Başlangıç / Web sitesinden kazanın / Günde 100 $ kazanmanın hızlı bir yolu (anneler için)

Günde 100 $ kazanmanın hızlı bir yolu (anneler için)

Düzgün bir iş yapmadan günde 100 dolar kazanmanın yollarını aramaya devam eden bir anne misiniz?

Çalışmaya başlamadan önce veya sadece hanehalkına finansmana katkıda bulunmak istediğiniz için, biraz daha fazla para kazanmak istersiniz.

O bendim – evde ikizlerime bakan bir anneydim. İşe geri dönmek istemediğime karar verdiğimde, bir buçuk yaşlarındaydılar.

Sanırım benim annelik arzum ya da ezici doğamdı ama küçüklerimi başkasına bırakmayı hayal bile edemezdim!

Oh evet, iki kişilik bir kreş pahalıdır! böylece Evde kalan bir anne olarak para kazanmanın bir yolunu buldum,

Ve ne biliyor musun? Bence günde 100 dolar kazanmanın en hızlı yolu bu.

Bu ekstra para kazanma stratejisi kolay değildir. Çok çalışmak zorundasın ama mümkün. Bloglamaya ilk başladığımda nasıl başladığımı size göstereyim!

Para kazanabileceğiniz bir blog açmak ister misiniz? Blogunuzu oluşturmanıza ve para kazanmayla ilgili ipuçlarını öğrenmenize yardımcı olması için ücretsiz blog kursuma katılın!

Para bloglama yapmanın diğer yolları hakkında

Başarılı Bloglama Sue Dunlevie'ye göre, Kendi ürünlerinizden para kazanmak 6 ay sürebilirken, bağlı kuruluşların kar elde etmesi iki ay sürebilir – ve genellikle ödemeyi almadan önce aylar sürebilir,

Ve bahsettiği kâr, günlük kahve alışkanlığınızı ödemek için yeterli. Bu stratejiler size ayda dört, beş veya altı sayı vermeye çalışsa da, gerçekten başarılı olmanız bir yıl veya daha fazla sürebilir.

Bu yöntemler (kendi Etsy mağazanıza sahip olmak, bir blog başlatmak veya bağlı kuruluş pazarlaması yapmak) çok zaman alır.

Bir bloga sahip olmak sadece içeriği dağıtmaktan daha fazlasıdır. Diğer blog yazarlarıyla ağ oluşturmayı ve bulaşıcı grafikler oluşturmayı teşvik eder.

Blogunuzda saatlerce sürmeyen farklı bir yolla para kazanmanız harika olmaz mıydı?

Günde 100 $ kazanmanın hızlı yolu

Blogunuzdan para kazanmanın en kolay ve hızlı yolu bir hizmet sunmaktır.

Ve yetenek blogların olarak, Neden serbest çalışan bir blogcu olmuyorsunuz?

Ama onu benden alma. Bloglama Asistanından Adam Connell şöyle diyor:

Hepsinden çok Blogunuzla tam zamanlı olarak bir yaşam kazanmak için serbest çalışan bir blogcu olmalısınız., Hepsinden iyisi, nişinizde para kazanmak ne kadar zor olursa olsun, becerilerinizi ve bilgilerinizi bir blogcu olarak kullanarak yapabilirsiniz.

Bu doğru – tam zamanlı bir yaşam ve sadece yarı zamanlı çalışabilirsiniz.

Şu an yapıyorum ve üç yıldan beri yapıyorum.

Mama Blogger – Bir başın var

Evde kalan ve aynı zamanda bir blog olan bir anne iseniz, serbest yazar olmak isteyen diğer gelecek vaat eden yazarlar üzerinde kesinlikle bir başlangıç ​​yapacaksınız.

Nasıl?

1. Blog yazısı nasıl yazacağınızı biliyorsunuz

İnsanların yayınınızı okumalarını sağlamak için tıklanabilir bir başlığa ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz. Ayrıca okumaya devam etmek için kanca okuyucular hakkında iyi bir giriş yapmanız gerektiğini de biliyorsunuz.

Bunu çözmek ve okunabilirliğini artırmak için gönderinizde alt başlıklara ihtiyacınız olduğunu bildiğinizden eminim. Ve hepsinden önemlisi, konuşma mektubunuzu nasıl düzenleyeceğinizi biliyorsunuz.

Ve ne biliyor musun? Online İş bunu istiyor! Katılan ve blog gönderilerini doğru şekilde biçimlendiren bir yazar istiyorlar.

2. Gönderinizi WordPress'e nasıl yükleyeceğinizi biliyorsunuz

Blogcu olarak öğrendiğiniz bir yetenek, WordPress kullanımıdır. Serbest çalışan bir blogcu olmak istiyorsanız bu harika bir yetenek.

Birçok çevrimiçi müşteriye kendi gönderinizi nasıl yükleyebileceğinizi, Yoast SEO’yu nasıl kullanacağınızı ve kalıcı bağlantıyı nasıl durduracağınızı biliyorsanız, daha fazla para kazanabilirsiniz.

Görüyorsunuz ya, müşteriler zaman kazanabilecek ya da daha fazla para harcayacak bir yazar istiyorlar.

Kendi gönderinizi yükleyerek ve yayına hazırlayarak zaman kazanabilirsiniz, transkripsiyon servisinizi talep etmeye devam edeceksiniz.

3. Sosyal medyada nasıl reklam vereceğinizi biliyorsunuz

Birçok çevrimiçi şirketin blog gönderilerini nasıl veya nerede tanıtacağı hakkında hiçbir fikrinin olmadığını biliyor musunuz?

Birçoğu yalnızca LinkedIn kullanıyor, ama daha iyisini biliyorsun, Mama Blogger?

Facebook gruplarının ya da Pinterest gruplarının ne kadar değerli olduğunu biliyorsun, değil mi?

Müşterilerinizin blog gönderilerini nasıl ve nerede tanıtacağınızı biliyorsanız, bir görünüm oluşturmak ve daha fazla para kazanmak için bunları kullanabilirsiniz.

Örneğin, Twins Annesi için bir Pinterest stratejisi geliştirdiğim için müşterilerimden biri benden birkaç kez mesaj atmamı istedi (çünkü uzun bir ulaşıma sahibim).

Onun için yapmayı seviyorum:

Serbest çalışan bir blogcu olarak gerçekten ne kadar kazanabilirsiniz?

Cennet sınır annedir!

1000'den fazla kelimeden oluşan blog yazıları için gönderi başına 300 ila 600 dolar arasında kazanıyorum. En yüksek ücretli görünümüm ise bir blog yazısı için 1.200 dolardı.

Evet, epik bir blog yazısı.

Ve unutma, yarı zamanlı yapıyorum.

Serbest yazar Jorden Roper, yalnızca serbest blog yazısıyla ayda 8.000 dolardan fazla para kazanıyor.

Bu yüzden potansiyel kesinlikle orada ve yepyeni serbest yazarların çoğu, yaklaşık 100 $ katkı kazanmayı bekliyor. Ve birkaç müşteri aldığınızda, günde bir yazı yazmaya veya günde 100 $ kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evet, çok yazılır. Böylece, ücretlerinizi artırabilir, böylece günde 100 dolar kazanmak için haftada birkaç mesaj yazabilirsiniz. Bu benim için her bir mesajın ortalama 600 dolar civarında olduğu için yaptığım şey.

Başlamak için

Serbest yazma işini kurmak için bir blog ve hizmete ya da Beni İşe Al sayfasına ihtiyacınız var.

Burada ne tür hizmetler sağlayabileceğinizi açıklarsınız. Serbest blog için şunları yapabilirsiniz:

  • işleme
  • Tekrar yaz
  • reklam metinleri
  • Makale yazmak
  • Blog yaz

Bir milyon hizmeti listelemeyi deneyin. Blogları ve ana kategorilerimi yazmaya ve düzenlemeye devam ediyorum ve her kategoride bir müşteri için neler yapabileceğimi açıklıyorum.

Servis sayfanızı çevrimiçine aldıktan sonra, bir sonraki istediğiniz şey şudur: Blogunuzu servis sayfanızda ayarlayın,

Bununla ne demek istiyorum?

Demek istediğim, blogunuz gelen pazarlama taktiğiniz olmalıdır. Bu, temel olarak, aktif olarak müşteri aramayacağınız (hala yapmak zorunda olduğunuz) değil, blogunuzun potansiyel müşterileri çekmek için pasif bir yol olduğu anlamına gelir.

İyi bir örnek Twelveskip. Pauline, blogunda birçok farklı hizmet sunar ve blogunda bu alanlardaki bilgisini gösterir ve yalnızca sosyal medya afişleri veya SEO stratejileri için temas noktası olduğunu pekiştirir.

Sonunda, ayınızı bitirin Yazmak istediğiniz niş veya nişlere misafir katkıları yapınr. Kendinizi popüler ve özel sektöre özgü bloglara dayandırın. Bloglarını blogunuzdan binlerce kullanıcı daha görüntülediğinden bu blogculara mümkün olan en iyi içeriği sağladığınızdan emin olun.

Bunun ne anlama geldiğini bilmiyorsanız, başka bir kullanıcının blogunda sizinkinden daha popüler olan en iyi içeriğe sahip olursunuz.

Bunu yaparsanız, yazarın bir biyografisini alacaksınız. Burada serbest blog hizmetlerinizi, blogunuzu ve kılavuz mıknatıslarınızı tanıtabilirsiniz.

Konuk katkılarınızı göndermeden önce, sağlam bir yazar biyografisi oluşturduğunuzdan emin olun. Potansiyel müşteriler, yazarınızın biyografisini görecek ve işletmenizin ne hakkında olduğunu öğrenmek için servis sayfanızı ziyaret edecektir.

Şimdi zamanı geldi Kaynak konserler, Önce acele etmeli ve iş bulmalısın.

Problogger ve Blogging Pro gibi yerlerde blog yazarları için iş panoları bulunur. Onları günlük olarak ziyaret edin ve ilginizi çeken tüm performansları not edin.

Sizi gerçekten ilgilendiren bir görünüm gördüğünüzde, Sahayı gönder,

Bir perde bir e-postadır:

  • Kim olduğunuzu açıklayın (nişlerinizde uzmanlığa sahip serbest bir blogcu)
  • Bir yazar olduğunuzu kanıtlar (misafir yazılarınız ve portföyünüz ya da blogunuz)
  • Tecrübe ve yeteneklerinizi tanımlayın
  • Tüm dikkat çekici şeyleri gösterir (örneğin popüler bir blogdaki bir özellik)

Potansiyel müşterilerin çoğu, blogların çevrimiçi olarak sosyal olarak sunulmasını ve harika içerik oluşturmasını sağlayan bir blog yazarı istemektedir.

Ne kadar çok atış yaparsanız, ilk müşterinizi kazanma şansınız o kadar artar.

Şimdi ne dediğini biliyorum.

Tamamen yenidirler ve bu nedenle bunu bir yıldır yaptığınızı söyleyemezler.

Ama bir şey biliyor musun?

Ne kadar süredir blogcu olduğunuzu söyleyebilir ve belki de blogunuzu oluşturmak için bazı kriterler belirleyebilirsiniz.

Örneğin,

Bir çok sosyal medyayı izliyorum ve e-posta listemi 500'ün üzerine çıkardım. Gönderilerimin çoğu yüzlerce kez paylaşıldı.

Markanızı ve sosyal medya varlığınızı genişlettikçe, sizden içerik isteyen potansiyel müşterilerin farkına varabilirsiniz.

Evet, bu bana oldu. Twitter'dan bana blog yazarı endüstrisinin olgun etkileyicileri tarafından onlar için bir hayalet yazar olsaydım istendi!

(Psst … Ghostwriting, müşterinizin adı altında yazdığınızda ve yazdığınızı kabul edemediğinizde gerçekleşir, ancak çok kazançlıdır!)

Sıradaki ağ

Müşterileri kazanmanın temel bir adımı, onlarla ağ oluşturmak! Facebook gruplarıyla kolaydır. İdeal müşterinizin olduğu Facebook gruplarını bulun.

Şirketten dinleyin ve hangi kullanıcının hangi soruları cevaplayabileceğinizi ve destekleyebileceğinizi öğrenin. Örneğin benim Mompreneur Facebook grubuna anneBloglarına başlayan ya da yeni bir ürün üretmeye başlayan pek çok annem var.

Serbest çalışan bir blogcu olarak, markanızı güçlendirmek için pazarlama içeriğine ihtiyacı olanlara hizmetinizi iletebilirsiniz.

Bu yol gerçekten hızlı mı?

İlk gün günde 100 $ kazanmaya başlayamazken, bunu bir ay veya daha fazla sürede yapabilirsiniz. İşin sırrı, bir müşterinin günlük veya haftalık olarak hizmetinize ihtiyaç duyduğu sürekli projeleri güvence altına almak.

Bunu, bağlı kuruluş pazarlaması gibi daha geleneksel para kazanma stratejileriyle karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca bağlı kuruluş pazarlaması yapıyorum, ancak ayda 20 dolardan fazla kazanmam 6 aydan fazla sürdü!

Ayrıca, yazdırılabilir, e-kitap veya dersler gibi ürünler de satabilirsiniz. Bu blogunuzda yaşamak için sürdürülebilir olduğunu kanıtlayabilir. Ancak, bu noktaya gelmek için çok çalışma gerekir.

En büyük şey, hedef kitlenizi büyütmek ve size zorluklar için gelsin diye hizmet etmek. Twins Anne izleyicilerime bir yıldan fazla bir süredir ders vermedim. Aynısı serbest blog izleyicilerim için de geçerliydi.

Güçlü bir takipçi çizgisi geliştirdim ve onlara bu temelde doğru ürünü sunabilirim.

Ancak bu, bu ekstra parayı kazanmanın kolay olacağı anlamına gelmez. Ağınızın yanı sıra hizmetlerinizin çok fazla pazarlanması ve satılması gerekir.

Senin hakkında – yan işlerin için planın nedir?
Source link

Kontrol Ediliyor

Kanıtlanmış Bir Planla Nasıl Para Kazanılır

Kanıtlanmış Bir Planla Nasıl Para Kazanılır

Yeni yıl için bir ana blog başlatmak istiyorsun! Yay! Bloglamaya başladığımda ikizlerim hala bebeklerdi. Yeni …

Sosyal medya olmadan blog trafiği nasıl artırılır

Sosyal medya olmadan blog trafiği nasıl artırılır

Pinterest'in pek çok blogcuyu, Pinterest'in aynen onların nasıl patladıklarını söylediğini duyuyorsunuz. Veya blog trafiğini artıran …

54 2019’da web sitesi trafiğini arttırmanın kolay yolları

54 2019’da web sitesi trafiğini arttırmanın kolay yolları

Web sitenize gelen trafiği artırmanın basit ancak etkili yollarının olduğunu biliyor muydunuz? Biliyorum – Yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir