Başlangıç / Satış Ortaklığı / ISA’ya Karşı Alınacak

ISA’ya Karşı Alınacak

Yatırım diyarında çok fazla seçenek bulunduğundan, en az riskle en iyi getiriyi elde etmek için paranızın nereye yatırılacağını bilmek kafa karıştırıcı olabilir.

Karşılaştıracağımız bu seçeneklerden ikisi gayrimenkul alım satım yatırımlarıs ve basit ISA'nın banka seçeneği.

Buy–let yatırımlar

Let-to-get yatırımları, bir tanesi kredi getirinizi artırabileceğiniz nispeten kolay olan birçok avantaj sunar.

Bankaların ve ipotek kredisinin büyük çoğunluğu genellikle mülk değerinin yaklaşık% 60'ına eşdeğer bir ev sahibine ipotek teklif etmekten memnundur. Bir yatırımcı olarak, özkaynaklarınızın sadece% 40'ını vermeniz yeterlidir.

Bunu açıklığa kavuşturursak mecazi sonra. birn yatırımcı arıyor alım İngiltere özellik 300.000 sterlin değerinde ve yılda 15.000 sterlin olası bir kira geliri ile (çoğu durumda) geriye kalan 180.000 sterlin ipotek toplanabilir; £120.000 kendi başına yatırım yapacak cep, Potansiyel kira gelirine bağlı olarak, bu 120.000 £ olur Ücretler, vergiler ve diğer masraflar olmadan, yıllık% 12.5 getiri elde edilir.

Sen önceow Dizüstü bilgisayarınızı en yakın konut kredisine borç verin; bu% 12,5'lik getiri çekici görünebilir. Gayrimenkul piyasasında düşünmeniz gereken dengesizlik sorunları var. Gayrimenkul fiyatları aniden düşerse veya mülk boş bırakılırsa ve yatırımcıs Geri ödeme yükümlülüğünü yerine getirmek için mücadele etmek, bir durumu değil bankayı nihai kontrolle terk eder birisi bulunmak istiyor.

Yatırımcıların kiralanacak yatırımlardaki kar marjlarını düşüren bir değişiklik, vergi indirimi üzerindeki ve azaltılmayan değişimdir.d ipotek faiz oranlarında, borç para almayı daha az cazip kılan ve sonuçta hepsini kullanmasıönemli marjlar.

Gibi

Bizce, ISA'ların satın alma seçeneklerine göre iki temel avantajı var.

İlk olarak, vergiler. ISA'lar ile her gelir alınan Bir ISA'da tutulan varlıkların satışından elde edilen sermaye kazançları vergiden muaftırnbir! Vergi beyannamenizi gönderirken rakamları vermeniz gerekmez.

İkincisi, eğer bir şey arayan bir yatırımcıysanız Çeşitlilik yatırım portföyünüzISA, bunu yapmak için mülk kiralamaktan çok daha iyi bir yoldur. Seçtiğiniz ISA'ya bağlı olarak, Apple ve Amazon gibi devler de dahil olmak üzere bazı sağlayıcılarla doğrudan uluslararası hisse senetlerine yatırım yapabilirsiniz. Ek olarak, bir ISA ile uluslararası fonlara, tahvillere ve küçük sermayeli hisse senetlerine sahip olabilirsiniz.

Tabii ki, her zaman olduğu gibi, her zaman bazı olumsuzluklar olacaktır. Belli ki, ISA'ların izinli alım yerine en büyük dezavantajlarından biri, yapamamasıdır. Getiri geliştirmek için borç para alın. Ancak, yaptığınız işin iade edilmesi gerçeği ile kolayca telafi edilebilir. Vergi yararlanır.

Sonuçta, ISA veya izinli satın almak için seçim size kalmış. ISA'ya baktığımızda, mülk sahibi ev sahiplerinin bir zamanlar olduğu gibi sağlıklı bir kar elde etmelerini zorlaştıran son düzenlemelerle ISA'ya bakıyoruz.


Source link

Kontrol Ediliyor

İlk ortak satışını yeni anneler için bir blogcu olarak yap

İlk ortak satışını yeni anneler için bir blogcu olarak yap

Geçenlerde bir anne bloguna başladın mı? Ne kadar heyecan verici anne! İkizler Annesini ilk kurduğumda, …

Komisyon Hunileri Pro - Otomatik süper ortaklık hunilerinin gözden geçirilmesi

Komisyon Hunileri Pro – Otomatik süper ortaklık hunilerinin gözden geçirilmesi

Komisyon Hunileri Pro – otomatik Süper İş Ortağı Hunilerinin İncelenmesi ürün: Komisyon Huni Pro Oluşturan: …

Sanal Girişimciler Derneği İnceleme - VEA Evet

Sanal Girişimciler Derneği İnceleme – VEA Evet

Sanal Girişimciler Derneği İnceleme ürün: Sanal girişimciler Derneği Oluşturan: Daven Michaels Yayın Tarihi: 2019-Ağustos-01 Başlangıç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir