Başlangıç / Evden Para Kazanma / Gıda, gaz ve daha fazlasında 100 $ kazanın!

Gıda, gaz ve daha fazlasında 100 $ kazanın!

Bu, çevrimiçi ve mağaza içi satın alımlar için en iyi geri ödeme uygulamalarının listesidir. Bu uygulamaların çoğu üst üste konulabilir. Bu, birden fazla uygulamada bir mağazada bir eşya satın alarak para kazanabileceğiniz anlamına gelir (ve size nasıl olduğunu göstereceğiz).

Alışveriş yapmak, yerel perakendecilerden, benzin istasyonundan veya çevrimiçi alışveriş yaparken paradan tasarruf etmek ister – bu liste sizin için bir uygulama içerir.

En İyi Nakit Geri Uygulamaları

Bu listeyi üç kategoriye ayırdım: her satın alma işleminde en iyi fırsatları ve en iyi tasarrufları elde etmenize yardımcı olmak için kupon tarama, çevrimiçi geri ödeme ve sadakat programları.

Çevrimiçi alışveriş yaptığınızda, bonus almak için belirli bir bağlantı (veya uygulama içinde satın almanız) gerektiğinden yalnızca bir geri ödeme uygulaması veya geri ödeme hizmeti kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, genellikle, paranızı geri çarpmak için makbuz tarama uygulamaları yığınlandırabilir ve kart tabanlı uygulamaları başka herhangi bir kategoriyle birlikte kullanabilirsiniz (çünkü bonus kasada kullandığınız karta göredir).

Bu bilgileri her satın alım için doğru uygulama karışımını bulmak için kullanırsanız, genellikle% 5 ile% 15 arasında kazanabilirsiniz – bir geri ödeme kredi kartı olmasa bile (ki bu da gerekir).

Mağazadaki makbuzları taramak için uygulamalar

Bu kategorideki uygulamalarla para kazanmak veya puan kazanmak için kayıt formunuzun bir kopyasını sağlamalısınız. Bu şirketler, belirli ürünleri tanıtarak para kazanıyor ve makbuzları, uygulamanın satın alma kararlarınızı başarıyla etkilediğinin kanıtı (ürün üreticileriyle paylaşabilecekleri) olarak hizmet ediyor. Bu kanıt aynı zamanda tüketicilerin bir alışveriş çılgınlığına normalde ne kadar harcama yaptıklarını, birlikte hangi tür ürünleri birlikte satın aldıklarını vb. Gösterdiğinden değerli bir piyasa verileri kaynağıdır.

ibotta ana sayfa 1200x509 1

# 1 – Ibotta

Bu bağlantı size 10 dolarlık bir kayıt bonusu verecek

kayıt ikramiye: Ibotta, uygulamayı indirdikten sonraki yedi gün içinde ilk teklifinizi kullanmak için 10 $ 'a kadar Hoş Geldiniz Bonusu sunar.

Kısa özeti: Ibotta, en sevdiğiniz marketlerde, perakende zincirlerinde ve alışveriş yapabileceğiniz diğer birçok yerde indirim kazanmanızı sağlayan bir geri ödeme uygulamasıdır. Ibotta ile dijital kuponları indirir, satın alırsınız ve ardından paranızı geri almak için makbuzun bir fotoğrafını çekersiniz. (Mağaza bağlılık kartı numaranızı birçok zincire ekleyebilir ve bir makbuz göndermenize gerek yoktur.) Ibotta, uygulama üzerinden çevrimiçi alışverişler için para kazanma imkanı da sunar.

Profesyonel ipucu: Ibotta, düzenli olarak süt, yumurta ve taze ürünler için marka ürünler sunmaktadır. Bu zımbaları almayı planlıyorsanız, bu teklifler tamamen ücretsizdir. Adından da anlaşılacağı gibi, seçtiğiniz markadan veya ödediğiniz fiyattan bağımsız olarak bonusu talep edebilirsiniz.

Google Play değerlendirmesi: 4.5 / 5 390.000'den fazla yorum ile

App Store değerlendirmesi: 4.7 / 5, 500.000 den fazla yorum ile

Kullanılabilir: Ibotta hem çevrimiçi hem de mağazada kullanılabilir. Seçenekler şunları içerir: Amazon; Dev, Safeway, Harris Teeter ve daha birçok büyük marketler; Sears ve J.C. Penny gibi perakende mağazaları; ve hatta Booking.com gibi seyahat siteleri.

ödeme: Ibotta hesabınızdan para çekmeden önce en az 20 $ nakit kazanmanız gerekir. Bu eşiğe ulaştığınızda, hediye kartı satın almak veya parayı PayPal veya Venmo'ya aktarmak için uygulamayı kullanabilirsiniz.

Ibotta hakkındaki ayrıntılı yorumumuzu okuyun,

# 2 – yazar kasa 51

Ödeme yapmak için kayıt olun 51

kayıt ödülünüz: Üyelik bonusu yoktur.

Kısa özeti: Ödeme 51, çalışan bir para iadesi uygulamasıdır herhangi Gıda pazarı. Uygulamayı indirdikten sonra kuponları ve teklifleri arayın ve alışveriş yapmadan önce bunları hesabınıza ekleyin. İşiniz bittiğinde, sadece uygulamayı açın, satın alınan gerçek ürünleri işaretleyin ve makbuzunuzun bir resmini yükleyin. Makbuzunuz onaylandıktan sonra, geri ödeme hesabınızda görüntülenecektir.

Profesyonel ipucu: Her perşembe saat 12: 00'de yeni haftalık teklifler eklenir. Bazı teklifler sınırlıdır. Kullanılamaz duruma gelmeden önce en iyi fırsatlar için Cuma sabahı uygulamayı kontrol edin.

Google Play değerlendirmesi: 4.2 / 5 den fazla 60.000 inceleme

App Store değerlendirmesi: 4.1 / 5 3.500'den fazla yorum ile

Kullanılabilir: Ödeme 51, çevrimiçi olarak ve katılımcı bir ürünün satıldığı her yerde mağazada kullanılabilir. Örneğin, bir paket yumurta için 75 sent satın alırsanız, Walmart'ta, bir benzin istasyonunda ve hatta bir tavuk çiftliğinde yumurtalarınızı istediğiniz yerden satın alabilirsiniz.

ödemeBakiyeniz 20 Dolara ulaştığında, bir kağıt onay talep edebilirsiniz. Bazı kullanıcılar ayrıca PayPal ile ödeme yapma seçeneğine de sahiptir. Ancak, bu işlevsellik henüz tüm kullanıcılar için tanıtılmamıştır.

# 3 – Ödül alın

Alma ödülleri için kayıt olun

kayıt ödülünüz: İlk faturanızı taradıktan sonra 2.000 puan (2.00 $ değerinde).

Kısa özeti: Fetch Rewards, bir markette yasal ürünler satın almak için puanlar sunar. Bu puanlar tercih ettiğiniz satıcılarda hediye kartları için kullanılabilir. Sadece uygulamayı indirin, makbuzunuzun bir resmini yükleyin, puanlar hesabınıza aktarılır. Göndermeden önce herhangi bir teklifi etkinleştirmenize veya dijital kuponları kesmenize gerek yoktur.

Profesyonel ipucu: Makbuzunuzun bir resmini yüklemeniz gerektiğinden, Fetch, Ibotta gibi diğer uygulamalarla istifleme yapmak için mükemmeldir (bu bağlantıyı kullanırsanız 10 $ Ibotta kaydolma bonusu alırsınız). Ayrıca, satın aldığınızda size bonus puan kazandıracak değişen promosyonlardan oluşan bir seçki de bulunmaktadır.

Google Play değerlendirmesi: 4.3 / 5 (20.000'den fazla yorum)

App Store değerlendirmesi: 4.7 / 5 den fazla 110.000 yorum

Kullanılabilir: Getirme Ödülleri, sabit veya çevrimiçi herhangi bir mağazada market alışverişi yapmak için kullanılabilir.

ödemeYeterince puan kazandıktan sonra, bunları sadece 3,000 puana mal olan yüzlerce farklı hediye kartı için kullanabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü 2019 05 17 12.40.28

# 4 – BerryCart

BerryCart'e kaydolun

kayıt ödülünüz: Üyelik bonusu yoktur.

Kısa özeti: BerryCart organik ve GDO içermeyen yiyeceklerde tasarruf sağlayan bir para iadesi uygulaması. Uygulamanın içindeyseniz, bir teklif seçin ve kilidini açın (hızlı bir rapor okuyarak veya yalnızca bir soruyla bir anketi yanıtlayarak). Satın aldıktan sonra, sadece ürün barkodunu tarayın ve makbuzunuzun bir resmini yükleyin.

Profesyonel ipucu: Bir hafta öncesine kadar olan makbuzları yükleyebilirsiniz. Yani, son yedi gündür alışveriş yapıyorsanız, bugün kaydolabilir ve bu seyahatler için kredi kazanabilirsiniz.

Google Play değerlendirmesi: 3.9 / 5 'den fazla 450 yorum

App Store değerlendirmesi: 3.6 / 5 ile ~ 50 arası yorumlar

Kullanılabilir: BerryCart, katılımcı ürünlerin satıldığı herhangi bir çevrimiçi veya fiziksel işletmede kullanılabilir.

ödeme: BerryCart hesabınızda en az 5 $ biriktirdikten sonra PayPal ile para çekebilir veya Amazon, Target ve iTunes gibi mağazalardan bir hediye kartı seçebilirsiniz.

# 5 – DükkanKick

ShopKick'e üye olun

kayıt ödülünüzKaydolma bonusu yoktur, ancak InboxDollars aracılığıyla kaydolarak 3,50 $ kazanabilirsiniz (bu makalenin ilerleyen kısımlarında ele alınmıştır).

Kısa özeti: ShopKick, mağazada veya çevrimiçi olarak alışveriş yaparken kazanacağınız ve daha sonra hediye kartları için kullanabileceğiniz "tekmeler" olarak bilinen ödüller sunar. Bununla birlikte, bir mağazaya girmek, belirli barkodları taramak, çevrimiçi mağazaları ziyaret etmek, ürünleri görüntülemek ve videoları izlemek gibi görevlere de girebilirsiniz.

Profesyonel ipucu: Uygulama için push bildirimlerini etkinleştirirseniz, hiçbir fırsatı kaçırmamanızı sağlayabilirsiniz. ShopKick, yakındaki satışlar ve fazladan puanlar konusunda sizi uyarmak için konumunuzu kullanır. Tabii ki, konum verilerinizin ShopKick’e geri gönderilmesi gerektiğini lütfen unutmayın. Özellikle çevrimiçi gizlilik konusunda endişeleriniz varsa, bu bir dezavantaj olabilir.

Google Play değerlendirmesi: 4.3 / 5 215.000'den fazla inceleme ile

App Store değerlendirmesi: 4.7 / 5, 40.000 den fazla yorum ile

Kullanılabilir: Hem çevrimiçi hem de iş alanında tekme kazanabilirsiniz.

ödeme: Hediye kartı tanıtımlarını Walmart, Amazon, Target ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli perakendecilerden kullanabilirsiniz.

# 6 – Teşekkür domuz

Makbuz Hog için kayıt olun

kayıt ödülünüz: Üyelik bonusu yoktur.

Kısa özeti: Makbuz Hog makbuzları yüklemek için size ödeyen bir araştırma firmasıdır. Amazon hediye kartları, dergiler veya nakit para için PayPal ile değiştirebileceğiniz "jetonlar" alacaksınız. Makbuzunuzla ilişkili satıcıya bağlı olarak, madeni paralar yerine "para" kazanabilirsiniz. Bu dönüşler, daha fazla jeton kazanabileceğiniz sanal bir slot makinesi olan "Hog Slots" adlı oyunda kullanılır.

Bu eğlenceli olabilir, fakat madeni paralarınızın gerçek parayla değiştirilebileceğini unutmayın. Bunları Hog Slots'ta kullanmak kumar demektir. Küçük bir finansal hedefe bile ulaşmak için fazladan para kazanmaya çalışıyorsanız, riskten kaçınmalı ve dengenizi kurmalısınız.

Profesyonel ipucuBaşladığınızda, ekstra para kazanmak için Ödüller sekmesine bakın. Bu, bir anketi cevaplamak ve e-posta hesabınızı bağlamak için bir bonus sağlar. Her iki görevi de tamamlarsanız, aynı zamanda aktif olarak makbuzları yükleyen bir aile üyeniz olan bir "domuz evine" katılarak başka bir bonus kazanabilirsiniz.

Google Play değerlendirmesi: 4.5 / 5, 90.000 den fazla yorum ile

App Store değerlendirmesi: 4.7 / 5, 60.000'den fazla inceleme ile

Kullanılabilir: Her yerde bir makbuz alırsınız; Platformda dijital belgeler kabul edilmemektedir.

ödeme: Madeni paralarınızı Amazon hediye kartları, dergiler veya PayPal ile nakit olarak değiştirin.

Çevrimiçi nakit geri teklifler

Tüm perakendecilerin sürekli yeni müşteri akışına ihtiyacı vardır ve bu müşterileri edinmenin bir yolu bağlı kuruluş programlarıdır. Online alışveriş için geri ödeme ödülü veren şirketler, uygulamalarında bir öğe satın aldığınızda (veya linkleri aracılığıyla bir perakende web sitesini ziyaret ettikten sonra) bir komisyon alır ve ardından bu komisyonun bir kısmını size iletir. Bu, alışveriş yaparken para biriktirmenin en kolay yollarından biri olabilir, çünkü normalde her zamanki gibi iş yapmak için bir bağlantıya tıklamanız gerekir.

swagbucks ana sayfa 1280x640 1

# 1 – Swagbucks

Swagbucks için kaydolun

kayıt ödülünüz: Hesap oluşturduktan sonraki 30 gün içinde en az 25 $ harcarsanız 10 $ bonus.

Kısa özetiSwagbucks ile çevrimiçi alışveriş yaparak, video izleyerek, web'de arama yaparak, oyun oynayarak veya anketleri doldurarak puan kazanabilirsiniz (swagbucks veya SBs denir). Ardından bu puanları hediye kartları veya PayPal ile nakit olarak kullanabilirsiniz.

Swagbucks web sitesi veya uygulaması üzerinden alışveriş yaparsanız harcanan ABD Doları başına 1 SB alırsınız. Genellikle, SB'leri defalarca kazanabileceğiniz eylemler vardır, örneğin: B. Belirli bir mağazada harcanan dolar başına 5 SB.

Profesyonel ipucuSwagbucks, nakit geri alışveriş portalıyla tanınırken, yerel restoranlar ve perakendecilerden SB kazanmanıza olanak tanıyan az bilinen bir bağlı kuruluş sadakat programı da var. Kartınızı ve ilk satın alma işleminizi bağladıktan sonra 500 SB bonus kazanacaksınız.

Google Play değerlendirmesi: 3.9 / 5 35.000'den fazla yorum ile

App Store değerlendirmesi: 3.9 / 5 900'den fazla yorumla

Kullanılabilir: Hem çevrimiçi hem de mağaza içi satın alımlar için SB kazanabilirsiniz.

ödeme: SB'lerinizi Amazon, Walmart, Target, iTunes ve daha pek çok perakendecide hediye kartları ile takas edebilirsiniz. Bazen hediye kartlarınız satışa sunulur ve puanlarınızı artırmanıza olanak tanır. Ayrıca PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Hediye kartları 3 dolardan (300 SB) başlar ve 25 dolardan nakit para çekebilirsiniz.

Swagbucks hakkındaki raporumu buradan oku.

# 2 – Gelen Kutusu Doları

Gelen KutusuDolları için kaydolun

kayıt ödülünüz: Kaydolduktan sonra 5 $ bonus, bir profil oluşturun ve tanıtım videosunu izleyin.

Kısa özeti: Bu listedeki diğer uygulamalar gibi, InboxDollars portal üzerinden online alışverişler için Cashback sunuyor. Bununla birlikte, aşağıdaki gibi evde basit işler yapmanız için para ödeyen bir pazar araştırma şirketidir: Ölçme, video izleme, oyun oynama, e-posta okuma ve kupon basma. Bu çeşit kazanç olanakları, asgari ödemeyi almayı ve burada listelenen diğer hizmetlerden bazılarından daha hızlı ödemeyi kolaylaştırır.

InboxDollars hakkındaki ayrıntılı raporumu oku

Profesyonel ipucu: Kazancınızı ödemek için 3 dolarlık işlem ücreti var. Bu ücret, en az 30 $ ödemek yerine 40 $ kazanana kadar beklerseniz feragat edilir.

Google Play değerlendirmesi: 4.2 / 5 85.000'den fazla inceleme ile

App Store değerlendirmesi: 4.4 / 5 den fazla 80.000 inceleme

Kullanılabilir: Sadece çevrimiçi satıcılar.

ödeme: Gelen kutusu dolar ödemeleri için minimum miktar 30 ABD dolarıdır. Ödeme seçenekleri arasında ön ödemeli Visa kartı, çek, hediye kartları ve yardım bağışları bulunur.

Ekran Görüntüsü 2019 05 17 11.04.19

# 3 – Rakuten

Rakuten'e giriş yapın

kayıt ödülünüz: Katılma tarihinden itibaren 90 gün içinde 25 $ 'dan fazla 10 $ bonus.

Kısa özeti: Rakuten, çeşitli mağazalarda para iadesi fırsatları sunmaktadır. Tek yapmanız gereken, bir satın alma işlemi yaparken Rakuten'den satın almak. İstediğiniz ürünü veya markayı girerek aramaya Rakuten web sitelerinde (veya uygulamada) başlayın. Rakuten size geri ödeme tekliflerinin bir listesini sağlayacaktır. Bu yazının yazıldığı sırada Walmart'ta% 5, Macy'de% 3 ve Nike'de% 1.5 kazanabilirsiniz.

Rakuten hakkında detaylı inceleme burada okuyun.

İPhone'umda Rakuten uygulamasını açtığımda gördüğüm tekliflerden bazıları:

IMG 2360

Profesyonel ipucu: Bazı mağazalar ve ürünler için özel bonuslar sunan Özel Gün Teklifleri bölümüne dikkat edin. Ek olarak, Rakuten, bir otel rezervasyonu yaparken% 10'a kadar geri ödeme almanızı sağlayan "Seyahat Perşembe" hizmetini sunmaktadır.

Google Play değerlendirmesi: 4.5 / 5 'den fazla 45.000 yorum.

App Store değerlendirmesi: 4.5 / 5 15.000'den fazla yorum ile.

KullanılabilirÇok az sayıda durağan teklif olmasına rağmen, Rakuten hem çevrimiçi hem de mağazada kullanılabilir.

ödeme: Hesabınızda en az 5.00 $ varsa, Rakuten üç ayda bir ödeme yapar. Fiziksel çek veya PayPal depozitosu seçebilirsiniz.

İlgili Makaleler: Ücretsiz PayPal para kazanmanın en kolay yolu

Ekran Görüntüsü 2019 05 17 11.09.15

# 4 – Meşe palamudu

Meşe palamudu için kaydolun

kayıt ödülünüz: Üyelik bonusu yoktur.

Kısa özeti: Meşe palamudu, Acorns portalı üzerinden katılan mağazalarda alışveriş yaparken paralarını geri almak için yüzlerce perakendeciyle ortaklık kurmuş bir yatırım uygulamasıdır. "Para Bulundu" adı verilen bu özellik, Acorns'un parayı size doğrudan bir hediye kartı veya PayPal ile göndermemesi, ancak yatırım portföyünüze eklemesiyle benzersizdir.

Bulunan meşe palamudu yüzdesi katıdır ve genellikle% 2 ila% 10 arasındadır. Ayrıca yatırım portföyünüzü özel finansal hedeflerinize uyarlamak için Meşe Palamudu kullanmanın harika olduğunu düşünüyorum. Meşe palamudu paranızı endeks fonlarına koyarken bireysel hisse senetlerini seçemezsiniz. (Yatırım yapmanın en iyi yolu nedir?) Ancak, kabul edilebilir risk seviyenizi, zamanlamanızı ve diğer bazı kriterlerinizi seçebilirsiniz.

Profesyonel ipucu: Meşe palamudu da Yuvarlak Ups denilen bir tasarruf özelliği sunuyor. Bir banka veya kredi kartını Meşe Palamudu ile ilişkilendirmek için rehberler kullanın. Bu kartla yapılan her alışverişte, şirket satın alma fiyatını en yakın çeyreğe, yarım dolara veya dolara (tercihlerinize bağlı olarak) yükseltir. Bulduğunuz parayla olduğu gibi, bu fonlar portföyünüze eklenecektir. Tasarruf hesabınızı oluştururken sorun yaşıyorsanız, bu parayı bir kenara koymak için harika bir yol olabilir.

Herhangi bir yatırımda olduğu gibi, portföyünüzün değerinin düşmesi riski olduğunu unutmayın.

Google Play değerlendirmesi: 4.4 / 5 'den fazla 70.000 inceleme

App Store değerlendirmesi: 4.7 / 5, 400.000 den fazla yorum ile

Kullanılabilir: Bulunan Para yalnızca çevrimiçi olarak Meşe Palamudu ile alışveriş yaptığınızda çalışır. Round Ups, hem çevrimiçi hem de mağazadaki her satın alımla çalışır.

ödeme: Paranız ve toparlanmalarınız yatırım hesabınıza yatırılır ve büyümeleri için onları orada tutmanızı öneririm! Sonuçta, yatırım yapmak zengin olmak için yapmanız gereken en önemli şeylerden biridir. Ancak, paranızı çekmeniz gerekirse, yaklaşık iki gün süren banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

# 5 – BeFrugal

BeFrugal için kaydolun

kayıt ödülünüz: 10 $ ödül kazandığınızda hesap bakiyenize 10 $ bonus yatırılacaktır.

Kısa özeti: BeFrugal, Amazon, Target, Walmart ve diğerleri dahil olmak üzere 5.000'den fazla mağazada yapılan satın alımlar için para iadesi sunuyor. Rakuten'ta olduğu gibi, sadece üye olun, satın alın ve para hesabınıza yatırılacaktır.

Profesyonel ipucu: BeFrugal, alışveriş yaptığınız mağaza için mevcut olan en iyi kupon kodunu otomatik olarak kullanan bir tarayıcı uzantısına sahiptir. Eğer bu kupon kodu işe yaramazsa, BeFrugal size 5 $ 'lık bir hesap ikramiyesi verir.

Google Play değerlendirmesi: 4.3 / 5, 600'ün üzerinde derecelendirme ile

App Store değerlendirmesi: 4.5 / 5 1.000'den fazla yorum ile

Kullanılabilir: Sadece çevrimiçi.

ödeme: Minimum ödeme 25 $. BeFrugal, banka hesabınıza, çek, PayPal veya hediye kartınıza banka havalesiyle ödeme yapar.

# 6 – TopCashBack

TopCashBack'e kaydolun

kayıt ödülünüz: Üyelik bonusu yoktur.

Kısa özeti: TopCashBack, binlerce çevrimiçi perakendeciye alışverişlerinizi geri ödeyebileceğiniz bir başka web sitesidir. Sahnedeki en yeni platformlardan biri, ancak 8 milyon üyesi var ve Amerika'daki en hızlı büyüyen geri ödeme servisi olarak adlandırılıyor. Listedeki diğer uygulamalarda olduğu gibi, genellikle ödüller için TCB portalından alışveriş yapmanız gerekir. Ancak, mağazada ya fiziksel bir kupon yazdırmanız ya da kayıt belgenizin bir kopyasını yüklemeniz gereken bazı fırsatlar var.

Profesyonel ipucu: TCB'yi Rakuten, BeFrugal veya bu listede listelenen benzeri hizmetlerden ayıran özel bir fonksiyon yoktur. Ancak, her platform farklı mağazalarda farklı geri ödeme oranları sunuyor ve bu sayılar sürekli değişiyor. Bu nedenle, geri ödemenizi en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, o zaman en iyi teklifi aldığınızdan emin olmak için en az birkaç farklı uygulamayı hızla taramanız gerekir.

Google Play değerlendirmesi: 3.9 / 5, 5.500'den fazla yorum ile

App Store değerlendirmesi: 4.7 / 5, fazla 2.500 yorum ile

Kullanılabilir: Çevrimiçi, bazı mağaza içi seçenekleriyle.

ödeme: TopCashBack üç ödeme seçeneği sunar: Amazon Hediye Kartları, Doğrudan Para Yatırma ve PayPal.

Kart bağlantılı programlar

Kart tabanlı nakit geri ödeme programları, düşünmeden paradan tasarruf etme imkanı sunar. Tek yapmanız gereken bankamatik veya kredi kartı bilgilerinizi girmek ve ardından katılan mağazalarda katılımcı satıcılarla alışveriş yapmak. Bunu yaparsanız, otomatik olarak bu işlemin bir yüzdesini alacaksınız. Bu şirketler, müşterilerin satışlarını geri ödeme teşviki nedeniyle seçmeleri daha muhtemel olduğuna inanan perakendeciler tarafından ödeniyor.

Ekran Görüntüsü 2019 05 17 14.43.08

# 1 – Bırakma ödülleri

Bırakma Ödülleri için kayıt olun

kayıt ödülünüz: Üyelik bonusu yoktur.

Kısa özetiŞunlarla: Bırakma Ödülleri ile en sevdiğiniz mağazalardan, süpermarketlerden ve restoranlardan alışverişlerinizde puan kazanabilirsiniz. Bu noktalar daha sonra hediye kartları ile değiştirilebilir. Yapmanız gereken tek şey, kredi kartlarınızı ve / veya banka kartlarınızı Drop Rewards hesabınıza bağlamak ve bu kartı katılımcı satıcılarda kullandığınızda otomatik olarak kazanmak. Teklifleri etkinleştirmeniz veya etkinleştirmeniz gerekmez. Sadece bir tane alın ve puanların girmesine izin verin.

Bu, Drop Rewards'u ilginç kılan "kanca" dır: Katılan iki perakendeciden (Trader Joe ve Safeway gibi) yalnızca otomatik olarak puan kazanabilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra değiştiremezsiniz. Bu yüzden dikkatli seç.

Ayrıca, açılan en iyi nakit geri alışveriş bazılarını almak için açılan uygulamayı da kullanabilirsiniz. En popüler tekliflerden bazıları Sephora'da% 6, Expedia ve Lululemon'da% 4'tür.

Profesyonel ipucu: Bu, diğer servislerle birleştirmek için mükemmel bir uygulama. Örneğin, Trader Joe'da alışveriş yaparken Ibotta dijital kuponlarını kullanabilir, bağlantılı bir Cashback kredi kartıyla ödeme yapabilir ve makbuzunuzu yukarıda listelenen makbuz tabanlı programlardan birine yükleyebilirsiniz. Ayrıca, ödülleri kazanmak için aynı kredi kartını Dosh'a (aşağıda belirtilen benzer bir hizmet) bağlayabilirsiniz.

Elbette, uygulamaları her seferinde aynı şekilde istiflemek her zaman mümkün değildir. Bırakma ödüllerine katılan perakendeciler Dosh ile ortak olamazlar. Ancak bunlar sıklıkla ve bunu kendi yararınıza kullanabilirsiniz.

Google Play değerlendirmesi: 3.8 / 5 5.000+ oy

App Store değerlendirmesi: 4.5 / 5 9.000+ oylama

Kullanılabilir: Çevrimiçi ve mağazada.

ödeme: Puanlarınızı, uygun olduğunuz hediye kartı ödüllerinden birini almak için kullanabilirsiniz. Ödülünü üç iş günü içinde almalısın, ama benim tecrübeme göre, asla birkaç dakikadan fazla sürmez.

dosh ana sayfa 1200x678 ödüllendirir 1

# 2 – Dosh Ödüller

Dosh Rewards için kaydolun

kayıt ödülünüz: Üyelik bonusu yoktur.

Kısa özeti: Dosh, Drop Rewards'a benzer şekilde çalışıyor. Başlıca fark, Drop'un başlıca ulusal zincirlerden daha küçük bir seçim sunması ve sadece beşini seçebilmeniz. Bu beşini seçtikten sonra sonsuza dek kilitlenirler. Dosh, çeşitli yerel seçenekler de dahil olmak üzere (uygulamadaki GPS ile bulabileceğiniz), çok sayıda katılımcı tüccar seçeneğine sahiptir. Bununla birlikte, pek çok tanınmış ulusal mağaza bulamayacaksınız, ancak Sam's Club, Dunkin ve Lane Bryant gibi bazıları da var.

Kartlarınızı istediğiniz gibi hesabınıza bağlayın ve satın alın. Dosh Cüzdanınıza otomatik olarak yatırılan% 10'a kadar para iadesi kazanabilirsiniz. Dosh ile bu parayı PayPal hesabınıza ya da bankanıza aktarabilir ya da hayır kurumuna bağışta bulunabilirsiniz.

Profesyonel ipucu: Ödüllerini topla! Biliyorum bu makalede birkaç kez söyledim, ama insanların masaya ne kadar para harcadıklarına şaşırıyorum. Drop and Dosh'da aynı satın alım için para kazanabiliyorsanız, neden bunu yapmıyorsunuz? Dürüst olmak gerekirse, hesabınızı ayarladıktan sonra (ödemeye hazır oluncaya kadar) uygulamayı hiçbir zaman yeniden açmak zorunda kalmazsınız. Basitçe alışveriş yapın, kazanın ve toplayın.

Google Oyun Değerlendirmesi: 36.000'den fazla inceleme ile 4.6 / 5

App Store Değerlendirmesi: 84.700+ derecelendirme ile 4.7 / 5

Kullanılabilir: Çevrimiçi ve mağazada.

ödeme: Dosh'un asgari ödemesi 25 dolar. Ödeme PayPal veya doğrudan bir depozito ile yapılır.

Ekran Görüntüsü 2019 05 17 15.07.29

# 3 – Paribus

Paribus için kayıt olun

kayıt ödülünüz: Üyelik bonusu yoktur.

Kısa özetiCashback uygulamalarına gelince, Paribus (Capital One tarafından desteklenmektedir) ayrı bir kategoridir. Hizmete kaydolduktan sonra, hesabınızı çevrimiçi alışveriş için kullandığınız e-posta adresine bağlayın. Paribus daha sonra bu posta kutusunu satın alma onayları için izler ve geç teslimatlara ve fiyat indirimlerine dikkat eder.

Hizmet olası tasarrufları tespit ettiğinde sizi bilgilendirir ve sizin adınıza satıcıyla iletişim kurmaya çalışır. Bu mümkün değilse, fiyat farkını telafi etmek için net talimatlar alacaksınız. Şimdiye kadar Paribus, kullanıcılarının taleplerini 20 milyon dolardan fazla güvence altına aldı.

Halen Paribus, Amazon, Walmart, Target ve daha fazlası dahil olmak üzere 25 perakendeci ile birlikte Hotels.com, Expedia ve Priceline gibi otel odaları rezervasyon hizmetleriyle çalışıyor.

E-postalarınızın gizliliği konusunda endişeleriniz varsa, Paribus'un verilerinizi işlemek için kullandığı bilgiler:

Tasarruflarınızı bulmak için gelen kutunuza erişiriz. Bir satın alma veya işlemi yansıtan e-postalar gibi zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayacak e-postaları aramak için teknolojiyi kullanırız.

Sistemlerimiz e-postaların konusunu ve gönderen bilgilerini gelen kutunuzdan alır ve bu e-postaların hangisinin kanıt olarak göründüğünü belirlemek için özel bir mantık kullanır. Başka hiçbir e-posta adresi açmıyoruz.

Verilerimiz yok ve satmıyoruz.

Profesyonel ipucu: Paribus'u kullanmak için bir Gmail, Microsoft veya Yahoo e-posta hesabına ihtiyacınız var.

Google Play değerlendirmesiParibus'un bir Android uygulaması yok, ancak web üzerinden kaydolmak hızlı ve kolaydır.

App Store değerlendirmesi: 4/5 ile 1.000+ derecelendirme

Kullanılabilir: Sınırlı sayıda perakendeci seçimi.

ödemeParibus iadeleri normalde satıcı tarafından doğrudan orijinal ödeme yönteminize yapılır.

Ekran Görüntüsü 2019 05 19 11.54.58

# 4 – Meydandan Nakit Uygulaması

Nakit uygulamasını iOS veya Android uygulama mağazasından indirerek oturum açın.

kayıt ödülünüz: Her birimize 5 $ bonus (yukarıdaki kişisel tavsiye bağlantımla)

Kısa özeti: Nakit Venmo veya PayPal gibi çalışan ücretsiz eşler arası ödeme uygulaması. Perakende işletmelerinde giderek daha popüler hale gelen iPad benzeri POS terminalleri yapan şirket Square'in sahibi ve işleticisidir. (Square'in kurucu ortağı ve CEO'su Jack Dorsey, aynı zamanda Twitter'ın arkasındaki adam.)

Nakit ekran görüntüleri

Cash'e kaydolduğunuzda Cash Card isteme seçeneğiniz vardır. Bu, hesabınızla ilişkilendirilmiş ücretsiz bir Visa banka kartıdır. Nakit para bakiyenize harcamak için bu kartı kullanabilir ve banka hesabınızdan para aktararak para ekleyebilirsiniz.

Bu uygulamanın en iyi yanı, Nakit Kartın "En İyiler" adlı bir bonus sunması, ülkenin en ünlü markalarından bazılarında alışveriş yaparken kullanabileceğiniz bir dizi geri ödeme seçeneği sunmasıdır. Düzenli olarak değişimi arttırır, ancak seçenekler genellikle Tüm Yiyecekler ve Tüccarlar Joe's'ta% 5 veya% 10, Chipotle'de% 10 ve 1 USD indirim arasında değişir herhangi Adresinden işlem herhangi Kafe. Kazandığınız herhangi bir geri ödeme anında nakit bakiyenize yatırılacaktır.

Nakit Kart Artırır

Profesyonel ipucu: Art arda tekrar tekrar kullanabilirsiniz, ancak kartınıza aynı anda yalnızca bir artırma eklenebilir. Dikkatli olun, çünkü bazen bir takviye kaldırdığınızda, tekrar ekleyemezsiniz. Uygulama bir uyarı mesajı görüntüler, ancak dikkat etmezseniz kolayca sizi görmezden gelir.

Google Play değerlendirmesi: 4/5 ile 78.000+ derecelendirme

App Store değerlendirmesi: 4.68 / 188.000+ derecelendirme

Kullanılabilir: Jeder Händler, bei dem Visa akzeptiert wird.

Zahlung: Die Prämien von Cash App werden Ihrem Konto innerhalb von Sekunden gutgeschrieben und sind sofort nach Erscheinen verfügbar.

Bonuskategorie: Beste Cash Back-Kreditkarten

Eine der effektivsten Möglichkeiten, Ihre Einsparungen zu maximieren, besteht darin, Cashback-Apps mit Cashback-Kreditkarten zu koppeln.

Hier sind drei meiner Favoriten für den täglichen Einkauf.

Chase FreedomFreiheitskartenbild

Cash-Back: 5% in einer Reihe von Bonuskategorien, die sich alle drei Monate ändern, und 1% auf alles andere.

Anmeldebonus: 150 US-Dollar nach 300 US-Dollar in den ersten 90 Tagen.

Zu den rotierenden Bonuskategorien der Chase Freedom-Karte gehören häufig Lebensmittelgeschäfte, Tankstellen und andere Händler, die denen ähneln, die Sie in den in diesem Artikel beschriebenen Cashback-Apps finden. Das macht es einfach zu stapeln und ist eine großartige Wahl, um das Beste aus Ihrem Geld herauszuholen. Außerdem fällt keine jährliche Gebühr an. Dies ist also eine Karte, die Sie auf lange Sicht aufbewahren können (was Ihre Kreditwürdigkeit erhöht).

American Express Blue Cash bevorzugtBlue Cash bevorzugt

Cash-Back: 6% in Supermärkten, 3% an Tankstellen und 1% auf alles andere.

Anmeldebonus: 250 US-Dollar nach 1.000 US-Dollar in den ersten 90 Tagen.

Wenn Sie Cash-Back-Apps verwenden möchten, um im Lebensmittelgeschäft Geld zu sparen, werden Sie kaum eine bessere Cash-Back-Kreditkarte finden als die Blue Cash Preferred, die eine massive Rendite von bis zu 6% bietet Ausgaben in Höhe von 6.000 USD pro Jahr. Es wird jedoch eine jährliche Gebühr von 95 US-Dollar erhoben, die einige dieser Einsparungen ausgleichen kann, insbesondere, wenn Sie nicht jedes Jahr bis zum Limit ausgeben.

Erfahren Sie hier mehr über diese Karte.

American Express Blue Cash TäglichBlue Cash jeden Tag

Cash-Back: 3% in Supermärkten, 2% in Tankstellen und Kaufhäusern und 1% auf alles andere.

Anmeldebonus: 250 US-Dollar nach 1.000 US-Dollar in den ersten 90 Tagen.

Der Blue Cash Everyday ist das kleine Geschwister des Blue Cash Preferred – er bietet etwa die Hälfte des Cashback-Satzes in den gleichen Kategorien (3% statt 6% in Supermärkten), hat jedoch den Vorteil, dass er sich nicht wie ein Jahr anfühlt. Je nachdem, wie oft Sie die Karte speziell für Lebensmittel verwenden möchten, kann dies zu einer besseren Gesamtanpassung führen.

Erfahren Sie hier mehr über diese Karte.

Tipps zur Verwendung von Cash Back Apps

Mit den folgenden sechs Tipps können Sie mit Cashback-Apps das Beste aus Ihrem Geld machen:

  1. Kaufen Sie nur das, was Sie sich leisten können, Cash-Back-Apps sind keine Entschuldigung dafür, Ihr Budget zu sprengen, nur weil Sie ein gutes Geschäft gefunden haben. Sie sollten diese Apps verwenden, um Geld für Dinge zu sparen, die Sie sowieso kaufen möchten. Betrachten Sie sie als Teil der Initiative, sparsam zu sein – ein bisschen Forschung kann Ihnen eine Menge Geld sparen.
  2. Stapeln Sie Apps, wann immer dies möglich ist, Sie können Ihre Ersparnisse maximieren und das meiste Geld zurückerhalten, indem Sie mehr als eine Belohnungs-App gleichzeitig verwenden. Und wenn Sie Papier oder digitale Coupons ausschneiden, können Sie diese normalerweise auch stapeln. Dies ist besonders hilfreich, wenn Sie beim Einkaufen Geld sparen möchten, da häufig mehrere Gutscheine für denselben Artikel verfügbar sind.
  3. Nutzen Sie die Anmeldebonusse, Nutzen Sie den Anmeldebonus, der häufig das schnellste und einfachste Geld ist, das Sie jemals verdienen werden, auch wenn Sie langfristig keine App verwenden möchten. Die Bonusse liegen normalerweise zwischen 10 und 20 US-Dollar.
  4. Verwenden Sie eine Cash-Back-Kreditkarte, Eine andere Möglichkeit, Ihre Ersparnisse zu steigern, besteht darin, Cashback-Apps mit einer Cashback-Kreditkarte zu kombinieren – am besten mit einer, die Boni für das Einkaufen in bestimmten Kategorien bietet. Eine Karte, die Sie auschecken sollten, ist die Chase Freedom-Karte, mit der Sie bis zu 5% Cashback in wechselnden Kategorien erhalten, die sich alle drei Monate ändern.
  5. Vermittle deine Freunde, Cash-Back-Apps leben von Empfehlungen für Neukunden, was eine großartige Gelegenheit für Sie und Ihre Freunde darstellt. Empfehlungsboni sind eine einfache Möglichkeit, Geld zu verdienen und können bis zu 25 US-Dollar erreichen.
  6. Viele Cash-Back-Apps bezahlen Sie für die Erledigung von Aufgaben. Die meisten dieser Aufgaben sind sehr einfach, aber achten Sie auf den Zeitbedarf. Wenn eine Umfrage, deren Ausfüllen 45 Minuten dauert, nur 3 US-Dollar kostet, ist Ihre Zeit möglicherweise besser in etwas anderes investiert.

* Paribus entschädigt uns, wenn Sie sich über die von uns bereitgestellten Links für Paribus anmelden.

The Ways to Wealth LLC ist eine Partnerschaft mit CardRatings eingegangen, um Kreditkartenprodukte abzudecken. The Ways to Wealth LLC und CardRatings erhalten möglicherweise eine Provision von Kartenherausgebern.
Source link

Kontrol Ediliyor

Thodex-Thodex Nedir-Thodex Kayıt ol -Thodex borsası kayıt-Thodex üye ol

THODEX Kripto Para Nedir?Eski adı Koineks olan Thodex Kripto Para Borsası, kullanıcıların sistemde listelenen mevcut …

8 Challenges to Working From Home With Small Children

Evden çalışmak için 8 zorluk (küçük çocuklarla)

Evden çalışmayı seviyorum. Günümü istediğim gibi tasarlama özgürlüğüne sahibim. Bütün gün ter giyebilirim, bütün gün …

22 Evde anne olarak para kazanmak için yan iş fikirleri

22 Evde anne olarak para kazanmak için yan iş fikirleri

Çalışan bir anne misiniz, ama çocuğunuzla birlikte olmak için evde kalmak ister misiniz? Belki de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir