Başlangıç / Evden Para Kazanma / En İyi makale yazma yöntemleri

En İyi makale yazma yöntemleri

Hepimiz kendimizi, kendine has sorunları, kendine özgü bir yaşam durumu vb. İle benzersiz bazı yaratıklar olarak düşünmek istiyoruz. Temel olarak, hepimiz aynı sorunları yaşıyoruz, özellikle de sosyal grubumuz içinde. Örneğin, eğer bir öğrenciyseniz, zaman zaman işlerin zamanında yapılması için vaktinizin olmadığı ya da konunun şu anda sizin için çok zor olduğu anlaşılan bir durumla karşı karşıya kalacaksınız.

Cesaretiniz kırılmamalıdır çünkü zaman zaman birçok öğrenci aynı problemle karşılaşır. Bu sorunla baş etmenin en etkili yolu bir yazma uzmanına başvurmaktır. Mantıklı geliyor değil mi? “Evet!” Diyorlar, ama bu sadece bir başlangıç ​​çünkü hala paramı online olarak yazmak için isteğinizi yerine getirmek için birisini kiralamak zorundasınız.

Öğrenci işini para için yaz

Karar vermenize yardımcı olmak için göz önünde bulundurmanız gereken bazı seçenekleri ve artılarını ve eksilerini hazırladık.

Arkadaşın bir yazma uzmanı gibi görünüyor. Gerçekten mi?

Hepimiz bu tuzağı biliyoruz. Etrafınızdaki birinin sizden daha iyi olduğunu ve söz konusu evraklarda size yardımcı olabileceğini düşünüyorsunuz. Doğru olsa da, nadiren yardımcı olur. Ancak, birçok insan kritik durumlar için arkadaşlarına döner ve bunu yapmak için tüm haklara sahipsin.

  • faydaları Arkadaşlar seni yargılamayacak. Arkadaşın gerçekten başarılı bir şekilde yazarsa, sana yardım etmekten mutlu olacaktır. Sana bir kuruşa mal olmaz. Gazetenizi bir araya getirerek eğlenebilirsiniz. Aynı zamanda iyi bir yapıştırma deneyimidir.
  • dezavantajları, Arkadaşlar genellikle gerçekte olduklarından daha iyi yazarlar gibi görünmektedir ve uzmanlık alanlarıyla iyi olmaları, uzmanlık alanınızdaki kadar verimli oldukları anlamına gelmez. Ayrıca, yüksek kaliteli kağıtlar yazmanıza yardımcı olacak arkadaşlarınızın yasal sorumluluğu yoktur. Yazmaya başlayabilir ve daha sonra yarıda durdurabilirsiniz çünkü yapacak başka şeyleri vardır.

Profesyonel bir Serbest Yazar harika bir fikir. Ya da değil?

İkinci seçenek de iki kişiyi etkiler – sen ve bir yazar. Bu yazarı çevrimiçi ve çevrimdışı, serbest çalışan bir web sitesinde vb. Bulabilirsiniz. İşte hatırlamanız gereken artılar ve eksiler.

  • faydaları Çevrimiçi binlerce yazar var, çeşitli ödüller ve uzmanlıklar sunuyorlar, farklı konular ve türlerle çalışıyorlar. Serbest yazarlarla iletişim kurmak, yazı servisleriyle iletişim kurmaktan çok kişisel, ancak “yazı” arkadaşı ile çalışmaktan daha profesyonel. Serbest platformların, belirli bir yazarın müşterilerinden gerçekçi referanslar gösterme olasılığı daha yüksektir.
  • dezavantajları Serbest yazarların çoğu sözleşmelerle çalışmaz, bu nedenle arkadaşınızdan daha güvenilir değil ya da bir yabancıdan daha güvenilir değildir. Hiç kimse İngilizce dilinden ve deneyimlerinden sorumlu değildir.

Profesyonel yazı servisi Bürokrasi mi yoksa kurtarıcı mı?

Profesyonel yazı servisine dönüş yapan öğrenciler arasında en popüler seçenek. Bununla birlikte, bu seçeneğin de avantajları ve dezavantajları vardır, ancak bizim görüşümüze göre önceki ikisinden kesinlikle daha avantajlıdır.

  • faydaları, Güvenilir acenteler güvenli ödeme seçenekleri kullandığından, işlemleriniz güvenli ve kesinlikle gizli tutulur. Yardım almak için destek ekibinin üyeleriyle her zaman iletişim kurabilirsiniz ve eğer bir yazar hastalanmışsa boşluğu doldurmak için onlarca kişi var.
  • dezavantajları Belirli bir yazarla çok fazla kişisel iletişim kurmazsınız, çoğu zaman isminin ne olduğunu bile bilmiyorsunuzdur. Yazma hizmetleri serbest yazarlardan daha kararlı olsa da, her zaman hataya yer vardır.

Hangi seçeneği seçeceğiniz size kalmış. Denemeniz için biraz yardıma ihtiyacınız varsa veya takıldığınızda taze gözlere ve beyinlere ihtiyacınız varsa, arkadaşınızla iletişim kurun. Profesyonel yardıma ve kaliteli yazı kompozisyonlarına ihtiyacınız varsa ve gerçekten önemli bir rol oynarsanız, profesyonel bir yazma servisi seçmek çok daha iyidir. İyi şanslar!

Kontrol Ediliyor

Thodex-Thodex Nedir-Thodex Kayıt ol -Thodex borsası kayıt-Thodex üye ol

THODEX Kripto Para Nedir?Eski adı Koineks olan Thodex Kripto Para Borsası, kullanıcıların sistemde listelenen mevcut …

Evden başarıyla çalışmak için ihtiyacınız olan 5 temel araç

Evden başarıyla çalışmak için ihtiyacınız olan 5 temel araç

Eminim evden çalışmanın ne kadar harika olduğunu duymuşsunuzdur – ne yapmak istediğinizi, ne zaman isterseniz …

8 Challenges to Working From Home With Small Children

Evden çalışmak için 8 zorluk (küçük çocuklarla)

Evden çalışmayı seviyorum. Günümü istediğim gibi tasarlama özgürlüğüne sahibim. Bütün gün ter giyebilirim, bütün gün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir