Başlangıç / Online işler / Daha fazla para kazanmak için 15 fırsat

Daha fazla para kazanmak için 15 fırsat

Bu kivi için ek gelir fikirleri listesine göz atın.
Ekstra para kazanmanız gerekiyor mu? Anlıyorum Bazen faturalarınızı ödemek için yeterli zamanınız yoksa bütçenizin ne kadar iyi olabileceği önemli değildir.

Güzel Aotearoa, yaşamak için harika bir yer, ancak bu yaşam tarzı bir fiyat ile ilişkili. Birçoğumuz ayakta kalmak için ya da sadece yağmurlu bir gün için tasarruf etmek için birkaç iş yapmak zorundayız.

Ekstra gelir için bu fikirler listesi, şimdi paraya ihtiyacınız olduğunda para kazanmak için bazı hızlı fikirleri ve ekstra para için diğer uzun vadeli fırsatları – kazançlı bir yan ürüne dönüşebilecek şeyler içerir.

1. Ankete katıl ve Toluna ile oyna

Toluna, kivilerin biraz daha fazla para kazanmasını sağlamak için eğlenceli bir yoldur. Platformunda diğer üyelerle anket ve savaş yapabilirsiniz.

Toluna ayrıca geleneksel çevrimiçi anketler sunmaktadır (Yeni Zelanda’daki en iyi anket sitelerinden biridir). Paypal üzerinden nakit ödüller veriyorsunuz veya aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kupon var.

2. Pazar araştırması / odak grupları için kayıt olun


Yeni Zelanda genelinde ekstra para kazanmak için bir başka kazançlı fırsat, odak gruplarına ve pazar araştırma panellerine katılımdır.

Bunlar çoğu zaman şahsen yapılır ve MİA ve her yerdeki toplantılara katıldım. En iyi performansım Lindt için çikolata testi oldu (hayır, cidden!) Ve bu aslında evimde gerçekleşti.

3. Bir bira bardağı dökmeyi öğrenin

Büyük bir şehirde veya birçok etkinliğin gerçekleştiği bir bölgedeyseniz, yemek asistanları ve garsonlar için garip işler bulabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar genellikle hafta sonları ve akşamları yapılır ve bu, Yeni Zelanda genelinde mükemmel bir yan iş olmasını sağlar.

4. Bu limonların suyunu sıkın

Kireç scooter zaten şehrinizde var mı? Burada Christchurch’da çok popülerler ve bu popülerliği değerlendirmenin bir yolu var.

Elektrikli scooterlar güce ihtiyaç duyarlar (hah!) Ve Lime, scooter’larının ücretini (veya “suyu” olarak adlandırır) size öder ve onları kullanıma hazır bir alana geri getirir.

Bu biraz garip ve para kazanmak için herhangi bir fırsatta olduğu gibi, çabanın zaman ayırmaya değer olup olmadığını tartmanız gerekiyor. Bu makale ilgileniyorsanız iyi bir okumadır.

5. Sanal asistan ol

Ev işi açmak ister misiniz? Bu fikirlere bir göz atın ve ilham alın.Evde sanal asistan olarak çalışmak, yöneticiler, kişisel asistanlar ve yönetim asistanları için büyük bir zorluktur. İhtiyacınız olan tek şey var olan yetenek tabanınız, bir bilgisayar ve bir internet bağlantısı.

Aslında oğlum doğduktan sonra bu şekilde çalıştım ve seyahat etmek için Yeni Zelanda’dan ayrıldıktan sonra performans devam etti.

Avustralya doları kazandım (iş eski Avustralya işverenimdeydi) ve Meksika pezosunu bana coğrafi bir arbitraj duygusu vererek harcadım – bu aslında ailemle birlikte olduğum haftanın 20 saatini geçirdiğim anlamına geliyordu. mesafe yaşadı, krallar yaşadıkça.

VA olmakla ilgileniyorsanız, aşağıdaki yazıyı okuyun sanal asistan olmak,

6. Komşunuzun çimlerini biçmek

Bir çim biçme makineniz varsa ve biraz zamanınız varsa, çimleri biçerek ekstra para kazanabilirsiniz.

Bazı broşürleri yazdırın ve mahallenizdeki bir posta kutusunu bırakın. Büyük / büyük bir arabanız yoksa, biçicinizle yürüyebileceğiniz yerlere bağlı kalmak en iyisidir.

Çoğu sakin, çim çöpünü yeşil çöp tenekesi içinde bırakmayı takdir edecektir. Bununla birlikte, onlarla birlikte kontrol edin, çünkü çim atıklarının atılması, çöplüğe getirmeniz gereken bir taşıma aracı gerektirdiğinden.

7. Tarama geçmişinizi paylaşın

Kesinlikle hiçbir şey olmadan yılda 50 dolar kazanabileceğini biliyor muydun? Evet, doğru. Nielsen Digital Voice, bilgisayarınızda tarama geçmişinizi günlüğe kaydeden küçük, müdahaleci olmayan bir yazılım yüklemenizi sağlar.

8. Veri girişi

Veri girişi tekrarlayan girişlerden oluşur ve aşırı hassasiyet gerektirir. Aynı zamanda gece ve hafta sonları da sıklıkla bulunur.

Veri girişi işleri birçok sektörde bulunabilir. Seek bir çok seçenek sunar.

9. Hafta sonu perakende ticareti

Perakende işler, Yeni Zelanda'da ekstra para kazanmanın ve satış sonrası mükemmel işletmeyi tanıtmanın harika bir yoludurPerakende satış işi, ekstra para kazanmak ve mükemmel bir yarı zamanlı iş yapmak için ideal bir yoldur.

Her hafta sonu ve büyük bir perakendeci için çalıştıktan birkaç gece sonra, para kazanmak ve kredi kartımı geri ödemek için çok çalıştım.

Kesinlikle zordu, ama ekstra para tatlıydı ve kıçımı çalışmak kutlamama ya da alışveriş yapmadığım anlamına geliyordu.

Hafta sonu perakende satış işleri de diğer taraftarlarla tanışmanın harika bir yoludur. Tam gün çalışan ve ek gelirlerini seyahat veya borç gibi şeyler için ödeme yapmak için kullanan birçok yeni arkadaş buldum.

10. Çevrimiçi İngilizce öğretin

Çevrimiçi İngilizce dersleri kivi için nispeten yeni bir alandır. Bunun nedeni birçok ülkenin Amerikan İngilizcesini tercih etmesidir, ancak Dada adlı bir şirket, doğru deneyim ve niteliklerle kivi kiralayabilir.

40 dakikalık ders başına 21 dolara kadar kazanabilir ve istediğiniz kadar çalışabilirsiniz.

Hafta boyunca, sınıflar çoğunlukla geceleri düzenlenir. Bu yüzden bu kenar çizgisi için bir gece kuşu olmalısın. Hafta sonları gün boyunca dersler verilmektedir; bu nedenle, pazartesiden cumaya performansınıza ek olarak, çok çalışıyorsanız çok para kazanabilirsiniz.

Herhangi bir konuda lisans derecesi ve bazı öğretim deneyimi olan anadili İngilizce olmalısınız. Nicola’nın nasıl çalıştığı hakkındaki makalesini okuyun. Kivi için en iyi seçenekler de dahil olmak üzere çevrimiçi derslerle para kazanın.

11. Düşüncelerinizi paylaşın ve ücretsiz hediye kartları alın


Değerli görüşlerim en sevdiğim kivi anket sitesi. Yalnızca hediye kartlarıyla ödeme yaparlar, ancak güvenilirdirler ve düzenli anketler yaparlar.

Her ay kolayca 20 dolarlık bir kupon kazanabilirim ve daha fazla zaman harcarsam kesinlikle daha fazla kazanabilirim.

12. Bir Trademe bayisi olun

Trademe veya Facebook Marketplace’te satış yapmak yasal bir ek gelir kaynağı ve evden para kazanmak için harika bir yol olabilir. Evin etrafında sahip olduklarınla ​​başla.

Benzer ürünlerin satıldığını kontrol edin, iyi fotoğraflar yapın (bulanık resimler bilançonuzdan çalın, yayınlanmayın), dikkat çekici ama kesin bir açıklama yazın ve sizi satmalarına izin verin.

Zamanla ve deneyimle, neyin en iyi sattığını ve hangi makalelerle çalışmak istediğinizi öğreneceksiniz.

Trademe sitesi daha fazla bilgi edinmek için harika bir yer.

13. Bloglar ve şirketler için makaleler yazın

Bilgi geleceğin para birimidir. Bu blog, okudukça makalelerle para kazanıyor.

Bir konu hakkında yazabilir ve uzmanlık veya kişisel deneyime sahipseniz, serbest yazar olarak çalışmak, evden (veya ofis dışındaki bir yerden) ekstra para kazanmanın harika bir yoludur.

Şirketler için yazılar yazmak (sanal asistan olarak görevimden sonra) ikinci çevrimiçi koşuşturmamdı. Upwork’de bir freelancer olarak kaydoldum ve kendi iş yerimde konserler yazmak için başvurdum – çoğunlukla tasarruf, tasarruf ve emlak yatırımları.

Bir noktada New Jersey’de bir emlakçı, Avustralya’da devasa bir web sitesi ve ABD’de kupon sayfası için yazdım – hepsi rahatlıkla Christchurch’teki mutfak masamdan – İnterneti sevmek zorundayım!

Gelirleri farklıydı, ancak bu blog ile portföy olarak, 500 kelimeye en az 40 $ (şu anda 59 $ NZD) harcadım ve çoğu zaman çok daha fazla kazandım.

14. Arabanı kirala

Eğer benim gibiyseniz, arabanız araba yolunuzda uzun süre kullanılmadan bırakılacaktır (şimdi çocuklarla araba kullanıyorum ve evden çalışıyorum).

Arabanızla bir süreliğine ayrılabiliyorsanız, kiralayarak ekstra para kazanabilirsiniz.

Yourdrive ile araç kiraladığınızda toplam kiralama ücretinin% 60’ını alırsınız. Hesap makinesine hızlı bir bakış, ayda 20 günde kiralanan 5.000 dolarlık bir aracın ayda 225 dolar kazanabileceğini gösteriyor.

Bu çok büyük değil, ancak eğer ekstra paraya ihtiyacınız varsa, tüm gün araba yolunda park etmiş bir arabadan kesinlikle daha iyidir. Sigorta ve ilgili tüm masraflar Yourdrive tarafından karşılanır. Şuna bak.

15. bir Mystery Shopper ol


Alışveriş yapmayı seviyor musun? Ekstra gelir için mükemmel bir fikrim var mı?

Test alıcılarına dükkanları ve restoranları ziyaret etmeleri ve deneyimlerini paylaşmaları için ödeme yapılır. Kural olarak, zamanınız için ödeme yapacak ve yapılan harcamalar için harcayabileceğiniz veya geri ödeyebileceğiniz kuponlar alacaksınız.

Bu canavar el kitabında Yeni Zelanda’da gizemli bir müşteri olma hakkında bilgi edinin.

Umarım bu liste bütçenize fazladan para eklemenin en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

sprit-sparen

Saving Yakıt tasarrufu – Kılavuz: Hızlı bir şekilde para ve gaz tasarrufu hakkında 20 ipucu

Araba kullanırken yakıt ve araç kullanırken nasıl tasarruf edebilirsiniz – 20 tavsiye ve püf noktası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir