Başlangıç / Online işler / Evde makale yazarak para kazanma

Evde makale yazarak para kazanma

Evden çevrimiçi yazma işleri mi arıyorsunuz? Bu yazıda, yatırım veya sermaye olmadan başlayabileceğiniz çevrimiçi yazma işleri için ücretsiz bir kayıt bulacaksınız.

Bu yarı zamanlı çevrimiçi yazma işlerinin bir başka yararı da, herhangi bir yerden, evden veya başka bir uzak konumdan çalışabilmenizdir.

Çevrimiçi yazma işlerine ek olarak, internet bağlantısı olmadan yapabileceğiniz çevrimdışı yazma işlerini de bulacaksınız.

Ev için bu saygın yazma işleri anneler, yaşlılar, gençler, kadınlar, öğretmenler ve hatta öğrenciler için çevrimiçi yazma işleri için idealdir.

6 GÜNLÜK 100 $ KAZANMAK İÇİN

İŞLER ONLINE ALMA


1. KANITLAMA VE DÜZENLEME

Önerilen okumalar: Şimdi işe yeni gelenler için 40 prova okuma işi

Bazılarımız bu iki terimi birbirine karıştırıyor ve aynı şeyi ifade etmek için bunları eş anlamlı olarak kullanıyoruz.

Her ikisi de yazma sürecinde gerçekleştirilen ve amacı bir belgenin okunabilirliğini geliştirmek olan görevlerdir.

Ancak, farklı şekillerde farklılık gösterirler. İşlem, örneğin, yeniden okuma işleminden önce gerçekleştirilir. İlk taslak yazıldıktan çok kısa bir süre sonra gerçekleştiğinden zaman alıcı ve ayrıntılı bir işlemdir.

Öte yandan, prova okuması, keskin bir göz ve ayrıntıya dikkat çeken birinin dilbilgisi, noktalama işaretleri, tutarlılık ve düzenleme sırasında gözden kaçırılmış olabilecek diğer hataları tanımladığı son işlemdir.

Hem yeni başlayanlar için çevrimiçi yazma işlerini hem de bu yazıda belirtilen 40 gibi çevrimdışı yazma işlerini bulabileceğiniz pek çok yer var.

Diğer bir avantaj, ücretsiz çevrimiçi yazma işleri bulabilmenizdir; bu, hiçbir şey ödemeden ücretsiz çevrimiçi para kazanabileceğiniz anlamına gelir.

2. VERİ GİRİŞİ

İlgili Mesaj: 15 Çevrimiçi Veri Girişi İş İlanı Şimdi Kiralık İş İlanları

Veri girerken, yalnızca bilgiler bir konumdan diğerine aktarılır. Çoğu durumda, basılı belgeden elde edilen veriler, örn. Satın alma kanıtı olarak, Word belgelerinde, elektronik tablolarda veya benzer yazılımlarda yazılı kopya halinde kaydedilmiş ve sonra kaydedilmiştir.

Örneğin, bir veri girişi çalışanına, Internet’te kolayca paylaşılabilecek bir çevrimiçi e-Kitap oluşturmak için çevrimdışı bir kitaptan bir kelime veya PDF belgesine bilgi aktarması istenebilir.

Bu en iyi çevrimiçi yazım işlerinden biridir, çünkü serbest meslek yazarken kabul edilmek için uzman bilgisine veya üniversite diplomasına ihtiyacınız yoktur.

Ancak, belirtilen süre içinde görevleri tamamlamak için yazma hızınızın yüksek olması gerekir.

Ayrıca, çok fazla hatayla son bir kopya oluşturmamak için yazım ve dilbilgisi kurallarını dikkatlice bilmeniz gerekir.


Veri girişi işlerini bulmak için en iyi web siteleri

Flex İşler: Bu, potansiyel başvuru sahiplerinin başvurabilmesi için işletmelerin ve kişilerin yeni iş ilanlarını gönderdikleri çevrimiçi bir iş panosudur.
fiverr: Bu, dünyanın dört bir yanından insanların serbest çalışanlar tarafından yönetilecek projeler yayınladığı popüler bir serbest pazar.

3. TRANSFER

Metin, ses, video ve grafik / görüntüler, bilgileri bir yerden bir yere depolamak veya paylaşmak için kullanılır.

Bir transkripsiyonist bir ses dosyasını dinleme ve bu kelimeleri, cümleleri, ifadeleri ve ifadeleri Microsoft Word veya Google Dokümanlar gibi bir belgeye kaydetme görevine sahiptir.

Transkripsiyon birkaç alanda kullanılır. Örneğin, medya gazetecileri alandaki mesajları toplarken görüşmeleri kaydeder. İşe geri döndüklerinde, sesi dinlerler ve yeni bir bülten oluştururlar.

Ayrıca mahkemede savcılar ve davaya karışan diğer kişiler tarafından da kullanılır. Davayla ilgili tüm bilgileri içeren bir belge derlemek için bu kayıtlı ses dosyalarını kullanabilirsiniz.

Engelli çocuklara bakan okullar, örneğin Sağır insanların da transkripsiyon servislerine ihtiyacı vardır.

Özetle, bu çevrimiçi yazma işinin, kolayca iş bulabileceğiniz birçok alanda evden çok talep görmekte olduğunu söyleyebilirim.

4. BLOG

İlgili Mesaj: Nasıl Blog $ 2000 (Adım Adım Kılavuzu)

Bu benim tam zamanlı hattım olduğundan, geçen yıl topladığım tüm önemli bilgileri ve deneyimleri bu gibi kısa bir yazı ile özetlemek için büyük çaba sarfettim.

SEO, trafik oluşturma ve blogunuzdan para kazanma konusunda vermek istediğim birçok blog ipucu var. Ne yazık ki, bu kısa mesaj beni kısıtlıyor.

Şu anda sadece iki gönderi öneriyorum: i) gönderdiğim bir gönderi, Sproutmentor.com’daki ilk 2,000 $ ‘ımı nasıl kazandım ve ii) bir blog başlatmak için nihai rehber (bilmeniz gereken her şey).

Blogging tüm faturalarımı ödüyor, ancak bu yarı zamanlı yazma işinden evden günde sadece 8 saatten az çalışıyorum.

Blog yazmayı sevdiğim tek şey, sabit bir pasif gelir kaynağı olması ve kazanma potansiyelimin aydan aya büyümesi. Mesela, geçen yıl bu süre zarfında 0 dolar kazanırken, bu yıl 3.000 dolardan fazla kazandım.

Büyümek için bir bebek yaptığımı ve altı rakamlı maaşımın bir kaynağı olduğunu görmekten mutluyum.

Bütün bunları bugün bloglamaya başlamanız için teşvik ediyorum. Nereden başlayacağınızı merak ediyorsanız, adım adım bloglama rehberimi takip edebilirsiniz.

Başladıysanız ve belki 3, 5, 6 ay sonra hala para kazanmıyorsanız, cesaretiniz kırılmasın. Şubat 2018’den Kasım 2018’e kadar, bu blogda Sproutmento.com’da hiçbir şey yapmadım, çünkü aptal blog hatalarımı yaptım.

Aralık 2018 Ocak 2019’da ilk 100 $ – 1.200 $ ‘ı, Şubat’ta ise 2.300 $’ a kadar kazandım. (Yolculuğumun diğer açıklamaları bu yazıda bulunabilir.) Yine, bir e-Kitap yazıyorum. Bu yüzden yayınlandıktan sonra bir e-posta güncellemesi almak için bültenime abone olun.

Bununla birlikte, bloglamanın para kazanma konusunda çok fazla etkene bağlı olduğundan, bloglamanın çevrimiçi ortamda hızlı ve kolay bir şekilde yazabileceğiniz işlerden biri olmadığını asla unutmayın. Blogger Para Nasıl Kazanılır?

Bloglamaya gelince, devam edebilirim, ama önce beklememe izin verin, böylece bir sonraki yazma işine devam edebilirim.

Bugün bir blog başlatmaya hazır mısınız? Almak için bu bağlantıları kullanın Bluehost Hosting’de% 50 indirim (ayda 7,99 ila 3,95 ABD doları) ve Divi Theme Ücretsiz deneme sürümü (Sproutmentor.com’da kullandığım en iyi WordPress teması, Divi teması hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.)

5. YAZIN

Yazma, hızlı para kazanmak için pek çok yol ile çeşitli çevrimiçi yazma işlerinden biridir.

Blog almaya cesaret edemeden, serbest yazı yazma ücretimi harcayan ve cep harçlığımın bir kaynağıydı. Blog kariyerine başlamanın benim köprü olduğumu düşünmeyi seviyorum.

İşte evden para kazanmak için kullanabileceğiniz bazı çevrimiçi yazma işleri.

Ödev yardımı

Course Hero gibi siteler sizi İngilizce, matematik, fen bilimleri ve diğer konulardaki öğrenciler ve öğrenciler tarafından sorulan soruları cevaplamak için işe alırlar.

Akademik yazı

Kolej, yüksek lisans ve yüksek lisans öğrencileri bazen çok fazla iş ya da başka yan işlere sahip olurlar, bazen de insanları, diğer şeylerin yanı sıra, akademik ödevlerle ilgili kompozisyonlarını, tezlerini, tartışmalarını ve tezlerini tamamlamaya yardımcı olmak için dış kaynak kullanırlar. İşte akademik yazma için iş ilanları bulunan 50 web sitesi.

Makale yazmak

Dergiler, gazeteler, bloglar, haber siteleri ve diğer çevrimiçi yayınlar, düzenli olarak içerik oluşturmalarına yardımcı olan içerik yazarlarını her zaman aramaktadır. Fiverr, bu tür konserleri bulabileceğiniz birçok serbest pazardan biridir.

reklam metinleri

Bu, işletme sahiplerinin sizden Google ve diğer arama motorlarında sıralamak için pazarlama kopyası veya SEO için optimize edilmiş içerik yazmanızı istedikleri daha ciddi bir yazma şeklidir. Yukarıda listelenen üç yazma işinin aksine, içerik pazarlama, SEO ve izleyici analizi gibi konularda uzmanlık bilgisine sahip olmanız gerektiğinden, bu, giriş seviyesi becerilerinden daha fazlasını gerektirir.

Sana tavsiyem İlk 1K’ınıza yolunuzu yazın Bu çevrimiçi kursta, 200 kelime ile 200 dolardan fazla kazanmayı öğreneceksiniz. En iyi çevrimiçi kurslardan biri çünkü altı rakamlı, serbest yazar ve performans başına 500 doların üzerinde kazanan blogcu InnovativeInk.com’dan Elna Cain tarafından oluşturuldu.

6. UYGULAMA ALANLARI

Kapsam belirleme çok popüler bir çevrimiçi yazma işi değildir; bu, piyasada çok az rekabet olduğu için bu alanda daha fazla para kazanmanızın muhtemel olduğu anlamına gelir.

Skopist, mahkeme kayıtlarını işlemek için mahkeme memuru tarafından işe alınan kişidir.

Muhabir ilk olarak tüm işlemlerini bir şablon makinesi veya bilgisayar transkripsiyon programında kaydettiği mahkeme oturumlarına katılır.

Muhabir daha sonra dilekçeyi, noktalama işaretini, tutarlılığı ve cümle yapısı hatalarını düzeltmesi için scotora nihai belgeyi verir.

Sayfa başına bir scoopist ödenir. Ne kadar çok sayfa düzenlerseniz, evden iş girme ücretiniz o kadar yüksek olur.


7. SANAL DESTEK

Sanal asistan, işletme sahipleri tarafından aşağıdaki bazı günlük görevleri yapmak üzere işe alınan kişidir:

Sanal asistanlar, deneyiminize, uzmanlığınıza ve müşteri tekliflerinize göre, saatte 12 ile 100 ABD doları arasında bir ücret alırlar.

Sanal asistanlar çeşitli nedenlerle her zaman yüksek talep görmektedir.

  • Yarı zamanlı veya tam zamanlı çalışanların işe alınması, gerektiğinde sözleşmeli çalışanların işe alınmasıyla karşılaştırıldığında pahalıdır.
  • Girişimcilerin başa çıkacak çok fazla rolü ve sorumluluğu vardır, bu da başkalarını tek tek idare edemedikleri için başkalarına devretmeleri gerektiği anlamına gelir.
  • Sanal asistan rolü, sekreter ile aynıdır; bu, neredeyse her işletme veya işletmenin zaman zaman bu hizmetlere ihtiyacı olduğu anlamına gelir.
Pinterest VA olarak para kazanın
Örneğin, çevrimiçi girişimcilerin% 95’i, örneğin Örneğin, Blogger, Pinterest web sitelerine trafik çekmek için. Pinterest Sanal Asistanı olmak ister misiniz? İçin buraya tıklayın Pinterest VA kursu için kaydolun Şimdi size sınırlı bir süre teklif, 159 $ tasarruf edebilirsiniz! (BAŞARI HİKAYELERİNİ OKU)

ONLINE TİP İŞLEMLERİ SONUÇ

Bu yazı işleri ile çevrimiçi para kazanıyorsanız aşağıdaki gibi birçok avantajı vardır.

Birincisi, bunlar evden çevrimiçi yazma işleridir; başka bir deyişle, örneğin kanepenizden herhangi bir uzak veya serbest konumdan çalışabilirsiniz.

İkincisi, bunlar ücretsiz hiçbir şey ödemeden çevrimiçi para kazanabileceğiniz ücretsiz çevrimiçi yazma işleridir.

Üçüncüsü, yarı zamanlı işleri çevrimiçi olarak seçersiniz, bu da çalışma zamanlamanızı ayarlama esnekliğiniz anlamına gelir. Yarı zamanlı işler oldukları için, işten sonra, hafta sonları veya diğer boş zamanlarında ek para kazanabilirsiniz.

Bu yazma işleri hakkında daha fazla seçenek veya bilgi için, bu cümleleri Google veya Youtube gibi en sevdiğiniz arama motorunda arayabilirsiniz. “Serbest işleri yazma”, “Evde işleri yazma”, ve “İşlerin çevrimdışı yazılması” diğerleri arasında.

Aşağıdaki yorum yazmanızı ve deneyimlerinizi bu çevrimiçi yazma işlerinin bazıları ile paylaşmanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca bu yayında verdiğim bilgilere ekler veya düzeltmeler de yapabilirsiniz.

Deneyiminizi evden bu çevrimiçi yazı işleri ile paylaşarak aşağıdaki yorum bırakmayı unutmayın. Ayrıca bilgilerimi tamamlayabilir veya düzeltebilirsiniz. Her türlü geri bildirimde bulunmaktan çekinmeyin.

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir