Başlangıç / Online işler / Evde Nasıl Para Kazanılır: Komple Kılavuz

Evde Nasıl Para Kazanılır: Komple Kılavuz

Ofise giderken saatlerce trafikte oturmaktan sıkıldınız mı? Sevmediğiniz bir işi yapmak için çalışmaya mı geliyorsunuz? Ne yazık ki, bu işgücündeki milyonlarca Amerikalı için bir gerçektir.

Eğer zevk aldığınız bir işiniz varsa, kendinizi şanslı birkaç kişi arasında sayabilirsiniz. Birçok insan iş günü boyunca mücadele eder ve ailelerini doyurmak ve faturalarını ödemek için yeteneklerini ve yaşamlarını boşa harcar.

Evden çalışıp çocuğunuzla daha fazla zaman geçirirseniz ne olur? Benzin ve diğer çevre benzin istasyonu alımlarında bir yıl boyunca yapacağınız tüm tasarrufları düşünün. İşe ne kadar zaman harcarsın?

Kurumsal köleliğin zincirlerini kırmanıza yardım etmeye ve İnternet üzerinden çevrimiçi para kazanma konusunda bazı fikirler vermeye karar verdik. Küçükten başlayın ve kendinize koltuğunuzun rahatlığında çevrimiçi tam zamanlı gelir hedefini belirleyin.

Öğrenciler için çevrimiçi işler

Ayrıca bakınız: En İyi Çevrimiçi İşler Rehberimiz

Anketlere katılın

Anketler çevrimiçi para kazanmanın en popüler yollarından biridir. Bu strateji tam zamanlı bir yaşam sürmenize izin vermese de, ayın sonunda banka hesabınıza birkaç ekstra dolar yatırabilirsiniz.

Eğitim almak için çevrimiçi aday arayan anket şirketleri onlarca var. Çoğu durumda, anketlerin yüzde 80’inden fazlası Amerikan pazarına odaklanmaktadır. Bu nedenle başvurmak için ABD vatandaşlığına ihtiyacınız var.

Online Anket İşler

Anketi tamamlamak eğlencelidir ve telefonunuzdaki birkaç soruyu cevaplamanızı gerektirir. 10 dakikadan az bir sürede yapılırlar ve anket başına 3 ila 10 dolar arasında kazanabilirler.

Anket şirketleri size puan kazandırır ve bu puanları Amazon gibi önde gelen perakendecilerin PayPal nakit parası veya hediye kartıyla takas edebilirsiniz. Anket doldurmak, çevrimiçi kariyerinize başlamanın mükemmel ve düşük riskli bir yoludur.

Anket bağımlısı

Anket Junkie, anketlere katılmanızı sağlayan en popüler platformdur. 14 yıldan uzun süredir bu alanda liderler. Anketlere katılabilir ve daha sonra PayPal üzerinden gerçek parayla kullanabileceğiniz puanlar kazanmak için başka işler yapabilirsiniz.

Anket Junkie İnceleme

Anket Junkie’yi ziyaret edin veya burada tüm raporumuzu okuyun.

Blogunuzu veya vlog’unuzu başlatın

Yazma tutkunuzsa, hayatınızla ilgili bir blog deneyin. Blog oluşturma, gelecekte para kazanmanızı sağlayacak çevrimiçi bir platform oluşturmak için eğlenceli bir yoldur. Başarılı blogcuların çoğu ayda 10.000 dolardan fazla kazanıyor.

Blog oluşturmanıza yardımcı olacak birçok ücretsiz kaynak vardır. WordPress ücretsizdir ve ücretsiz olarak sunulan birçok özel şablon vardır. Hosting, anketlerden elde ettiğiniz gelirleri ödemek için kullanabileceğiniz ayda birkaç dolar tutar.

Serbest yazma işleri

Yazmak sizin işiniz değilse, ancak video kameranın arkasındaysanız, bir YouTube kanalını başlatmalı ve hesabınıza videolar yüklemelisiniz. YouTube size toplam abone sayısını ve videolarınızın her birinin görüntüleme sayısını temel alan bir reklam komisyonu ödeyecek. İnternet’teki hayatınızı herkese göstermenin sakıncası yoksa, sıradaki Logan Paul olabilirsiniz.

Bir e-kitap oluşturun

Alanında uzman mısın? Sonra çevrimiçi satmak için bir e-Kitap yazın. Sanal ürünler oluşturmak, süreci her ay kontrol etmenize gerek kalmadan her ay satış yapmanızı sağlayacak pasif bir gelir akışı oluşturmanın harika bir yoludur.

Kitabı kendiniz yazamazsanız, işi yapmak için bir freelancer işe alın ve bitmiş projeyi size gönderdikten sonra kişisel dokunuşunuzu verin. Bir açılış sayfası kurun ve hesabınıza bir ödeme servisi sağlayıcısı ekleyin. İşte bu – şimdi yeni e-Kitabınızı tanıtarak para kazanabilirsiniz!

Deneyiminiz olmayan konularda e-Kitap satmak mümkündür. Sadece Japon bahçeleri hakkında hiçbir fikriniz olmadığı için konuyla ilgili kitap yazamayacağınız anlamına gelmez.

Sizin için e-Kitap yazmak için yazar kiralarsanız, fantastik bir şekilde para kazanmak için başkalarının yeteneklerini kullanabilirsiniz. En çok satan e-Kitapları arayın ve bir freelancer tarafından yazılmış bir kitap edinin.

Amazon ile e-Kitabınızı Kindle platformu üzerinden pazarlamak kolaydır. Sosyal medya kanallarında küçük bir reklamla yeni bir en çok satan kitabın yazarı olabilirsiniz!

Serbest web sitelerini kullanın

Her gün milyonlarca serbest çalışan, yetenek arayan insanlarla buluşuyor. Çevrimiçi yeteneklerinizi satabileceğiniz Fiverr ve Upwork gibi onlarca freelancer sitesi var. Tasarım tecrübeniz varsa veya yazmak isterseniz, bu platformlar size becerilerinizi satabileceğiniz bir pazar sunar.

Kendinizi bu web sitelerinde pazarlarken, sunduğunuz hizmetler hakkında kısa bir video içeren harika bir profil oluşturmak en iyisidir. Bu, müşterilerin sitenizi bulmasına ve sizi işe almasına yardımcı olur. Ancak, milyonlarca serbest çalışan bu siteleri kullanıyor ve rekabeti başlangıçta biraz zor bulabilirsiniz.

Ancak, yalnızca birkaç iyi iş ve müşterilerinizden gelen olumlu geri bildirimleri gerektirir – ve web sitenizde artan bir ün kazanacak ve profilinizi ve işinizi geliştirmek için çalışırken daha fazla iş sahibi olacaksınız.

Online İngilizce öğret

Derecen var mı? Öyleyse, uluslararası öğrencilere İngilizce öğreterek çevrimiçi bir hayat kazanabilirsiniz. İngilizce küresel iş dilidir. Sonuç olarak, Doğu’daki birçok insanın dili öğrenmesine yardım etmesi gerekiyor.

Ancak, bir öğretim sertifikası almak için bir lisans derecesine ihtiyacınız olacak ve dersleri nasıl planlayacağınızı ve öğrencileri nasıl yöneteceğinizi öğrenmek için iki haftalık kısa bir kursu tamamlamanız gerekecektir. Dersi geçtikten sonra, huzur içinde ve kendi hızınızda çalışabilirsiniz. Ne yapacağınızı söyleyen bir patron yok ve çalışma saatlerinizi seçiyorsunuz – ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok kazanıyorsunuz.

İngilizce Çevrimiçi İşleri Öğretin

Yabancı çocuklara İngilizce öğretmek sabır gerektirir. Bu kariyer yolunu yalnızca insanlarla çalışmaktan ve zorluklarla baş etmelerine yardımcı olmaktan hoşlanıyorsanız izleyin. Ödeme, niteliklerinize ve deneyiminize bağlı olarak, saatte 15 ile 25 ABD Doları arasındadır.

Makale, inceleme ve blog yaz

Çevrimiçi yazarlar için pek çok harika seçenek var. İngilizce konuşuyorsanız ve yaratıcı bir yeteneğiniz varsa, içerik sayfaları için bloglar, makaleler ve incelemeler yazarak para kazanabilirsiniz. Yazma, pek çok insanın iyi yapamayacağı ve iyi yazabilenlerin büyük talep gördüğü bir beceridir.

Bir web sitesi çalıştırmak için, dikkat çekmek için içeriği halka açık hale getirmelisiniz. İçeriğiniz zayıfsa, başarılı olmak için gereken performansı sağlayamazsınız. En iyi siteler, ürün incelemeleri, yaşam tarzı blogları veya teknik makaleler gibi en iyi içeriği sunar.

Amazon işleri değerlendirir

Serbest mesleklerde yazı işleri mevcuttur. Girişim yapabilir ve ekibindeki boş pozisyonlar için içerik şirketleri ile rekabet edebilirler. Mektup sizi zengin etmeyecek, ancak diğer çevrimiçi iş türlerine geçmenize yardımcı olacak ek gelir sağlayabilir.

Ürünleri sosyal medyada pazarlayın

Facebook’un aylık 2 milyardan fazla aktif kullanıcısı var; Instagram’ın ise bir milyardan fazla aktif kullanıcısı var. Bu platformlar günün herhangi bir saatinde ilginç katkılar arayan gözlere sahiptir. Sosyal medyada ürün satarak, zamanınızı geçirdikleri yerden doğrudan pazarınıza erişebilirsiniz.

Bir dahaki sefere trafikte otoyolda sürdüğünüzde, bölgenizdeki diğer sürücülere bakın. Muhtemelen yol kenarındaki reklam panolarına bakmıyorlar – çoğu telefonlarının ekranlarına, hatta bazı sürücülere bakıyor!

Geleneksel reklamcılık öldü ve sosyal medya, işletmenize nitelikli müşteri adayları çekmek için yeni bir sıcak nokta.

Teespring’de tişört tasarımları oluşturmayı deneyin ve ardından bunları sosyal medya hesaplarınız aracılığıyla satın. Teespring, tüm üretim, sevkiyat ve müşterinin iadesi ile ilgilenir. Tişörtünüzün pazarlanmasından yalnızca siz sorumlusunuz.

Facebook pazarlaması sayesinde, kitlenizi “satın al” düğmesini tıklatmanızın daha muhtemel olduğu belirli bir alana odaklayabilirsiniz. Facebook pazarlaması için 20 dolar bütçeyle ulaşabileceğiniz erişim, herhangi bir sosyal yardım ajansını utandırıyor.

Web siteleri oluştur ve sat

İyi bir programcı mısın? İnternet üzerinden para kazanmak için web siteleri oluşturmayı ve buralarda dolaşmayı deneyin. Boş zamanlarınızda, freelance web sitelerine iş gönderebilir ve şantiyelerde çalışırken başvurabilirsiniz. Her gün binlerce yeni web sitesi çevrimiçi hale geliyor ve bu web sitelerinin her biri tasarım çalışmaları gerektiriyor.

Doğru saygısız platformlara bağlandığınızda web siteleri oluşturmak ve çevirmek uygun bir iş olabilir.

Online Özel Ders İşleri

Bir e-ticaret mağazası işletin

E-ticaret dünyayı fırtınaya sürüklüyor. İngiltere ve ABD gibi gelişmiş pazarlarda, teknoloji devleri Amazon, çevrimiçi satışların referansıdır. İstatistikler, e-ticaretin arttığını ve 2019’un sonunda çevrimiçi satışların dünya çapındaki tüm perakende satışların yaklaşık yüzde 20’sini karşılayacağı tahmin ediliyor. Yerel süpermarkette bakkaliye ve mücevher satın alan kişilere indirim yaparsanız bu önemli bir miktardır.

E-ticaret dünyasına girmenin birçok avantajı vardır. Sabit mağazalarla aynı ek yükü yoktur, kiralama veya personel masrafı yoktur. Bununla birlikte, ürünlerinizi, sattıklarınızı çevrimiçi olarak arayan 2 milyardan fazla internet kullanıcısına sunabilirsiniz.

Bir e-ticaret işi kurmak çok iş gibi görünüyor. Tedarikçiler bulun ve ardından nakliye ve lojistiği yönetin. Ancak, Amazon gibi şirketler çevrimiçi perakendeciler için oyunu değiştirdi.

Amazon’un “FBA” işletmesi, Amazon mağazasına ürün göndermenize ve bunları Amazon mağazanızda satışa sunmanıza olanak tanır. Müşteri ürünlerinizi satın alır ve Amazon nakliye, ödeme ve iade işlemlerini gerçekleştirir – bir komisyon için. Bu strateji, yeni perakendeciler için giriş engellerini azaltır ve kısa sürede karlı bir işletme kurmanıza yardımcı olur.

Piyasalarla ticaret yapın

Finansal dünya size çekici geliyorsa, neden piyasalarda işlem yapmayı denemiyorsunuz? Hisse senetleri, tahviller, emtialar veya döviz ticareti, yıl boyunca gülünç paralar kazanmak için birçok fırsat sunar.

Bununla birlikte, fiyat hareketlerini nasıl okuyacağınızı öğrenmek için bir ticaret eğitimine ihtiyacınız var ve hesabınızı patlatabilecek önemli hatalar yapmadığınızdan emin olmak için bir mentorun tavsiyesine ihtiyacınız var. Canlı pazarları fethetmeye hazır olduğunuzu düşünene kadar bir simülatörde kağıt para takası yapacaksınız.

Stratejinizi belirledikten sonra, doğru işlemleri yaparsanız birkaç ay içinde milyoner olabilirsiniz. Bazı tüccarlar tam gün çalışmayı seçti, bazıları ise yalnızca açık bir şekilde borsada yer alıp günün geri kalanını diğer faaliyetler için serbest bıraktı.

Fotoğraflarınızı çevrimiçi satmak

Kameranın arkasında bir yeteneğiniz varsa, fotoğraflarınızı çevrimiçi olarak satabilirsiniz. Bu modelin en iyi özelliklerinden biri, fotoğrafınızın sınırsız bir lisansa sahip olmasıdır. Bu strateji, birden fazla kişinin resminizi satın alması anlamına gelir ve bitmeyen bir gelir kaynağı olabilir.

Bir hesap açın ve Adobe Stock veya Shutterstock gibi bir resim kitaplığı web sitesine bir resim portföyü yükleyin. Bir kullanıcı resminizi her indirdiğinde, bir telif hakkı alacaksınız. Etkileyici bir portföyünüz varsa, bu size uzun yıllar boyunca kalan bir gelir sağlayabilir.

Kapanışta – fırsatlar her yerde

Bir rüya gerçek gibi göründüğünde, yeni kariyerinize başlamak için bir eylem planı oluşturma zamanı. Hala tam zamanlı bir işiniz varsa, birkaç ay boyunca işten ayrılmak ve çevrimiçi işinize başlamak için yeterli para biriktirinceye kadar anketleri tamamlayarak başlayın. Halen işsizseniz, serbest çalışanlar için iş teklifleri arayın.

Finansal olarak güvende hissediyorsanız ve işe dayanamıyorsanız, piyasaları işlemeyi veya çevrimiçi bir e-ticaret şirketi oluşturmayı düşünün. Nasıl başlayacağınız seçim size kalmış. Çevrimiçi dünyaya bakın ve fırsatların her yerde olduğunu göreceksiniz.

Kontrol Ediliyor

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

sprit-sparen

Saving Yakıt tasarrufu – Kılavuz: Hızlı bir şekilde para ve gaz tasarrufu hakkında 20 ipucu

Araba kullanırken yakıt ve araç kullanırken nasıl tasarruf edebilirsiniz – 20 tavsiye ve püf noktası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir