Başlangıç / Online işler / Evde ürünleri test etmenin 31 kolay yolu (Güncelleme 2019)

Evde ürünleri test etmenin 31 kolay yolu (Güncelleme 2019)

Bu gönderideki bağlantıların bazıları sponsorlarımızdandır. Bilgilendirme politikamızı okuyun.Çevrimiçi para kazanmanın en heyecan verici yollarından biri, ürünleri test etmektir. Şirketler sürekli olarak yeni ürünleri test etmek ve sizin görüşlerinizi paylaşmak için size ödeme yapmak gibi gerçek insanları arıyorlar.

Bu web siteleri, ürün testçileri arayan şirketlerle bağlantı kurmanıza yardımcı olur.

Ürünleri test etmek çevrimiçi anketlere katılmaktan eğlenceli bir mola olabilir. Geri bildirim vermeye devam ediyorlar. Bazı durumlarda, daha fazla para kazanabilirsiniz.

Ürünleri test etmenin en iyi yolları

Aşağıdaki çeşitli seçenekler test için farklı ürünler sunmaktadır. Seçeneklerin bazıları ev, güzellik, teknik alet ve uygulamalar.

1. Çam Kozalağı Araştırma

En prestijli test topluluklarından biri Pinecone Research. onlar Anket başına 3 $ ödeyin piyasaya kısa bir süre sonra gelen ürünleri test ettikten sonra. Ürünü test ettikten sonra geri bildirimde bulunur ve ödeme alırsınız.

Kayıt sadece istek üzerine mümkündür. Pinecone Research, bir yer bulunana kadar sizi bekleme listesine sokabilir. Endişelenmeyin, anket yapmaya ve ürünleri test etmeye başlarsanız beklemeye değer olabilir.

Pinecone Research oturumu açtıktan sonra mesaj al "class =" wp-image-49009 "width =" 400 "height =" 173 "
Pinecone Research'e kaydolduktan sonraki mesaj

Birçok davetiye yalnızca anketler için olsa da, deneme ürünü sırasında test ürünü evinize gönderilir. Bazı durumlarda, deneme süresi dolduktan sonra ürünü saklayabilirsiniz.

Bunu da kazanabilirsin İki haftalık 500 dolarlık ve üç aylık dönemlerde 4,500 dolarlık nakit çekme,

Ödemeye hazır olduğunuzda, PayPal, çek veya hediye kartı ile ödeme yapma seçeneğiniz vardır.

Trustpilot: 10 üzerinden 7,1

2. Vindal Araştırma

Vindale Research, her gün çok sayıda anket açılışları sunuyor. Yapabilirsin Bir ürünü test etmek için 50 $ 'a kadar kazanın, Her davet için, hak kazanıp kazanmadığınızı görmek için doğrulama sorularını yanıtlamanız gerekir. Bu durumda, Vindale en kazançlı ürün test sitelerinden biri olabilir.

Testler çok farklı olabilir. Sizden müzik dinlemeniz ve düşüncelerinizi paylaşmanız istenebilir. Diğer durumlarda, bir Web sitesini veya çevrimiçi hizmeti test etmeniz istenebilir.

Hangi anket konularını cevapladığınıza veya hangi ürünleri test ettiğinize bakılmaksızın, PayPal ile nakit olarak ya da çek ile ödeme yapılır.

Trustpilot: 10 üzerinden 7.8

3. Bananatik

Bananatic tamamen muzlarla ilgilidir. Oyunları test ederken ödül puanları alırsın.

Bananatic, oyundaki görevleri tamamlaman ve değerlendirmeleri bırakmak için sana para ödüyor. Kazanma seçenekleri oyunlar, deriler, buhar kredisi ve hediye kartlarıdır.

Muzları gerçek ürünlerle değiştirebileceğiniz ekran görüntüsü "class =" wp-image-49010 "width =" 740 "height =" 312 "srcset =" https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/Shops -uzun-muz-versus-gerçek-öğeler-swap.jpg 740w, https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/shops-wo- versus-muz-için-gerçek-öğeleri-takas-525x221. jpg 525w "boyut =" (maksimum genişlik: 740px) 100vw, 740px

Bu program aynı zamanda en güvenilir markalardan biridir. 10 Trustpilot puanından 9,6 puan aldı. Telefonunuzdan para kazanmak isterseniz, bu yasal bir seçenektir.

Trustpilot: 10 üzerinden 9,6

FeaturePoints puan kazanmak için indirebileceğiniz çeşitli uygulamalara sahip bir uygulama. "Sınıf =" wp-görüntü-49011 "genişlik =" 149 "yükseklik =" 303
FeaturePoints uygulaması

4. FeaturePoints

FeaturePoints ile birçok yönden para kazanabilirsiniz.

Ödül Puanları kazanmak için uygulamaları indirebilir ve test edebilirsiniz. Bazı durumlarda, uygulamayı indirmeniz ve birkaç dakika kullanmanız yeterlidir.

FeaturePoints ile anketler ve çevrimiçi alışveriş için puan kazanabilirsiniz. Puanlarınız Amazon, PayPal ve Bitcoin gibi hediye kartları için kullanılabilir.

Trustpilot: 10 üzerinden 6,9

5. MyPoints

MyPoints genellikle anket yapmanızı, çevrimiçi alışveriş yapmanızı ve oyun oynamanızı gerektirir. Her ne kadar tekliflere kaydolarak ve e-postaları okuyarak puan kazanabilirsiniz. Bu teklifler için bir satın alma yapmanız gerekebilir. Ödüllerin maliyeti aştığından emin olun.

Puanlarınız 75'ten fazla mağaza ve restoranlarda hediye kartları için kullanılabilir. En popüler ödüllerden biri Amazon Hediye Kartı.

Trustpilot: 10 üzerinden 8.6

6. Swagbucks

Hepsi bir arada platform Swagbucks. PayPal nakit ve hediye kartları için çevrimiçi görevleri tamamlayarak puan kazanırsınız.

Swagbucks, web sitelerinden teklifleri tamamlayarak puan kazanmanıza yardımcı olmak için markalarla birlikte çalışır. Ayrıca anket yaparak, oyun oynayarak, video izleyerek ve çevrimiçi alışveriş yaparak para kazanabilirsiniz.

Ürünleri test etmek istemeseniz bile, Swagbucks size sponsor videoları izlemenizi ve geri bildirim vermenizi sağlar. Bu videolar arasında TV reklamları ve film fragmanları bulunur. Bazı videoların izleyebilmesi için yalnızca 30 saniye gerekir.

Yeni bir Swagbucks kullanıcısı olarak, 5 $ bonus da alacaksınız.

Trustpilot: 10 üzerinden 8,3

7. Toluna

10 milyondan fazla kayıtlı üyeyleToluna en büyük çevrimiçi anket sitelerinden biridir. Anketleri cevaplamanın ve yeni ürünleri test etmenin birçok yolu var.

Toluna ayrıca 7.9 / 10 güvenilirlik puanına sahip en yüksek puanlardan birine sahiptir. Bu puan, katılabileceğiniz ilk anket uygulamalarından biri yapar.

Ürün testine gelince, web sitelerinde açık ilanlar isteyebilirsiniz. Test cihazları rastgele seçilir. Toluna, ayrıca güçlü bir ortak iseniz size bir e-posta gönderebilir.

Ürün testleri güzellik ürünleri, yiyecek, moda ürünleri ve ev eşyalarını içerir. Sizi ilgilendiren ilanlara başvurun ve neler olduğunu görün.

Yaptığınız her iş için puan kazanırsınız. Bu puanlar size PayPal nakit, hediye kartları veya ürünler verecektir.

Trustpilot: 10 üzerinden 7,9

8. Ürün raporu

Ürün Rapor Kartı ürün testi ve odak grupları sunar.

Bu üç konu hakkındaki soruları yanıtlayarak para kazanırsınız:

  • mutfak
  • Yatak ve banyo
  • Fitness ve spor

Bu dar bir alan olabilir. Her ne kadar Ürün Rapor Kartı sektördeki en iyi ödemelere sahipse de.

Katıldığınız anketler gelecekteki görevler için ödemenizi artıracaktır.

Ürün Rapor Kartı Web Sitesi Nasıl Çalışır Ekran Görüntüsü "class =" wp-image-49013 "width =" 740 "height =" 336 "srcset =" https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/Product-Report- Card-How-it-works-information.jpg 740w, https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/Product-Report-Card-How-it-works-information-525x238.jpg 525w "= ( maksimum genişlik: 740px) 100vw, 740px

Olası ödüller Amazon hediye kodlarını ve ürünlerini içerir.

Trustpilot: 10 üzerinden 7.7

9. Değerli görüşler

Değerli Görüşler, ürün testi ve çevrimiçi anketler için 5 dolara kadar ödeme yapar. Visa bankamatik kartları ve perakende hediye kartlarından 10 $ bakiye ile puan kazanabilirsiniz.

Anketleri tamamlayarak farklı rozetler kazanabilirsiniz. Her yeni rozet ne kadar aktif olduğunun farkında. Bu rozetler puan toplamaya devam etmen için seni motive edebilir. Daha fazla etkinlik, ürün testine hak kazanmanızın daha muhtemel olduğu anlamına da gelebilir.

Trustpilot: 10 üzerinden 7.8

10. OneOpinion

OneOpinion, anketler ve ürün testleri için bir sitedir. Hazırlık sorularını geçmeseniz bile puan alırsınız.

Bu mümkün Deneme başına 100 dolara kadar ödeme yapın. En sadık OneOpinion üyelerinden bazıları her ay birkaç davet alır. Her ne kadar çoğu test başına 100 $ kazanmanıza izin vermiyor.

OneOpinion Hediye Kartı Ödül Seçenekleri "class =" wp-image-49029 "width =" 737 "height =" 201 "srcset =" https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/OneOpinion-Giftcard-Renses- samples.jpg 737w, https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/OneOpinion-Giftcard-R Rewards-examples-525x143.jpg 525w "boyut =" (maks. genişlik: 737px) 100vw, 737px

Puanlar hediye kartları, PayPal nakit para veya Visa banka kartları için kullanılabilir.

Trustpilot: 10 üzerinden 5,9

11. anket bağımlısı

Anket Junkie öncelikle ürün görüş anketlerine odaklanır. Her ne kadar bazen ürün testi de sunsalar da. Her iki görevde de PayPal nakit ve hediye kartlarından yararlanabileceğiniz puanlar kazanabilirsiniz.

Anket Junkie'nin yasal olmasının bir nedeni, 10 dolarlık düşük ödeme eşiğidir. Bu, üç milyondan fazla üyesi olmasının bir nedenidir. Ayrıca, bir çevrimiçi anket sitesi için oldukça iyi olan, 8.6 / 10'luk Trustpilot puanına sahipler.

Trustpilot: 10 üzerinden 8.6

12. AnketSavvy

SurveySavvy size para kazanmak için iki farklı yol sunar. İlk yol, anket davetiyelerini yönlendirir.

İkinci ve daha kolay bir yol, aramanızı İnternet'te paylaşmanızdır. Tarayıcı etkinliğinizi paylaşmak, bir ürünün tam olarak "test edilmesi" değildir. Ancak günlük internet araştırmanız için ayda 5 dolar kazanabilirsiniz.

SurveySavvy ile VIP Olmak "class =" wp-image-49015 "width =" 740 "height =" 234 "srcset =" https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/SurveySavvy-Become-a -VIP-information.jpg 740w, https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/SurveySavvy-Become-a-VIP-information-525x166.jpg 525w "boyut =" (maksimum genişlik: 740px) 100vw, 740px

Gizlilik nedeniyle, SurveySavvy "gizli" veya özel tarayıcı oturumlarınızı kaydetmez.

Ödül bakiyeniz 1 USD'ye ulaştığında ödeme talep edebilirsiniz. Bu, her ay bir ödeme almayı mümkün kılar.

13. Günlük paket kutusu

Günlük Goodie Kutusu günlük yeni ürün örneklerini listeler. Hak kazanırsanız, örnek kutusu ücretsiz olarak kapınıza gelir. Nakit veya hediye kartı alamayacak olsanız da ücretsiz, orijinal boyutlu ürünler alacaksınız.

Örneği kullandığınızı gösteren bir çevrimiçi inceleme bırakmanız gerekir.

Günlük Kutu Nasıl Çalışır "class =" wp-image-49016 "width =" 740 "height =" 328 "srcset =" https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/Daily-Goodie-Box - how-it-works.jpg 740w, https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/Daily-Goodie-Box-how-it-works-525x233.jpg 525w "boyutlar =" (maksimum genişlik) : 740 piksel) 100vw, 740 piksel

Daily Goodie Box web sitesinde veya sosyal medya sayfalarında yeni örnekler arayın. Neden bir örnek almanız gerektiğini açıklamalısınız. Hızlı bir anket yapmanız veya bir sosyal medya yayını hakkında yorum yapmanız gerekecek.

Trustpilot: 10 üzerinden 5.6

14. Görüş karakolu

Görüş Outpost, birçok ankete katılanlar için bir başka popüler çevrimiçi destinasyondur. Ücretli işlerin çoğu kamuoyu yoklamalarıdır. Nitelikli üyeler ürün testine davet alabilirler.

PayPal nakit ve hediye kartları dahil yedi ödeme seçeneğiniz vardır. Ayrıca üç aylık ücretsiz 10.000 $ değerinde nakit ödül çekilişine de katılabilirsiniz.

OpinionOutpost Ödül Seçenekleri "class =" wp-image-49031 "width =" 740 "height =" 222 "srcset =" https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/Reward-options-fop-OpinionOutpost. jpg 740w, https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/Reward-options-fop-OpinionOutpost-525x158.jpg 525w "boyut =" (maksimum genişlik: 740px) 100vw, 740px

Trustpilot: 10 üzerinden 7.8

15. Dilim sana

Müzik dinlemeyi sever misin Bu durumda, radyoda bulunmayan aday sanatçıları dinleyebilirsiniz.

Slicethepie, bir şarkının en az 90 saniyesini gözden geçirmenizi sağlar. Anketlerde olduğu gibi, zengin bir müzik incelemesi listesi almayacaksınız. İncelemeniz ne kadar ayrıntılı olursa, gelecekteki parçalarda o kadar fazla kazanacaksınız.

Bakiyeniz 10 $ 'a ulaşırsa ödeme PayPal üzerinden yapılacaktır.

Trustpilot: 10 üzerinden 4.7

16. MySoapBox

MySoapBox ürünler, anketler ve deneyimler hakkındaki görüşlerinizi paylaştığınız çevrimiçi bir platformdur. Size çeşitli ürünleri test etmek için para ödeyeceklerdir.

Mümkün olabilir Ürün testi başına 50 ABD doları kazanın, Tüm puanlar restoran ve perakende kuponları için kullanılabilir. Buna Amazon Hediye Kartları da dahildir.

Her ay, MySoapBox seçtiğiniz bir hayır kurumuna para bağışında bulunur.

Daha İyi İş Bürosu: A +

17. Ulusal Tüketici Paneli

Hiç birisinin akıllı telefonuyla barkod taradığını gördünüz mü? Ulusal Tüketici Paneli için çalışabilirsiniz. Haftada bir saat boyunca kuponların barkodlarını veya satın aldığınız eşyaları tarayacaksınız.

Taradığınız her barkod için puan kazanırsınız. Bonuslardan biri, üye olursanız tarama başına daha fazla kazanmanız. Puanlar yalnızca mal primleri için kullanılabilir.

NCP'nin bir diğer avantajı da haftalık, aylık, üç aylık ve yıllık çekilişlerdir. Örneğin üç aylık çekiliş, kazanana 20.000 dolar veriyor.

Daha İyi İş Bürosu: A +

18. Pointe Global'e Odaklanma

Diğer bir saygın araştırma firması Focus Pointe Global'dir. Çevrimiçi anketlerde ve kişisel çalışmalarda uzmanlaşmıştır. Yerel çalışmalar size cep telefonları ve yiyecek ürünleri gibi ürünleri test etmenizi sağlar.

Ayrıca gizemli alışveriş ve kişisel ya da telefon görüşmesi odak gruplarını yapabilirsiniz.

Yerel bir derece için hak kazanırsanız, yapabilirsin 75 ile 150 dolar arasında kazanıyorsun

Daha İyi İş Bürosu: A + derecesi

19. BzzAgent

BzzAgent, yalnızca ürün testine odaklanan birkaç çevrimiçi şirketten biridir. İsterseniz BzzAgent'ı düşünün Test güzellik ürünleri, Aksi takdirde, çok sayıda test davetiyesi almayacaksınız.

BzzKit'inizi aldıktan sonra, ürünü test edin ve bir derecelendirme bırakın. Ürünü sosyal medyada kullanarak kendi fotoğrafınızı da göndermeniz gerekebilir.

Mümkün olduğu kadar çok ürün test etmeye çalışın. Hak kazanmak için anketleri yanıtlamanız gerekir. BzzAgent, cevaplarınızı gelecekteki ürün testleriyle uyumlaştırmanıza yardımcı olmak için kullanır.

Daha İyi İş Bürosu: A +

20. Zihniyetler

Tüm Mindswarms anketi yanıtları videoya dayanıyor. Telefonunuzu veya bilgisayar kameranızı kullanabilirsiniz. Markalar, ürünleri ile etkileşime girmenizi istiyor.

Kamera utangaç değilseniz, bu harika bir seçenektir.

Bir ankette 10 dolar kazanılır. Daha uzun, yedi soru kapsamlı testlere izin verir Hak ediyorsun Anket başına 50 USD, Bu uzun anketler sadece 20 dakika sürebilir. Tüm ödemeler PayPal tarafından nakit olarak yapılır.

21. PINCHme

PINCHme her salı yeni modeller sunar. Ücretsiz olarak katılabilir ve test edilen ürünleri saklayabilirsiniz. Dört milyondan fazla üye 20 milyon örneği test etti.

Bir örnek aldığınızda, dürüst geribildiriminizle birlikte bir inceleme göndermelisiniz. Güzellik, yemek veya ev eşyalarını test edebilirsiniz.

"Class =" wp-image-49019 "width =" 740 "height =" 347 "srcset =" https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/Prize- için kullanabileceğiniz PrizeRebel hediye kartı seçenekleri Rebel-Gift-card-options.jpg 740w, https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/Prize-Rebel-Gift-card-options-525x246.jpg 525w "boyut =" (maksimum genişlik: 740px) 100vw, 740px

Ödül kazanmak için anket de alabilirsiniz. Her ne kadar PINCHme kazanacağınızı garanti etmez. Bunun yerine, örnek kutuları almaya odaklanabilirsiniz.

Şu anda, PINCHme sadece 48 bitişik ABD eyalete numune göndermektedir.

Trustpilot: 10 üzerinden 4.6

22. anket kulübü

Anket kulübü hakkında bilgi almak için giriş yapın "class =" wp-image-49023 "width =" 174 "height =" 470 "
Anket Kulübü kayıt işlemi

Anket Kulübü ürün testleri ve klinik denemeler için bir portaldır. En iyi klinik çalışmaların maliyeti 1.000 dolara kadar çıkmaktadır yeni ilaçları test etmek için.

Görev, ikamet ettiğiniz yere göre değişir. Talep farklılıklarından dolayı bazı ülkelerde diğerlerinden daha fazla anket yapılmaktadır. Yaklaşan testleri düzenli aralıklarla aramak iyi bir fikirdir.

Bir odak grubuna hak kazanabiliyorsanız – çevrimiçi veya yerel olarak – Çalışma başına en az 100 $ kazanın,

Gizli alışveriş başka bir yerel fikirdir. Alışverişe çıkarken ya da dışarıda yemek yerken para kazanabilirsiniz.

Bakiyeniz 25 $ ise Ödüller kullanılabilir. Ödeme seçenekleriniz PayPal, çek ve Amazon hediye kodlarını içerir.

Daha İyi İş Bürosu: A

23. YouGov

Haberlerde görmüş olabileceğiniz diğer bir ciddi anket şirketi YouGov. Uzmanlık alanı siyaset ve tüketici markaları için yapılan anketler. Ayrıca, yalnızca standart anketlerden daha fazlasını elde etmek için ürünleri test edebilirsiniz.

Her çalışma için puanlar PayPal nakit, ön ödemeli banka kartları ve hediye kartları için kredilendirilecektir. YouGov ayrıca gençler için yapılan birkaç anket sitesinden biridir.

Trustpilot: 10 üzerinden 6,5

24. FusionCash

FusionCash ile başka şekillerde de para kazanabilirsiniz. Tekliflerini kullanarak bir ürünü veya uygulamayı test edebilirsiniz. FusionCash deneme süresi sonunda size öder.

Bazı teklifler satın alım gerektirebilir. Deneme süresi sona ermeden önce hizmeti de iptal etmeniz gerekebilir. Ayrıca alabileceğiniz ücretsiz denemeler var.

Diğer seçenekler arasında e-posta okumak, video izlemek ve anket almak sayılabilir. Çevrimiçi alışveriş yaparken, Ödül Puanları da kazanabilirsiniz.

Her görev için puan kazanırsın. Ödeme seçenekleriniz çek, doğrudan mevduat ve PayPal.

Trustpilot: 10 üzerinden 5.6

25. ÖdülRebel

Ödemek için başka bir eğlenceli site PrizeRebel. Anketler, ödül puanı kazanmanın en hızlı yoludur.

Bakiyenizi artırmak için teklifler de yapabilirsiniz. Bu teklifler ücretsizdir veya satın alma gerektirebilir. Sıradan bir ürün test edicisiyseniz, PrizeRebel iyi bir çözüm olabilir.

"Class =" wp-image-49019 "width =" 740 "height =" 347 "srcset =" https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/Prize- için kullanabileceğiniz PrizeRebel hediye kartı seçenekleri Rebel-Gift-card-options.jpg 740w, https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/Prize-Rebel-Gift-card-options-525x246.jpg 525w "boyut =" (maksimum genişlik: 740px) 100vw, 740px

Ödemeyi nakit olarak veya hediye kartıyla talep edebilirsiniz. Şu anda, Google Play kredisi dahil olmak üzere 500'den fazla hediye kartı seçeneği bulunmaktadır.

Trustpilot: 10 üzerinden 6.1

26. InstaGC

InstaGC teklifleri 1 ABD dolarından hediye kartları. Başka bir web sitesinde 20 dolardan fazla para kazanma sabrınız yoksa, InstaGC'yi deneyin.

Ürünleri test edebileceğiniz birçok ücretsiz ve premium teklif vardır. Daha karmaşık teklifler daha fazla para öder. Tek kullanımlık usturalar gibi fiziksel ürünleri deneyebilirsiniz. Diğer teklifler için, örneğin yeni uygulamaları deneyin.

Ayrıca anketler, çevrimiçi alışveriş ve video izlemede puan toplarlar.

Trustpilot: 10 üzerinden 5.4

27. Johnson ve Johnson

Büyük olasılıkla, evinizde Johnson & Johnson tarafından üretilen ürünler bulunmaktadır. Dostlar ve Komşular programı yeni ürünleri test etmek için para ödüyor. Bu çalışmalar evde veya yerel bir J & J test merkezinde yapılabilir.

Ayrıca çevrimiçi anketlerde bebek şampuanı gibi ürünler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Cevaplarınız yeni ürün fikirlerini etkileyebilir.

Küçük çocuklu anneler en fazla teklifi alabilirler. Her yetişkin programa katılabilir. Sonuçta, J & J'nin birçok ev markası var.

28. McCormick

McCormick baharatları ile yemek yapmayı seviyor musunuz? McCormick Tüketici Testi, en son ürünleri test etmeniz ve size Amazon hediye kartları ile ödeme yapmanız için size ödeme yapar.

Yılda dört kereye kadar katılabilirsiniz. Testler Maryland'deki Hunt Valley'deki test mutfağında yapılacak. Yakında yaşamıyorsanız bazı testler evinizde yapılır.

29. Amerikan Tüketici Görüşü

Amerikan Tüketici Görüşü, yılda sadece birkaç kez davetiye almak istiyorsanız mükemmel bir seçenektir. Yapabilirsin Görev başına 50 dolara kadar kazanın popüler ürün testleri için. Düşük ücretli çevrimiçi anketler, Ödül Puanları kazanmanın başka bir yoludur.

Haftalık para kazanmak istiyorsanız bu iyi bir seçenek değildir.

Amerikan Tüketici Görüşüne kaydolmanın çeşitli yönleri "class =" wp-image-49018 "width =" 740 "height =" 450 "srcset =" https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/American- Tüketiciler Görüş-why-register-information.jpg 740w, https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/American-Consumer-Opinion-Why-sign-up-information-525x319.jpg 525w "Boyutlar =" (maksimum genişlik: 740px) 100vw, 740px

PayPal parası için puan kazanılabilir. Bazı anketler size ekstra ödüller verebilir.

Daha İyi İş Bürosu: A

30. Kullanıcı Testi

UserTesting ile web sitelerini ve uygulamalarını test edebilirsiniz. Test başına 10 $ kazanabilirsiniz bir dizi görevi yerine getirerek.

Test sırasında yüksek sesle konuşur ve fikrinizi paylaşırsınız. UserTesting yazılımı, ekranınızın bir videosunu kaydeder. Geliştiriciler daha sonra web sitesini geliştirmek için cevaplarınızı izler.

UserTesting kimlik bilgisi sayfası "class =" wp-image-49017 "width =" 740 "height =" 390 "srcset =" https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564626116_778_Evde-urunleri-test-etmenin-31-kolay-yolu-Guncelleme-2019.jpg 740w, https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/UserTesting-Sign-up-information-525x277.jpg 525w "boyutlar =" (maks. Genişlik: 740px) 100vw, 740px

Her test 20 dakikaya kadar sürer ve bir PayPal ödemesi alırsınız. Üç testi tamamlarsanız, saatlik olarak 30 dolarlık etkili bir oran alırsınız.

Eğer güçlü sözlü becerilere sahipseniz bu iyi bir fikirdir. İyi bir konuşmacıysanız, en iyi sınavlara hak kazanabilirsiniz. Ayrıca geçmişinizin test ettiğiniz web sitesiyle eşleşip eşleşmediğini görmek için hızlı bir anket yapmanız gerekir.

UserTesting'e katılmak ücretsizdir ve en az 18 yaşında olmanız gerekir. Bir akıllı telefon, dizüstü bilgisayar veya bilgisayarla test edebilirsiniz.

Bir mikrofona ve test için UserTesting yazılımını indirme yeteneğine ihtiyacınız var.

Trustpilot: 10 üzerinden 4,8

31. ABD Ürün Testi

Product Testing USA, ücretsiz deneme teklifleri verdi. Deneme tekliflerinden bazıları telefonlar, FitBit cihazları ve zil sesleridir.

Dezavantajı ise, ücretsiz bir teklifin çok rekabetçi olmasıdır. Çoğu teklif yalnızca bir veya iki gözden geçireni kabul eder. Hak kazandığınızda yorum yazmayı, video çekmeyi ve fotoğraf çekmeyi kabul edersiniz.

Çoğu fırsat için, ürünleri kontrol etmek için para harcamanız gerekir. Gerekli adımları atarsanız, yararlanabilirsiniz. Buna karşılık 100 $ değerinde bir hediye kartı veya benzeri bir fiyat alabilirsiniz. Ancak, fiyatın bir kısmı harcamalarınızı karşılar.

Product Testing USA ayrıca sizi Target veya Birchbox gibi gizli dükkanlarda da seçebilir.

özet

Ürün testi, dürüst geribildirim vermek ve ekstra para kazanmak için eğlenceli bir yoldur. Halka açık olmayan ürünleri bile test edebilirsiniz. Sizce bir Amazon inceleme sayfasında bile olabilir.

Ürünleri ilk nerede test edeceksiniz? Bize bildirin.

Kontrol Ediliyor

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

sprit-sparen

Saving Yakıt tasarrufu – Kılavuz: Hızlı bir şekilde para ve gaz tasarrufu hakkında 20 ipucu

Araba kullanırken yakıt ve araç kullanırken nasıl tasarruf edebilirsiniz – 20 tavsiye ve püf noktası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir