Başlangıç / Online işler / İnternet ile Para Kazanma Yolları – Nasıl Online Para Kazanmak?

İnternet ile Para Kazanma Yolları – Nasıl Online Para Kazanmak?

İşletmeler için harika bir yönlendirme sistemine sahip olmak, özellikle İnternet ortaya çıkmadan önce birçoğunu başarıya götürdü. Birçoğunuz, kendinizi çok fazla pazarlamak zorunda kalmadan başkalarının tavsiye işlerinde başarı buldunuz.

İnsanlarla konuşmak ve bir başvuru sistemine sahip olmanın modası geçmiş ve modası geçmiş olduğunu hissedebilecek başkalarınız olsa da.

Ancak kesin olan bir şey var ve eğer teklifinizin değerini gerçekten bilen biri varsa, size referansların zincirleme reaksiyonunu tetikleyebilir.

Trendlerin nasıl ortaya çıktığını merak etmek zorunda mısın?

İnsanları yeni bir şeye dahil etmenin sebebi nedir?

Yararlanabilecekleri bir şey. Kim bu güce sahip?

Malcolm Gladwell'in "Bahşiş Noktası" kitabından sonra bu insanlar "Bağlayıcılar". Bu insanlar, örneğin, lisedeki popüler çocuklardır, eğer onlar kare veya outcast olarak bakıldığında olduğu gibi olmaya çalışmazlarsa.

Onlar "havalı" kalabalığın bir parçasıydı ve lisede popüler trendlere başladılar. Her çocuk onun gibi olmak istedi ve bu örneği takip etmek için ellerinden geleni yaptılar.

Eğer o çocuklar seninle ilgilenmeye ve senin hakkında gerçekten harika bir şeyler söylemeye başlarsa, lisedeki diğer çocuklar senin gibi olmak isterdi.

Pazarlama ağı endüstrisinde, sektördeki popüler insanlar olarak da bilinen havalı çocuklarla bağlantı kurmak, itibarınızı kesinlikle artıracaktır.


Başkalarıyla bağlantı kurmanıza gerçekten nasıl yardımcı olabilir?

Sektördeki insanların çoğunluğu "Ben" sendromuna sahiptir. Sadece ne yaptığınızı ve ilginizi çeken bir şey sormadan fırsatlarına bakmanızı istiyorlar.

Birçoğunuz bununla karşılaştınız ve bazılarınız böyle bir iş yapıyor. Ama kesin olan bir şey var ve işinizde durgun hissediyoruz. Ayda sadece bir kişi olsa bile, büyümek istiyorsun, ama yine de ilerlemek istiyorsun, ama hiçbir şey olmuyor.

Ama işte karma hakkında harika bir şey. Ne çıkarırsan tekrar tekrar geri dönersin. İşletmeleri başkalarına yönlendirmeyi alışkanlık haline getirirseniz ne olur? Size geri döneceğini düşünüyor musunuz?

Cevap elbette evet!

Birçoğunuz işinizi kaybettiğinizi hissedebilir veya kendinize yardım etmezseniz başkalarına yardım etmenin zaman kaybı olduğunu düşünebilirsiniz.

Ancak derlemeye başlamak için kullandığınız aramayı hayal edin. Özellikle online pazarlama yapıyorsanız? İnsanlar başkalarının arkasından konuşmayı sever. Arkanızdaki işletmeyi nasıl sevdiğiniz hakkında konuştuğunuzu düşünün.

Hakkınızdaki kelimenin doğru insanlara ulaşacağını düşünüyor musunuz? Özellikle ne yaptığınızı gerçekten seviyorsanız ve gerçekten insanlara yardım etmeye çalışıyorsanız? Eğer öyleyseniz, üstlerinden her türlü desteği alan tüm ağ pazarlamacılarını hayal edin ve insanlara nasıl yardım edeceklerini öğrendiklerinde, böyle bir şöhretin onları sizin için çekici hale getirdiğini hissediyorsunuz ? Bahse girerim, alt doların senin olacak! Başkalarına, onların size zarar vermesini istediğiniz şekilde yapın, kesinlikle çok uzun bir yol kat edeceksiniz.

İşletmeleri başkalarına yönlendirir misiniz? Öyleyse, Karma sizin için nasıl çalışır? Lütfen aşağıda paylaşın ve yorum yapın. Okumayı dört gözle bekliyorum !!!


Source link

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir