Başlangıç / Sosyal Medya Kazanç / Youtube den para kazanmanın püf noktaları

Youtube den para kazanmanın püf noktaları

İnternette para kazanmak için YouTube for Business nasıl kullanılır?Zevklerimize ve yaşam tarzımıza uygun birçok video türünü görmek için her gün YouTube.com’a gidiyoruz.
YouTube’u iş için çevrimiçi pazarlama yapmak amacıyla kullanmayı hiç düşündünüz mü?

İşinizi YouTube’da keşfetmeyi hiç düşündünüz mü?

Kesinlikle bu adımı düşünmeyin ya da bu adımı internet dünyasında atmaktan korkmayın.

Kaçırmayın: YouTube için Google Adsense’i neden seviyorum!

İnternet Dünyası hakkında çok fazla bir şey bilmeyen bir girişimcinin, şirket için satış ve satış oluşturma fırsatını kaçırması uygunsuz bir şey haline geldi.

örnek: Kendimden bahsettiğimde babam bir iş adamı, ama internet dünyasında iş hareketleri denemekten korkuyor. Genel olarak, İnternet Dünyası hakkında çok iyi şey biliyor, ancak YouTube’a odaklanmıyor çünkü bu harika şeyin bilgisine sahip değil. Dünyanın 2 numaralı arama motoru,

ayrıca Google’ın hizmeti oldu.

Girişimci olarak YouTube’da çevrimiçi kral olma fırsatını nasıl kaçırırsınız?

Bu altın alanı terk etmemelisin. Ne yaparsanız yapın, önemli değil, infazlarınız sadece önemli!

Aynısı YouTube İşletmesi için de geçerlidir. YouTube ebeveyni geçen Nisan ayında şirketi komik bir ruh haliyle kapatmak istediğini duyurduğunda, bu iş adamlarının birçoğu YouTube’a çevrimiçi pazarlama konusunda güveniyordu.

Ahhh! .. YouTube’u kapatmayla ilgili korkunç bir düşünce. YouTube olmadan, İnternet Dünyası engellenebilirdi. Şüphesiz !!

Başkaları YouTube hakkında ne söylüyor

Dünyanın dört bir yanından iş dünyasının uzmanı ve analisti, zaman zaman YouTube Gücünü sürekli olarak genişletiyor. Örnek olarak: bunun hakkında konuştuğumuzda Kolaveri Di ve Gangnam Stili… bu şey kimsede gizlenmedi. Bu tür videolar zaten Youtube’daki orman yangını gibi rokete girdi.

YouTube’da kaliteli ve içerik açısından güvenli bir video ile YouTube’un çevrimiçi yıldızı olacağınızı belirtir.

Ayrıca şunu da oku: YouTube’da videolarla para kazanın: adım adım talimatlar

Business Move’u YouTube’a almak için:

Bir şey yapma zamanı !! İşletmenizi YouTube’da hareket ettirmenize kesinlikle yardımcı olacak birkaç önemli nokta ve ipucu var.

  • (1) İyi YouTube video kalitesi

Genellikle sadece resim kalitesi iyi olan videoları izleriz. Ancak videoları normal kalitede de izliyoruz (İnternet bağlantınıza bağlı). Bu şeye dikkat etmeli ve videoları yaparken iyi bir kamera kullanmalısınız.

İyi YouTube video kalitesi

Bunun dışında aydınlatma ve ses efektlerine de odaklanmalısınız. Bu etkiler hakkında daha fazla bilgi edinmek için yarı zamanlı bir uzmandan da yardım alabilirsiniz. Bunu bir para kaybı olarak düşünmeyin. Gelecekte size iyi bir getiri sağlayacak bir yatırım.

İnsanları videolarınızdan çekmek için bu noktalara odaklanmanız gerekir.

  • (2) YouTube’da video işaretleyin / YouTube videolarını işaretleyin

Girişimciyseniz ve YouTube’da işinizden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, sonuçlarınızın SERP’lerde (Arama Motoru Sayfa Sonuçları) göründüğünden emin olun. Google, video sonuçlarını SERP’lerde görüntülemek için bu hizmeti zaten başlattı.

YouTube videolarını etiketleyin

Bunun anlamı şudur: “Google’ı şirketin adı için aramak istiyorsanız, Google bu şirketle ilgili videoları da görüntüler.” Bu, YouTube Video Etiketleme ve YouTube Video SEO’yu gerektirir.

  • (3) Ticari Kanal için İlginç YouTube

YouTube Business Channel’ınızı oluşturduğunuzda, onu kolay ve ilginç hale getirin. İlgili bilgileri video bölümlerinizde sağlayacağınız kanala koyabilirsiniz. Burada da tüm anahtar kelimeler ve etiketler gelmelidir.

İlginç YouTube İş Kanalı

Kanalınızı daha ilginç hale getirmek istiyorsanız, kendi marka logonuzu YouTube kanalınıza yerleştirmeli ve YouTube videosunun başlığının benzersiz ve video içeriğinizle aynı olduğundan emin olmalısınız.

Başlıkta kullandığınız ana anahtar kelimenin, açıklamanızın ilk satırında da kullanılması gerekir. Bu küçük numarayı videolarınıza daha fazla insan eklemek için kullanabilirsiniz.

  • (4) YouTube kanalınızı nasıl tanıtırsınız?

Bu, tüm içeriğin en değerli sorusu“YouTube kanalımı nasıl tanıtırım?”

YouTube kanalınızı nasıl tanıtırsınız?

Cevap, diğer sosyal paylaşım sitelerinde çalışabileceğinizdir. Orada, bağlantılarınızı çarpıcı ve çekici bir açıklama ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca, iş alanınızla alakalı diğer YouTube videoları hakkında yorum yapabilirsiniz.

Bu şekilde insanlar yeni ürünleriniz ve teklifleriniz hakkında bilgilendirilecektir. Sonuç olarak, kanalınıza abone olacaklar. Abonelerinizle daha fazla iletişim kurmak için abone sohbet seçeneğini de ayarlayabilirsiniz.

Not: Diğer insanları yalnızca spam yaparak korkutmayın ve yalnızca tanıtımla bağlantı kurun. En yeni kalıp güncellemelerini seçebilir ve kanalınızdan para kazanabilirsiniz.

Ayrıca şunu da oku: Etkili pazarlama becerileriyle Google Plus’tan çevrimiçi para kazanın

  • (5) YouTube Analytics / YouTube Channel Analytics’in kullanımı

Google YouTube Analytics, YouTube’da önemli bir rol oynar. Kanalınız için ziyaretçi sayısını, konumlarını, tarayıcı IP’lerini ve benzeri bilgileri gösterir. YouTube Channel Analytics ile aylık görünümleri veya ziyaretçi sayısını elde etmek kolaydır.

YouTube Kanal Analizi

Bu bilgiler, insanların kurumsal web sitenize ilişkin tercihlerini ve ilgi alanlarını belirlemenize yardımcı olur. Buna göre, YouTube kanal düzeninizde gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Bu şekilde, YouTube’da gelişen işiniz hakkında veri sağlayabilirsiniz.

  • (6) Yaptığınız işten ve püf noktalarınızdan insanları çekin

Sadece videoları YouTube’a yüklemek mantıklı değil! Onun işi burada bitmedi. İnsanları çekmek için çok çalışmalısınız.

İnsanları çalışmalarınızla ve püf noktalarınızla çekin

Bunu yapmak için, nişinize benzer diğer videoları ziyaret etmeniz ve ardından daha fazla ziyaretçi çekmek için buraya yaratıcı yorumlar göndermeniz gerekir. Burada video bağlantılarınızı da paylaşabilirsiniz. Yorum yapmak için başka video paylaşım platformları da bulabilirsiniz.

Ya da yaratıcılığınızı burada “En iyi atık” olarak deneyebilirsiniz. En iyi yaratıcılığınızı nasıl göstereceğiniz, en iyi avantajları nasıl alacağınız.

  • (7) YouTube Google Adsense ™

YouTube, kullanıcılarına videolarıyla para kazanmanın harika bir yolunu sunuyor. Youtube yükleyicileri, videolarını yükleyip videolarını tanıtabilir ve aynı videolarla iyi bir gelir elde edebilir.

YouTube Google Adsense ™

Google, YouTube hesapları için çevrimiçi para kazanmanıza yardımcı olabilecek bir Adsense programı sunar. Kullanıcılar veya yükleyiciler video reklamlarla para kazanabilir.

Bunu yapmak için, Adsense ile bir hesap oluşturmanız ve Google’a videolarınıza reklam yerleştirme gücü vermeniz gerekir.

Not: Reklam türü, tamamen video içeriğinize ve videonun yükleyicisine bağlıdır. Bu nedenle, burada iyi bir gelir elde etmek için video içeriğinize odaklanın.

YouTube için Google Adsense programı

Ayrıca, para kazanmak için doğrudan reklam satışlarını ve bağlı kuruluş pazarlamasını deneyebilirsiniz.

  • (8) Youtube videolarında yaratıcılık

Piyasada yaratıcı videoları olan ve bu videoları tekrar tekrar izlemeyi seven birçok şirket var. YouTube’u pozitif bir tanıtım olarak kullanıyorsanız, videonuza yaratıcılık getirmeyi unutmayın.

Youtube videolarında yaratıcılık

Bu, videolarınızı sık sık yüklediğiniz anlamına gelmez. Videolarınızı 2 hafta, 10 gün vb. Boşluk atayarak yükleyebilirsiniz. Videolar kalitenizi açıklar. Bu yüzden daima yeni ve ilginç bir şey düşünün.

Kontrol Ediliyor

Yeni Facebook grubunuzu tanıtmanın 18 yolu

Yeni Facebook grubunuzu tanıtmanın 18 yolu

Olanlar için heyecanlı mısın? Yaşa! Yepyeni bir Facebook grubu kurdunuz! Zorluklar, günlük bilgi istemleri, resimler …

Pinterest nedir ve blogcu olarak nasıl kullanıyorsunuz?

Pinterest nedir ve blogcu olarak nasıl kullanıyorsunuz?

Ah, Pinterest. Çeşitli nişlerdeki blogcular, Pinterest'in gücünden bahseder. Trafiklerini artırmalarına veya e-posta listelerini patlatmalarına yardımcı …

Pinterest kullanarak e-posta listenizi genişletmenin 3 kolay yolu

Pinterest kullanarak e-posta listenizi genişletmenin 3 kolay yolu

Hey anne! Yine zamanı geldi! Bu yıl 12 günlük serilerimi tekrar yapıyorum. Geçen yıl 12 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir