Başlangıç / Web sitesinden kazanın / En Zengin 5 Blogcu (Nasıl Kazanıyorlar)

En Zengin 5 Blogcu (Nasıl Kazanıyorlar)

Zengin olmak ister misin?

Blogunuz sizi oraya götürebilir.

İnternette para kazanmak, birkaç milyonerden oluştu ve gelişti.

Blog, sesini yaymanın ve kazançlı bir hayat kazanmanın en kolay yollarından biridir. Ayrıca, içeriğinizin kullanıcılara yararı sağlamak, yönetmek, pazarlamak ve sağlamak için harika bir yol sağlar.

en zengin blogger

Hevesli bir hayran kitlesi bulmayı ve bu sayıları film yıldızları ve müzisyenlerle aynı şekilde öldürmeyi başaran dünyanın dört bir yanından gelen blogcuları düşünün. Daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin:

5 zengin blog yazarı ve ilgili hikayeler

  1. Michael Arrington

Michael-Arrington "genişlik =" 176 "yükseklik =" 264 "srcset =" https://moneybies.com/wp-content/uploads/2016/12/Michael-Arrington.jpg 176w, https://moneybies.com/ wp-content / uploads / 2016/12 / Michael-Arrington-113x170.jpg 113w "boyutlar =" (maksimum genişlik: 176px) 100vw, 176px "/> Kazanç: aylık 500.000 - 800.000 ABD Doları </span></p>
<p>Michael Arrington tecrübeli bir blog yazarı ve Techcrunch'ı yönetiyor. Ayrıca diğer birkaç blog için yazıyor, ancak TechCrunch izleyicisine teknoloji haberleri vermeye odaklanıyor. Tek bir günde, bu blog her gün 200 ila 400 gönderi arasında güncellenecektir.</p>
<p>Bu nedenle, bir blogcu olarak çalışmak istiyorsanız, seçtiğiniz niş için dakika dakika güncellemeler yapmayı düşünmelisiniz. Michael teknolojiye odaklanmaya karar verdi ve bu onun hayatını değiştirdi.</p>
<ol start=

  • Pete Cashmore

Pete CashmoreKazanç: ayda 500.000 – 600.000 ABD Doları

Mashable takımından Pete Cashmore, iyi bilgilendirilmiş bir sosyal medya yıldızı ve blog yazarı. Blogunda ayrıca, elbette 600.000 $ ‘dan fazla net değere dönüşen çok sayıda sosyal puan kazandı. En iyi web sitelerinden birini yaptığını söylemeye gerek yok.

Dünyanın en zengin ikinci blogcusu olarak Mashable’in arkasındaki beyin olması şaşırtıcı değil. Bu blog sosyal medya ve teknoloji haberlerine odaklanmaktadır. Teknoloji ve sosyal medya bilgisi arayan herkese gerçek haberler sağlayan günlük güncellemeler sağlar.

  1. Mario Lavanderia (Perez Hilton)

Mario LavanderiaKazanç: ayda 300.000 – 450.000 ABD Doları

Perez Hilton olarak da bilinen Mario Lavanderia, çabalarını finansal başarıya dönüştürmeyi başarabilen vicdani bir işkolik. Blogu PerezHilton, eğlence, fotoğrafçılık, skandal ve ünlülerle ilgili en popüler bloglardan biri.

Ünlü insanlar veya ünlülerle ilgili en son haberleri arıyorsanız, onların ilk PerezHilton’da yayınlandığından emin olabilirsiniz. Mario’nun başladığında başladığı yaratıcı blog tarzı onun için mükemmel olduğunu kanıtladı.

  1. Vitaly Friedman

Vitaly FriedmanKazanç: ayda 150.000 – 190.000 ABD Doları

Vitaly Friedman, web sitelerinin tasarımı ve geliştirilmesine tonlarca içerik göndererek blog dünyasına girmiştir. Yetkili web tasarımı bilgisi arayanlar, platformları olan SmashingMagazine adresine gitmelidir.

Her gün, bu blog en son hediyeler, öğreticiler, ipuçları ve haberlerle ilgili birçok yeni güncelleme içeriyor. Dolayısıyla, doğal olarak, dünyanın dördüncü en yüksek blog yazarlarından biri haline gelen gelire dönüştüğü tonlarca hit çekiyor.

  1. Timothy Sykes

tim_sykesKazanç: ayda 150.000 – 180.000 ABD Doları

Timothy, önde gelen hisse senedi uzmanlarından biridir. Bugün, TimothySykes adlı yüksek profilli bir blogu yönetiyor. Bu blogda, stok pazarlaması ve ticareti konusunda sayısız ipucu ve püf noktası alacaksınız. Ayrıca en iyi alım satım yöntemlerinin yanı sıra deneyimli bir hisse senedi satıcısı ve / veya pazarlamacı olabileceğiniz korsanları da içerir.

Servet tarihinin paçavralarının klasiği olan Timothy, işine paralarla başladı ve kuruş hisse senetleri ile işlem görmeye başladı. Bugün, binlerce uzmanına borsada nasıl işlem yapılacağını ve işletileceğini öğretmek için endüstri uzmanlığını kullanıyor.

Dünyanın en zengin blogcuları hakkında nihai düşünceler

Birçok okuyucu tam olarak nasıl bir blogcu olarak yapabildiklerini merak edebilir. Bu olabilir mi? Bu hikayeler, bloglarda zengin olmak isteyen herkese açık olan olanakların güçlü bir kanıtıdır.

Ancak, onlardan birine sorarsanız, bunun bir gecede olmadığını size söyleyecekler. Uzun saatler sürdü, sıkı çalışma ve dayanıklılık.

Blog zenginleştirmek için hızlı bir program değildir. Ancak, blog yazarlığından para kazanan birçok insan var. Onlardan biri olmak ister misin?

Bir blogcu olmak için hayallerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için bu blogcuların ilham kaynaklarını kullanın.

Evet, blog yazarak sağlıklı bir yaşam sürmek çok mümkün. Asıl soru, bunu sizin için yaparak en zengin 5 blogcunun saflarına katılan siz misiniz?

Kontrol Ediliyor

Ayda 400 ile 40.000 sayfa görüntüleme arasında yeni bir blog nasıl edindim

Ayda 400 ile 40.000 sayfa görüntüleme arasında yeni bir blog nasıl edindim

Yeni bir blog başlatmak ve blog trafiğini artırmak, büyük bloglar tarafından kullanılan kanıtlanmış bir sistemdir. …

Yeni başlayanlar için blog oluşturma - yalnızca kanıtlanmış ve en iyi ipuçları

Yeni başlayanlar için blog oluşturma – yalnızca kanıtlanmış ve en iyi ipuçları

Bir blog başlattınız! Yay! Ya da bir blog başlatmayı düşünüyorsun. Yay sana anne! Yeni başlayan …

Kanıtlanmış Bir Planla Nasıl Para Kazanılır

Kanıtlanmış Bir Planla Nasıl Para Kazanılır

Yeni yıl için bir ana blog başlatmak istiyorsun! Yay! Bloglamaya başladığımda ikizlerim hala bebeklerdi. Yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir