi olarak ücretsiz oynamak için ödediğiniz 15 web sitesini ve uygulamayı keşfetmek için bu yazıyı okuyabilirsiniz.

6. CLIXSENSE ARAŞTIRMA.

Bu, çalışanlara anketlere katılmalarını ödeyen ClixSense tarafından yönetilen özel bir programdır. Bu programa kaydolduktan sonra görüşlerinizi paylaşmanız ve ürünler ve diğer teklifler hakkında geri bildirimde bulunmanız için ödeme yapılır.

CLIXSENSE’DE ÖDEME

ClixSense ödeme yöntemleri

ClixSense üç ödeme yöntemini kabul ediyor: Payoneer, Skrill ve Tango Kartı

ClixSense ne kadar para kazanabilirsiniz?

ClixSense’te kazandığınız miktar aşağıdaki faktörlere bağlıdır;

Tamamlanan görev sayısı: Örneğin, günde 10 anket tamamlarsanız, günde 1 veya 2 anket tamamlayan birinden daha fazla kazanırsınız.

Coğrafi Konum: Örneğin, Batı ülkelerinden insanlara Paskalya ülkelerinden daha fazla para ödeniyor.


ClixSense Ödemeleri Kanıtı

Aşağıda, ClixSense’in ödediğini gösteren bazı referanslar bulunmaktadır. Burada daha fazla ClixSense ödeme kanıtı alabilirsiniz.

CLIXSENSE ALTERNATİFLERİ

Swagbucks: Oyun oynamak, çevrimiçi alışveriş yapmak, anket yapmak ve TV izlemek için para kazanın.

Gelen Kutusu dolar: E-postaları okuyun, oyunlar oynayın, çevrimiçi alışveriş yapın, anketler alın ve para kazanın.

MyPoints: Puan kazanmak için anket yapmak gibi her türlü görevi tamamlayın.

mezar Noktaları: Yukarıdaki MyPoints ile aynı şekilde çalışır.

BU CLIXSENSE İNCELEME ÜZERİNE DÜŞÜNEN VE SONUÇLARIMIZ

İlk günden para kazanacak mısın?

Evet yapabilirsiniz, ancak garanti edilmez çünkü ilk güne bağlıdır. Bu nedenle, mümkün olduğu kadar çok görevi tamamlamak için bağlılığınıza bağlı kalmak istiyor.


ClixSense sizi zengin edecek mi?

Hayır ve evet. Hayır, çünkü birçok görevi tamamlamak ve bu sitede çok fazla zaman harcamak istiyorsunuz. Evet, çünkü bu sitede görevleri tamamlamak için daha fazla zaman harcadığınız sürece çok para kazanabilirsiniz.

ClixSense zaman ayırmaya değer mi?

Ekstra para kazanmak için basit ve kolay bir iş arıyorsanız, ClixSense buna değer. Ancak, tam zamanlı bir gelir elde etmek için daha ciddi yollar arıyorsanız, bu olmayabilir.


Yani bunun yerine bunu yapabilirsiniz ..

Milyarderlerin varlığının sebebi olan pasif geliri kontrol edebilirsiniz

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir