Başlangıç / Online işler / Çocuklara Fortnite, FIFA ve daha fazlasını nasıl oynayacaklarını öğretmek için saatte £ 40 kazanabilirsiniz

Çocuklara Fortnite, FIFA ve daha fazlasını nasıl oynayacaklarını öğretmek için saatte £ 40 kazanabilirsiniz

Özel ders, yanlarda biraz para kazanmak için kolay bir yoldur, ancak video oyunları ile birleştirmek ve bu bir rüya işidir. İşte böyle çalışır.

bilgisayar oyunları oynamak için ödenecek

Resim kredisi: icemanphotos (solda), Lenscap Fotoğrafçılık (sağda) – Shutterstock

Video oyunları için cennete benziyorsa, bu sizin için mükemmel bir fırsattır – bir matematik dersiyle birleştirmeyi göze almazsanız, bu sizin için mükemmel bir fırsattır.

Bir çevrimiçi eğitim kurumu, öğretmenleri Fortnite, FIFA ve Call of Duty gibi video oyunlarını oynarken çocuklara İngilizce, matematik ve dil öğretmeye teşvik eder.

Artı, kazanabilirsiniz bile saatte 40 sterlin bunun için. Fırsatları

Video oyunları yoluyla öğrenme

Video oyunlarını öğrenin

Credit: Yaşayan Sevgilerle Yaşayanlar – Flickr

Video oyunları ve Pisagor doğal olarak birbirine uyuyor gibi görünmüyor ancak bilim, video oyunları oynamanın aslında öğrenmeyi destekleyebileceğini öne sürüyor.

Araştırma düz olduğunu göstermiştir Bir saat video oyunu Beynin odaklanma yeteneğini artırabilir, çünkü görsel seçici dikkati arttırır.

Ayrıca, deneyimli oyuncuların "kumar uzmanınınkinden daha fazla beyin aktivitesi" olduğu düşünülüyor, video kumarının kötü bir şey olmadığını öne sürüyor.

Gençlerle bugün ortalama olarak harcamak Haftada 12.2 saat Video oyunları oynadığınızda, bu sürenin bir kısmını ek verimlilik için harcamak mantıklı olur.

Tutor House'un kurucusu – hizmeti sunan şirket – Alex Dyer:

Çocuk oyun öğretmeni sağlamanın öğrenmeyi daha ilginç hale getireceğini ve beyninizin daha verimli çalışacağını umuyoruz.

Video oyunları için ders nasıl çalışır

Video oyunları ile para kazanın

Çok görevli bir kabusa benziyor ama sandığınızdan daha kolay.

öğretmen Öğrenmeyi tartışın Birlikte video oyunları oynayan öğrenciler ile malzeme. Öğretmenler planlayacaktır Düzenli aralar Böylece öğrenciler konsolda oturmadan önce çalışmalarını tam konsantrasyonda tamamlayabilirler.

Kuşkusuz, başka bir Fortnite turunun teşviki, öğrencilerinizi bir sonraki daha net denklem kümesini geçmeye teşvik edecektir.

Öğretmenler olabilir uzaktan çalışma Online oyun kanalları aracılığıyla ve ödenerek Saat başına £ 30veya şahsen 40 £ bir saat, Uzaktan çalışıyorsanız, başlamadan önce kendi konsolunuza ve oyuna erişmeniz gerektiğini unutmayın.

Nasıl oyun öğretmeni olurum?

oyun öğretmeni olmak

Resim kredisi: icemanphotos – Shutterstock

Nitelikleriniz ve öğretebileceğiniz konular hakkında bir özgeçmiş göndererek Tutor House aracılığıyla kayıt olabilirsiniz.

Hangi konsollara ve oyunlara erişiminiz olduğunu ve bunları ifşa etmeniz gerektiğini de belirtmeniz önemlidir. Oynama yeteneğin – Şimdi FIFA becerilerinizi yenileme zamanı.

Onları canlı bir video oyunu özgeçmişiyle etkileyin – sizi kalabalığın arasından ayıran alternatif bir özgeçmiş örneği.

Eğer video oyunları sizin işiniz değilse, neden bir sosyal medya takipçisi olmak ya da profesyonel bir Wingman ya da profesyonel bir Wingwoman olmak için para almıyorsunuz (saatte 30 £!)?

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir