Başlangıç / Evden Para Kazanma / Evden başarıyla çalışmak için ihtiyacınız olan 5 temel araç

Evden başarıyla çalışmak için ihtiyacınız olan 5 temel araç

Evden başarıyla çalışmak için ihtiyacınız olan 5 temel araç

Eminim evden çalışmanın ne kadar harika olduğunu duymuşsunuzdur – ne yapmak istediğinizi, ne zaman isterseniz ve uzun bir yolculuğun, dedikodu yapan bir çalışanın veya korkunç bir patronun zorlukları olmadan yapmak istediğinizi seçme özgürlüğü Boynunu solumak.

Evden çalışma fırsatlarının 2005'ten bu yana% 103 arttığı doğru. Gittikçe daha fazla sayıda insan 9-5 işini iptal ediyor ve serbest, girişimci veya sadece çevrimiçi para kazanmak istiyor.

Ve evde kalan anneler için bile, işten evde iş sıkıntısı yoktur. Başlamak için bir dereceye veya deneyime bile ihtiyacınız yok.

Evden çalışmayı seviyorum, ama beni yanlış anlamayın – bu her gün bir zorluk. Oraya gelmek için motivasyona ve işinizi yönetmeye odaklanmaya ihtiyacınız var.

Akıllı telefonunuzda bir ev işi açamazsınız. Doğru ekipman olmadan, gelecekte işinizi başlatmak ve hatta ölçeklendirmek zor olacaktır.

Blog yazmaktan geçim yapmakla ilgileniyorsanız, işletmeniz için nasıl blog oluşturacağınız konusunda basit ve adım adım bir eğitimim var.

Size yardımcı olmak için, burada bir serbest yazma işini yürütmek için kullandığım altı önemli araç / cihaz var.

1. bilgisayar veya dizüstü bilgisayar

macbook

Biliyorum – bu bir esinti. Evden çalışmak için İnternet'e erişmeniz gerekir. Tabii, işinizi yürütmek için eski dizüstü bilgisayarınızı 2002'den veya Windows XP'nin eski bir sürümünü kullanabilirsiniz, ancak bunun işe yaramadığını yakında göreceksiniz.

Şahsen, 2012'den beri SSD ile tamamen güncellenmiş ve bellek tamamen kullanılmış olan ikinci el bir MacBook Pro'ya sahibim.

Son derece dayanıklıdır – d. H. Belli bir ağırlığa sahiptir – ve bu nedenle "çift dayanıklı" dır.

Küçük çocuklarınız varsa, kullanılmış bir dizüstü bilgisayar satın almayı veya çocuklar birbirlerini ellerinde tutarken el altından kalkmayı düşünün. 🙂

2. Bir görev yönetim sistemi

Seçtiğiniz her iş için serbest yazma, sanal destek veya kendi Etsy mağazanızı açma; görevlerinizi ve defter tutma işlemlerinizi takip etmenizi sağlayan bir sisteme ihtiyacınız var.

Benim için bunlar Trello ve Google Sayfaları.

Trello

Trello

Trello, projeleriniz için organizasyonel bir araçtır. Birden fazla pano oluşturabilir ve bu panoların her birine hafta boyunca görevler atayabilirsiniz.

İş ve ev için birkaç tahtam var. En sık kullandığım şey haftalık yazma. Pazar günleri tüm yazılı işlerimi ayarlayacağım ve kademeli olarak ilgili günlere taşıyacağım.

Şimdi "şu an" görevlerini yazmak için normal bir kalem ve kağıt kullanıyorum, ancak Trello haftamı düzenlememe yardımcı oluyor gibi görünüyor.

Google Drive

numune hakkında yapraklık

Google Drive'ı seviyorum!

Her şeyden sonra "Kaydet" i tıklamak zorunda değilim ve beğenime göre özelleştirebilirim. İşim son zamanlarda büyüdüğü için ne yapmam gerektiğine dair genel bir bakış sağlayan bir proje yönetim sistemine ihtiyacım vardı.

Sayfamda ben var:

 • Müşteri
 • Görevin tipi (yazılı veya grafik)
 • Makalenin Başlığı
 • yazar
 • doğum tarihi
 • Dahili tarih
 • taslak tarih
 • Önce düzenle
 • Dilbilgisini düzenle
 • Copyscape
 • Arkadaşını oku
 • Son Düzenleme
 • son teslim tarihi
 • kelime sayısı
 • ödeme

Uzun (hatta renk kodlu)! Biliyorum, ancak beni iyi tutuyor, çünkü onlar için yazdığım ya da grafik resimler yaptığım bir düzineden fazla müşterim var.

Ayrıca kar ve zararımı ve satışlarımı takip edecek başka sayfalarım da var.

Henüz Google Drive'ı bulamadıysanız, hesabınıza giriş yapın ve oyun oynayın!

3. Bir niş / hizmet

Evde kalmaya ve çalışmaya karar verdiler. Eğer bir annesiyseniz, yaptığım tam olarak buydu. İkizlerim var ve evde kalmak ve onlarla ilgilenmek istediğimi biliyordum. Ama gelir elde etmenin bir yolunu bulmalıydım.

Ve önce ne yapmam gerektiğini ve sonra ne tür hizmetler sunmam gerektiğini öğrenerek yaptım.

Yazmayı sevdiğim için serbest yazarlık elbette. Çevrimiçi yapabileceğiniz birçok farklı türde yazı vardır – metin yazarlığı, blog yazımı, makale yazımı, basın bültenleri, beyaz sayfa, web sitesi içeriği, incelemeler, yeniden yazma, liste devam edebilir.

Başladığımda bloglar, makaleler ve web sitesi içeriği yazmaya karar verdim.

Ne yapmak istediğinizi anladıktan sonra – serbest fotoğrafçılık, grafik tasarım, koçluk, blog yönetimi – oturun ve hangi hizmetleri dağıtmak istediğinizi düşünün.

Bir avuç hizmetle başlamanızı ve teklifin zaman içinde daraltılmasını veya iyileştirilmesini tavsiye ederim.

4. Bir web sitesi

Yenilikçi site 2016

Gelirimi önemli ölçüde artıran ne biliyor musunuz? Servislerim için bir web sitesi kurun.

Başladığımda Guru ile bir profilim vardı ve hiç iş bulamadım. Ancak kendi web sitemi oluşturup oraya uzanır yerleştirmez inmeye başladım!

Web sitem ilk başladığımdan beri çok değişti. Her tahta aldığımda tasarımımı ve genel resmimi değiştiriyorum. Ayrıca kopyamı ve nişimi de temizliyorum.

Ancak yeniyseniz, web sitenizi optimize etme konusunda çok fazla endişelenmenize gerek yok. Yerleşik bir blogunuz varsa, bir servisler sayfasını veya ayarlar sayfasını ziyaret edin. Zamanla, hizmetleriniz için ayrı bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

5. Bir planlama aracı

otomasyon

Şimdi gerçek olalım!

Evde çalışan bir anne olarak, zaman bulmak zor, değil mi? Özellikle o güne bakacak küçük çocuklarınız varsa.

Randevularınız, ev işleriniz, yemek pişirme ve elbette oyun oynuyorsunuz ve çocuğunuzun gününü zenginleştirin! Bu çok fazla. Oh, ve bir blog yazısı yazmanız, bir grafik yaratmanız ve katkılarınızı tanıtmanız ve (benimki gibi) Müşteri çalışmanızı tamamlamanız gerektiğini unutmayın.

Zaman kazanmak için Tailwind gibi bir planlama aracına yatırım yapmanız gerekir. Blogumu ayda 20.000'den fazla sayfa görünümüne yükseltmek için en iyi araç, Tailwind kullanımıdır. En sevdiğiniz pimleri planlıyorsunuz ve Tailwind bu pimleri tüm gün panolara ve grup tahtalarına gönderiyor.

Ah-mah-zing ve blogunuzu genişletmenin ekonomik bir yoludur!

6. BONUS! Çalışılacak yer

Ev ofis

Evden çalışıyorsunuz, ama bu evinizde herhangi bir yerde çalışabileceğiniz anlamına gelmez. Tabii dizüstü bilgisayarınızdan bir sipariş verirken veya düzenlerken ayaklarınızı kanepeye koyabilirsiniz.

Ancak, zaman içinde evin farklı yerlerinde çalışmaya çalışmak yavaşlar ve verimliliğin azaldığını göreceksiniz.

Bu yüzden yatak odamda bir masa var. Dizüstü bilgisayarımı bir stand üzerine yerleştiriyorum ve kablosuz klavyemi ve faremi bağladım.

Küçük çocuklarım olduğu için notlarım ve ofis malzemelerim için (su, kahve fincanı ve kalemler gibi) merkezi bir yer olmayı seviyorum.

Küçük bir alanınız varsa, mutfağınızda veya evinizde bir dükkan kurmanız gerekebilir. Kocam da evden çalışıyor ve çalışmalarının çoğunu konuk odasında yapıyor. Ancak üst katta çalışmaktan da hoşlanıyor ve oturma odasına bir masa yerleştirmeyi düşünüyor.

Öyleyse ne çalışırsan yap ve onunla kal! Ev işinize gideceğiniz bir iş gibi davranın.

Evden çalışmaya başlamak kolaydır

Evden çalışmak anneler için mükemmeldir. Evde kalabilir, çocuklara ve eve bakabilir ve yine de gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca diğer Mama blogcularıyla bağlantı kurabilir ve işinizi gerçekten büyütme şansına sahip olabilirsiniz.

Başlamak için gereken çok şey yok – bir dizüstü bilgisayar, bir görev yönetim sistemi, bir servis, bir web sitesi ve bir iş yeri.

Evden çalışmayı düşündün mü? Öyleyse, başlamak için hangi araçlara ihtiyacınız var?
Source link

Kontrol Ediliyor

Thodex-Thodex Nedir-Thodex Kayıt ol -Thodex borsası kayıt-Thodex üye ol

THODEX Kripto Para Nedir?Eski adı Koineks olan Thodex Kripto Para Borsası, kullanıcıların sistemde listelenen mevcut …

22 Evde anne olarak para kazanmak için yan iş fikirleri

22 Evde anne olarak para kazanmak için yan iş fikirleri

Çalışan bir anne misiniz, ama çocuğunuzla birlikte olmak için evde kalmak ister misiniz? Belki de …

Anneler için evden gelen tek iş

Anneler için evden gelen tek iş

Evden çalışan bir anne misiniz, yoksa evden çalışmak isteyen çalışan bir anne misiniz? Seni duyuyorum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir