Başlangıç / Online işler / Ev İşlerinden Gerçek İş – Nasıl Online Para Kazanılır?

Ev İşlerinden Gerçek İş – Nasıl Online Para Kazanılır?

İşletme web siteniz bir plan olmadan başarılı olamaz. Başlamadan önce, ziyaretçilerin ne yapması gerektiği hakkında net ve odaklanmış bir fikir edinmeniz gerekir. Bu şekilde, kendiniz ve onları takip etmek için kiraladığınız tüm yükleniciler için bir plan oluşturabilirsiniz. Bir planı nasıl geliştirirsiniz? Hedefleri belirleyerek başlarlar.

İşletme Web Sitesi Hedefleri, ziyaretçilerin ne yapması gerektiği, hangi deneyimleri yapması gerektiği ve hangi başarıları elde etmek istediğiniz hakkında açıklamalardır. Hedefiniz olmadan gelirinizi artıramayacağınız gibi, hedefiniz olmadan başarılı bir web sitesi oluşturamazsınız.

Kurumsal bir web sitesi oluşturmak için tek bir yaklaşım yoktur. Hedefleriniz, işinizin doğasına, pazarlamanızın doğasına ve genel iş hedeflerinize bağlıdır.

Hepsi temel bir soru sormaktan kaynaklanıyor: web siteniz sizin için ne yapmalı?

İşte kendi planınızı geliştirmek için kullanabileceğiniz beş farklı ortak web sitesi hedefi:

Uzmanlığınızı belirlemek istiyorsunuz – Herkes satın almadan önce bir şirketi veya hizmet sağlayıcısını "googles". Potansiyel müşterileriniz adınızı veya şirketinizi ararken ne bulur? Yapmış olduğunuz potansiyel müşteriler veya kişiler hakkında iyi bir izlenim bırakmak istiyorsanız, sitenizin açık bir marka kimliğine sahip olduğundan ve ne yaptığınız konusunda uzman olduğunuzdan emin olun – belirli konulara odaklanın Çözdüğün gibi ve nasıl.


Kitlenizi eğitmek istiyorsunuz – İşletmenizin teknik veya anlaşılması zor bir işi varsa, web sitenizin bir eğitim bileşeni olduğundan emin olmalısınız. Potansiyel müşterilerinizi bilgilendirmek ve güvenilirliğinizi güçlendirmek için faydalı makaleler, kaynak kılavuzları, kontrol listeleri ve diğer unsurları ekleyin.

Talepte Bulunmak İsterseniz – Ana hedefiniz potansiyel müşterileri toplamak, muhafaza etmek ve daha sonra satmaksa, web sitenizi gelen herhangi bir kişiyle kolayca iletişim kurmak istersiniz. Potansiyel müşterilerinizin e-posta adresi ve adı karşılığında ücretsiz bir rapor veya kaynak kılavuzu verebilirsiniz. Daha sonra iletişimde kalmak ve ilişkiyi kurmak için otomatik bir takip sistemi kurmak istiyorsunuz.

Doğrudan ürün veya hizmet satmak istiyorsunuz – Bir müşteriyle görüşmek yerine doğrudan web sitenizden satış yapıyorsanız, siparişi kolaylaştırmak için bir alışveriş sepetine sahip bir e-ticaret platformuna ihtiyacınız vardır. Ürünlerinizin veya servis paketlerinin açık açıklamalarını istiyorsunuz. Satış potansiyelinizi artırmak için teklifinizin tüm avantajlarından ve sonuçlarından yararlanın.

Sosyal medya takipçilerinizi kurmak istiyorsunuz – Daha fazla sosyal medya bağlantısı kurdukça daha fazla satış yapabilirsiniz. İşletmeniz için hedefiniz buysa – zaman içinde birçok nitelikli takipçiyi çekmek ve geliştirmek – web sitenizi Twitter, Facebook ve LinkedIn’i tıklamaya teşvik edebilirsiniz.

Çoğu kurumsal web sitesinin belirli bir hedefi vardır, ancak web siteniz yukarıdaki hedeflerin bir birleşimini içerebilir. Seçeneklerinizi gözden geçirin, siteniz için hangi hedeflerin en iyi olduğuna karar verin ve sitenizi dönüştürmek ve karınızı artırmak için gerekli değişiklikleri yapın.


Source link

Kontrol Ediliyor

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

sprit-sparen

Saving Yakıt tasarrufu – Kılavuz: Hızlı bir şekilde para ve gaz tasarrufu hakkında 20 ipucu

Araba kullanırken yakıt ve araç kullanırken nasıl tasarruf edebilirsiniz – 20 tavsiye ve püf noktası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir