Başlangıç / Online işler / Gençler için internetten para kazandıracak 15 iş

Gençler için internetten para kazandıracak 15 iş

Günümüzde, gençlerden daha fazla para kazanmanın birçok yolu var. McDonald’s’ta veya çimler üzerinde tipik yarı zamanlı çalışmaların dışında biçme yapabilirsiniz. Web ve sınırsız çeşitlilikte uygulamalar sayesinde gençler için birçok çevrimiçi iş mevcuttur.

Pek çok genç interneti ve cihazlarını ortamlarındaki yetişkinlerden daha iyi tanıyor.

İş bulmak için neden bu navigasyon becerilerini kullanmıyorsun? Geleneksel bir işten daha esnek bir iş.

Evet, bazı çevrimiçi işler dolandırıcılıktır. Ancak, çevrimiçi çalışmanın ve para kazanmanın birçok meşru yolu vardır.

Gençler için en popüler çevrimiçi işler

Bir genç olarak birçok şeyi dengelemeniz gerekir. Okul, okul dışı etkinlikler, ilişkiler ve ev işleri gibi! Zaman çok sınırlı olduğu için, çevrimiçi para kazanmak, programınıza uygun para kazanmanın tek yolu olabilir.

1. U-Haul

U-Haul, her iki dünyanın da en iyisini sunuyor. Çevrimiçi ortamda geleneksel bir iş sunuyor. Tanınmış olan hareketli şirket düzenli olarak müşteri hizmetleri temsilcilerini işe alıyor. Çalışanlar, müşterilerin servis merkezini aramasına yardımcı olur. Örneğin, bir hareket planlamak veya ücret talep etmek isteyebilirsiniz.

Ancak normal bir binada çalışmazlar. Bunun yerine, rahatça evden bir U-Haul müşteri hizmetleri temsilcisi olabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir bilgisayar, internet servisi ve kulaklık.

U-Haul, çevrimiçi müşteri hizmetleri temsilcilerini kullanan diğer şirketlerden farklı değildir. Ancak, lise çağında birçok sorumlu genç olduğunu kabul ediyorlar. Bu nedenle, 16 yaşındaki gençleri işe almaya hazırlar.

Diğer birçok şirket müşteri hizmetleri temsilcilerini işe alıyor. Ancak araştırmamda bulduğum her şey, on sekiz yaş ve üstü çalışanlar istedi. Ancak, U-Haul, 16 yaş üstü grupta çok iyi çalışanlar olduğunu biliyor.

Müşterilerle nasıl çalışacağınızı ve mükemmel bir hizmet sunmayı öğrenmeye hazır mısınız? Öyleyse, bu sizin için iyi bir çevrimiçi iş olabilir.

2. Fikrinizi paylaştığınız için ödeme alın

Anket Junkie, gençlerin fikirlerini paylaşmak için para aldığı bir site. Bir genç olarak bunu yapabilirsiniz Ücretsiz üye olun, Önce, hakkınızdaki her şeyi içeren bir profili doldurun. Web sitesi sizden ilgi alanlarınızı, alışveriş alışkanlıklarınızı vs. paylaşmanızı isteyecektir.

En azından olduğunuz sürece anketlere katılmaya başlayabilirsiniz. 13 yaşındayım, 14 yaşın üzerindeyseniz burada başka seçenekler var.

Anket Junkie, profilini şirketlerle koordine etmek için kullanıyor. Şirketlere benzer çıkarları olan insanlara sormalarına yardımcı olur.

Bir anketi tamamlarsanız, PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Veya Amazon, Target ve diğerleri gibi popüler mağazalardan hediye kartı satın alabilirsiniz.

Anket Junkie’nin bir diğer harika özelliği: istediğiniz zaman, istediğiniz yerde anket yapabilirsiniz. Ve bunu yapmak için herhangi bir cihazı kullanabilirsiniz. Bu, oturup oturduğunuzda para kazanabileceğiniz anlamına gelir. Bir bekleme odasında bekliyor olabilir veya arabada oturuyor olabilirsiniz. Aileniz yiyecek aldığında, arabada oturabilir ve para kazanabilirsiniz.

Boş zamanlarınızda hızlı para kazanmanın yollarını mı arıyorsunuz? Anket bağımlısı sizin için iyi bir gelir kaynağı olabilir.

3. Yaptığınız şeyler için para kazanın

Swagbucks, zaten yaptıkları işlerin çoğunu yapmak için gençlere para ödüyor. Çeşitli aktiviteler yaparak swagbucks aracılığıyla çevrimiçi gelir elde edebilirsiniz:

Muhtemelen bunları yapıyorsun, değil mi? Neden parasını alamıyorsun? Swagbucks’ta, bu basit çevrimiçi görevleri tamamlayarak puan kazanırsınız. Belli sayıda puan topladığınızda, bunları kullanabilirsiniz. Bunlarla birlikte en sevdiğiniz mağazalara hediye kartları getirebilirsiniz.

Swagbucks ile kazandığın 100 puanın hepsi bir dolar değerinde. 500 puana kadar biriktirdikten sonra puanlarınızı Amazon için 5 dolar değerinde bir hediye kartı için kullanabilirsiniz. Ayrıca puanlarınızı tutabilir ve 2500 puana kadar toplayabilirsiniz. Bu durumda, onları Swagbucks ile 25 $ ‘lık Paypal depozitosu için kullanabilirsiniz. Bu cebinizde NAKİT anlamına gelir.

Şirket ayrıca puanlarınızla birlikte başka tipte hediye kartı satın alma imkanı sunar. Swagbucks gerçek para kazanmak için harika bir yol olabilir. Veya istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz şeyleri satın almak için hediye kartları alabilirsiniz. Her gün yaptığın şeyleri yaparak kazan ve para kazan.

Benzer işler için ödeme yapan başka web siteleri de vardır. Ancak, bu diğer şirketlerin yorumlarını okumayı düşünmelisiniz. Kayıt olmadan önce bunu yapın. Belirtildiği gibi ödeme yapan saygın şirketler olduklarından emin olmalısınız.

4. Bu eski ders kitaplarını nakit paraya dönüştürün

BookScouter, insanların ders kitaplarını ve diğer kullanılmış kitapları satmalarına yardımcı olur. Sana kitapların için en fazla parayı vermeye çalışıyorlar. Nasıl? 35’ten fazla kitap geri alım sağlayıcısının geri alım tekliflerini karşılaştırarak. Ve sadece bir arama ile.

Bir genç olarak okuldan bazı ders kitaplarınız olabilir. Değilse, yerel bit pazarını ziyaret ederek bazılarını bulun. Bir üniversite kampüsünün yakınında yaşıyorsanız, satılık çok şey bulabilirsiniz. Ayrıca yerel ikinci el mağazalarında da alışveriş yapabilirsiniz.

Kitapları al ve en yüksek fiyata sat. En yüksek ücretli sağlayıcıları bulmak için BookScouter kullanın.

Bu nasıl çalışır? İlk önce kitabın ISBN’sini bulacaksınız. Bu, barkodun yakınındaki uzun sayıdır. Çoğu durumda kitabın arkasında bulacaksınız. Ardından, BookScouter arama çubuğuna numarayı girin. Ardından site, kitabınızı alacak olan farklı sitelerdeki tüm sağlayıcıların listesini doldurur. İşte ödeyeceğiniz fiyat.

Alıcının sunduğu fiyatlar 1 ila 2 ABD doları ve üstü olabilir. Çoğu satıcı aynı zamanda ücretsiz kargo etiketleri sunar. Bu, kitabı onlara ücretsiz olarak gönderebileceğiniz anlamına gelir.

Alıcı kitabı aldıktan sonra, belirttiğiniz koşulda olduğundan emin olmak için kontrol eder. Bu durumda, kabul edilen bedeli Paypal hesabınıza ödersiniz. BookScouter web sitesindeki tüm alıcılar incelemelerle birlikte listelenir. Bu, hangi alıcılarla çalışmak istediğinize karar vermenize yardımcı olacaktır.

Bu iş biraz zaman alabilir. Kitapları bulup ucuza almak zorundasın. Ancak yaparsanız, iyi bir para kazanabilirsiniz. Makul fiyatlarla satılık popüler ders kitapları bulmaya çalışın.

BookScouter ayrıca mobil bir uygulama sunar. Uygulama ile doğrudan sitede teklif fiyatlarını kontrol edebilirsiniz. Yerel mağazalardan, garajdan veya diğer mağazalardan nasıl alışveriş yaptığınızı kontrol edebilirsiniz.

5. tasarımlarınızı satmak

Genç kızım CafePress web sitesi üzerinden tasarım satarak para kazandı. Ve başka bir popüler sitede, Redbubble. Tasarımlarını iki yıldan fazla satıyor. Ayrıca satılık resimler yerine popüler ifadeler içeren bazı eşyaları da vardır.

İşlem süper kolaydır. İlk önce, CafePress veya Redbubble ile bir hesap oluşturun. Bunu yapmak ücretsiz. Ardından, satacağını düşündüğünüz bir tasarım çizin. Ardından CafePress (veya Redbubble) hesabınıza yükleyin.

CafePress ve benzeri web siteleri bu tasarımları çeşitli ürünlerde satıyor.

Özel tasarımlarla sattığınız ürünlerden bazıları:

  • T-shirt
  • sweatshirt
  • Dizüstü Kapaklar
  • kahve kupası
  • tote Çanta
  • yastık

Satışa sunulan başka ürünler de var. Duş perdeleri, tampon çıkartmaları, duvar çıkartmaları ve nevresimler alabilirsiniz. Web siteleri, tasarımlarınızı sattıkları öğe türleri hakkında gösterir. Ayrıca onlar tarafından sunulan tüm renklerde göreceksiniz.

Ücretli komisyon alıyorsunuz

Bir müşteri, tasarımı ile bir ürün aldığında para kazanır. Şirket size satış miktarına göre komisyon öder. Parayı PayPal depozitosu ile gönderirler.

Oluşturduğunuz ve sunduğunuz tasarımlarla ilgili farkındalığı artırmaya yardımcı olabilirsiniz. Ürün bağlantılarınızı sosyal medya sitelerinde CafePress hesabınızla paylaşın. Ürünleriniz ne kadar dikkat çekerse, birisinin onları görme ve satın alma şansı o kadar artar.

Bu, gençlerin pasif gelir elde etmeleri için harika bir yoldur. (Pasif gelir, ilk iş tamamlandıktan sonra çalışmak zorunda olmadığınız bir gelirdir.)

CafePress ile gelir çoğunlukla pasif gelirdir. Bunun nedeni, tasarımınızı yükledikten sonra çalışmanızın tamamlanmasıdır. Ürünler, görüntülemek ve satın almak için potansiyel müşterilere sunulmaktadır.

Sanatsal mısın yoksa komik sözler için bir yeteneğin var mı? Bu durumda, CafePress için tasarımlar oluşturmak sizin için iyi bir iş olabilir.

6. Care.com

Care.com web sitesinde genç çocuk bakıcılığı iş koleksiyonu bulunmaktadır. İlk önce, Care.com web sitesinde ücretsiz bir profil oluşturun. Ardından, kendinizin bir resmini eklediğinizden emin olun. Siteyi ziyaret eden ebeveynler, potansiyel bebek bakıcılarının fotoğraflarını görmek istiyor.

Önceki bebek bakıcılığı deneyimlerinizi de paylaşmak iyi bir fikirdir. Bu şekilde, potansiyel müşteriler çocuklara bakmakta deneyim sahibi olduklarını bilirler.

Örneğin, civardaki çocuklarla ilgilenerek bebek bakıcılığı deneyiminde kazanmış olabilirsiniz. Veya çocukları aile üyeleri veya arkadaşlar için izleyerek. Belki küçük kardeşlere bakmak için yardım ettin. Ya da başka bir yere, örneğin kilisenizin anaokulunda gönüllü oldunuz.

Tüm bu farklı çocuk bakımı türleri deneyim olarak kabul edilir. Bunları Care.com profilinize eklediğinizden emin olun. Ayrıca web sitesinde beklenen maaş aralığınızı da belirtmelisiniz. Bu, ebeveynlerin saatlik bir ücretle pazarlık etmek için bir başlangıç ​​noktasına sahip olmalarına yardımcı olacaktır.

Ebeveynler, Care.com web sitesinde bebek bakıcıları arar. Yakınınızda yaşıyorsanız, sizinkini de içeren mevcut bebek bakıcılarının profillerini göreceksiniz.

Çocukları izlemekten hoşlanıyor musunuz ve çevrimiçi ortamda bebek bakıcılığı işlerini bulmak ister misiniz? Care.com’da bir profil belirlemek, bunu yapmak için harika bir yol olabilir.

7. Fiverr

Fiverr web sitesi, insanların hızlı bir şekilde 5 dolara mal olan işleri bulabildiği popüler bir sitedir. Ve işlerin çoğu size bundan fazlasını ödeyecek. Fiverr profilinizi oluşturarak başlayın. Servis ve yetenek listenizi paylaşmak için kullanın. Uzmanlık alanlarında yardıma ihtiyacı olan kişiler profilini görebilirler. Bir genç olarak, sanat, yazma ve oyun becerilerini gösterebilirsin. Veya Fiverr profilinizde satılık başka bir hizmet sunabilirsiniz. Her hizmet için ücretlendirdiğiniz fiyatı belirtmeyi unutmayın.

Servisleriniz için ne ücret alacağınıza karar vermenin birkaç yolu vardır. Bazı üyeler işlerini yapmanın ne kadar süreceğini kendi fiyatlarına koyarlar. Bir şiir yapma yeteneğine sahip olduğunuzu varsayalım. Bunu 20 dakika veya daha kısa sürede yapabilirseniz, 5 $ iyi bir fiyattır.

Özel evcil hayvan resimleri çizmek için bir hizmet sunarsanız ne olur? Ve bu iş bir ya da iki saat sürer. Bu durumda, fiyatınızı yükseltmek isteyebilirsiniz. Örneğin, 20 dolar isteyebilirsiniz.

Fiverr, bir komisyon olarak işle kazandığınızın yüzde yirmi alır. Gerisini halledin, şirket size doğrudan ödeme yapıyor. Yani, dürüst olmayan bir müşterinin size para ödememesi konusunda endişelenmenize gerek yok.

Fiverr çok çeşitli sunar

Fiverr’de sunulan hizmetler neredeyse sonsuzdur. Örneğin, müzisyenler sevdiklerinin sevdiklerine hızlı, özel şarkılar yaratmayı teklif ediyor. Ya da şairler şiirler yaratmayı teklif eder. Bir müşterinin yıldönümünü veya diğer özel günlerini kutlamasına yardımcı olabilirsiniz.

Geçici işlerin çıkarlarınıza göre uyarlanması fikrini beğendiniz mi? Öyleyse, hizmetlerinizi Fiverr’de sunmak iyi bir başlangıç ​​olabilir.

8. Etsy

Etsy, gençlerin kendi icatlarını satarak para kazanabilecekleri harika bir site. Etsy’de satabileceğiniz şeyler sınırsızdır. Neyin iyi olduğunu bulmaya başlayın.

Farklı köpek ırklarının harika resimlerini çizer misiniz? Örgü yapabilir misiniz İyi bir ağaç ustası mısın? Modaya uygun veya benzersiz takı için bir püf noktası var mı? Düğün davetiyeleri hazırlayabilir misiniz? Veya diğer etkinlikler için duyurular oluştururken?

Yeteneğiniz ne olursa olsun, ürününüzü Etsy’de yapabilir ve satabilirsiniz. İnsanlar öğenize bakar, satın alır ve PayPal ile öderler. Öğeyi güvenle belirttiğiniz adrese gönderirsiniz.

Eşyaların paketlenmesi ve gönderilmesi ile uğraşmak istemiyor musunuz? Güzel sanat eserleri için indirilebilir şablonlara ne dersiniz? Önceden yapılmış bir seçim tasarlayabilir veya müşterinin gereksinimlerine göre özel bir seçim özelleştirebilirsiniz. Grafik, büyük bir fontta yazılmış popüler bir deyimden oluşabilir. Veya sevimli bir resim veya müşterinin adı gibi kişisel bir nesne.

Bir müşteri, satışınız için sahip olduğunuz bir şablonu satın aldığında teslim etmeniz kolaydır. Müşteri öder ve dosyayı taslakta size gönderirsiniz. Daha sonra şablonla birlikte bir medya dosyasını bir akümülatöre getirebilirsiniz. Basılması ve çerçevelenmesi sizin sorumluluğunuzdadır.

Bir şeyler yapmayı veya tasarım yapmayı seviyorsanız, eserlerinizi Etsy’de satmalısınız. Bu evden para kazanmak için harika bir yol olabilir. Bonus: Aynı zamanda yaratıcı yeteneklerinizi de geliştirirsiniz.

9. UpWork

UpWork, işletmelere bağlantı sağlayan bir sitedir. Profesyonel hizmetler sunan insanları müşterileri ile birleştirir. “Serbest Çalışma”, yeteneklerinizi sağlama konusunda bir şirket için çalışmadığınızı gösterir. Bunun yerine, kendiniz için çalışın ve işinizi kendi başınıza yönetin.

Upwork üyelerinden serbest yardım arayan kişiler ve şirketler farklı alanlarda hizmet isteyebilir. Bir web sitesini kodlama konusunda yardım isteyebilirsiniz. Veya logo oluşturmak için birine ihtiyaçları var. Bir şirket kılavuzunu düzeltmeniz istenebilir.

Veya web siteniz için makaleler yazarsınız. Bazı şirketler, sosyal medya pazarlamacılığı konusunda kendi şirketleri için yardım istiyor. Yardımın verildiği birçok alandan birini biliyorsanız, web sitesini ziyaret edin. Web siteniz sundukları çalışma alanlarını görüntüler. Bir freelancer olarak kayıt olun ve para kazanın.

Freelancer profilleri, sunulan işin türüne göre düzenlenir. Bu sayede müşteriler gerekli becerileri olan insanları kolayca bulabilirler. Fakat, işi kullanmak için en azından 18 yaşında bir genç olmanız gerektiğini unutmayın. Çünkü onlarla çalışmak için yasal olarak bağlayıcı bir sözleşme imzalamanız gerekiyor.

10. eBay

EBay ile çalışarak birçok yönden para kazanabilirsiniz. eBay başkalarına bir şeyler satmaya odaklanır. Ne satabilirsin? Orijinal sanat eserleri yaratıyor musunuz? Resmin resimlerini yayınlayabilir ve eBay’de satabilirsiniz.

Bit pazarlarında ucuz teklifler bulmak için bir püf noktası var mı? EBay’de satın alabileceğiniz ve daha yüksek bir fiyata satabileceğiniz öğeleri arayın. Çocuk kıyafetleri ve oyuncaklar genellikle eBay’de iyi satıcılar. Bu yüzden güncel kullanılmış ders kitaplarını hazırlayın.

Yoksa artık kullanmadığın kıyafetler, aksesuarlar, oyunlar veya oyuncaklar var mı? Öğeler iyi durumda ve mükemmel durumda mı? Öyleyse, onları eBay’de satabilirsiniz.

EBay’in bir şeyler satmanın iki yolu vardır. Öğe için almak istediğiniz belirli bir fiyatı seçebilirsiniz. Veya bir açık artırma ürünü olarak satışa sunabilirsiniz. Açık Artırma seçeneği, açık artırmanın ne kadar sürmesi gerektiğini belirler. Ve başlangıç ​​teklifinin ne kadar yüksek olduğunu siz seçersiniz.

Potansiyel alıcılar için, bir açık artırma ürününü daha düşük bir fiyata sunmak daha caziptir. Ancak, öğe üzerinde pek çok kişi teklif vermezse, ürünü istediğinizden daha düşük bir fiyata satabilirsiniz. Unutma, “açık artırma” seçeneğini seçmeden önce.

Nakliye masraflarını unutmayın

Ayrıca bir nakliye fiyatı seçmelisiniz. EBay’de bir ürün satmadan önce bunu yapın. EBay web sitesinde, bir ürünün nakliye işleminin size ne kadara mal olacağını tahmin edebilirsiniz. Kendi nakliye fiyatınızı belirleyebilirsiniz.

Veya makalenin ücretsiz gönderim teklif edebilirsiniz. Listeleri “Ücretsiz Nakliye” gösterecektir. Nakliye ücretini kendiniz ödeyebilirsiniz. Bunu yaparak, nakliye masraflarını da dahil etmek için ürünün fiyatını artırabilirsiniz.

Eşyalarınızdan biri satıldığında, alıcı size PayPal ile ödeme yapar. Makaleyi müşteriye gönderirsiniz. eBay, ürününüz için bir düzenleme ücreti talep eder. Satış fiyatının yüzde onuna kadar olabilir. Bu nedenle, teklif fiyatına karar verirken bu ücreti dikkate almak önemlidir.

11. Özel Ders

Bazı okul derslerinde iyi misiniz? Öğrenirken başkalarına yardım etmeyi sever misiniz? Öyleyse, çevrimiçi öğretmenler işe alan şirketler var. Bazıları on beş ya da on altı yaşları arasındaki insanları işe alıyor.

SameSpeak gençleri işe alıyor 16 yaş ve üstü. Orada çalışmak için ana diliniz olarak İngilizce’ye sahip olmalısınız. Bunun nedeni, başkalarının doğal İngilizce öğrenmesine yardımcı olmanızdır. SameSpeak öğretmenleri her yarım saatlik çalışma için 10 $ kazanıyor. İngilizce öğrenmek isteyenlere İngilizce eğlencesi sağlıyorlar. Bazı öğrenciler dili tekrar başlatıyor. Diğerleri ise açık ve doğal İngilizce konuşmayı öğrenmek istiyor.

Şirket ayrıca koçluk malzemeleri ve tartışmalar sağlıyor. Ve öğretmek için net talimatlar verirler. Bu şekilde ne dediğinizi ve öğrencinize nasıl yardım edebileceğinizi bilirsiniz.

SkimaTalk, SameSpeak’e benzer. İnsanların doğal İngilizce konuşmalarını öğrenmelerine yardımcı olurlar. Ayrıca genç öğretmenler tutarlar. Ancak, ücret aynı SameSpeak’in öğretmenlerine ödediği kadar iyi değil.

12. İşyerinde ses

Hiç bir reklamın veya bir karikatürün arkasındaki görünmez ses olmayı hayal ettiniz mi? Öyleyse, seslendirme endüstrisinde gençler için meşru çalışmalar var.

Seslendirme uzmanları seslerini “kiralar”. TV reklamlarında, çizgi filmlerde ve radyo reklamlarında duyduğunuz metni okursunuz. Veya sempatik veya benzersiz seslerin duyulması gereken diğer yerlerde.

Dış ses endüstrisi ile para kazanmak istediğinizi düşünüyor musunuz? Daha sonra, sözcü olarak bir kariyere başlamak için pratik ipuçları veren Carrie Olsen tarafından Seslendirmede Get Traction alın.

Bir konuşmacı olarak, yasal bir sözleşmenin imzalanmasını gerektirebileceklerinden, bazı işler için ebeveyninizin onayına ve imzasına ihtiyacınız olabilir.

13. YouTube

İzlediğiniz YouTube videolarındaki bazı kişilerin para kazandığını biliyor muydunuz? YouTube, insanlar videolarını her izlediğinde onlara ödeme yapar. İnsanlar YouTube videolarını birçok farklı konuda yaparlar.

Bazı insanlar, çocuklarının veya evcil hayvanlarının yaptığı aptalca şeylerin videolarını paylaşıyor. Diğer insanlar, insanlara işlerin nasıl yapılacağını gösteren videolar yapar. Veya bir şeyi nasıl düzelteceğimi. Ve diğer videolar, insanlara video oyunları oynamayı gösterir. Veya belli bir saç modeli nasıl yapılır.

YouTube’un kurallarına uygun bir video oluşturduğunuzda, insanlar videonuzu izlerken gerçek para kazanırsınız.

Gençler oluşturdukları videolarda reklam göstererek para kazanabilirler. Veya videolarını kendilerinde veya başkalarını satan ürünleri destekleyerek. YouTube web sitesinde belirli talimatları bulabilirsiniz. Size, oluşturduğunuz YouTube videolarından nasıl para kazanılacağını gösterir.

14. İnsani

Hiç bir şirketi aradınız ve bir mesaj aldınız mı? Örnek: “Bu çağrı kalite nedenleriyle kaydedilebilir.” Bu çağrılar şirketler için kontrol edilir. İncelemeyi yapan şirketlerden birine Humanatic denir.

Humanatic gençleri ayarlar 17 yaşından itibaren Bu aramaları kontrol etmek için Dinlediğiniz aramalar hakkında geri bildirimde bulunurlar. Şirket daha sonra hizmetlerini iyileştirmek için görüşlerinizi kullanabilir. Şirkete giriş yaptıysanız ve bir incelemeyi tamamladıysanız, Humanatic size ödeme yapar. Her kontrol ettiğinizde PayPal hesabınız kredilendirilir.

Humanatic ile çalışma saatlerini kendiniz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz zaman giriş ve çıkış yapabilirsiniz. Şirketin en yoğun saatlerde çalıştığınız zaman hoşunuza gittiğini bilin. Bunlar saat 8’den 19’a kadar.

15. Turtayı dilimleyin

Pasta Dilim, gençlerin görüşleri için ödendiği iyi bilinen bir web sitesidir. Müzik ve diğer şeyler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Müzik kontrol ettiğinizi varsayalım. Kısa bir müzik klibi duyarsınız. Ardından, Slice the Pie web sitesinde şarkı hakkında fikrinizi bırakın.

Her inceleme için sadece birkaç kuruş olsun. Bazı insanlar inceleme için beş kuruştan yirmi kuruş kazandıklarını söylüyorlar. Bu pek görünmüyor. Ancak, klipleri dinlemek ve incelemeyi bırakmak sadece bir veya iki dakika sürer.

Gelirden en az 10 $ kazandıktan sonra, Pasta Dilim tarafından ödenir. PayPal hesabınıza bir depozito alacaksınız. Müzik dinlemek ve düşüncelerinizi paylaşmaktan hoşlanıyor musunuz? Bu durumda, çevrimiçi para kazanmak için harika bir yoldur.

Son düşünceler

Çevrimiçi para kazanmak için düşünmeniz gereken birkaç şey var. Bu, çalışanlarla olan bağlantının bir parçası. Öncelikle, gelirine göz kulak olmalısın.

İkincisi, kazandığınız paranın bir kısmını ayırmanız gerekir. Gelir vergileri ödemek zorunda kalabilirsiniz. Öyleyse, yıl sonunda ödenecek gelir vergilerini ödemek için paradan tasarruf edin.

Aileniz, kazancınızı takip etmek için bir sistem kurmanıza yardım edebilmelidir. Ve bu paranın bir kısmını kurtarmak için bir tasarruf hesabı açmanıza yardımcı olabilirler.

Çevrimiçi bir iş arayan bir genç misiniz? Bu çevrimiçi gençlik işlerinden hangisi size en çok hitap ediyor?

Kontrol Ediliyor

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

sprit-sparen

Saving Yakıt tasarrufu – Kılavuz: Hızlı bir şekilde para ve gaz tasarrufu hakkında 20 ipucu

Araba kullanırken yakıt ve araç kullanırken nasıl tasarruf edebilirsiniz – 20 tavsiye ve püf noktası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir