Başlangıç / Online işler / En İyi 20 Freelancer İşi: Evden Para Kazanmak

En İyi 20 Freelancer İşi: Evden Para Kazanmak

Serbest meslek sahibi olarak para kazanmak ister misiniz? Becerileriniz, coşkunuz ve deneyiminiz varsa, başarılı bir serbest meslek sahibi olabilir ve evden kazanabilirsiniz.

Yıl boyunca sabit bir gelir elde etmenizi sağlayan birçok boş yer var.

Serbest çevrimiçi çalışma

Bilgisayarınız ve iyi bir internet bağlantınız varsa, boş yerleri kolayca bulabilirsiniz.

Serbest meslek kariyerinin özerkliği ve esnekliği gençleri kendine çekiyor. Serbest çalışma esnek çalışma saatleri sunsa da ağ oluşturma ve sıkı çalışma gerektirir.

Okuma – Kariyerinizi serbest meslek sahibi yapabilecek veya bozabilecek 3 paradigma kayması

Serbest meslek teklifleri
Kaynak: freelancinghacks.com

İnternette serbest meslek sahibi olmak için ağ oluşturma önemlidir. Ayrıca itibarınızı korumak için sürekli olarak kaliteli işler yapmak zorundasınız.

Serbest Çalışanlar Birliği ve Upwork tarafından yapılan bir araştırmaya göre, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki serbest çalışanların% 60'ı serbest çalışmalarını bir zorunluluktan ziyade gerek duyulan bir temelde üstlenmiştir.

Bugün birçok insan bağımsız olarak çalışmak istiyor. Serbest çalışanlar esneklik ve özgürlük sunduğundan, insanlar geleneksel 9 – 5 tam zamanlı çalışma yerine bu iş tarzını seçiyorlar.

En iyi serbest web siteleri

Eğer bir acemiyseniz, yeteneklerinizin ve gücünüzün farkında olmalısınız. Becerilerinizi öğrendikten sonra, en iyi serbest web sitelerine kaydolmalısınız.

Serbest işinizin başarılı olmasını istiyorsanız, becerileriniz için pazar talebini kabul etmeniz gerekir.

Ayrıca bakınız – Serbest pazarlama kariyerine başlamanın en iyi yolu

İster tam zamanlı bir kariyer muhasebecisi olun, ister boş zamanlarında çalışmak isterseniz, serbest çalışanların web sitelerini bilmeniz gerekir. Çok çeşitli işleri bulabileceğiniz birçok serbest web sitesi var.

Bir yazar, geliştirici, fotoğrafçı, satıcı veya tasarımcı olarak, bu platformlarda birçok serbest görünüm alabilirsiniz.

Flex Jobs, Upwork, Fiverr, Freelancer, Craigslist en iyi freelance web sitelerinden bazılarıdır. Yeni başlayanlar için serbest işler arıyorsanız, derhal bu web sitelerine kaydolmalısınız.

Ayrıca tüm boş pozisyonları çevrimiçi olarak yöneten ücretsiz iş panoları da var.

20 en iyi ilan

Evden yasal olarak herhangi bir ücret ödemeden meşru bir iş arıyorsanız, aşağıdaki boş yerleri göz önünde bulundurmalısınız:

Serbest çalışan olarak para kazanın.

# 1. İçerik yaz

Çevrimiçi çalışmak ve evden bunun için ödeme almak istiyorsanız, içerik yazmayı seçebilirsiniz. Size istikrarlı bir gelir getirebilecek en iyi ücretsiz kariyerlerden biridir.

Çevrimiçi pazarlama eğilimlerinin ortaya çıkmasıyla birlikte, şirketlerin iyi içerik yazarlarına ihtiyacı vardır. Eğer deneyimli bir yazarsanız, kesinlikle bu alanda başarılı olacaksınız.

İngilizce yüksek lisans derecesi ve yüksek puanlar size yüksek maaşlı performanslar getirmeyecektir. Becerileriniz ve tecrübeleriniz en yüksek ücretli serbest meslekleri elde etmenize yardımcı olacaktır.

Becerilerinizi geliştirmek için çok okumanız ve yazmanız gerekir. Harika makaleler yazmak için yaratıcı olmak önemlidir. Anneler için en iyi ev işyerlerinden biridir.

# 2. programlama

Programlama, serbest çalışanlar için harika bir yoldur. Deneyimli bir programcıysanız, kendi işinizi başlatabilirsiniz. Bu ödüllendirici bir serbest BT işi.

Programlama zor olduğundan, programlayıcılara her zaman ihtiyaç vardır. Mobil uygulamalar ve yazılım geliştirme gibi serbest programlama işleri çok para ödüyor. İyi programlama beceriniz varsa saatte 150 $ kazanacaksınız.

Müşterilerinize büyük işler vererek itibarınız üzerinde çalışmalısınız. İOS ve WebGL gibi programlama dilleri hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

3.. Grafik tasarım

Grafik tasarım serbest çalışanlar için en iyi seçeneklerden biridir. İyi grafik tasarımcıları her zaman talep edilmektedir. Serbest meslek sitelerinde serbest grafik tasarım çalışması alabilirsiniz.

Grafik tasarımcıları işletmeler için Infographics, logo, poster, ikon ve illüstrasyonlar tasarlayabilir.

Serbest grafik tasarımcı olarak başarılı olmak istiyorsanız, işinizde iyi olmalısınız. İyi bir grafik tasarımcı çok yaratıcı ve tasarımlarıyla ilgili deneyler yapıyor.

# 4. Web geliştirme

İyi bir web tasarımcısıysanız, evde para kazanmak için çok kolay olacaktır. Şirketler ve şirketler her zaman yüksek kaliteli web tasarımcılarına ihtiyaç duyarlar. Beceri ve anlayışınız varsa, bu alanda parlayacaksınız.

Serbest çalışan birçok web tasarımcısı bulunduğundan, öne çıkarken işinizde iyi olmanız gerekir. Ününüzü oluşturmak için hizmetlerinizi zamanında dağıtdığınızdan emin olmanız gerekir.

# 5. Video Editor

Video düzenleme ile boş zamanlarınızda ekstra para kazanabilirsiniz. Birkaç video klip bir araya getirerek harika videolar oluşturabilirseniz, video düzenleme, kendi işinizi kurmanız için harika bir yoldur.

YouTube, Instagram ve Facebook gibi platformlar çekici videolar için bir talebe yol açtı. İşletmeler, potansiyel müşterileri için ilgi çekici video içeriği oluşturmak için video editörlerine ihtiyaç duyar.

# 6. Sosyal medya yöneticisi

Yeterli sosyal medya becerisine sahipseniz, kurumsal sosyal medya kanallarını yönetmek, freelancer olmanız için faydalı olabilir. Sosyal medya pazarlaması her işletme için önemlidir.

Oku – Sosyal medyada para kazanmanın 10 yolu

Her şirketin markasını çeşitli sosyal ağlarda tanıtmak için iyi bir sosyal medya yöneticisine ihtiyacı vardır. Bu nedenle, sosyal medya yöneticileri için çok büyük bir talep var.

Bu, sosyal medya kanalları için ilgi çekici içerik oluşturmanız gereken en iyi ev işlerinden biridir.

# 7 çevirmen

Online para kazanmak istiyorsanız, serbest çevirmen olabilirsiniz. Tercüman olmak kolay olduğu için yeni başlayanlar için en iyi ücretsiz yazma işlerinden biridir.

Akıcı olarak en az iki dil konuşmalısın. Çevirmen olarak deneyiminiz varsa, yüksek ücretli performanslar alacaksınız. İyi bir tercüman için ortalama ödeme saatte 31 $ 'dır.

# 8. öğretmen

Eğer öğretmek istersen, serbest meslek sahibi olma şansın var. Öğretmen olabilmek için okulda sekiz saat çalışmak zorunda değilsin. Çevrimiçi olarak özel bir öğretmen olabilir ve istediğiniz kadar çok öğrenciye ders verebilirsiniz.

Esnek çalışma saatlerini tercih eden bazı öğretmenler var. Çevrimiçi bir öğretmen olmak sizin için en iyi seçenektir. Öğrencilere çevrimiçi olarak öğretebilirsiniz.

Çevrimiçi bir öğretmen olmak istiyorsanız, yeterli niteliklere sahip olduğunuzu seçmelisiniz.

Oku – Bu yüzden çevrimiçi bir dersi ev tabanlı bir öğretmen olarak başlatın.

# 9. Blogger

Blog yazmak, evden gelen en iyi yazma işlerinden biridir. Blogunuzu başlatmak, işinizi başlatmaya benzer. Blogunuz için doğru yeri seçmelisiniz. Yaşam tarzı, moda, teknoloji, seyahat, yemek vb.

Seyahat etmekle ilgileniyorsanız, bir seyahat bloguna başlamalısınız. Bir marka oluşturmak ve müşterilerinizin dikkatini çekmek zaman aldığı için, gece boyunca blogda başarılı olamayacaksınız.

Bununla birlikte, blogunuz popüler hale geldiğinde, hiçbir zaman serbest projeleriniz bitmeyecektir. Blog yazmak kendi patronun.

# 10 Kopyalayıcı

Boş zamanlarınızda bir transkriptör olarak ekstra para kazanabilirsiniz. Evden pek çok beceri gerektirmeyen basit bir iştir. Görevleri ses dosyalarını dinlemek ve kopyalamaktır.

İyi yazma becerilerinin yanı sıra, bu işi yapmak için iyi bir dinleyici olmanız gerekir. Bir alıcı için ortalama ödeme, saat başına 20 ABD dolarıdır.

# 11. Hukuk hizmetlerinde uzman

Uzun yıllar ünlü bir hukuk firmasında hukuk danışmanı olarak çalıştıysanız, bu alanda başarılı bir serbest meslek sahibi olabilirsiniz.

Bir şirket için çalışmak, uzun saatler çalışmak anlamına gelir. Kendi temponuzda çalışmak istiyorsanız, serbest avukat olursunuz.

Mülkiyet, iş ve aile yasaları söz konusu olduğunda, insanlar sürekli yetkili servislere güvenmektedir. En yüksek ücretli çevrimiçi işlerden biri.

# 12. İnternet güvenlik uzmanı

Yeni başlayanlar ve işletmeler her zaman hackerlar tarafından saldırıya uğradığından, siber güvenlik uzmanı olan yeni bir ücretsiz seçenek var.

Bu uzmanlar, işletmeleri bilgisayar korsanlarından uzak tutmak için İnternet güvenliği becerilerine sahiptir.

İnternet güvenliği yeterliliğine sahipseniz, hizmetlerinizi sunarak çok para kazanabilirsiniz.

# 13. SEO Uzmanı

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) konusunda büyük bilginiz varsa, bir SEO uzmanı olun. Evde en iyi işlerden biri. Müşterinizin web sitesini ziyaret etmeniz ve Google'da daha üst sıralarda olmanız gerekir.

SEM (arama motoru pazarlaması) SEO'ya benzer. Şirketler, web sitelerini Google'da daha üst sıralara çıkarmak için bir SEO / SEM uzmanı işe alıyor.

Arama motoru optimizasyonu hakkında her şeyi biliyorsanız, bu serbest iş başarabilirsiniz. Bağlantı kurma ve Google'ın nasıl çalıştığı hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir.

# 14. halkla ilişkiler

Halkla ilişkiler ve markalaşma konusunda bilginiz varsa, başarılı bir serbest çalışan olabilirsiniz. Halkla ilişkiler konusunda internette çok sayıda boş alan bulacaksınız. Bu hizmetler sürekli talep görmektedir.

Bir PR olarak başarılı olmak için bu alanda deneyim sahibi olmalısınız.

# Onbeş. fotoğrafçılık

Fotoğrafçılık, serbest çalışanlar için harika bir fırsat. İyi bir fotoğrafçıysanız, kendi işinize başlayabilirsiniz.

Serbest çalışan bir fotoğrafçı olarak başarılı olmak için fotoğrafçılık konusunda tutkulu ve deneyim sahibi olmalısınız.

Etkileyici bir portföyünüz varsa, birçok müşteri edinirsiniz. En iyi meşru çevrimiçi işlerden biridir. Fotoğraf çekmenin yanı sıra, fotoğrafları nasıl düzenleyeceğinizi bilmelisiniz.

# 16. veri girişi

Veri girişi, yeni başlayanlar için en kolay serbest işlerden biridir. Serbest çalışan web sitelerinde birçok veri girişi işi bulacaksınız. Bu işte, günde belirli sayıda sayfayı tamamlamanız gerekir.

İşleri kolay olmasına rağmen, çok fazla sabır gerektirir. Bu iş için iyi bir yazma hızına sahip olmalısınız. Dakikada yaklaşık 30 kelime yazabilmelisiniz.

Okunmalı – Kayıt ücreti olmadan evden yasal çevrimiçi veri girişi işleri

# 17. Satış ve Pazarlama

Pazarlama bilgisine ve deneyimine sahipseniz, serbest satış ve pazarlama uzmanı olabilirsiniz.

Bu işte müşteri adaylarını üretmek için müşterinizin ürününü veya hizmetlerini İnternet'te pazarlamanız gerekir. Bu sosyal medya pazarlaması, e-posta pazarlaması vb. Olabilir.

Bu işte başarılı olmak için, farklı pazarlama türlerine, özellikle de bağlı kuruluş pazarlamasına aşina olmanız gerekir. Satış ve pazarlama çoğunlukla çevrimiçi yapıldığından, internet üzerindeki en iyi serbest mesleklerden biridir.

# 18. Sanal Asistan

Bir iş arıyorsanız, sanal asistan olabilirsiniz. Pek çok yeni girişim, birden fazla görevi gerçekleştirebilen sanal bir asistan işe alıyor.

Başarılı bir sanal asistan olmak istiyorsanız çoklu görev yapabilmelisiniz. Bu işte belirli projeleri yönetmeniz ve e-postalara yanıt vermeniz gerekir. Ayrıca toplantıları ve randevuları takip etmelisiniz.

Asistan olarak deneyiminiz varsa, daha iyi serbest görünüme sahip olacaksınız. Yeni başlayanları desteklemek, evden para kazanmak için harika bir yoldur.

# 19. Web Araştırma

Web araştırması serbest çalışanlar için harika bir yoldur. Çevrimiçi çalışmanın ve evden para almanın harika bir yolu.

Bu işte, örneğin B. form doldurmak, anket yapmak ve oy kullanmak, vs.

Çevrimiçi para kazanmak isteyen herkes bunu yapabilir. Bu işi yapmak için internette saatler geçirmek için istekli olmalısınız.

Çeşitli web siteleri hakkında bilginiz varsa, bu işte iyi performans göstermenize yardımcı olacaktır.

# 20. müşteri hizmetleri

Her ne kadar müşteri hizmetleri çok popüler bir serbest meslek olmasa da, serbest çalışanlar için fırsatlar hakkında konuşurken göz ardı edilemez. İşletmeler, müşterilerine teknik destek sağlayabilecek çalışanları işe alır.

Müşteri servis sağlayıcısı olmak için iyi iletişim becerilerine sahip olmalısınız. Ayrıca çalıştığınız bölge hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Özet – Serbest İşler İçin En İyi Fırsatlar

Serbest çalışma, ideal iş-yaşam dengesini sürdürmeye yardımcı olur. Serbest çalışanlar için pek çok çevrimiçi iş fırsatı ile artık evden para kazanmak artık çok kolay.

Bir patron olarak çalışma saatlerinizi ve üzerinde çalışmak istediğiniz serbest projeleri belirlersiniz.

Çıkış – Çocuklarla serbest meslek sahibi olarak nasıl hayatta kalabilir ve başarılı olabilirsiniz?

Beceri ve deneyiminiz varsa, freelancer olarak çok para kazanacaksınız. İşinizin kalitesi ne kadar para kazanacağınızı belirler.

Serbest meslek hayatınıza başlarken dakik ve samimi olun. Herhangi bir randevuyu kaçırmayın ve işinizin kalitesinden ödün vermeyin.

En yüksek ücretli serbest meslekler

incelemesi: 5.0/ 5. 2 oydan.