Başlangıç / Online işler / Kolay Para Kazanma – Nasıl Online Para Kazanmak?

Kolay Para Kazanma – Nasıl Online Para Kazanmak?

Tamam, evde pazarlama ağı işine başladınız ve tüm ailenize ve arkadaşlarınıza bu konuda bilgi vermek istiyorsunuz. Heyecanlılar, henüz endişeliler ve henüz desteklerini istiyorlar, ancak nasıl tepki vereceklerinden emin değiller.

Kendilerine “Ne kadar para kazanacağımı mı soracaklar?”, “Bir piramit planı olduğunu düşünecekler mi?”, “Bir işe başlamak için aptal olduğumu düşünüyorlar mı?” Diye soruyorlar. Tabii ki beni destekleyecekler.

Yani ileri geri gidip nihayet herkese söyleme cesaretini uyandırıyorsun. Bildiğiniz bir sonraki şey, onlara söyleyin ve onlara işinizde ters giden her şeyi söyleyin. Size bakıp kafalarını güvensizlik içinde sallıyorlar.

Bu, ağ pazarlamasında çoğumuzun başına geldi ve çoğumuz sektörümüzü ailemize ve arkadaşlarımıza aptal gibi görünmeyecek şekilde terk ettik. Komik, tüm insanların sana en yakın olanların seni desteklememesi.

Neden bu?

Birincisi, bunlar sizi tüm hayatınız boyunca tanıyan insanlar. Kendine özgü bir resmin var ve bu kutudan çıkmana izin vermeyeceksin. Bu insanlar televizyonda gördüklerinden kaçan insanlar. Birçoğu bir ağ pazarlama işini gerçek bir iş olarak görmez. Bazıları bir girişimciyi, size uygun olmadığını düşündükleri özel bir yol olarak görüyor. Diğerleri sizi çok utangaç, sorumsuz, profesyonelce olmayan, garip, aptal ve hayal edebileceğiniz herhangi bir olumsuz açıklama olarak görürken.

TOKSİK KİŞİLERE NASIL GELECEĞİNİ ANLATIN


Bu, "Bazı insanların başarmasının tek yolu diğerlerini yıkmaktır." Yazan bir sözdü. Bu kararınızda sizi rahatsız edenlere gelince doğrudur. Ama biraz daha derinden gidelim. Bu insanlar neden bu kadar kritik ve olumsuz?

İnsanlar böyle olduğunda, bu gerçekten kendilerinin bir yansıması. Parmaklarını neden başaramadığınızı göstermeyi severler, ama onlara geri dönük 3 parmakları olduğunu unutmayın. Ağzınızdan çıkan herhangi bir olumsuz kelime, hiç başaramadığınız bir neden ve kendinize olan inancınızdır. Bazıları sizi korurken bazılarını sadece habersiz olarak söyler.

Bu zehirli insanlar kolay yoldan gitmeyi tercih eder ve hayallerini takip eden başkalarını kendi hayallerini almaktan alıkoyarlar. İşin iyi yanı, tıpkı sizin gibi aynı şeyden geçen birçok insanın olması ve kesinlikle onları bulup birbirinizi destekleyebilmeniz.

TOKSİK KİŞİLERLE NE YAPARIZ?

Zehirli insanlar hakkında, kendilerini değiştirmeye istekli olmadıkça, hiçbir şey yapamazlar. Ancak devam etmenize yardımcı olacak daha olumlu insanlara da sahip olabilirsiniz. Pazarlama ağı endüstrisi ile ilgili en önemli şey, yaptıklarına bağlı olan birçok pozitif insanın olmasıdır. Bunlar konuşmak istediğiniz insanlar.

Gerçekten yaşamak ve sıradışılıktan kurtulmak istiyorsan, risk alarak ve hayallerini takip ederek doğru şeyi yapıyorsun. Olumlu ve odaklanmış kalmak için yapmanız gerekenleri yapın. Gerçekten önerdiğim bir kitap Esther ve Jerry Hicks "The Vortex". Hepimiz her birimiz için uyuşuk olan bu güçlü enerjiye sahibiz. Gerçekten bebekler ve küçük çocuklar olarak bağlandık, ancak yıllar geçtikçe ondan daha da uzaklaştık. Kitap, bu güçlü pozitif kaynakla yeniden bir araya gelmekle ilgilidir, böylece yaşamdan en iyi şekilde faydalanabilir ve istediklerimize ulaşabiliriz.

Peki, hayatınızdaki zehirli insanlarla nasıl pozitif ve ısrarcı kalırsınız? Lütfen aşağıya yorum yapın. Okumayı dört gözle bekliyorum!


Source link

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir