Başlangıç / Web sitesinden kazanın / Evden para kazanmanın 10 akıllı yolu

Evden para kazanmanın 10 akıllı yolu

Ana Blogger Olarak Para Kazanmanın 10 Akıllı Yolu + Artı Ürünlerinizi tanıtmak için BEDAVA kılavuz

10 kolay yoldan evden nasıl para kazanılır!

Siz anne misiniz ve evden nasıl para kazanacağınızı bilmiyor musunuz? Bu çok can sıkıcı ve blog girişlerini kaç kez okursanız veya ücretsiz web seminerleri izleseniz bile, neredeyse hiçbir şey oluşturmazsınız.

Seni tamamen duyuyorum. Ben kampın iki tarafındayım. Bir blogda cinayet yapıyorum.

Kasım ayı boyunca 53 tane ders sattım. Vay canına!

Ama annenin annesi için? Çok değil. Ama bu sorun değil. Neden biliyor musun Çünkü bloglama ile para kazanmanın akıllı yollarını biliyorum.

İkizler Annem tutkulu bir proje ve ben bir şeyler yapmaya hazır olana kadar bir süre oturabilirim.

Şu anda akla gelen her gelirden zevk alıyorum, ancak kabile ve e-posta listemi oluşturmaya odaklanıyorum.

Birçoğunuz için blogunuzun kenar çizginiz olduğunu biliyorum ve bir gün bu 9-5 işe veda etmek ve sonsuza dek bloglamaya hoş geldiniz demek istiyorsunuz. Bu yüzden bir blogcu olarak para kazanmak için 10 akıllı yollar bir araya getirdim.

Bunlar akıllıca yollardır. Bunlar, Pinterest'te görebileceğiniz pinlerle para kazanmanın hızlı yolları değil. Bahsettiğim yollar kanıtlanmış ve işe yarıyor.

Ancak bu yazının kalbine gelmeden önce, kendi blogunu kullanmaya başladığımdan, yeni blogunla para kazanmaya başla!

Evden kolayca para kazanabilirsiniz

1. Konuk katkı payı yazmak için ödeme alın

En az 100 $ kazanmanın en kolay yolu konukların katkısıdır. Eller aşağı!

Blog yazmaktan hoşlanıyorsanız (ve eğer bir blogcuysanız bunu yapacağınızdan eminim) ve ebeveynlik, WordPress, pazarlama, dekorasyon, evde eğitim ve tasarruf hakkında biraz daha fazla şey biliyorsanız, hemen hemen her şey ona bağlı bunun için bir konuk yazısı yazabilirsiniz.

Ve onlar için yazdığın için ödediğin bloglar var.

Blogları konukların katkı payını ödeyen belirli bir alanda arama yapmak istiyorsanız, kolayca Google’da arama yapabilirsiniz.

Örneğin, konukların katkısı olup olmadığını görmek için atlar / biniciler için rastgele bir yer seçtim:

screen-shot-2016/11/30-at-3-37-59-pm

Evet!

Deneyin ve hangi blogları aldığınızı görün.

2. İş ortağı bağlantılarıyla bir özet oluşturun

Sezondan bağımsız olarak, genel bir gönderi oluşturarak ve bağlı kuruluş bağlantılarınızı kullanarak bloglamadan para kazanabilirsiniz.

Özetle ilgili en güzel şey, yayınınıza birçok ortaklık bağlantısı ekleyebilmenizdir. Spam olarak sınıflandırılmak istemiyorsanız, bağlantılarınızı ortak bir bağlantınız olmayan ürünlerle birleştirebilirsiniz.

Sadece iki ya da üç bağlı kuruluş bağlantım olduğu için henüz böyle bir yayın oluşturmadım ancak bunların etkili olduğunu biliyorum. Mesela, diğer blogum olan Smart Mom Ideas'da en komik hamileliklerimi topladım.

3. Bir eKitap oluşturma ve satma

Tamam.

Bu, çevrimiçi gelir elde etmenin diğer yollarından bazılarından biraz daha büyük, ancak karlı olabilir. Birçok blogcu bir noktada bir ürün oluşturmak istiyor ve bunu yapmanın kolay bir yolu da bir e-Kitap oluşturmak.

Ayrıca e-Kitabınıza dayalı gelecekteki ürünler için potansiyel olması harika.

Blogcular, önce bir e-Kitap, daha sonra bir kurs ve bir başkası için bir mastermind veya koçluk programı oluşturabildiklerini buluyorlar.

Örneğin, Sadece Bir Kızın Abby'si ve blogunda bir Çerçeve Oluşturma kitabı var ve bir Çerçeve Oluşturma okurlarının mezunları için Kitap Patronu adlı bir kursu var.

4. Bir kurs oluşturun

Birçok blogcu için, ev tabanlı bir para kazanma kursu oluşturmak büyük ve cesur bir hedef olabilir, ancak blogunuzdan para kazanmak için en iyi uzun vadeli stratejilerden biridir.

Ve ne biliyor musun? Bir kurs oluşturmadan önce yıllarca blog yazmanız veya güvenilirliğinizi güçlendirmeniz gerekmez.

Bir yıl önce blog yazarları ve gelecek vaat eden yazarlar için bir serbest yazma kursu başlattım ve neredeyse bir serbest yazarlık yılı oldum. Ama bu beni durdurmadı. Başkalarının da tıpkı benim gibi ilk $ 1k kazanmalarını sağlayan kanıtlanmış bir çerçeveye sahip olduğumu biliyorum.

blog-banner-2017 "width =" 720 "height =" 371 "srcset =" https://twinsmommy.com/wp-content/uploads/2016/11/blog-banner-2017-720x371.png 720w, https: //twinsmommy.com/wp-content/uploads/2016/11/blog-banner-2017-300x154.png 300w, https://twinsmommy.com/wp-content/uploads/2016/11/blog-banner-2017 -768x395.png 768w, https://twinsmommy.com/wp-content/uploads/2016/11/blog-banner-2017-1024x527.png 1024w, https://twinsmommy.com/wp-content/uploads/2016 /11/blog-banner-2017.png 1199w "boyutlar =" (maksimum genişlik: 720px) 100vw, 720px "/></p>
<p>Bir alanda başarılı olduysanız, ondan bir kurs oluşturabilirsiniz.</p>
<p>İkizler Annesi için, trafik oluşturmada başarılı olduğumu ve liste oluşturma konusunda başarılı olduğumu biliyorum. İnsanlar ayrıca Pinterest bilgim nedeniyle beni tanıyor.</p>
<p>Bu konulardan, diğer blogcuların başarıya ulaşmasına yardımcı olacak bir kurs oluşturdum.</p>
<div class='code-block code-block-7' style='margin: 8px 0; clear: both;'>
<script async src=

Bir kurs ezici bir fikirse, neden hızlı bir ustalık dersi yapmıyorsunuz? Bunlar bir saat veya birkaç saat sürebilir. Bir öğleden sonra ustalık sınıfımı yaptım ve başlangıçtan sonraki altı haftada 4 milyar doların üzerinde para kazandım!

5. Aylık abonelik programınız var mı

Evden para kazanmak için sadece birkaç tane daha yüksek seviye var ve biri aylık bir abonelik. Bu, her ay artık gelir sağlar, ancak beraberinde çok fazla sorumluluk ve yaratıcılık getirir.

Programınız için ödeme yapanlar mevcut en iyi bilgi ve kaynakları bekliyorlar.

İster web seminerleri, podcast'leri, strateji beyni veya alıcılarınızı hesap verebilecek diğer insanların ağları olsun, aylık programınız alıcılarınıza dönüşümlerinde yardımcı olmalıdır.

Gabrielle Brick – sanal bir iş ortağı ve koç – annesinin beyni, büyümeleri sırasında topraklı kalmak için daha fazla rehberlik arayan anneler için ayda 19.98 dolar değerinde (şu anda kapalı).

6. Birkaç küçük ürün oluşturun

Harika bir e-Kitap yazmaktan veya harika bir kurs oluşturmaktan bıkmışsanız, blogunuzdan para kazanmak için birkaç küçük ürün de oluşturabilirsiniz. Bunlar çalışma kitapları, daha küçük e-Kitaplar veya oluşturduğunuz diğer ürünler olabilir.

Para Tasarrufu Mom's Crystal Paine, tümü 50 $ 'dan düşük fiyata çeşitli kurslar, e-Kitaplar ve hatta satılık kıyafetler sunuyor.

screen-shot-2016/11/30-at-4-57-29-pm

7. Partner linklerinizi misafir katkılarına yerleştirin

Evden para kazanmak için ilk fırsatımı hatırlıyor musunuz? Misafir yayınını göndermek istediğiniz blogcu izin veriyorsa, bağlı kuruluş bağlantılarınızı yayınınıza yerleştirin.

Bunu Living For Naptime'daki misafir yazım için yaptım ve bazı ortaklık kazancı aldım! Ve sahip olduğum her misafir yazımda, onu daha fazla insanın bakabilmesi ve belki de bağlı kuruluş linkimi kullanabilmesi için geri çevirmeyi planlıyorum.

8. fotoğraflarını satmak

Stil için bir püf nokta varsa, fotoğraflarınızı Blogger için satmaya başlayabilirsiniz! Ama bir dakika bekle! Fotoğraf satın almak için boş yer yok mu?

Evet, ama birçok blogcu için, bir süre sonra diğer blogcuların aynı fotoğrafları kullandığını ve farklı bir şey istediğini keşfettiler.

O zaman stok fotoğraflarını ödemeye başlayabilirler ve evlatlık ettiğim bu çocuklara sıçrayabilirsin … Örneğin, bir anne bloguna başla ve muhtemelen güzel bir anne blog fotoğraflarını iste, tamam mı?

Haute Stock sizi Mompreneur koleksiyonuyla korudu!

Anne, kameranı çıkar ve eğlen!

9. Hizmetlerinizi sunun

Evden hızlı bir gelir elde etmenin en iyi yollarından biri bir hizmet sunmaktır. Güvenilirliğinizi gösterir ve blogunuzu ve markanızı büyütmenize yardımcı olabilir.

Ana Blogger Cath, ilk $ 1k sınıfınıza Yazma Yolunuzun bir öğrencisi ve onu sudan kurtardı!

Birkaç dolar çevrimiçi yapmak için anketler veya başka fırsatlar yaşıyorsanız, Elna Cain'in "1k'ye Yaz" kursuna daha yakından bakmalısınız.

Elna her zaman bloglamadan para kazanmanın en hızlı yolunun, diğer kişilerin size blog yazıları yazmaları için ödeme yapmalarını sağlamak olduğunu söyledi. Kesinlikle!

Elna'nın dersinden dolayı ilk 1000 dolarımı çevrimiçi kazandığımı söylemiş miydim?? Ve kazanmak için Elna'nın Cold Pitch tokatlama dosyalarından birini kullandım. Aylık 800 $ müşteri?

10. Ürünlerinizi blogunuzda ve pazarlarda satın

Evden para kazanmak için son bir şans, ürünlerinizi yalnızca blogunuzda değil aynı zamanda bir pazarda satmaktır.

Ne demek istiyorsun? Pekala, Kelsey of Paper + Oats, yazdırılabilir planlayıcılarını blogunda ve Etsy'de satıyor.

screen-shot-2016/11/30-at-5-22-15-pm

BOOM!

Aynı ürünleri satmak için iki nokta. Bu kitlenizi arttırmanın harika bir yoludur. Blogcuları gördüğüm bir başka yer ise fotoğrafları için Creative Market.

Bloglama ile Nasıl Para Kazanılır?

İkramiye anasını kırmaya hazır mısın? Bana blogundan nasıl para kazandığını söyle!
Source link

Kontrol Ediliyor

Ayda 400 ile 40.000 sayfa görüntüleme arasında yeni bir blog nasıl edindim

Ayda 400 ile 40.000 sayfa görüntüleme arasında yeni bir blog nasıl edindim

Yeni bir blog başlatmak ve blog trafiğini artırmak, büyük bloglar tarafından kullanılan kanıtlanmış bir sistemdir. …

Yeni başlayanlar için blog oluşturma - yalnızca kanıtlanmış ve en iyi ipuçları

Yeni başlayanlar için blog oluşturma – yalnızca kanıtlanmış ve en iyi ipuçları

Bir blog başlattınız! Yay! Ya da bir blog başlatmayı düşünüyorsun. Yay sana anne! Yeni başlayan …

Kanıtlanmış Bir Planla Nasıl Para Kazanılır

Kanıtlanmış Bir Planla Nasıl Para Kazanılır

Yeni yıl için bir ana blog başlatmak istiyorsun! Yay! Bloglamaya başladığımda ikizlerim hala bebeklerdi. Yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir