Başlangıç / Online işler / İnternet Üzerinden Nasıl Para Kazanılır – Çevrimiçi Para Nasıl Kazanılır?

İnternet Üzerinden Nasıl Para Kazanılır – Çevrimiçi Para Nasıl Kazanılır?

Altı Rakam Mastermind-pro'nun grup koçluğu programı hızlı bir çok seviyeli pazarlama programı değil, girişimcilere çeşitli çevrimiçi pazarlama programlarından altı rakam vermeyi öğreten kapsamlı bir profesyonel grup koçluğu programıdır can. Ürünlerin çevrimiçi pazarlamasında önemli miktarda para kazanan çok sayıda Master Partner vardır. Bunu nasıl yaptıkları birçok insan için bir gizemdir. Bununla birlikte, bu Altı Figür Mastermind, bu kapsamlı kursu ile her şeyi açıklar.

İş:

Bu iş iki deneyimli girişimci tarafından yönetiliyor. Mark Thompson, bir dizi ürünün pazarlamasından çevrimiçi olarak sürdürülebilir bir gelir elde etmede kanıtlanmış bir geçmişe sahip bir internet pazarlama gurusu. Ricky Mataka, Zend sertifikalı bir PHP mühendisi olduktan sonra birkaç yıl önce internet pazarlamacılığına başladı. Programlamaya katılan birçok internet pazarlama şirketi ile çalıştıktan sonra, 2008 yılında tanınmış internet pazarlamacısı Mike Filsame'e katıldı. Mike ile yaptığı işbirliği sırasında Mataka, Sling it uygulaması ve Pay People çevrimiçi uygulaması gibi birçok çevrimiçi uygulama geliştirdi. Artık Mike Filsame ile çalışmadığından Mark Thompson ile çalışıyor ve ikisi de blogları ve pazarlama uygulamalarıyla geçimlerini sağlıyor. İkili, bu VIP Altı Rakam Mastermind Pro Grup Koçluk Programındaki uzmanlıklarını diğer pazarlamacılarla paylaşmaya karar verdi.


Neler dahil:

Diğer çevrimiçi ortaklık programlarının aksine, bu hızlı ve zengin bir program değildir. Altı Figür Mastermind, geliştiricilere Mark Thompson ve Ricky Mataka tarafından adım adım profesyonel koçluk sistemi olarak geliştirildi ve üyelere uzun vadeli sürdürülebilir çevrimiçi gelir getiren bir işletmenin nasıl geliştirileceğini gösteren adım adım koçluk eğitimi verdi. Altı Şekil Mastermind üyesi aşağıdaki avantajları elde eder: – Özel bir Facebook grubuna erişim – Bir forum ve yalnızca üyelerin geri bildirim sağlayabildiği bir blog. -12 haftalık eğitim programı. – Her eğitimden sonra canlı web seminerleri. – Arşivlenmiş web seminerlerine ve eğitime erişim. Üye geri bildirimlerine göre video ile soru ve cevap oturumları. – Yaklaşan eğitim oturumları ve web seminerleri bir takvim. Şirket web sitesine göre, kurs materyalinin kendisi aşağıdakileri içerir: – Ortak şirketiniz için temel oluşturma. – Niş yapan en iyi para nedir ve neden? -Dünyanın lider ortakları tarafından kullanılan özel araçlar ve yazılımlar. – Bağlı kuruluş web sitenizde trafik oluşturmak için kanıtlanmış teknikler.

12 haftalık program aşağıdaki gibidir: – Birinci Hafta: İş modelinin dağılımı. İkinci Hafta: Araştırma nasıl yapılır. Üçüncü Hafta: Ürün oluşturma süreci. Dördüncü Hafta: Etkili Bir Web Kopyası Nasıl Yazılır? Beşinci hafta: ortak girişimlere katılım. Altıncı Hafta: Etkili bir E-posta Pazarlama Kampanyası başlatın ve çalıştırın. Yedi Hafta: Web Sitesi Trafiği Nasıl Oluşturulur. Sekizinci Hafta: Pazarlar. Dokuzuncu hafta: Satış hunisi. Onuncu Hafta: İşin verimli bir şekilde dış kaynak olarak nasıl gerçekleştirileceği. Onbirinci hafta: etiketler. On iki hafta: bitirmeye başla.

Altı Figür Mastermind Para Kazanma Pro grup koçluğu programı, Mark Thompson ve Ricky Mataka'dan 40 saatten fazla uzmanlık bilgisi içerir. Altı Rakam Mastermind üyeleri, girişimci çiftin geçmişte piyasaya sunduğu diğer ürünlere de erişebiliyor.


Source link

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Travel Hacks

Was Para Kaybı – Hemen Durdurulması Gereken 8 İpucu.

Para kaybı: Hemen durdurma konusunda 8 ipucu. Kabul et, sen de biliyorsun! Maliyetler hakkında düşünmediğiniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir